Перейти до змісту

Вийшов новий Macbook Pro


Рекомендовані повідомлення

http://tehnoman.org/novyj-macbook-pro/

Чекаємо через рік на всіх ноутах замість клавіш f1-f12 сенсорний дисплей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нові машинки круті) Тількі ціни за 15-шку від 3К баксів починаються, це трошки печалить. І тачпад якісь вже дуже завеликий. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Чекаємо через рік на всіх ноутах замість клавіш f1-f12 сенсорний дисплей.

Тільки після того як з всіх смартфонів приберуть mini-jack.

 

Цитувати

Нові машинки круті

Дуже круті :)

 

46eb2b9523c1efbe8b7fd8e47ba10b43.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От дивлюсь я на свій 3-річний Х'юлік (НР), і порівнюю його з Маком на фото, і гадаю, послужиш ти ще зо два...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага) Ждем ще повідомлень аля:

"За менші гроші я куплю асус з геймерської відяхою і 32ГБ памяті і зможу лабати ГТА 5 на максималках"

"Пфф, і куда я буду підключати свою мишку і флешкі, там навіть нормального usb нема"

і т.д. ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без тактильного фідбеку - муйня,

ноути з табло на клавіатурному блоці, існують задовго до вчорашнього епла
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, vaz75 сказал:

От дивлюсь я на свій 3-річний Х'юлік (НР), і порівнюю його з Маком на фото, і гадаю, послужиш ти ще зо два...

В мене 4 річний Lenovo з 10 на борту, перепаяним роз'ємом зарядки, тріщиною в корпусі і майже виламаною завісою. І ще DVD-rom то вмикається до вимикається сам по собі. Мега-ломака. І XP поставити не можу по ноут робочий. Буду використовувати поки не згорить (швидше б).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, youman91 said:

В мене 4 річний Lenovo з 10 на борту, перепаяним роз'ємом зарядки, тріщиною в корпусі і майже виламаною завісою. І ще DVD-rom то вмикається до вимикається сам по собі. Мега-ломака. І XP поставити не можу по ноут робочий. Буду використовувати поки не згорить (швидше б).

 

Лєнова часто працює хріново :) А чому рівняєте свої хюлікі і лєновікі з макбуком? В них основні характеристики аналогічні, чи може платили за них схожі гроші?

 

А покажіть щось аналогічне по начинню до Макбук Про (не анонсованого, а тих що зараз актуальні), і щоб його ціна була суттєво дешевше (10-15% не рахується)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, yu2007 сказал:

 

Лєнова часто працює хріново :) А чому рівняєте свої хюлікі і лєновікі з макбуком? В них основні характеристики аналогічні, чи може платили за них схожі гроші?

 

 

Ми рівняємо не тех. характеристики а шт. Типу 9 ленов за один мак.:D Як цеглу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, yu2007 сказал:

 

Лєнова часто працює хріново :) А чому рівняєте свої хюлікі і лєновікі з макбуком? В них основні характеристики аналогічні, чи може платили за них схожі гроші?

 

А покажіть щось аналогічне по начинню до Макбук Про (не анонсованого, а тих що зараз актуальні), і щоб його ціна була суттєво дешевше (10-15% не рахується)?

Та заздримо ми тихо, люто ненавидимо тих, хто такі має, а ночами, під одіялком, щоб ніхто не бачив, на своїх зламках відкриваємо фото з НьюМаками і пісяємо кип'яточком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 hours ago, youman91 said:

Мак фуфло. Оце цяцька. Тре дивитися з 5:40.

 

 

Продукт в них крутий вийшлов.... якби не вінда ))
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новина про ремонтопригідність даного девайса.

http://tehnoman.org/noutbuk-apple-macbook-pro-provalil-test-na-prigodnost-k-remontu/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...