Перейти до змісту

Церква і інакшодумці


Гість Zibers

Рекомендовані повідомлення

Ого скільки тут написали поки в мене був бан на 10 днів.

Почитав я тут і зрозумів що більшість людей накидують з нету фраз і тіпа умні або грузять цілі статті, але не в цьому справа.

Як казав мій знайомий краткость сестра таланта тому виражайтесь стисло бо щоб шось довести багато слів інколи непотрібно.

В мене в селі батюшка до дівчаток чіпляється. Також крав рибу на базарі. І що далі?

Богопослушники шо тут скажеш, дотримуються заповідей (не укради і т.д.)

Добре що хоч до дівчаток (але всеодно якось неправильно) в США там до хлопчиків (жостко!!!!, десь пару місяців тому по телевізорі в новинах було здається на Інтері чи на 1+1)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь
надоело бросатца вирізками з кніг, ібо пости режут

справді, якщо уривків багато, може, викладати просто список книг, які сформували таке бачення теми? - "старий добрий спосіб" :)

кому цікаво - почитає і зрозуміє без "прєній". хто не погодиться - викладе свої аргументи-списки. і вперед... :)

тоді хоч обгрунтування видно - що це не просто якесь поодиноке враження блаженних у своїй сліпоті оптимістів/песимістів, не мемуари невдах, які наступають регулярно на одні ті самі граблі і тепер просувають виведені заново закони "отакого воно життя" в маси, не односторонній чи поверхневий погляд фанатиків і початківців у духовних практиках, без усяких "а от Фєдя вчора після №-ї загнув і я прозрів!",...

за стилем книг можна буде припустити, чи їх писали для піару, чи лікбезу, чи прогресу, чи зловмисно...

а якщо Писання - як завжди, просто книга, частина, глава, номер вірша - знайти можна без проблем.

хоча є випадки, коли загалом з книгою не погодишся чи просто не в тему, але якась цитата/стаття в ній зачепила - тоді й цитатками краще... як вам такий варіант, люде? :P

Почитав я тут і зрозумів що більшість людей накидують з нету фраз і тіпа умні або грузять цілі статті

ну так, але якщо статтю знайти буде не так легко чи зорінтуватися по ній, то можна й загрузити... а чо? :)

і рідко, коли це легко - накидати з інету фраз, щоб і в тему, і по темі, і не водичка, і не боян, і авторитетне джерело...тільки хіба якщо сам цікавишся і десь надибав, і можеш швидко вигребти з аналів памяті своєї/компа...а?

Як казав мій знайомий краткость сестра таланта тому виражайтесь стисло бо щоб шось довести багато слів інколи непотрібно.

ну поки ще не доросла, звиняйте. оригінал від Чехова рулить:

"Краткость - сестра таланта. Если бы мне прожить еще сорок лет и все эти сорок лет читать, читать и читать, и учиться писать талантливо, то есть коротко, я выпалил бы во всех вас из такой большой пушки, что задрожали бы небеса." :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Твій пост ніасіліл, то времені не було щось путьове черкануть, то сцукі РО лупили по наводках...але я скажу дещо...

Релігія - спосіб керувать стадом.

Пропоную переглянути 1 частину фільму "Дух часу"..кому лень гуглить і ваще посмердіти прошу переглянуть в онлайні ТУТ..тоді і можна буде поспілкуватись.

І до речі - не відходячи від теми котрий раз наголошую свою точку зору. Причина конфлікту - вони брешуть, і знають що брешуть, і будуть брехати.. тому і ваняють їхні злобні фанати тут, замісь того щоб бути мужніми признати істину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

многа букв про списки книг надійно цементують тему, хе :D

Релігія - спосіб керувать стадом

тож так. :) не знаю, що не можна використати як спосіб керувати стадом: релігія, політика, спорт, тб, куріння, туризм, секс, здоровий спосіб життя, фіз-ра, алкоголь, патріотизм, мода, наука, мистецтво, тероризм, демократія, рок, поп,…ну ясно.

Тільки й того:тверезі очі-ум-розум, знання законів цього всього, вміння відрізняти+бачити мотиви, удача/допомога кваліфікованих/милість Бога/клубок-дороговказ, чоботи-скороходи, чарівний каптур і всевидюче око в кишені – і ти поза впливом.

хтось там не вірить/не знає+бреше іншим – Бог від цього не зникає і сонце встає так само, коли йому треба, – закони всесвіту існують незалежно від нашої думки про них. Те, що ми їх не знаємо чи ігноруємо – кому від цього гірше? :0167:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Церква пропогандує до прагнення духовного збагачення, а не мирського??

Так якого біса сусідський батюшка має найкращий будинок в районі ??? їздить на новенькому лексусі і не платить податків??? він особливий??

Я так не думаю!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тебе ніхто не заставляє бути його спонсором :D Получається, що знайшлась група людей які захотіли, щось зробити для Церкви і батюшка, як частинка Церкви взяв собі частинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тебе ніхто не заставляє бути його спонсором :D Получається, що знайшлась група людей які захотіли, щось зробити для Церкви і батюшка, як частинка Церкви взяв собі частинку.

Да сто пудов. Тільки цікаво хто дав йому право??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IMXO: Не треба путати церкву(її служителів) і релігію. Похожа ситуація на дорозі - гаїшники сволочі, значить не буду виконувати правила. Не завжди гаїшники і сволочі, інколи рлблять і добрі діла; а якщо не виконувати правила - буде їзда до першого перехрестя... :0118:

Церква - це більше політично-соціальна структура, яка живе по своїм законам (на сьогоднішній час - це відстоювання своєї точки зору, конкуренція , нетерпимість до інакшодумців...). Але церква за це й розплачується (розколи там різні, сектанти наступають, священники в блуд ходять...). Десь чув - що строго настрого в християнстві забороняється осуждение священників. Я думаю - щоб не було так як з правилами, дорогою і гаїшниками.

А по поводу храмів (сильно не буду спорити із скептиками) там все базується на енергетиці. Храм - це концентратор енергії, є різниця де молитись чи займатись медитацією. В храмі (справжньому) ефект набагато сильніший. Ну й інші складові а-ля настрой, окружаючі також сильно впливає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... Церква - це більше політично-соціальна структура, яка живе по своїм законам (на сьогоднішній час - це відстоювання своєї точки зору, конкуренція , нетерпимість до інакшодумців...).

Церква має керуватись не своїми законами а Божими законами, які викладені в Біблії. Проблема в тому що багато священників, прихожан біблію взагалі не читають, тому і перетворили церкву на "соціально-політичну структуру".

церква має нести Боже слово, проповідувати Божі закони і те, як вони стосуються нашого щоденного життя. це не відстоювання своєї точки зору - це Біблійний погляд на отточуюче нас життя і оцінка його по Божим стандартам.

А по поводу храмів (сильно не буду спорити із скептиками) там все базується на енергетиці. Храм - це концентратор енергії, є різниця де молитись чи займатись медитацією. В храмі (справжньому) ефект набагато сильніший. Ну й інші складові а-ля настрой, окружаючі також сильно впливає...

А про цю цитату я взагалі мовчу....

Новий Запові ясно говорить, що молитва залежить не від місця молитви а від відношення серця. І енергетика тут зовсім ні до чого.

Раджу перечитати тему про церкву, там багато цих питань обговорювалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Gabriel:

На рахунок саме енергетики в храмі. Доведено вченими, що чотирьох та восьми гранні об"єкти пірамідальної форми в своїй верхівці являються випромінювачами енергії. Нажаль немаэ зараз часу пошукати якоъ саме, но зовсым недавно читав про них в неті, що до цього всього вони ще якимось чином її концентрують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Церква має керуватись не своїми законами а Божими законами, які викладені в Біблії. Проблема в тому що багато священників, прихожан біблію взагалі не читають, тому і перетворили церкву на "соціально-політичну структуру".

церква має нести Боже слово, проповідувати Божі закони і те, як вони стосуються нашого щоденного життя. це не відстоювання своєї точки зору - це Біблійний погляд на отточуюче нас життя і оцінка його по Божим стандартам

Ти дивишся на це - як воно повинно бути, я - як воно є.

А про цю цитату я взагалі мовчу....

Новий Запові ясно говорить, що молитва залежить не від місця молитви а від відношення серця. І енергетика тут зовсім ні до чого.

Раджу перечитати тему про церкву, там багато цих питань обговорювалось

Розглядаю релігію не з позиції догм і трактувань Біблії. Не думаю що енергія (або енергетика) тут ні при чому (якркз наоборот).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Gabriel:

На рахунок саме енергетики в храмі. Доведено вченими, що чотирьох та восьми гранні об"єкти пірамідальної форми в своїй верхівці являються випромінювачами енергії. Нажаль немаэ зараз часу пошукати якоъ саме, но зовсым недавно читав про них в неті, що до цього всього вони ще якимось чином її концентрують.

Справді,раніше і місце під храм вибирали особливе(енергетичне) і форма будівлі також мала значення,і особливі матеріали підбирали,але то з тих часів,коли золото звозили для оздоблення возами.Зараз немає особливого значення де молитись,головне аби там дійсно молились,а не робили бізнес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді,раніше і місце під храм вибирали особливе(енергетичне) і форма будівлі також мала значення,і особливі матеріали підбирали,але то з тих часів,коли золото звозили для оздоблення возами.Зараз немає особливого значення де молитись,головне аби там дійсно молились,а не робили бізнес.

У мну був РО як завжди по проханню моїх опонентів ;), ось що шановні я вам скажу "кіл в сраку і на гіляку" за таке "дитинство". Боїтеся, не подобається, дратую - ведіть себе достойно, і якщо програєте в спірних питанях, то час признати це, а не займатися фігньою.

Це натяк всім які тут боголюби одні.

А я особисто втомився від відкритого :ohmy: і :( .

Зберусь з силами і часом і відпишу на кожен пост, який буде цього вартий.

Наконецто ти признав хоть це.. не тільки під храм , а й під житло ...(дуже популярне зараз, і дуже стародавня штука - феншуй).

Щодо бізнесу...він був і буде...залежить як тихо-скритно він робився, і тут шановний Захар ти нічого не зробиш. Хоча..можеш помолитись і свічку поставити..точно ефект буде, але тільки для твого ж Его.

Тема "Церква і інакшодумці" !!! і я є інакшодумець !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді,раніше і місце під храм вибирали особливе(енергетичне) і форма будівлі також мала значення,і особливі матеріали підбирали,але то з тих часів,коли золото звозили для оздоблення возами.Зараз немає особливого значення де молитись,головне аби там дійсно молились,а не робили бізнес.

У мну був РО як завжди по проханню моїх опонентів :), ось що шановні я вам скажу "кіл в сраку і на гіляку" за таке "дитинство". Боїтеся, не подобається, дратую - ведіть себе достойно, і якщо програєте в спірних питанях, то час признати це, а не займатися фігньою.

Це натяк всім які тут боголюби одні.

Зіберс, тебе ж свої луплять, і не за погляди (бо ви в них сходитесь) а за манеру їх висловлення. І не роби тут з себе мученика..

Якщо "інакшодумець" - то навчись поважати інших "інакшодумців". Все просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...