Перейти до змісту

Церква і інакшодумці


Гість Zibers

Рекомендовані повідомлення

а при чем тут христианство? мы же говорим о боге?

Для пояснення процесів які відбуваються з тілами на різних рівнях: молекулярному, атомарному чи інших використовують понятійний апарат фізики, хімії, математичного аналізу. Для осягнення Бога використовують релігію.

Бог є абсолют і неможливо Його осягнути людським інтелектом. Людина живе короткий проміжок часу і їй важко мислити такими категоріями, як вічність, безмежність і т.д. Для зв'язку між Богом і людиною розвинулась релігія. Я християнин і стараюсь отримувати знання про Бога з моєї релігії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь

Вы ж понимаете,шо не могу пройти мимо,коль упоминается рекинкарнация B)

1. Я про реінкарнацію не говорив, християнство її не визнає, з цим питанням до йогів і шаолніців, після смерті - фізичне тіло розкладається і мова далі про душу.

А как же первые христиане?Ориген например?

Опятьже:

На початку свого зародження це була віра вибраних, які не боялись загинути жорстокою смертю (достатньо переглянути період панування імператора Нерона), бути висміяними, осудженими. Цей період дав найбільше св'ятих мучиників.

Тоесть я так понимаю,что уважаемый romaxa уважает первых христиан.

Далее:

Людина, яка відкидає вчення Церкви і невизнає існування Бога, а натомість, персонально для себе розробляє якесь інше релігійне вчення, відповідно позбавляє себе вічного життя у раю створеного Богом (місці де після смерті перебувають душі праведних християн) і йде до пекла (місця де душі грішників перебувають у вічних муках

А если в аду грешник раскаялся,то шо тогда?Куда его определят?А если в раю праведник согрешил?Его куда?

Судя по Библии снова на Землю(имеем прецендент Адама и Евы).Тоесть умерев на Земле,человек может с течением времени снова на Земле появится(родится)?

Это вопрос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы ж понимаете,шо не могу пройти мимо,коль упоминается рекинкарнация :horse:
1. Я про реінкарнацію не говорив, християнство її не визнає, з цим питанням до йогів і шаолніців, після смерті - фізичне тіло розкладається і мова далі про душу.

А как же первые христиане?Ориген например?

Опятьже:

На початку свого зародження це була віра вибраних, які не боялись загинути жорстокою смертю (достатньо переглянути період панування імператора Нерона), бути висміяними, осудженими. Цей період дав найбільше св'ятих мучиників.

Тоесть я так понимаю,что уважаемый romaxa уважает первых христиан.

Далее:

Людина, яка відкидає вчення Церкви і невизнає існування Бога, а натомість, персонально для себе розробляє якесь інше релігійне вчення, відповідно позбавляє себе вічного життя у раю створеного Богом (місці де після смерті перебувають душі праведних християн) і йде до пекла (місця де душі грішників перебувають у вічних муках

А если в аду грешник раскаялся,то шо тогда?Куда его определят?А если в раю праведник согрешил?Его куда?

Судя по Библии снова на Землю(имеем прецендент Адама и Евы).Тоесть умерев на Земле,человек может с течением времени снова на Земле появится(родится)?

Это вопрос

Перші християни заклали основи християнства - релігії яка існує вже 2000 років. Основний розвиток християнство зазнавало в часи гонінь, так вже склалось історично.

Після смерті відпадає поняття фізичного тіла, душа стає виявом вашої особистості. Вибір куди попасти потрібно робити при житті.

Я не вправі обговорювати реінкарнацію, це можуть позволити собі члени форуму які з метелика в минулому, стали поважними форумчанами. Спитайте їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не вправі обговорювати реінкарнацію, це можуть позволити собі члени форуму які з метелика в минулому, стали поважними форумчанами. Спитайте їх.

типа спрыгнул :ninja:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені відомо, що Ісус Христос воскрешав мертвих, але вони залишались самі собою, в мому розумінні реінкарнації, як перевтілення душі з однієї особи в іншу, в християнстві нема.

В кожного свій шлях до спасіння, я стараюсь йти шляхом моїх предків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тогда вопрос остается открытым:

А если в аду грешник раскаялся,то шо тогда?Куда его определят?А если в раю праведник согрешил?Его куда?

Судя по Библии снова на Землю(имеем прецендент Адама и Евы).Тоесть умерев на Земле,человек может с течением времени снова на Земле появится(родится)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тогда вопрос остается открытым:

А если в аду грешник раскаялся,то шо тогда?Куда его определят?А если в раю праведник согрешил?Его куда?

Судя по Библии снова на Землю(имеем прецендент Адама и Евы).Тоесть умерев на Земле,человек может с течением времени снова на Земле появится(родится)?

Поняття гріха притаманне фізичному тілу, після смерті тіло вже не грішить, а душа на Суді Божому навічно напрямляється по одному з двох шляхів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опять же, господа, вернемся к нашим баранам, тобишь к сабжу темы. А то вас чет не в ту степь понесло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трапилася сьогодні стаття :Dпро інакодумців як в науці, так і у релігії. про деякі причини - з точки зору археолога Майкла Кремо (автор книги «Запретная археология», док. философии, чл. Европейской ассоциации археологов и т.д.):

зі статті Фильтрация знаний как элемент научной борьбы (2007):

статус-кво: ...если факты не согласуются с общепризнанной теорией, тем хуже для фактов, несмотря на их «впечатляющий объем».

причини: По словам антидарвиниста, объяснений фильтрации знаний несколько, одним из которых является власть. «Есть много видов власти в нашем мире – политическая, экономическая, военная. Есть власть знаний. Она очень тонкая, но она существует. И те, кто обладают любым видом власти, не хотят её отдавать. Например, если в государстве доминирует какая-то партия, то вряд ли стоит ждать, что она с удовольствием расстанется с рычагами влияния. Точно также и со знанием. Есть группа учёных, владеющих монополией на образование. Естественно, они не хотят отдавать своих позиций. Мне кажется это легко можно понять», – говорит археолог.

ще дещо: ...«Есть ошибочное утверждение о несовместимости веры в Бога и науки. В таком случае, как это ни смешно, но мы должны первоочередно исключить Дарвина из науки. В своей книге «Происхождение видов» он задаётся вопросом: создал ли Бог каждый вид отдельно, либо Он сотворил ограниченное число видов и позволил им множиться. Дарвин склонился ко второй версии..."

Лекцію археолога заборонили в тюменському універі з політично-релігійних причин.

...Кремо, объехавшего с лекциями почти весь мир, такая ситуация просто удивляет: «Если действительно ректор университета запретил лекцию из-за расхождения в религиозных взглядах, то это несостоятельная причина. Это ребячество. Существует лишь один Бог, просто люди могут знать его под различными именами. Если я говорю, что человек существовал с самого начала жизни на земле, то это то же самое, что говорит христианская Библия. С моей точки зрения, ректор должен поддерживать научную свободу, а не выступать как фильтр знаний. Я себя чувствую почти интеллектуальным диссидентом. В истории России есть немало случаев гонений на инакомыслящих или инаковерующих. На самом деле от таких запретов у людей только повышается интерес».

Ну, зрозуміло, це не тільки в Росії, просто в кожного свої методи, своя тактика, свій такт... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому причина несприйняття церквою всіх, хто думає інакше?

1. Втрата влади над стадом.

2. Втрата бабла

3. Керувати приємно

я атеїст і в це все якось невірю (ну тіпа в релігію і т.п.)

наскільки я знаю то церква має там усіх любити і таке подібне то чому вона несприймає інакодумців? на мою думку через те що може втратити владу а влада це головне а особливо над стадом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"- Вы - атеисты!?

- Да, мы атеисты!

- Ох, какая прелесть!

- В нашей стране атеизм никого не удивляет, большинство нашего населения сознательно и давно перестало верить сказкам о боге."

М.Булгаков "Мастер и Маргарита"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- В нашей стране атеизм никого не удивляет, большинство нашего населения сознательно и давно перестало верить сказкам о боге."
Не вірять у Бога, то вірять у що завгодно. У Нострадамуса, Код да Вінчі, іноплетян, відьм та магів і т.п.

Особливо розчулює, коли кажуть, що вірять у науку, маючи на увазі технологію, живучи при цьому на засраній, прошу вибачення, землі та в умовах глобального потепління.

Шо ж Дєлать ? Вірити мусово ж, без віри ніяк, а в Бога вірити - не модно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- В нашей стране атеизм никого не удивляет, большинство нашего населения сознательно и давно перестало верить сказкам о боге."
Не вірять у Бога, то вірять у що завгодно. У Нострадамуса, Код да Вінчі, іноплетян, відьм та магів і т.п.

Особливо розчулює, коли кажуть, що вірять у науку, маючи на увазі технологію, живучи при цьому на засраній, прошу вибачення, землі та в умовах глобального потепління.

Шо ж Дєлать ? Вірити мусово ж, без віри ніяк, а в Бога вірити - не модно.

Якраз таки навпаки, в Бога вірити зараз дуже модно, ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз таки навпаки, в Бога вірити зараз дуже модно, ИМХО
Навряд. А якщо й так, то хіба у який особливий модний спосіб.

Все більше популярні фундаменталістські секти або щось екзотичне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"- Вы - атеисты!?

- Да, мы атеисты!

- Ох, какая прелесть!

- В нашей стране атеизм никого не удивляет, большинство нашего населения сознательно и давно перестало верить сказкам о боге."

М.Булгаков "Мастер и Маргарита"

знаю, чув все ніяк серіал неподивлюсь уже місць на компі тримаю.

Не вірять у Бога, то вірять у що завгодно. У Нострадамуса, Код да Вінчі, іноплетян, відьм та магів і т.п.

Особливо розчулює, коли кажуть, що вірять у науку, маючи на увазі технологію, живучи при цьому на засраній, прошу вибачення, землі та в умовах глобального потепління.

Шо ж Дєлать ? Вірити мусово ж, без віри ніяк, а в Бога вірити - не модно.

а то якщо ми почнемо вірити земля наша перетвориться із засраної в чисту і прекрасну.

я висловлюю свою точку зору, тобто вірю в те що можна побачити пощупати тобто в щось реальне а не в якісь видумки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я висловлюю свою точку зору, тобто вірю в те що можна побачити пощупати тобто в щось реальне а не в якісь видумки.

тобто в електрони ти невіриш? :)

получається, що в почуття також не віриш, бо їх також неможливо пощупати :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто в електрони ти невіриш?

тобто в електрони? я питання незрозумів

получається, що в почуття також не віриш, бо їх також неможливо пощупати

про які почуття ідеться? про почуття любові до когось? ну це вже треба інший топік відкривати типу "наскільки вилюбите її (його і т.п.)", нарахунок пощупати почуття з цим згоден але до чого тут це якщо тема називається "Церква і інакшодумці, Причини конфліктів"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз таки навпаки, в Бога вірити зараз дуже модно, ИМХО

Ага,модно кошиками похизуватись на Паску,в кого крутіший і повніший -

"А шо,то за свято?Чи то не свято?-Чого ковбаску святить прийшли?А хто його зна,я за кумпанію з сусідкою.А святкуємо Паску.-Що? Яке воскресіння Христове? То хіба сьодні,а не зимою?"

Ось так модно віримо. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо чесно Пасха для мене це простий день тільки що ніхто тебе негрузить, незаставляє щось робити і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо чесно Пасха для мене це простий день тільки що ніхто тебе негрузить, незаставляє щось робити і т.п.

Це вже знов відхід від теми.

Я думаю,що зараз в нашій країні немає таких серйозних причин і конфліктів з громадянами,які не відносяться до тої чи іншої релігійної громади. Свобода слова,релігії,право власного вибору. Ніхто нікого нічого не примушує,нікуда ходити,кланятися,молитися.Робіть так,як вважаєте за потрібне.

Толку з того,що "хтось" там був проти показу фільму "Сафо",але ж його показали. І гей-паради проходять,хоч релігійні громади проти.

Не ті часи просто. Людська байдужість бере верх. А наслідки ще всі ПОПЕРЕДУ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо несприйняття церквою інакодумців:

Чому ті, що недотримуються певних канонів (християнство, іслам, буддизм) вважаються відступниками?

Скільки існує в Україні таких релігійних організацій, сект і т.п.

А їх всіх можна назвати відступниками, хоча вони себе такими не вважають.

Нехай християнство існує 2000 років, але ті що належать до інших організацій вірять в свого бога не менше.

Взяти тих самих мормонів - деякий Джозеф Сміт проголосив себе намісником бога на землі - от вам і нова релігія! І досить таки популярна.

На мою думку таке визнання інакодумців ніщо інше як просте прагнення зберегти свою віру шляхом звинувачення в невірюванні інших.

Щодо мене - фактично я православний християнин. Але в церкву я не хожу, богу не молюся, хрестик не ношу.

Чому? А чому я маю це робити? Що це мені дає?

Дотримуючись певних канонів можна отримати вічне життя після смерті?

А хто його отримував? Ви когось знаєте? Де докази що життя існує після смерті?

Колись міфи були релігією. А що зараз? Це лише казочки...

Як може існувати однодумство в світі, в якому стільки релігій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я християнин (греко-католик) і тому буду писати про християнство.

На початку свого зародження це була віра вибраних, які не боялись загинути жорстокою смертю (достатньо переглянути період панування імператора Нерона), бути висміяними, осудженими. Цей період дав найбільше св'ятих мучиників.

сорі, канєшно, шо втручаюсь, але чи не була заснована греко-католицька релігія пізніше (ну в крайньому випадку після того імператора). на скільки знаю створена вона була штучноі якимочь королем.

знаю, шо відходжу від теми, але хочу уточнити для себе.

а тепер ІМХО: я православна, в Бога вірю, в церкву ходжу не регулярно, і впринципі ізза того шо дійсно вже занадто відкрито священники виражають своє невдоволення іншими релігіями. Взяти хоча б московський патріархат, шо вони тільки не пишуть на українську церкву. а це вже по моєму одвічна боротьба двох держав, яка переросла на інший рівень, по моєму на релігійний в тому числі. Москва ніяк не хоче віддавати автономію укр. церкві. причини доходять просто до абсурду: укр. мова не може передати того всього, шо написано на старослов"янській! але, служби, то ведуться на російській (сама ж ходжу на них і чесно кажучи мало шо з того розумію). виходить укр. мова не може, а рос. може? в цьому випадку мені більш імпонує грек.-католицька церква, де ну дісно не виражано такої ворожнечі до інакшовірців, а якшо і є якісь заперечення, то завжди обгрунтовано.

ЗІ. в Почаєві коли подають за здоров"я питають чи часом ви не в укр. церкву ходите. нормально? людина може навіть хоче змінити свої погляди, а тут таке. ну не гарно ж... все зводиться до: "ми праві, а всі інші - ні" як на мене в цьому і проблема. здавна вважалось - як церква сказала, так і правильно і має бути. зараз люди хочуть пояснення, а деякі його не можуть дати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...