Перейти до змісту

Церква і інакшодумці


Гість Zibers

Рекомендовані повідомлення

ЗІ. в Почаєві коли подають за здоров"я питають чи часом ви не в укр. церкву ходите. нормально?

В Почаєві доречі ще прошурки роздають про "неправильність" віросповідання Свідків Ієгови, а це нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь

Не можна по одній православній вірі судити про всіх. Я,наприклад,знаю церкви,які допомагають інвалідам,наркоманам,алкоголікам,дітям сиротам,а самі навіть храму ще не встигли побудувати.(тільки фундамент). Все БЕЗКОШТОВНО! І вони не питають "яка в тебе віра,чи в яку церкву ти ходиш?"

Хоча якщо говорити по простому,то вони для тієї церкви є також інакшодумці. чому так??? А тому ,що це (інвалідам,наркоманам,алкоголікам,дітям сиротам) теж люди,яких Бог любить однаково. І ті інваліди плачуть,бо вони ніколи не від кого не мали такої любові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єслі чєсно, то найбільше срєді канфєсій в Україні ущємляються атеїсти. Хоть у нас государство і церква радзєлєни, но всьо-аткі получається, шо всі чинуши за рєлігію(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я християнин (греко-католик) і тому буду писати про християнство.

На початку свого зародження це була віра вибраних, які не боялись загинути жорстокою смертю (достатньо переглянути період панування імператора Нерона), бути висміяними, осудженими. Цей період дав найбільше св'ятих мучиників.

сорі, канєшно, шо втручаюсь, але чи не була заснована греко-католицька релігія пізніше (ну в крайньому випадку після того імператора). на скільки знаю створена вона була штучноі якимочь королем.

знаю, шо відходжу від теми, але хочу уточнити для себе.

а тепер ІМХО: я православна, в Бога вірю, в церкву ходжу не регулярно, і впринципі ізза того шо дійсно вже занадто відкрито священники виражають своє невдоволення іншими релігіями. Взяти хоча б московський патріархат, шо вони тільки не пишуть на українську церкву. а це вже по моєму одвічна боротьба двох держав, яка переросла на інший рівень, по моєму на релігійний в тому числі. Москва ніяк не хоче віддавати автономію укр. церкві. причини доходять просто до абсурду: укр. мова не може передати того всього, шо написано на старослов"янській! але, служби, то ведуться на російській (сама ж ходжу на них і чесно кажучи мало шо з того розумію). виходить укр. мова не може, а рос. може? в цьому випадку мені більш імпонує грек.-католицька церква, де ну дісно не виражано такої ворожнечі до інакшовірців, а якшо і є якісь заперечення, то завжди обгрунтовано.

ЗІ. в Почаєві коли подають за здоров"я питають чи часом ви не в укр. церкву ходите. нормально? людина може навіть хоче змінити свої погляди, а тут таке. ну не гарно ж... все зводиться до: "ми праві, а всі інші - ні" як на мене в цьому і проблема. здавна вважалось - як церква сказала, так і правильно і має бути. зараз люди хочуть пояснення, а деякі його не можуть дати...

Християнство одне, конфесій багато, греко-католики належать до східного обряду (в деяких церквах молятся за православних християн, в деяких просто за християн), відмінність від православних полягає у визнанні Папи Римського, доречі це визнання зберегло Західну Україну від полонізації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я християнин (греко-католик) і тому буду писати про християнство.

На початку свого зародження це була віра вибраних, які не боялись загинути жорстокою смертю (достатньо переглянути період панування імператора Нерона), бути висміяними, осудженими. Цей період дав найбільше св'ятих мучиників.

сорі, канєшно, шо втручаюсь, але чи не була заснована греко-католицька релігія пізніше (ну в крайньому випадку після того імператора). на скільки знаю створена вона була штучноі якимочь королем.

знаю, шо відходжу від теми, але хочу уточнити для себе.

Християнство одне, конфесій багато, греко-католики належать до східного обряду (в деяких церквах молятся за православних християн, в деяких просто за християн), відмінність від православних полягає у визнанні Папи Римського, доречі це визнання зберегло Західну Україну від полонізації.

не про те хотіла уточнити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорі за оффтоп

може почати вірити в церкву та релігію в загалому і придумати свою релігію і церкву відкрити smile.gif

можливо на днях загружу на якийсь файлообмінник частину фільму zeitgeist там перших хвилин 35 розповідається що релігія і церква це найбіша афера століть ................ досить цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорі за оффтоп

може почати вірити в церкву та релігію в загалому і придумати свою релігію і церкву відкрити smile.gif

можливо на днях загружу на якийсь файлообмінник частину фільму zeitgeist там перших хвилин 35 розповідається що релігія і церква це найбіша афера століть ................ досить цікаво.

ждемс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть знаю з чого почати: йдете до лісу, прицьому повідомляєте про це якомога більше людей, потім вертаєтесь і в єйфорії починаєте кричати, що бачили ангела і він вам відкрив, що все написане - невірно, а вірно те...і тут вже широке поле для вашої фантазії...Пощастить і через деякий час зможеш розбагатіти :0011:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть знаю з чого почати: йдете до лісу, прицьому повідомляєте про це якомога більше людей, потім вертаєтесь і в єйфорії починаєте кричати, що бачили ангела і він вам відкрив, що все написане - невірно, а вірно те...і тут вже широке поле для вашої фантазії...Пощастить і через деякий час зможеш розбагатіти :).

це ти виклав думку щодо посту sanbOKа чи шо ти маєш на увазі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась не ясна структура ці церкви, розмежування. Всі йдуть до бога по різному, дурдом веселка. Да всі люди такі. І цим управляє, тоже хоче щоб думали так як він. Там Бога забули. Там думають як заагітувати і управляти баранчиками. Ці всі релігії, як лотарея: той хто набере більше балів, виграє путьовку в рай. Хто ж не согласиться. А нощо Богові гроши, нічого не розумію. Невже нада бути таким тупим, щоб робити все що кажуть. Біблію зрозуміти не так і просто.

Ніхто тобою не управляє і робити нічого силою тебе не заставляє(чи не так?). Ти спочатку Біблію прочитай,а тоді зробиш висновок:можна її розуміти чи ні. Думаю те що тобі треба і тебе цікавить ти зрозумієш.

P.S. Сорі за офтоп,тут часто відходять від теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас форум русско/украинский... пока я просто удалю месагу на инглише.... дальше, за такое буду наказывать... Уж извините...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 mix_forever

Уривок розмови з kmd "...пиши на укр, рус, англ...обмежуй бл*ть свій албанскій..."

Ріплей.

Церква зло. Причина мого конфлікту в деяких поглядах священослужителів і Ватікану як в часності на вільність поглядів окремих людей, релігій, народів. В біблії всі "раби божі". Вибачте, я рабом, тим паче, "Божим" себе не вважаю. Архаїчність погляду і причина самого найкражого принцим самої книги, а тут - раб. Релігія є стеоротипом думок та існування всіх і всього, але не себе. Вагомий засіб керування стадом людським на етапі розвитку (церква поєднувала в той час і науку і релігію, тому була досить розвинутим осередком). Така собі "організація". А зараз я бачу цю вижившу "організацію" з досить сильним сморідом лайна. І чує ніс лайно тих людей яким тільки десь скажи на церкву і бога, так відразу крик, скажи що - не можуть пояснити, так відразу їм там божеством і їхніми силами чути. Дістали такі фанати. Палець їм в око.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

причина конфліктів дуже проста, люський фактор, якби ті що вірять у Бога дійсно у нього ВІРИЛИ то конфліктів не було б, а так,більшість людей виконують звичаї,а не ВІРЯТЬ в Бога

До цього часу памьятаю конфлікт між Київською і Московською паствою біля собору при розподілі *сфер впливу* Дійсно віруючих людей одиниці,навіть серед священнослужителів, бо це тяжка ноша . Дійсно віруючій людині всерівно до якого патріархату належить церква, головне щоб вона була і можна було в її стінах поспілкуватися з Богом, а куди йдуть прибутки церкви неважливо,хай хоть у Китай йдуть

Я теж вважаю ,що можна з Богом спілкуватись буть де, але на мою думку в церкві це робити легше,якщо настроїтись на потрібний лад

ЗІ майже з кожної релігії користі більше,а ніж шкоди,якщо в неї дійсно вірити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

загрузити незміг (небуло нета) але знайшов в неті повнісю фільм zeitgeist ось ссилка http://upload.com.ua/link/900077916

в кого нет безлімітний або нежалко трафіка 728 метрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін не можу витримати, заплакав, вибачте, тяжко читати біль замучених церквою людей, ці жахливі описи знущання над ослаблим тільцем маньяків-св'ященників, жахливі незрозумілі ритуали...тортури...стогін...сльози...муки...

По-перше, Церкви (християнські (бо я християнин і про інших писати не вважаю коректним)) - це не компартія, для якої головним завданням є набрати як найбільше членів. Церква жива Вірою і якщо ця Віра буде в однієї людини на Землі, значить Церква буде живою. Вважаю, що конфесії для віруючої людини неважливі, але вони створюють певний комфорт для людини. Так наприклад розуміння мови, якщо ви українець природньо брати участь у молебні українською, бо сербською без підготовки ви не зразу зможите молитись.

Немаю часу завтра продовжу...

"Zeitgeist" переглянув перших п'ять хвилин (часу більше не мав), цікавила компанія виробник, завів на гуглі, неповірите: виявляється є також ціла купа людей, яка хоче дізнатись цю інформацію - фігурує тільки режисер Пітер Джозеф, інакшої інформації незнайшов. Фільм знятий доволі професійно, є присутні спецефекти, сюжет явно закручений на виклик резонансу в суспільстві, а про компанію, яка зняла фільм "ноль" інфи. Цікаво... Спробуйте ви, можливо знайдете...(це набагато цікавіше ніж сам фільм)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не по темі мій пост...але тут всі в одній ветці пасутця, поки мені РО не дали :) і тему не закрили :)

Фраза наобум - Арія - На службе сіли зла

"Хозяин торг ведьот

Душа как ноч черна

І дявол не берьот

Каму она нужна "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Zeitgeist" переглянув перших п'ять хвилин (часу більше не мав), цікавила компанія виробник, завів на гуглі, неповірите: виявляється є також ціла купа людей, яка хоче дізнатись цю інформацію - фігурує тільки режисер Пітер Джозеф, інакшої інформації незнайшов. Фільм знятий доволі професійно, є присутні спецефекти, сюжет явно закручений на виклик резонансу в суспільстві, а про компанію, яка зняла фільм "ноль" інфи. Цікаво... Спробуйте ви, можливо знайдете...(це набагато цікавіше ніж сам фільм)...

от якби переглянув перших 45 хв то може щось і побачив там просто вступ 5 хв як мінімум, про фільм інфу не шукав та просто і в голову неприходило, але обов*язково пошукаю.

і на рахунок

це набагато цікавіше ніж сам фільм

перший раз таке чую щоб інфа про фільм була цікавішою за сам фільм.

хто дивився?

які враження?

цікаво було б дізнатися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто я бачив багато фільмів основна задача яких була "відкрити очі" і перевернути все з ніг на голову. Переважно заказуха. Чому не вказано компанію яка зняла досить потужний в професійному плані фільм. "Єслі звйозди зажігают значіт ето кому нєбуть нужно". Це дуже вагомий афоризм. Якщо будеш користуватися ним будеш прораховувати процеси на декілька кроків вперед. Християнство потужна релігія, яка в потужній конкурентній боротьбі продовжує розвиватись, а є ще багато інших релігій і вони також претендують на деяку частку електорату, оскільки від мусульман важко когось увірвати, внаслідок певної тоталітарності і жосткості цієї релігії, погляди багатьох "новоявлених" спрямовані на християнство, як на одну з найбільш демократичних релігій світу. Проводять мониторинг майбутніх адептів, проводится підгонка вчення під їхні вимоги і подається на блюдечку нова релігія (в більшості випадків фінансова піраміда). Якщо все так просто і за 45хв доводится абсурдність Християнства, релігії якій вже більше двох тисяч років, то обов'язково подивлюсь цей фільм. Але все ж мене цікавить, хто є Великим Руйнівником Міфів, яка його освіта, хто його фінансував, або як він взагалі заробляє гроші, що досягнув в житті. Першому попавшомуся дядьку вірити, що все у що вірили мільйони людей є фікція, дуже "сміливий" вчинок. Переважно в такому випадку потрібно обмежити себе у перегляді різнопланової реклами і інших революційних речей. Якщо не секрет, що тебе вразило у цьому фільмі і де ти бачиш фальш у християнській релігії?

перший раз таке чую щоб інфа про фільм була цікавішою за сам фільм

пам'ятаєш як у часи Революції інформацію подавали різні канали, найважливіше в цій інфі було хто подавав її: чи Інтер чи 5-й канал, а потім і "1+1"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то чому дві тисячі років тому коли виникло християнство (народився ісус христос) ніхто з істориків які тоді жили ненаписав жодного твору про нього. все ж таки людина яка ніби то творила чудеса, воскресла, вознеслась на небо могла привернути увагу людей. чи це так тоді було буденне. але було чотири які всього навсього згадали про нього тільки словом христоє що не являється іменем а є епітетом (помазаник перекладається якщо хтось незнає) і до того ж одине з цих джерел можливо зовсім неіснувало ........... так просто видумка. я нехочу сказати що вірю підрят усьому що бачу але вірити в те що неіснує і що я неможу побачити вірити якось тупо (вибачте якщо когось образив ..... просто говорю те що думаю на рахунок цього усього).

пам'ятаєш як у часи Революції інформацію подавали різні канали, найважливіше в цій інфі було хто подавав її: чи Інтер чи 5-й канал, а потім і "1+1"

ми говоримо про релігію а не про політику

сорі за офтом але зроблю невеликий відступ

я був на майдані і не розумію чого я туди їздив....................... дивлячись на ту ситуацію яка у нас зараз хочеться лише сказати повна ср*ка. треба якось роззувати очі і дивитися на світ відкрито ........................... тими ж всоїми очима а не через екран телевізорів.

сьогодні бачив картину на радянскій ходили священники шота там співали (проходив недалеко) і ходив ще один з таким ніби сачком як на рибу збирав гроші з народу (незнаю на шо можливо на церкву) ................................. блін в них там і так усе в золоті і ще ЛаВе збивають з народу.

один факт коли я раніше жив в одному селі, до того як переіхав в Луцьк був у нас (а може ще і є) священник який за за два чи три роки доки жив в селі зробив євроремон в хаті, провів опалення, купив машину і т.п. а коли спитали коли будемо для церкви ремонт робити то зразу почули від нього типу "німа гроше" і тільки десь через рік зробив ремон церкви бо ходили уже по домах гроші просили. у мене дома звісно дали там пару грн але не стільки як хотіли бо у мене навіть радаки сказали якби знали що точно гроші підуть на церкву то і більше віддали

і ти мені розповідєш про релігію як те що нас врятує........................ ні це просто афера століть в яку вірять багато народу............а спробуй скажи зразу починаються наїзди ти тіпа ще ніфіга незнаєш, ти ще життя незнаєш .......... знаю було багато проблем але мені ніхто недопоміг приходилось якось самому викручуватись

з цього усього я для себе можу зробити один висновок що церва, релігія і тому подібне це лише одни великий заговор для того щоб по- перше тримати всю владу в руках (бо більшість людей уже зараз вірять не політикам (і сам їм невірю) а церкві(а їй тим більше)) і по-дреге, гроші бо там крутяться не ті копішки які кидаютьна пожертву а набагато більше (усе в золоті, більшість священників уже собі такі фейси повідкормлювали шо піпєц, + те як вони живуть (деякі люди все життя працюють то такогонемають))

здається сказав що хотів можете мене виправити якщо щось нетак

і повторюю в котре я не намагаюсь розказати шось нове я просто кажу що думаю і те що є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK
вірити в те що неіснує і що я неможу побачити вірити якось тупо

Ви прагните доказів для того, щоб повірити? Не можна вірити в те, що бачиш і знаєш. Це буде не віра, а гносис, знання. Звідки Ви знаєте, що існує, а що ні? Ви користуєтесь мобільним зв'язком, а радіо та телебаченням? Радіохвилі бачите? Природа, сутність віри є ірраціональною та аллогічною. Творіння не може збагнути Творця.

сьогодні бачив картину на радянскій ходили священники шота там співали (проходив недалеко) і ходив ще один з таким ніби сачком як на рибу збирав гроші з народу (незнаю на шо можливо на церкву) ................................. блін в них там і так усе в золоті і ще ЛаВе збивають з народу.

В золоті?)) Ви здатні відрізнити золото від позолоти? Чи усе, що блистить в храмах Ви сприймаєте за золото та срібло?

і ти мені розповідєш про релігію як те що нас врятує........................ ні це просто афера століть в яку вірять багато народу............а спробуй скажи зразу починаються наїзди ти тіпа ще ніфіга незнаєш, ти ще життя незнаєш .......... знаю було багато проблем але мені ніхто недопоміг приходилось якось самому викручуватись

Афера існує дві тисячі років і всі такі темні лохи, що безропотно ведуться і несуть туди свої гроші?

з цього усього я для себе можу зробити один висновок що церва, релігія і тому подібне це лише одни великий заговор для того щоб по- перше тримати всю владу в руках (бо більшість людей уже зараз вірять не політикам (і сам їм невірю) а церкві(а їй тим більше)) і по-дреге, гроші бо там крутяться не ті копішки які кидаютьна пожертву а набагато більше (усе в золоті, більшість священників уже собі такі фейси повідкормлювали шо піпєц, + те як вони живуть (деякі люди все життя працюють то такогонемають))

Вам напевно дуже запав в душу фільм Zeitgeist.))

Скажіть, а що Вас так задіває в релігії, в священниках, в Церкві? Яким вони до Вас боком? Вимагають щось у Вас, заважають жити, насаджують свої погляди, можливо примушують десятину платити? В чому проблема?

Які Ваші претензії, коли Ви не належите до Церкви, не є її вірним? Чим Вас попи заділи? Писками своїми? Ну дивіться в зеркало для початку. В достатку живуть? Всі? А якщо і всі, що Вам до того? Несправедливо? Так в цьому світі ніхто нікому справедливості не обіцяв. Дивна виходить полеміка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В світі є купа людей, течій і рухів, основна мета яких є осудження, боротьба і війна з християннством - релігією, яка вчить нікого неосуджувати, необмовляти і невбивати. Неподобається? Тоді вона нажаль не для вас і ви вільні в свому виборі робити те, що забажаєте, поки воно буде відбуватися в рамка дозволеного законом і суспільством. Правда хотілось, щоб ви про християнство взнавали не з таких "документальних" фільмів.

А нарахунок доказів, в ті часи справді не було інтернету, валу халявної інфи і торентів, але дивним чином інформація через 2000 років дійшла принаймі до мене. Більше тисячі років тому на Київських пагорбах з'явився апостол (учень учнів апостолів Ісуса Христа) Андрій Первозванний і почав хрестити наших предків і навчати так, як тоді ще ніхто не навчав.

Автор лукавить на рахунок малої кількості джерел, дякувати Богу, що дійшов Новий Завіт і передання про життя Св'ятих. Попробуй зберегти пергамент на протязі двох тисячоліть, тим більше, що безмежна кількість рукописів згоріла в Александрійській бібліотеці, на початках зародження християнства було дуже багато гонінь (найлютіші за імператора Нерона) і більшість знань передавались усно.

Я розумію чому у вас така точка зору, мені легше - мій покійний дідусь був св'ященником, два мої прадіди також були св'ященниками і їхні предки також. Він грошей від вас нехотів, а навпаки був висланий з родиною на Сибір і заробляв фізичною працею.

Доречі не переймайтеся долею духовенства, вони дали дуже серйозні обіти і за кожне відступлення несуть перед Богом набагато більшу відповідальність порівняно з нами. "Кому багато дано, від того багато і візьметься".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони дали дуже серйозні обіти і за кожне відступлення несуть перед Богом набагато більшу відповідальність порівняно з нами.

Сорі за те що грубо і по албанскі !

Ето как ? Тіпа "душу" більше зризе жадоба до більшого пуза і кращого життя ?

Давай порахуй. скільки священикофф випускає духовенство, скіко по церквах, і скіко із них аж до ваще якої старості працють ?

Не братуха, при заколочені певної суми, ліняють, - рано-чи пізно, ось яка "відплвідальність". Базар не з пустого місця ! На юності був вибор, були цілі, була мета, робота халявко, постояно накормлений, але.. дурить людей і па ітоге вийшло -.. ето не по мне ..

Сабж

Філософ, лінгвіст, історик, архелолог і науковець - ось 5 людей які разом розбили би міф про "Бога". Але заперечувати існуванню в основі протиріччя, ніяким чином не можливе, в наслідок нерозуміння (надалі асоціюємо - маніпулювання інформацією) самим обєктом - як "Бог".

Релігія - так, це дуже кожному напевно, щось близьке та рідне. Занурюватися в безодню вірувань не слід очікувати правильної відповіді. Згадаємо лище перші вірування - в вогонь, блискавку, + фетішизм.

Питання - як вдало можна маніпулювати на цьому ?

Церква - в нашому випадку, - це вірування в Бога, чорта, диявола, ангелів, раю, пекла і іншої сумісної атрибутики.

Тепер у мене тут дві теорії

1. бог, сотона і т.д - прибульці (так як воно є, нацкове підгрунття по фактам наявності речей, явищ які не могли би мати місце в ту епоху).

2. як наслідок теорії 1 - невірне тлумачення "явищ" зтертого з причину малого запасу слів для опису, опис небагатьох (в деяких випадках) людей які могли б наблюдати дане "явище". Переклад, перепис, переказ. І маніпулювання на цій ситуації є наслідком теперішньої церкви.

тут і є моя відповідь на САБЖ в цілому.

Я накурілсо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...