Перейти до змісту

Записати дитину в садок


Just_smile

Рекомендовані повідомлення

Добрий день шановні формумчани!

Стикнувся з наступною ситуацією. Після народження дитини знайомі сказали, що необхідно записати дитину в садок на сайті міської ради.

Думаємо за варіант садочків на 33-му та 40-му (де на даний момент знімаємо квартиру). Може хто може поділитися враженнями від конкретних садочків в цих районах міста "на досвіді" власних дітей.

Впринципі ситуація за 2-3 роки в будь-якому садочку може кардинально помінятися, однак завжди є репутаційні моменти, як відносно людей так і відносно дитячих садочків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, SunSeth сказано:

А прописані де?

Приписані не в Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порекомендували 10 садок. Можливо хтось може пару слів написати про цей садок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя в 10-му. 

Вступний був 500 грн. в батьківський комітет офіційно через касу, зараз не знаю. Плюс щомісячно по 20 грн. на групу.

Чисто, тепло, претензій до вихователів жодних. Садочком задоволені.

Єдиним мінусом можна назвати, що багато хто хоче в цей садок, тому групи часто 30+. а то і 35+.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Svityaz сказано:

Моя в 10-му. 

Вступний був 500 грн. в батьківський комітет офіційно через касу, зараз не знаю. Плюс щомісячно по 20 грн. на групу.

Чисто, тепло, претензій до вихователів жодних. Садочком задоволені.

Єдиним мінусом можна назвати, що багато хто хоче в цей садок, тому групи часто 30+. а то і 35+.

А ви цього року пішли до садочка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава тема. Може хтось а районі Львівська-ДПЗ може щось хороше порекомендувати? Передньо з дружиною думаєм про №13 "Дельфін" але ні відгуків ні якихось конкретних відомостей нема. 
Буду вдячний за будь-яку інформацію або рекомендацію) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.10.2016 at 12:46, Svityaz сказал:

Єдиним мінусом можна назвати, що багато хто хоче в цей садок, тому групи часто 30+. а то і 35+.

Цим "мінусом" страждають ВСІ садочки Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня наскільки я знаю, електронно записатися в садочок можна тільки в один, а не декілька...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, MettyHeaddy сказал:

Цікава тема. Може хтось а районі Львівська-ДПЗ може щось хороше порекомендувати? Передньо з дружиною думаєм про №13 "Дельфін" але ні відгуків ні якихось конкретних відомостей нема. 
Буду вдячний за будь-яку інформацію або рекомендацію) 

Хороший садочок, колись він називався "Берізка" №51, моя дочка туди ходила. Там є басейн, були, думаю, і зараз є хороші вихователі. Негативної інформації про цей садочок не чув. Живемо поруч, тому і онуків записали в цей садочок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...