Перейти до змісту

УВАГА


vanus

Рекомендовані повідомлення

В звязку з тим що останіми днями почастішали випадки проявів міжнаціонаьної ворожби, сварок та обзивань я ввожу посилені покарання

за обзивання ( абламайтесь, москалі і т.д.)

Ви що Ви не можете нормально захищати свої погляди чи думки!

Покарання просте бан на весь форум на 5 днів!

Вступає в силу з 18:00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь
москалі, не обзивання

:):D :D :) в нас створилась цікава ситуація аналогічна американській, коли негра неможна назвати негром. Наскільки я розумію - москалями українці називали всіх хто воював за російську імперію.

Ще сімнадцять хвилин можна буде казати слово москаль :D а далі :)

Вже п'ятнадцять і треба виговоритись

москальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскаль

москальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскаль

москальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскаль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ванус кажется на почве модерирования ты очень устал.

следующему модератору: внеси пожалуйста запрет на москали/хохлы. внеси пожалуйста запрет на ксенофобию. в правила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

москалі, не обзивання

:):D:D:) в нас створилась цікава ситуація аналогічна американській, коли негра неможна назвати негром. Наскільки я розумію - москалями українці називали всіх хто воював за російську імперію.

Ще сімнадцять хвилин можна буде казати слово москаль :D а далі :)

Вже п'ятнадцять і треба виговоритись

москальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскаль

москальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскаль

москальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскаль

и после этого ромаха ты будешь говорить что ты взрослый ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ванус кажется на почве модерирования ты очень устал.

А можна пояснити чому і як це видно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютная нетерпимость к другой точке зрения кроме своей.

Самоуправство (действия вне правил).

Любой из этих пунктов достаточен для того, чтобы человек отдохнул.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

москалі, не обзивання

:D:D:D:D в нас створилась цікава ситуація аналогічна американській, коли негра неможна назвати негром. Наскільки я розумію - москалями українці називали всіх хто воював за російську імперію.

Ще сімнадцять хвилин можна буде казати слово москаль :D а далі :rolleyes:

Вже п'ятнадцять і треба виговоритись

москальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскаль

москальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскаль

москальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскальмоскаль

и после этого ромаха ты будешь говорить что ты взрослый ? :)

Декілька інтернаціоналістів з твоєї бригади ;) досить довго тримали мене в напружені, ось, я захотів розслабитись :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 kostya

IMHO форум політика і всі його теми досить складні і дії також відповідні.

Чи є впевненість у тому що якщо буде хтось з модераторів, з іншої "сторони" не буде того ж?

Чому наприклад людина яка впевнена у тому що пишуть неправду, відсилає у РО, або тре пости і це вважається неправильно?

Якби ти був модератором, не було б потерто деякі пости romaxa11 або Vergil84?

І взагалі, по темі політика:rolleyes:

бачите громадяни Росії, у нас є демократія, і є свобода слова і думки ( хоча в якому це все стані перебуває окрема тема, але точно краще чим у вас). Ось одне з того за що ми так боремось. Спробуйте подібне обговорювати на рос. форумах, зразу в баню, десятки необґрунтованих образливих стверджень і т.д. Так що хоча б щось маємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну во первых я гражданин Украины. И уже лет 20 живу здесь.

Знаю язык, плачу налоги, исполняю законы.

Если бы я был модератором я бы не тер никакие посты.

Однако наказания я бы применял. Четко по правилам.

Предварительно бы их огласил. В подробном виде.

Я был модератором многих всесоюзных эх в фидо и

знаю что такое быть модератором.

Однако в настоящий момент я думаю что это вакантное место

займет более подходящий человек.

По поводу свободы слова - абсолютно согласен.

Свобода это свобода выражать слово, а не тереть посты в отместку

кому то там.

Абсолютно такую же нетерпимость к национальной розни, ксенофобии и

прочим атрибутам я проявляю и на российских форумах.

Люди это прежде всего люди, а уже потом кто-то по национальности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я стираю обзивання, непотемі і флуд. А щоб мене не звинувачували в чомусь закидаю в смітник щоб остались докази. За обзивання, мататюкання баню, за інше тільки обмежую в розділі. Покажіть хоч один пост де я нетерплю когось за расовою чи національною приналежністю. В мене доречі кращий друг росіянин. А думку свою я висловлюю, маю право. Модераторство тут нідочого. Буваю жорстким модератором але до жорсткості в "Куплю продам поміняю", чи там "Залізо" і т.д. мені як до неба рачки. І ніразу від мене не звучало таке як "НЕ НРАВІТСА - на ВІЗОР" Хоча це практикується у всіх розділах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то есть ты ванус хочешь сказать что это мы на тебя зря напраслину возводим ?

ты абсолютно объективный и трезвый модератор ?

или ты хочешь перепалки по пунктам ? я вот не могу понять чего именно ты хочешь.

посты стирал ? стирал. ограничения на доступ к форуму без всякого на то

объективного обстоятельства давал ? давал.

игнор на приватные сообщения, что у тебя даже спросить нельзя за что именно ты банишь,

поставил ? поставил. ну так чего же ты еще хочешь ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. то есть ты ванус хочешь сказать что это мы на тебя зря напраслину возводим ?

2. ты абсолютно объективный и трезвый модератор ?

3. или ты хочешь перепалки по пунктам ? я вот не могу понять чего именно ты хочешь.

4. посты стирал ? стирал. ограничения на доступ к форуму без всякого на то

объективного обстоятельства давал ? давал.

5. игнор на приватные сообщения, что у тебя даже спросить нельзя за что именно ты банишь,

поставил ? поставил.

6. ну так чего же ты еще хочешь ?

1. Нічого зря не буває

2. Я обєктивний процентів на 90% (бан на весь форум тобі поставив я завищено по необачності і готовий був його зняти але ти почав переходити на залякування, згадував мої міліони, брата і т.д. якщо ти був модером то робив і таке, і особливо в фідо)

3. Хочу перепалки

4. Пости що мали обзивання або кардинально відходили від теми я стирав, так як я модератор а не ізза своїх політичних вподобань

5. Я відповів в приваті на всі твої запитання неоднократно, в ігнор поставив із-за того бруду який ти почав на мене лити і почав провокувати мене. Оскільки ізза того що ти перейшов зі мною на "особистості" Я тобі порадив звернутись до адміністрації для виконання неупередженого рішення, яке вона і приняла. Чи це не демократія. Тепер же ти починаєш своїми звязками упереджено знімати з мене обовязки модера

6. я як модер від тебе нічого не хочу, дотримуйся правил форуму, розділу

як мембер то мені шкода що зробивши помилку ти починаєш переходити на мої міліони і на мого брата і далі по голому тексту що ти писав мені в приват слава Богу є така опція як ігнор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. то есть ты ванус хочешь сказать что это мы на тебя зря напраслину возводим ?

2. ты абсолютно объективный и трезвый модератор ?

3. или ты хочешь перепалки по пунктам ? я вот не могу понять чего именно ты хочешь.

4. посты стирал ? стирал. ограничения на доступ к форуму без всякого на то

объективного обстоятельства давал ? давал.

5. игнор на приватные сообщения, что у тебя даже спросить нельзя за что именно ты банишь,

поставил ? поставил.

6. ну так чего же ты еще хочешь ?

1. Нічого зря не буває

2. Я обєктивний процентів на 90% (бан на весь форум тобі поставив я завищено по необачності і готовий був його зняти але ти почав переходити на залякування, згадував мої міліони, брата і т.д. якщо ти був модером то робив і таке, і особливо в фідо)

3. Хочу перепалки

4. Пости що мали обзивання або кардинально відходили від теми я стирав, так як я модератор а не ізза своїх політичних вподобань

5. Я відповів в приваті на всі твої запитання неоднократно, в ігнор поставив із-за того бруду який ти почав на мене лити і почав провокувати мене. Оскільки ізза того що ти перейшов зі мною на "особистості" Я тобі порадив звернутись до адміністрації для виконання неупередженого рішення, яке вона і приняла. Чи це не демократія. Тепер же ти починаєш своїми звязками упереджено знімати з мене обовязки модера

6. я як модер від тебе нічого не хочу, дотримуйся правил форуму, розділу

як мембер то мені шкода що зробивши помилку ти починаєш переходити на мої міліони і на мого брата і далі по голому тексту що ти писав мені в приват слава Богу є така опція як ігнор.

да нет дружок. это когда ты начал мне угрожать я тебе ответил что уже знаю про твоего брата, твои

миллионы и прочие вещи, которыми ты тут пугаешь людей.

не стоит передергивать. всегда есть история. по датам и времени. кто когда и чего сказал.

бан твой сняли сразу же, поскольку он был абсолютно не объективен.

последующий наш диалог был с целью того, чтобы ты понял что бываешь необъективен.

Ты же нашел слово "обломайтесь". не адресованное конкретно никому, а тем, кто считает что

славяне занимаются самоубийством. Ты выдернул слово из контекста и стал говорить о том, что это

обзывание. И на этом основании потер _все_ мои посты, начал требовать от меня извинений и так далее.

Это было пару дней назад. Я предупредил тебя, что если ты и дальше будешь вести себя

подобным образом (ставить мне бан на весь форум, а не только на политику) то я буду рассматривать твое

поведение как предкомплейновое.

Тем не менее, сегодня, когда Шура сказал что нужно завести второго модератора, который бы придерживался

противоположных тебе взглядов, чтобы получить не однобокий форум ты сообщение это потер.

И даже не в специальную ветку для таких случаев, а вообще потер. Так же ты потер и мое согласие с Шурой.

И было это в специальной на то ветке "Книга скарг на модератора теми!". Демократия. да ?

Потом ты поставил мне Предупреждение, запретил писать на форум. И когда я написал тебе приватное письмо

с вопросом "за что ?" оказалось что оно не проходит, так как ты еще и игнор на приватные письма поставил.

Потом ты стал пугать весь форум новыми репрессиями в этой же ветке (читай первый пост).

Это что, действия нормального вменяемого модератора ? Боюсь что это совсем не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. то есть ты ванус хочешь сказать что это мы на тебя зря напраслину возводим ?

2. ты абсолютно объективный и трезвый модератор ?

3. или ты хочешь перепалки по пунктам ? я вот не могу понять чего именно ты хочешь.

4. посты стирал ? стирал. ограничения на доступ к форуму без всякого на то

объективного обстоятельства давал ? давал.

5. игнор на приватные сообщения, что у тебя даже спросить нельзя за что именно ты банишь,

поставил ? поставил.

6. ну так чего же ты еще хочешь ?

1. Нічого зря не буває

2. Я обєктивний процентів на 90% (бан на весь форум тобі поставив я завищено по необачності і готовий був його зняти але ти почав переходити на залякування, згадував мої міліони, брата і т.д. якщо ти був модером то робив і таке, і особливо в фідо)

3. Хочу перепалки

4. Пости що мали обзивання або кардинально відходили від теми я стирав, так як я модератор а не ізза своїх політичних вподобань

5. Я відповів в приваті на всі твої запитання неоднократно, в ігнор поставив із-за того бруду який ти почав на мене лити і почав провокувати мене. Оскільки ізза того що ти перейшов зі мною на "особистості" Я тобі порадив звернутись до адміністрації для виконання неупередженого рішення, яке вона і приняла. Чи це не демократія. Тепер же ти починаєш своїми звязками упереджено знімати з мене обовязки модера

6. я як модер від тебе нічого не хочу, дотримуйся правил форуму, розділу

як мембер то мені шкода що зробивши помилку ти починаєш переходити на мої міліони і на мого брата і далі по голому тексту що ти писав мені в приват слава Богу є така опція як ігнор.

да нет дружок. это когда ты начал мне угрожать я тебе ответил что уже знаю про твоего брата, твои

миллионы и прочие вещи, которыми ты тут пугаешь людей.

не стоит передергивать. всегда есть история. по датам и времени. кто когда и чего сказал.

бан твой сняли сразу же, поскольку он был абсолютно не объективен.

последующий наш диалог был с целью того, чтобы ты понял что бываешь необъективен.

Ты же нашел слово "обломайтесь". не адресованное конкретно никому, а тем, кто считает что

славяне занимаются самоубийством. Ты выдернул слово из контекста и стал говорить о том, что это

обзывание. И на этом основании потер _все_ мои посты, начал требовать от меня извинений и так далее.

Это было пару дней назад. Я предупредил тебя, что если ты и дальше будешь вести себя

подобным образом (ставить мне бан на весь форум, а не только на политику) то я буду рассматривать твое

поведение как предкомплейновое.

Тем не менее, сегодня, когда Шура сказал что нужно завести второго модератора, который бы придерживался

противоположных тебе взглядов, чтобы получить не однобокий форум ты сообщение это потер.

И даже не в специальную ветку для таких случаев, а вообще потер. Так же ты потер и мое согласие с Шурой.

И было это в специальной на то ветке "Книга скарг на модератора теми!". Демократия. да ?

Потом ты поставил мне Предупреждение, запретил писать на форум. И когда я написал тебе приватное письмо

с вопросом "за что ?" оказалось что оно не проходит, так как ты еще и игнор на приватные письма поставил.

Потом ты стал пугать весь форум новыми репрессиями в этой же ветке (читай первый пост).

Это что, действия нормального вменяемого модератора ? Боюсь что это совсем не так.

Я тебе не лякав ніколи це раз.

Є спеціальна тема для жалоб на модератора це два а ти не туди написав і отримав попередження що написав не туди і 1 день на вивчення правил розділу, а не на весь форум.

Ігнор стоїть на тебе і це я вже пояснив.

Слово обламайтесь я не шукав, і забанив саме ізза нього. цим словом ти підняв весь розділ на сварки.

Якими репресіями. Навпаки я хотів щоб всі заспокоїлись. Бо на твоє обламайтесь покатилось москалі, раша і т.д. почалась перепалка і т.д. і т.п.

Не слід мене оббріхувати. . Я згідний з тим що моє покарання для тебе було перебільшене і визнаю свою помилку ПУБЛІЧНО. АЛЕ Прецендент був і ти порушив правила 1- обзивався, 2 - відійшов від теми (хоча як і всі), 3 - постив не в тих темах.

Пояснюю як я зробив помилку. це ізза рейтингів мабуть. коли я хотів поставити тобі РО на розділ мені видавало помилку що твій рейтиг зиінити не можна і я мабуть декілька раз забанив тебе, поспішивши вибравши заблокувати користувача (шось типу того). але менше з тим прецендент порушення тобою правил був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, рєбята, давайте якось... розумітися.

А то так недовго і країну по Дніпру поділимо.

Просто є правила, (дуже прості) і будь-ласка.

Пункт про ксенофобію підтримую, правда дійсно, визначення розпливчате.

Пропоную таке - є кнопочка "жалоба". 2 "жалоби" - 1 день бану. 3 жалоби-5 днів, 4-7 днів, 5-місяць, 7-довічно! :)

Жалоби погашуються через тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. то есть ты ванус хочешь сказать что это мы на тебя зря напраслину возводим ?

2. ты абсолютно объективный и трезвый модератор ?

3. или ты хочешь перепалки по пунктам ? я вот не могу понять чего именно ты хочешь.

4. посты стирал ? стирал. ограничения на доступ к форуму без всякого на то

объективного обстоятельства давал ? давал.

5. игнор на приватные сообщения, что у тебя даже спросить нельзя за что именно ты банишь,

поставил ? поставил.

6. ну так чего же ты еще хочешь ?

1. Нічого зря не буває

2. Я обєктивний процентів на 90% (бан на весь форум тобі поставив я завищено по необачності і готовий був його зняти але ти почав переходити на залякування, згадував мої міліони, брата і т.д. якщо ти був модером то робив і таке, і особливо в фідо)

3. Хочу перепалки

4. Пости що мали обзивання або кардинально відходили від теми я стирав, так як я модератор а не ізза своїх політичних вподобань

5. Я відповів в приваті на всі твої запитання неоднократно, в ігнор поставив із-за того бруду який ти почав на мене лити і почав провокувати мене. Оскільки ізза того що ти перейшов зі мною на "особистості" Я тобі порадив звернутись до адміністрації для виконання неупередженого рішення, яке вона і приняла. Чи це не демократія. Тепер же ти починаєш своїми звязками упереджено знімати з мене обовязки модера

6. я як модер від тебе нічого не хочу, дотримуйся правил форуму, розділу

як мембер то мені шкода що зробивши помилку ти починаєш переходити на мої міліони і на мого брата і далі по голому тексту що ти писав мені в приват слава Богу є така опція як ігнор.

да нет дружок. это когда ты начал мне угрожать я тебе ответил что уже знаю про твоего брата, твои

миллионы и прочие вещи, которыми ты тут пугаешь людей.

не стоит передергивать. всегда есть история. по датам и времени. кто когда и чего сказал.

бан твой сняли сразу же, поскольку он был абсолютно не объективен.

последующий наш диалог был с целью того, чтобы ты понял что бываешь необъективен.

Ты же нашел слово "обломайтесь". не адресованное конкретно никому, а тем, кто считает что

славяне занимаются самоубийством. Ты выдернул слово из контекста и стал говорить о том, что это

обзывание. И на этом основании потер _все_ мои посты, начал требовать от меня извинений и так далее.

Это было пару дней назад. Я предупредил тебя, что если ты и дальше будешь вести себя

подобным образом (ставить мне бан на весь форум, а не только на политику) то я буду рассматривать твое

поведение как предкомплейновое.

Тем не менее, сегодня, когда Шура сказал что нужно завести второго модератора, который бы придерживался

противоположных тебе взглядов, чтобы получить не однобокий форум ты сообщение это потер.

И даже не в специальную ветку для таких случаев, а вообще потер. Так же ты потер и мое согласие с Шурой.

И было это в специальной на то ветке "Книга скарг на модератора теми!". Демократия. да ?

Потом ты поставил мне Предупреждение, запретил писать на форум. И когда я написал тебе приватное письмо

с вопросом "за что ?" оказалось что оно не проходит, так как ты еще и игнор на приватные письма поставил.

Потом ты стал пугать весь форум новыми репрессиями в этой же ветке (читай первый пост).

Это что, действия нормального вменяемого модератора ? Боюсь что это совсем не так.

Я тебе не лякав ніколи це раз.

Є спеціальна тема для жалоб на модератора це два а ти не туди написав і отримав попередження що написав не туди і 1 день на вивчення правил розділу, а не на весь форум.

Ігнор стоїть на тебе і це я вже пояснив.

Слово обламайтесь я не шукав, і забанив саме ізза нього. цим словом ти підняв весь розділ на сварки.

Якими репресіями. Навпаки я хотів щоб всі заспокоїлись. Бо на твоє обламайтесь покатилось москалі, раша і т.д. почалась перепалка і т.д. і т.п.

Не слід мене оббріхувати. . Я згідний з тим що моє покарання для тебе було перебільшене і визнаю свою помилку ПУБЛІЧНО. АЛЕ Прецендент був і ти порушив правила 1- обзивався, 2 - відійшов від теми (хоча як і всі), 3 - постив не в тих темах.

Пояснюю як я зробив помилку. це ізза рейтингів мабуть. коли я хотів поставити тобі РО на розділ мені видавало помилку що твій рейтиг зиінити не можна і я мабуть декілька раз забанив тебе, поспішивши вибравши заблокувати користувача (шось типу того). але менше з тим прецендент порушення тобою правил був.

1)

- Думаю на первый раз тебе будет достаточно вливаний со стороны

администраторов.

- І лякати мене вливанням не треба. Це я тобі раджу, краще взагалі мене не лякати.

это не угроза ?

2) мы написали именно в специальной теме для жалоб модератора.

3) ругань была и до меня и слово обломайтесь подействовало только на тебя.

остальной контекст поста не оставлял сомнений что это не обзывание.

вообще обзывание это как минимум прилагательное, а не глагол.

4) последующие твои действия и были причиной сложившейся ситуации.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дуже поважаю Шуру, але вважаю що він був неправий, коли зняв бан, поставлений іншим модератором. ІМХО бан мають право знімати тільки адмінти або той модератор, який його дав. Я не кажу конкретно про випадок з Костею, а взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ванус не модератор.

его модераторство было снято на тот момент.

его действия обсуждали 2 администратора и были единодушны.

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...st&p=190168

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Тобто зараз іх твоїх слів виходить що ти мені погрожував а я радив тобі цьго не робити. може будем логічно і прагматично дивитись на речі. Це була порада не погрожувати, бо з погроз діалогу не получається.

2. є тема для жалоб і є тема для пропозицій, і ви в темі для жалоб внесли пропозиції, тут все ясно, Шура погодився.

3. тобто якщо хтось порушив правила то ти зразу маєш право теж порушити. Так от для того і є модератор щоб зупиняти таки лавини порушень.

Хоча я тобі пропонував вирішити твій бан з адміністрацією щоб вона неупереджено поставилась до тебе

4. причиною ситуації що склалась стали порушені тобою правила "Розділу політика", мій бан, твої погрози, мій ігнор на тебе, твої звязки з адміністрацією форуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дуже поважаю Шуру, але вважаю що він був неправий, коли зняв бан, поставлений іншим модератором. ІМХО бан мають право знімати тільки адмінти або той модератор, який його дав. Я не кажу конкретно про випадок з Костею, а взагалі.

человек, за то, что пожаловался на модератора в ветке жалоб на модератора, получает РО

в моем понимании это недопустимо.

мне этот бан скорее был похож на отсеивание "неугодного", с неугодной точкой зрения.

вроде как, зачем спорить с человеком, лучше его убрать.

4. причиною ситуації що склалась стали порушені тобою правила "Розділу політика"

я ни разу не заметил в постах Кости нарушений правил.

весьма корректные высказывания мысли, никаких оскорблений, попытка вменяемого донесения своей точки зрения и вполне корректное ведение спора с оппонентом.

поэтому и посчитал бан грубым перегибом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...