Перейти до змісту

Візовий центр переїхав


badot

Рекомендовані повідомлення

Пункт Прийому Візових Анкет перенесли з вулиці Рівненської, 26 перенесли на вулицю Кривий Вал, 31, - йдеться на сайтіГенерального Консульства Республіки Польща у Луцьку.

"Будь ласка, зауважте, що з 3 жовтня 2016 року Пункт Прийому Візових Анкет у Луцьку здійснюється прийом та видача докуметів за новою адресою: вулиця Кривий Вал, 31", - йдеться в повідомленні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво яка площа по новій адресі? Якщо менша(я так вангую) то велика  верогідність що візи в шенген для нас відмінять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Юріч сказано:

Нарешті це "бл@дство" забрали з дороги...

тепер те блядство буде в центрі :(

 

там і так нема де припаркуватися на 10хв щоб забрати коробки, а тепер це взагалі буде :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

тепер те блядство буде в центрі :(

 

Так,там взагалі буде не проїхати.Тільки в мене питання,нащо рипатись,якщо самі поляки казали про скору відміну віз,Чи вони щось таке знають,а нам не кажуть?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...ага всі ррраз і зробили біометричні паспорти і катають - горя не знають...

біда, засруть і Кривий вал, і Л. Українки, буде не пройти, не проїхати...:(
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Deemon сказано:

...ага всі ррраз і зробили біометричні паспорти і катають - горя не знають...

біда, засруть і Кривий вал, і Л. Українки, буде не пройти, не проїхати...:(
 

100% і громадських туалетів поруч ніде не має

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло, що всім не вгодиш. Те, що робилось біля бані на Київському майдані - це жах... Думаю на Кривому Валі буде також жопа... Найкраще було б їх десь винести так, щоб і транспорт туди ходив, і щоб не біля дороги, і щоб велика стоянка для авто була....щось аля біля "Адреналін-Сіті", чи типу того...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.10.2016 at 09:32, Юріч сказано:

Зрозуміло, що всім не вгодиш. Те, що робилось біля бані на Київському майдані - це жах... Думаю на Кривому Валі буде також жопа... Найкраще було б їх десь винести так, щоб і транспорт туди ходив, і щоб не біля дороги, і щоб велика стоянка для авто була....щось аля біля "Адреналін-Сіті", чи типу того...

Чи на Новий ринок на ДПЗ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 04.10.2016 at 22:34, Zevs_Isver сказано:

тепер те блядство буде в центрі :(

там і так нема де припаркуватися на 10хв щоб забрати коробки, а тепер це взагалі буде :(

я не знаю, хто приймав таке рішення, но що воно дебільне - це без сумнівів! Питання лише чи це діагноз, чи умисне "врєдітєльство".

Там і біля бані жопа була, а додуматись запхати візовий центр на Кривий Вал - це верх дебілізму!

 

Паркування транспорту на вулиці Кривий вал впорядкують - ОБЛАШТУЮТЬ ПЛАТНУ ПАРКОВКУ

Цитувати

Про це 8 листопада розповів заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко.

Оскільки тут (на Кривому Валу) мало місця для автомобілів, лучани нарікають на труднощі з паркуванням та велику кількість транспорту. Тож міська влада хоче вирішити питання за допомогою платної парковки.

За словами Сергія Григоренка, на наступну сесію Луцької міської ради винесуть проект рішення про виділення 80 тисяч гривень на два паркомати, які встановлять на вулиці Кривий вал. «Щоби були люди, які доглядають там, прибирають, зрештою вказують водіям, як правильно ставати і щоб через оплату там люди довго не затримувалися», – пояснив заступник мера.

ВО ГОЛОВИ! ВО УМИ! Спочатку зробили хєрню, знаючи, що воно створить проблему, а тепер її "хочуть вирішити"!

Та ще й ЯК! - раз парковок не вистачає, давай залупим за паркування таку ціну, щоб люди перехтіли ставити! МА-ЛАД-ЦИ! ідіоти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, jack74 сказано:

ВО ГОЛОВИ! ВО УМИ! Спочатку зробили хєрню, знаючи, що воно створить проблему, а тепер її "хочуть вирішити"!

Та ще й ЯК! - раз парковок не вистачає, давай залупим за паркування таку ціну, щоб люди перехтіли ставити! МА-ЛАД-ЦИ! ідіоти

спочатку ті ПІДАРАСИ(і ті хто рубав, і ті хто командував, і ті хто земельку продавав.... ) трошки скверику  вирубали - а тепер дорубають для стояночки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

спочатку ті ПІДАРАСИ

типу МЄР наш і кО.......нічого нового так само Універмаг та Спортлайф :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, VovkleV сказано:

типу МЄР наш і кО.......нічого нового так само Універмаг та Спортлайф :angry:

хм,

я думав Універмаг ІгорПалкін спалив....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, jack74 сказано:

за допомогою платної парковки.

де будуть паркуватися 10-20 чоловік. Всі решта х*й_зна_де_і_х*й_зна_як_патамуша_впадло_2грн_заплатити.

Особливо не Луцькі.

 

Бля.....ха муха..  Є величзне болото біля парку, вздовж Глушець. Там місця під стоянку - просто неміряно.  Засипте 500м2 там всяким боєм і влаштуйте стоянку. Зробіть переход, і ПОВНІСТЮ забороніть парковки та стоянки в Центрі міста. 200-300м можна сракою і потрусити!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 грн?!?!?!? :) Он в Старому місті вже 6 грн. А тут, певно, буде ще більше, щоб охоту відбивати. А "місцеві" пороблять собі "проїздні" і тих паркомісць лишиться 5-10. От і треба ж буде чимось той "паркомат" відбивати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, jack74 сказано:

2 грн?!?!?!? :)

от чо доіпафся? :)

невже не ясно, що цифра зі стелі висмоктана :)

Хоча і не випадково. Бідянки, що приїздитимуть у візовий на своїх Ауді А6 / А8 ЧИ мерсах МЛ350 - не мають 2 грн.

Все ж просто!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я живу там поруч і тепер для мене капець проблема кожен ранок виїхати із-за тих понатикуваних авто, але я проти того щоб вирубали той невеличкий парк.

%ер їм буде, а не стоянка з паркоматами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі набагато дешевше перевезти кудись той центр, який при такій логістиці там просто не мав бути. І парковки непотрібно і парк цілий. Як можна не помічати, що цей бордель не вписується в дорогу концепцію ремонту задуману владою. Туалети ж не ставлять посеред площі, а стараються розмістити десь збоку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...