Перейти до змісту

Зразок добросусідського ставлення: Путін - Бушу: "Україна - це не держава"


kudrom

Рекомендовані повідомлення

От нічого розумнішого сказати не можна, правда?

А може давайте обговоримо тему: " Весь світ зговорився напасти на РФ і відібрати всі ресурси"

Я привел пример Сербии и Латвии. Я что-то выдумал? Почему у Латвии могут быть территориальные претензии, а у России нет? У Украины с Румынией есть территориальный спор, а почему не может быть у Украины с Россией? Сразу "импэрськи замашки".

От поясніть чому, наприклад я, повинен голосувати проти приєднання до НАТО?

Знаючи безліч фактів знущання сусіда на українським народом

А почему ты должен голосовать за НАТО?

Сколько "фактів знущання сусіда на українським народом" последние, например, 25 лет знаешь?

А я вот знаю факт уничтожения НАТОм 4 тыс. мирных жителей Сербии и миллионов иракцев.

И это не много веков назад, а буквально вчера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Medvedko:

Ти хочеш сказати що Росія більш давня держава ніж Україна? Буду спорити до піни з рота :)

Згідний, самостійність і незалежність Україна втрачала і знову набувала дуже часто, але вона так і лишалась Україною.

Найжорсткіший удар по Україні як Державі був зроблений в 1932-1933 роках, коли в наслідок голодомору вимерла значна частина українців, а території які звільнились були заселені росіянами. На моє переконання, Україна як держава зараз існує тільки завдяки тому, що на той період Західна Україна була під керівництвом Польщі (можете називати це "під ярмом", але спочатку порівняйте ярмо польське і російське). Фактично за незалежність України і на сьогодні борються тільки західні регіони, в яких етнічних українців в відсотковому відношенні більше, ніж росіян. Вся інша частина України дуже грамотно була "русифікована" шляхом знищення народу.

Я хочу сказать, что Украина где была, там и есть, никого не завоевывала, земли не открывала, а Российская империя, в состав которой входила Украина, этим занималась - войны, собирательство земель - Кавказ, Урал, Сибирь, Дальний Восток. В состав включались целые народы и государства, кто добровольно, кто не очень. Поэтому РФ - традиционно многонациональна. Те национальные конфликты, которые возникают, - во многом следствие нац. политики тов. Сталина-Джугашвили и советской власти того времени. Голодомор тоже.

Фактично за незалежність України і на сьогодні борються тільки західні регіони,

Украине, в том ее беда, нужно бороться не за незалежность, а за объединение всех народов, проживающих на ее территории.

Борьба за "незалежность" --> раскол --> слабое государство, ищущее покровителей.

Вот сегодняшняя Украина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бородьба за незалежність це ще і відродження культури, духовності, традицій...

да ми "слабое государство" тому що нас били і вбавали, знущались і катували але зараз ми стаємо на ноги потихенько піднімаємось з колін і тому будемо відповідати на таки заяви. Чомусь ні один представник Європи і Америки не дозволяє собі такі слова в адресу нашої держави Україна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров підтверджує інформацію про те, що російський президент Володимир Путін говорив з американським президентом Джорджем Бушем про територію України.

Про це Лавров сказав в інтерв'ю російському радіо "Эхо Москвы" у вівторок.

"Президент Путін і в Бухаресті, і на зустрічі в Сочі з Бушем нагадав, як формувалася нинішня Україна в її сьогоднішніх кордонах", - сказав Лавров, відповідаючи на питання, чи говорив Путін про те, що мовляв "Україна – це не держава".

"Він (Путін) нагадав про те, наскільки суперечливі настрої в українському суспільстві стосовно членства в НАТО. Нагадав про те, наскільки складно йдуть процеси демократичного розвитку України. Вони як і раніше шукають модель – президентська республіка або парламентсько-президентська. Наскільки сильні протидії між заходом і східним і південним регіонами", - сказав Лавров.

"Він про все це нагадав і сказав, що усе, що робиться для штучного, форсованого втягування України в НАТО, не буде сприяти найважливішій задачі, яку ми вважаємо необхідною", - сказав він.

Такою задачею Лавров назвав допомогу Україні "зберегти свою єдність і стати стабільною сильною державою, що живе у мирі з усіма своїми сусідами, що взаємодіє і з НАТО, і з ким завгодно, але таким чином, щоб не створювати ризиків і загроз для когось зі своїх інших сусідів".

Раніше російська газета повідомила, що під час зустрічі двох президентів у Сочі Путін сказав Бушу, що у випадку вступу України в НАТО, вона може припинити своє існування як держава.

"Ти ж розумієш, Джордж, що Україна — це навіть не держава! Що таке Україна? Частина її територій — це Східна Європа, а частина, і значна, подарована нами!" – наводить слова Путіна російська газета.

Українська правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей пост показує одну важливу річ:

для Раші пох...й показно дружньо-напружені стосунки з США, країнами НАТО, ракети на кордоні, навпаки, вони для неї вигідні. Ці стосунки купу років дозволяли зміцнювати свій режим на окупованих територіях, коли потрібно, вводити війська, порушувати договори, обіцянки, гарантії. "Тверезомислячим" українофобам: Україна не розмінна монетка, не іграшка, не маріонетка, не випадкова жертва цих стосунків. Вона - головна ціль Росії в цих іграх. Для цього ці всі напряги і мутятся. Це останній шанс показати США і Китаю, що Раша щось може.

Створюються і будуть штучно створюватись конфлікти, під час яких Раша буде старатись постійно зміцнювати свій вплив на Україну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Такою задачею Лавров назвав допомогу Україні "зберегти свою єдність і стати стабільною сильною державою, що живе у мирі з усіма своїми сусідами, що взаємодіє і з НАТО, і з ким завгодно, але таким чином, щоб не створювати ризиків і загроз для когось зі своїх інших сусідів".

Коли читаю цю фразу, про квазі "дружбу" вспоминаю одні слова з книжки, "Господи спаси меня от друзей моих, а от врагов я сам спасусь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"КИЕВ. За НАТО Тимошенко рассчитается с Москвой бойкотом вступления России в ВТО

Сразу после голосования за ратификацию протокола о вступлении Украины во Всемирную торговую организацию (ВТО), член Блока Юлии Тимошенко заявил, что Украина, уставшая от «братских отношений» с РФ сможет повлиять на процесс вступления России в Торговую организацию, отомстив ей за НАТО, отмечает «Новый регион».

Во время обсуждения законопроекта народные избранники учли поправку, согласно которой Рада обязала правительство Юлии Тимошенко за 1 месяц подготовить программу адаптации украинской экономики к стандартам ВТО, сообщает NEWSru.ua

Депутат-«регионал» Ирина Акимова пояснила, что необходимо предусмотреть меры, чтобы при присоединении в ВТО не пострадали сельское хозяйство и легкая промышленность.

БЮТ крайне категорично отозвался об изменении статуса русско-украинских отношений:»После заявления российского руководства, когда оно выразило сомнения в целостности украинской территории, а также, по сути, заблокировало предоставление нам ПДЧ НАТО на саммите в Бухаресте, мы после этого, естественно, будем очень внимательно рассматривать протоколы в рамках переговоров с Россией по вступлению ее в ВТО. У нас будет повышенное внимание как наших специалистов, так и депутатов, так и руководства, от которых зависит подписание и ратификация протоколов между Украиной и Россией», — сказал он.

«Нас уже тяготят «братские отношения», нам нужны партнерские отношения, хватит нам таким образом брататься, мы — за справедливость в отношениях. Я уверен: вступление Украины в ВТО даст возможность справедливо оценить шансы России как будущего члена ВТО», — подчеркнул представитель «Блока Юлии Тимошенко» Андрей Шкиль. "

Будемо по троху віддавати B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росія відкрито погрожує Україні військовими заходами за вступ в НАТО

У разі вступу в НАТО України та Грузії, Росія буде вимушена для забезпечення своєї безпеки вжити заходи військового та іншого характеру.

Про це у п'ятницю заявив начальник Генштабу ЗС РФ генерал армії Юрій Балуєвський, повідомляє УНІАН із посиланням на РІА "Новости".

"Однозначно, Росія вчинить дії, спрямовані на забезпечення своїх інтересів поблизу державних кордонів. Це будуть не тільки військові заходи, це будуть заходи іншого характеру", - сказав Балуєвський.

На уточнення, про які саме заходи йдеться, начальник Генштабу сказав: "Ми почекаємо - питання неоднозначне".

"Населення України виступає однозначно не за вступ України в НАТО. Незважаючи на так званий референдум в Грузії, згідно з яким близько 70% підтримали (цю ідею), ще не вечір, подивимося", - заявив Балуєвський.

©

Яценюк хоче, щоб Росія відповіла за базар свого військоваго

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк просить уряд, Міноборони та МЗС надати належну реакцію на заяви російського начальника Генштабу ЗС РФ генерала армії Юрія Балуєвського.

Як відомо, останній заявив, що Росія буде вимушена для забезпечення своєї безпеки вжити заходи військового і іншого характеру в разі вступу в НАТО України та Грузії.

"Така заява є дещо іншим, ніж попередня політична і дипломатична риторика, яка не може не викликати стурбованість української сторони", - зазначив Яценюк.

З огляду на це спікер звернувся до міністра оборони з вимогою надати належну реакцію української сторони разом з МЗС з даного приводу.

"Я думаю, що це має бути звернення і до уряду України. Якщо раніше це була дипломатична риторика, то коли в дану риторику включаються військові, це питання не може не турбувати сьогодні нас як парламентарів", - заявив спікер.

На закиди із залу члена фракції Партії регіонів Олександра Єфремова про провокацію, Яценюк заявив:

"Провокацією є виступи проти Української держави. І такі провокації не пройдуть нікому. Будь-які виступи проти національної державності і суверенності не можуть залишитися поза межами контролю парламенту".

У свою чергу представник фракції БЮТ Микола Томенко заявив, що його фракція вважає за необхідне, щоб парламент відреагував на заяви російської сторони.

"Також повинен відреагувати уряд і президент на такі дії, коли вже не політики, а військові дозволяють собі нахабство говорити таким тоном з європейською країною, яка називається Україною", - додав він.

Крім того, виступив лідер фракції "НУ-НС" В'ячеслав Кириленко, який заявив: "Наша фракція стурбована тим повідомленням, що поширене офіційною державною інформаційною агенцією "Новости", а не якимись приватними каналами".

Процитувавши слова Балуєвського, Кириленко нагадав, що "першою була заява президента Путіна, яка не тільки не спростована, але підтверджена другою заявою міністра закордонних справ РФ Лаврова, і третя заява – керівника військового закладу".

"Таким чином ми маємо тенденцію - практично висунення територіальних претензій і погроз на адресу України з боку Російської Федерації", - наголосив депутат.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається мені, що путьонок з його спецслужбами пречитавши наші пости реально очканув і почав бігти по-перед батька в пекло. Цікаво поспостерігати на потуги країни, яка жодної війни силами власного титульного народу не виграла. Ну-ну...Кримських татар вже не підкупите, поляки, турки в НАТО. Кого хлопчики будете юзати в цих діях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мы наберем армию больших человекоподобных ромах для защиты своих государственных границ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось що я надибав. Правильніше сказати не надибав а випадково підгледів. :)

Справа в тому, що мій шеф, історик. І досліджує історію Русі і Великої Волині. І вчора на УНІАНі - у нього з кимось виникла суперчка. де він написав наступне

Москва має чемно слухатися Луцька.

А то Рязань і Твер її як накопають…

Є в мене доволі конструктивна пропозиція – надалі всі перемовини і дискусії з Москвою \про НАТО і переНАТО, газ і негаз\ доручити вести Луцьку. І ось чому.

Далекого 1382 року московський княжич Василій, син Дмитра Донського, поїхав в Орду домагатися великокняжого столу. Ординці затримали Василія аж на два роки: не відпустимо, мовляв, доки боржок данини ще батьків не віддасте, дрібниці якісь, всього 8000 рублів сріблом. Зрештою, княжичу вдалося втекти в Молдавію, а тоді у Луцьк, де знайшов надійний прихисток у замку Любарта, в тодішнього правителя цього українського краю Вітовта. І не не тільки прихисток. У Вітовта донька підростала Софія, красуня писана, освічена прекрасно, багатьма європейськими мовами вільно володіє.

Василію і Софії – обом по п’ятнадцять, обоє із знатних родів, тож покохали вони одне одного і згодом одружилися. Рідкісний випадок шлюбу на такому рівні- коли поєдналися по любові, а не за політичним розрахунком.

Багато води відтоді втекло у Стиру, що біжить понад замком Любарта, та й у Москві-ріці так само. Вітовт скликає перший з’їзд монархів Європи, прообраз сучасного Євросоюзу і Європарламенту, а донька народжує діток, бавить внуків.

Отож момент перший, моральний.

Лучанка Софія Вітовтівна – дружина Великого князя Московського Василія І, мама Великого князя Московського Василія ІІ \ певний час фактично править Московською державою\, рідна бабуся государя всея Русі Івана ІІІ.

Замам»ятали.

А тепер момент юридичний.

В договорі від 1427 року великий князь Іван Федорович Рязанський зобов»язується таке:

"Я, князь великий Иван Федорович рязанский, добил челом господину господарю моему, великому князю Витовту, отдался ему на службу: служить мне ему верно, без хитрости и быть с ним всегда заодно, а великому князю Витовту оборонять меня от всякого. Если будет от кого притеснение внуку его, великому князю Василию Васильевичу, и если велит мне великий князь Витовт, то по его приказанию я буду пособлять великому князю Василию на всякого и буду жить с ним по старине. Но если начнется ссора между великим князем Витовтом и внуком его, великим князем Василием, или родственниками последнего, то мне помогать на них великому князю Витовту без всякой хитрости. А великому князю Витовту не вступаться в мою отчину, ни в землю, ни в воду, суд и исправу давать ему мне во всех делах чисто, без переводу: судьи его съезжаются с моими судьями и судят, целовав крест, безо всякой хитрости, а если в чем не согласятся, то решает дела великий князь Витовт".

В тому ж році подібна угода укладена і з Великим князем Тверським Борисом.

Ніде не зафіксовано, що ці угоди денонсовані.

Отож, виходячи зі сказаного, можна зателефонувати із замку Любарта в Кремль і запитати між іншим:

- Чи виконуєте всі попередні міждержавні угоди?

- - Йез,- відповідатимуть із Кремля.- Москва завжди чемно і совісно всі угоди виконує.

А хай спробує не виконати: тоді Рязань і Твер та-а-ак її накопають…

По повній програмі.

Посилання на одну із його книг .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про таку заяву Путіна на закритому засіданні ради Росія-НАТО повідомляє російська газета Комерсант із посиланням на джерело в делегації однієї з країн НАТО.

Газета, со слов неизвестно кого из неизвестно какой именно делегации, говорит что Путин сказал...

Чо за бред? Клевета, провокация и дезинформация. Охотно пришедшаяся ко двору определенной части граждан Украины, практически встреченная с распростёртыми объятиями. И не удивительно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та квлєвєта і провокація декілька разів була підтримана на найвищому державному рівні РФ.

то kostyaya так і знав, що в наших сусідів крім "Альфи" і ядерних ракет пантів більше не лишилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Примерно такая дилемма перед Сербией, Латвия отказалась от территориальных претензий к России, чтоб евроинтегрироваться.

Це в Росіїї територіальні претензіїї, а не в України. І це все після того як вона визнала її суверенною державої без будь-яких претензій!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А почему ты должен голосовать за НАТО?

Сколько "фактів знущання сусіда на українським народом" последние, например, 25 лет знаешь?

А я вот знаю факт уничтожения НАТОм 4 тыс. мирных жителей Сербии и миллионов иракцев.

И это не много веков назад, а буквально вчера.

Я проти того щоб Україна була в НАТО, але хочу щоб ми туди вступили, тільки для того щоб Росія накінець зрозуміла - Україна - самостійна держава і будь-яке рішення буде приймати не під тиском "доброго сусіда".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є ідея! Дешева і сердита!!! :)

Українцям потрібно під кородоном з росією дуже сильно кричати "АЛЛАХ АКБАР"! Справа в тому, що коли росіяни чують цей ісламский "лозунг", у них в п"ятах холодіє! І вони "очкононуть" :) щось проти України зробити! -------- Справа в тому, що це не зовсім жарт! Я навіть читав, на одному з Ічкерійських сайтів, коли невеликі групи партизанів в бою кричали "АЛЛАХ АКБАР", багато російських військових просто тікали з поля бою!!!!! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є ідея! Дешева і сердита!!! :angry:

Українцям потрібно під кородоном з росією дуже сильно кричати "АЛЛАХ АКБАР"! Справа в тому, що коли росіяни чують цей ісламский "лозунг", у них в п"ятах холодіє! І вони "очкононуть" :rolleyes: щось проти України зробити! -------- Справа в тому, що це не зовсім жарт! Я навіть читав, на одному з Ічкерійських сайтів, коли невеликі групи партизанів в бою кричали "АЛЛАХ АКБАР", багато російських військових просто тікали з поля бою!!!!! :angry:

Блестяще (=

"Справа в тому" (эт как я понял - дело в том?), так вот, справа и слева в тому, що коли росiяни учують цей "лозунг", то могу по привычьке и градами по площади отработать.

И это еще свезет, если погранцы будут не из, например, Казани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українцям потрібно під кородоном з росією дуже сильно кричати "АЛЛАХ АКБАР"! Справа в тому, що коли росіяни чують цей ісламский "лозунг", у них в п"ятах холодіє! І вони "очкононуть"

2 Vergil84: Енто ти зря, ой зря...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...