Перейти до змісту

Aukro закрывается 1 октября


yuraa

Рекомендовані повідомлення

12 хвилин тому, flashmax сказано:

спецом зарегались, щоб радістю поділитись?

тут таке шоу не пройде

пройде-пройде,

бо цитуючи повідомлення бота ти поширюєш його :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

Як на мене пром юа то гаумно рідкісне інтерфейс кривий та не інтуітивний.

Цікаво що будуть робити з акаунтами покупців, в мене був рейтинг як продавця, так і покупця і що мені його знову добувати.

 

Хтось напевно віджав бізнес, біглі ті то взагалі якась тупа заглушка, а не сайт, аукро хоть був  трохи топорний інтерфейс зате був інтуїтивно зрозумілий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, MACCEN сказано:

Як на мене пром юа то гаумно рідкісне інтерфейс кривий та не інтуітивний.

Цікаво що будуть робити з акаунтами покупців, в мене був рейтинг як продавця, так і покупця і що мені його знову добувати.

 

Хтось напевно віджав бізнес, біглі ті то взагалі якась тупа заглушка, а не сайт, аукро хоть був  трохи топорний інтерфейс зате був інтуїтивно зрозумілий.

аукро було не дуже прибуткове, тому його вирішили збути

та ще можлива причина - групу алегро хочуть купити китайці (алібаба або ебей), і аукро було би не в "тему" так само як молоток.

 

а те що пром и бигл гуамо з кривим пошуком - то не тільки ваша думка.

я особисто удалив профиль продавця з прому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

В кого які думки, куди більшість переїхала, де торгуєте-купуєте речі? щось здається на нюак, скай не пішов((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Barugan сказано:

В кого які думки, куди більшість переїхала, де торгуєте-купуєте речі? щось здається на нюак, скай не пішов((

щирі патріоти. що скажеш

я особисто на скай пішов. там багатенько уже є продавців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще не можете ніяк Аукро похоронити? :)

 

ПиСи: запрошую до обговорення у відповідну тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пром доволі хороша штука, але за однієї умови. Якщо башляти туди гроші. І для оптових продажів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, flashmax сказано:

там дикий пошук

 

Skylots аналогічний аукро, но сам сайт недороблений. Все якось в ньому примітивно.
New auction виглядає дещо краще, але до рівня аукро йому ще довго. 
Поки що достойної альтернативи не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Neoks сказано:

Skylots аналогічний аукро, но сам сайт недороблений. Все якось в ньому примітивно.
New auction виглядає дещо краще, але до рівня аукро йому ще довго. 
Поки що достойної альтернативи не знайшов.

скай зараз бета, його пиляють щодня

ну а нюв гарный тому - що у москалят був готовий движок, вони просто клонували русский варіант непамятаю назви

спонсорувати ворогів не збираюсь, навіть якщо нюв буде кращий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Цитата

В Украине появилась первая соцсеть для предпринимателей

Сегодня, 10:39
 
В соцсети предприниматели могут создавать профиль и вести свою ленту новостей с товарами.
В Украине появилась первая соцсеть для предпринимателей

В Украине запустили первую социальную сеть для среднего и малого бизнеса - Smarty. Об этом сообщила ЛІГА.net руководитель проекта Янина Устименко.

 

Проект совмещает особенности соцсети и торговой площадки. От формата социальной сети Smarty взяла наличие профиля с информацией о себе и товаре, подписчиков, лайки, возможность общаться и ленту новостей. От торговой площадки проекту досталась корзина и возможность отслеживать статус товара. 

Цель проекта - предоставить среднему и малому бизнесу канал сбыта, в котором товар не будет теряться на фоне других новостей, говорит Устименко. А продавца при этом будет легко найти, благодаря функции подписки.

 

На данный момент в соцсети на продажу выставлено 42 товара. И зарегистрирован 41 пользователь - разработчики надеются достичь отметки в миллион.

Пока соцсеть никак не зарабатывает. Регистрация в Smarty бесплатна. Комиссии за продажу товара нет. Зарабатывать проект будет по принципу маркетплейсов - на продвижении товаров и продавцов внутри площадки. Но для этого нужно набрать большое количество участников. В разработку проекта создатели вложили уже около 500 тысяч долларов. 

Также проект планируют выводить на европейский рынок, чтобы украинские производители могли продавать товары за рубеж.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sss381 сказано:

 

дурниця якась

хочуть об'єднати не об`єднувальні  речі

вконтакті таке вже давно є - але толку з нього

торгова площадка. має бути саме торговою площадкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...