Перейти до змісту

Дошки оголошень - хто якими користується


jack74

Рекомендовані повідомлення

"Безплатний" OLX зажрався, зменшивши ліміти і загнавшись з цінами на пакети, про Аукро вже мовчу (навіть не пам'ятаю, коли туди заглядав) - хто ще які знає, якими користується?

Безплатка, зрозуміло, всі чули, бо рекламують, а як там з відвідуванністю покупцями? Хтось там "продається"? Ліміти є?

Ще пошук видає купу дошок, але питання ті ж самі: відвідуваність, ліміти...

Наприклад, ss.uadoshka.netukrboard.com.ua1.kopiyka.clubukrgo.com

 

ПиСи: ледве не забув - БОРДА :) ну, тут без питань ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білшість моїх знайомих все одно поки що на ОЛХ  хоча признаються всі що  ті зажралися.Машини на авторіа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОЛХ до того ж зараз оголошення після тижня не оновлюються а через місяць і то вгору не йдуть а тупо оновились і все. на тому ж місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Alex S сказано:

Білшість моїх знайомих все одно поки що на ОЛХ  хоча признаються всі що  ті зажралися.Машини на авторіа.

Так от і я для знайомих цікавлюсь, бо питають, а мені часу нема тестити/моніторити ті дошки... А з машинами то зрозуміло...

 

5 годин тому, la20 сказано:

ОЛХ до того ж зараз оголошення після тижня не оновлюються а через місяць і то вгору не йдуть а тупо оновились і все. на тому ж місці.

вже і не через місяць, вже взагалі ніколи не оновлюються

Показати прихований контент  

Отмена бесплатного обновления с 15.06.16

С 15 июня 2016 года бесплатное обновление объявлений 1 раз в 7 дней отключено во всех разделах (кроме раздела Недвижимость), при этом:
1. кнопка Обновить более не появится;
2. сервисное письмо об обновлении объявления не будет отправлено.

С момента публикации (или активации) объявление будет отображаться на OLX в течение 30 дней, после чего - переместится во вкладку Неактивные, если вы не деактивировали его раньше срока 30 дней.

Обратите внимание: если вы опубликовали объявление, например, 1 июля, затем деактивировали его 20 июля (до завершения срока публикации в 30 дней) и активировали его повторно, например, 21 июля:

1. дата публикации не изменится и останется 1 июля;
2. объявление не поднимется вверх списка;
3. срок публикации продлится еще на 30 дней после последней активации, то есть до 21 августа.

По истечении 30 дней объявление можно опубликовать повторно с помощью кнопки Активировать, которая доступна напротив объявления:

Screenshot_1147.png 

Теперь новые объявления будут получать больше откликов и продажи станут быстрее:) Поднять объявление вверх списка объявлений рубрики вы можете в любой момент, заказав услугу «Поднятие объявления».

Hide  

 

4 годин тому, продавець111 сказано:

да, Кідстафф забув, колись реєструвався... але щось мені тоді там не сподобалось...

А РСТ...  ніколи ні від кого з продавців/покупців машин не чув, а це значить, що не особо він популярний... Всі АвтоРіа знають.

 

Але поправлюсь, уточню - цікавлять все ж дошки-барахолки, не "автосалони"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

prom.ua, можна подати 10 безкоштовних оголошень. на рахунок відвідуваності, колись було супер, зараз так собі, олх цікавіше буде. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

не знаю, я ще не порівнював, але в мене було лише 6 оголошень (в різних розділах), і ще не писало "Долсягнуто ліміт", а сьогодні надумав докинути ще одне, а бачу - вже напис "досягнуто ліміт"... Викинув одне оголошення, а "Ліміт" все-одно не зник...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.08.2016 at 16:43, Natalia Blagovirna сказано:

Незнаю, я тільки на ОЛХ і продаю все що треба продати. 

"Незнаєш" що? Всі продають.  Скільки в тебе товарів зараз виставлено? Дає ще виставити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

ну що, яка ситуація на даний момент (після закриття Аукро, після подорожчання "безкоштовного" ОеЛікСа)? Хтось для себе зробив якісь висновки, якісь пріорітети? Хто де продає дріб'язок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

ну що, яка ситуація на даний момент (після закриття Аукро, після подорожчання "безкоштовного" ОеЛікСа)? Хтось для себе зробив якісь висновки, якісь пріорітети? Хто де продає дріб'язок?

наприклад я продаю на: skylots, newauction, besplatka ну і olx - найбільше рулить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...