Перейти до змісту

Чоловіча сексуальність


boss789

Рекомендовані повідомлення

@Harddriver , а що сімейний союз - це обов'язково чоловік лідер неоспорімий, а жінка так, придаток? Сиди дома, вари борщі і все таке? Чому не може бути союз рівних партнерів? Які радяться один з одним, поважають один одного і не обмежують прав і свобод ближнього? 

    І ще одне зауваження, на рахунок батька і сина, і що тільки батько може зробити з сина справжнього чоловіка. Нас з старшим братом виховала мати, батько був дебошир і алкаш ( самець, добитчік, що тут говорити), вона його вигнала, ще коли я був в животі. Ти хочеш сказати, що ми з братом виросли не чоловіками? Ми роботящі, маємо свою фірму, вже 25 років, робимо мозгами і руками, в кожного сім'ї і діти, сім'ї забеспечуємо, в мене навіть думки нема покинути своїх дітей чи образити їх, а також свою дружину. Я ціную свою дружину, ставлю на один рівень з собою, ніколи не принижую її, і вона відповідає мені цим самим. Завдяки такому відношенню, вона самореалізувалась, має улюблену справу в житті, окрім хатніх справ. І мені ніколи мозг не їсть)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, vaz75 сказал:

@Юріч до чого тут сексуальність.

" А при чем тут причем " ?

Я всього лиш відповів, точніше, висловив заперечення на попередній пост. Ти йому чому не зробив зауваження, що він не про сексуальність пише? Чи коли тут говорили про бізнес і якісь процентні ставки, ти чомусь підтримав той флейм.

 

Видихни і розслабся, тема у розділі "відпочинок")).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч Нє, ну не треба кожну тему, навіть таку дебільну, як ця, переводити в сімейні відносини, я так вважаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 , я лише відповів чоловікові на те, що рахую за потрібне пояснити. Ок? Коли людина приводить різні "розумні" цитати, приплітаючи інь-янь, то інші можуть подумати, що це є неоспоріма правда, а в житті все по іншому буває...

 

Якщо тобі дебільна тема і коменти в ній, просто сюди не заходь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Юріч сказал:

@vaz75 , я лише відповів чоловікові на те, що рахую за потрібне пояснити. Ок? Коли людина приводить різні "розумні" цитати, приплітаючи інь-янь, то інші можуть подумати, що це є неоспоріма правда, а в житті все по іншому буває...

 

Ок.

26 минут назад, Юріч сказал:

Якщо тобі дебільна тема і коменти в ній, просто сюди не заходь.

Як скажеш (хоча про дебільні коменти я ні пари з вуст).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч кожен має право на свою думку. І це - не мудрі цитати, скоріше квінтесенція власного досвіду. Добре що жили колись люди, які усвідомили та узагальнили настільки велике і обширне поняття, що більшість навіть задумуватись не хочуть над ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@freon.box  чом би самомому чимось не зайнятись, а не шукати кому дати, щоб він чимось зайнявся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@freon.box В нас не США і не Європа - там при владі політики, а у нас олігархи. Порівняй статки Порошенка, Обами і Меркель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як можна говорити про серйозні речі, а тим більше вести справи з чоловіком, в якого надцять заведених ніків на всяк випадок в різні часи? Це ж даже не "роздвоєння особистості"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха-муха, за що люблю Борду, люба тема заїжджає в флейм))). Тема перейшла в цікаву фазу- інвестиції  Справедливості заради кажучи, дивні пропозиції в ТАКІЙ темі)) Ну і як же без  політики....:sm110::0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч , спокійно, карамба він і в Африці карамба, незалежно ві того як залогінився :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, case_l сказано:

@freon.box В нас не США і не Європа - там при владі політики, а у нас олігархи. Порівняй статки Порошенка, Обами і Меркель.

От прийде до влади в Америці міліардер Трамп, і який козир зникне у наших ,,всьпропальщиків,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Nokian сказано:

От прийде до влади в Америці міліардер Трамп, і який козир зникне у наших ,,всьпропальщиків,,

Дякую, я давно так не сміявся)))))  Ну вже Трамп в цій темі яким боком?))) А всепропальщики це ті, в кого з чоловічою сексуальністю проблема?:sm110::0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Nokian сказано:

От прийде до влади в Америці міліардер Трамп, і який козир зникне у наших ,,всьпропальщиків,,

а як не прийде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сильней всего женщины привязываются к мужчинам,
Которые умеют слушать, выказывать нежность и смешить.

Януш Вишневский. Одиночество в сети

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Є в мене одний знайомий, ну не квазімодо, але й не Ален Делон далеко  далеко.

Але скільки він мав  і яких красунь.Ніхто б не повірив.

Дуже довго не міг одружитись- водної замалі груди, в другої завеликі, та  занадто любить мінет, а та взагалі не хоче ...ну і т.д. Розбалували його на роботі в молодості, коли жіночий колектив 2000.

Зрештою знайшов своє щастя з полісся.

Так от чоловіку  достатньо бути  трішки гарнішим від горили.

Але якщо в нього в голові  ,,всьо пропало,, і в штанах всьо впало-то якій жінці він потрібен ?

Залишається  розмірковувати,бентежитись і задавати різні дурні питання на форумах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...