Перейти до змісту

Свято колісниць знову в Луцьку


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, zaHARE сказано:

вражені красотою природи і занедбаністю,розрухою навколо

У нас тут війни постійно - починаючи від першої світової

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь
2 часа назад, alexvvv сказал:

У нас тут війни постійно - починаючи від першої світової

Ну да,ну да.І папєрєднікі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, zaHARE сказано:

Нє-це елементарна жадібність.Коли на територію заїхало декілька фур з обладнанням і продуктами,вони зрозуміли,що іншого виходу в нас немає,як заплатити нову ціну.

ааа,

ще й з своїм хавчиком приїхали - то була остання крапля....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, zaHARE сказал:

Тому вирушаючи туди потрібно добре підготуватись,вивчити особливості культури,побуту,поважати її

те саме можна сміло говорити про будь яку країну й що з того . Ви мені вибачте, але в даному випадку Індію можна порівняти з СРСР й її правонступницею Росією, в тому плані, що кацапстан тіпа переміг фашизм, але зараз живе в десятки раз гірше ніж переможений ним німець, те ж саме походу й з переможцями аріями.

Це мабуть з якоїсь іншої Індії фото

 

коли в населення немає грошей навіть на дрова, щоб по правильному схоронити померлих.

Ви не подумайте, я не маю нічого проти Індії впринципі, але мене крепко зацепили слова, що як там все кльово, всі такі правильні й вірять в самі правильні вчення й так далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11 Я вже писав вище,дай в Україну хоча б 200млн населення,що б тут було б? Не буду постити картинки Львівських мікрорайонів завалених сміттям.І це в місті де меньше мільйона населення.А яка б була картинка зі Львова з 10млн.населення?

 

     Є бджоли,а є мухи.Бджіл цікавить мед,а мух-сам знаєш що. Врешті пост не про Індію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.08.2016 at 6:58 PM, romaxa11 said:

Я не можу впливати на юрбу людей, яка масово вирішила чокнутись, співає і танцює щось незрозуміле. Я зі своїм баченням сьогодення, розумінням сучасних процесів, технологій - камяне століття, але ці молоді люди вирішили просто стати метеликами, хробачками. Я на таке не готовий, мені це нафіг не потрібно.

 

:) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, якщо трошки протягнути того возика, то карма трошки і очиститься.

А якщо волокти його декілька кілометрів? Чи смикати потроху в кожному місці проведення свята?

І для чого тоді ця "халява", якщо карму треба чистити самому? Просто щоб нових адептів заволокти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, Cherman сказал:

Прочитав, ще й уважно. Мені ліньки цитувати кожне ваше речення. Ви, як фанат Індії та індійської культури, бачите все геть в іншому світлі, ніж незацікавлена людина.

   Я не фанат Індії.Я констатую факти.Можу додати ще,для порівняння з європейською розвинутою цивілізованою Україною.

Аеропорти в Індії є в кожному штаті,внутрішні авіаперельоти дуже насичені і дешеві.Всі рейси забиті.

Дизель коштує на 30-40% дешевше за бензин(адже собівартість дизелю значно меньша за собівартість бензину),що дає можливість мати дууууже розвинену логістику з низькою србівартістю,що впливає на невисоку вартість кінцевого продукту і дешеві квитки на транспорт. Всі пам'ятники архітектури(а їх кілька тисяч)під охороною і доглянуті.

 На всіх фабричних товарах вказана рекомендована ціна продажу.

Дуже розвинуте власне виробництво.Вони виробляють майже все(ракети,ПЗ,уран,тканини,паливо,посуд,зброю,ПК,.)Особливо якісні тканини і одяг.

  Звісно я бачу і бруд,бідність,антисанітарію,але я також бачу щирість і відкритість людей,їхню простоту.

Як кажуть, Індію можна або любити всім серцем або абсолютно не сприймати. Це містична країна. Несприйнятна зовні і глибока всередині.Це якраз той варіант,коли не суди з одежі,а суди з розуму. Але то таке,як воно тобі не треба,то й не заморочуйся)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, Ko3bMa сказал:

Добре, якщо трошки протягнути того возика, то карма трошки і очиститься.

А якщо волокти його декілька кілометрів? Чи смикати потроху в кожному місці проведення свята?

І для чого тоді ця "халява", якщо карму треба чистити самому? Просто щоб нових адептів заволокти?

  Чи можна накачати м'язи,сходивши раз в качалку?  Просто все з чогось починається,як я писав у попередніх постах. І ця форма Бога сприймає любі наші зусилля,навіть,якщо ми це робимо по приколу.Можна протягнути метр,а можна кіолометр.А можна тягнути все життя в своєму серці,правильно розуміючи своє положення в цьому світі і своє призначення в житті. Якщо ставити задачу почистити карму,то це знову ж таки,егоїзм,тобто я буду щось робити,якщо це мені дасть якусь вигоду. Воно-то карму почистить,але якщо свідомість не поміняється,то утвориться нова карма.Але,якщо людина просто слідує законам Бога,то карма "чиститься" сама собою,а нова не утворюється.

   І немає необхідності в нових адептах.Це не ціль.Якби ми це хотіли,то роздавали б халявне пиво,сосиски,пропагували вільне кохання тощо.І адептів були б сотні мільйонів.))) Наша ціль,донести до людей знання про Бога.Щоб люди зупинились і задумались-Хто я?,як я живу?,чому я живу саме так?,чи я щасливий? Знання починається з запитань.

   Немає необхідності міняти віру,традицію тощо.Просто станьте істинним адептом своєї віри і традиції.Станьте справжнім християнином,якщо християнин.Існинним мусульманином,якщо мусульманин.Християнин не той,хто охрестився,повісив хрестика і освячує крашанки раз в рік,а той хто вивчає писання,слідує вченням істинних святих, згадує Бога не тільки,коли йому зле,а пам'ятає про нього 24 години на добу 7 днів на тиждень.

    Поміняйте спочатку свій внутрішній світ,тоді почне мінятись зовнішній. Для того Бог приходить сюди,щоб нас розбудити.В різних формах.Іноді не звичних для нас.Проявлених і  непроявлених. Для кого як. Удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, zaHARE сказано:

собівартість дизелю значно меньша за собівартість бензину

це так в Індії навчили?

31 хвилин тому, zaHARE сказано:

Дизель коштує на 30-40% дешевше за бензин ... що дає можливість мати дууууже розвинену логістику з низькою србівартістю,що впливає на невисоку вартість кінцевого продукту і дешеві квитки на транспорт.

це також в Індії навчили?

 

така демонстрація висновків, які є невірними із-за невірних вихідних параметрів чи способу побудови висновків - якось ставить під сумнів і всі решта і тверджень, і висновків.

 

П.С. а куди поділись арії з Індії? як так сталось, що Індія заселена мульярдом різношерстих індійців (які говорять на десятках різних мов, як це не дивно), а арії? випарувались?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, rrid сказал:

це так в Індії навчили?

це також в Індії навчили?

 

така демонстрація висновків, які є невірними із-за невірних вихідних параметрів чи способу побудови висновків - якось ставить під сумнів і всі решта і тверджень, і висновків.

 

П.С. а куди поділись арії з Індії? як так сталось, що Індія заселена мульярдом різношерстих індійців (які говорять на десятках різних мов, як це не дивно), а арії? випарувались?

 Ціни на паливо доступні в інтернеті.Дійсно розрив за ті 5 років,що я там бу скоротився,але солрка там на 15-20% дешевша за бензин

 Арії -це не нація.Прочитай ще раз гілку.

 

ЗІ:шановне панство, надалі прошу вести розмову в ключі заданої теми.Про Індію,як країну можемо створити окрему тему.Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Cherman сказано:

серед сусідів нема такого братнього народу

Пакистан . Кашмір. є...

 

4 годин тому, zaHARE сказано:

прошу вести розмову в ключі заданої теми.Про Індію,як країну можемо створити окрему тему

саме ТС завів мову про Індію в цій темі. і це цілком доречно, оскільки "Свято" - саме індійське.

 

4 годин тому, zaHARE сказано:

Арії -це не нація.Прочитай ще раз гілку.

Прочитав ще раз гілку. Але так і не зрозумів - куди поділись арійці з Індії після її завоювання неарійцями (реваншу)???

Зате точно знаю - з кастовою системою індійців боролась саме сучасна західна цивілізація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, rrid said:

Зате точно знаю - з кастовою системою індійців боролась саме сучасна західна цивілізація.

britanskii-flag.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз,бо бачу у багатьох каша утворилась.

1.  Арійська культура-культура свідомості Бога.Всі основні релігії світу підпадають під арійську культуру(християнсвто,іслам,буддизм,ведична),хоча й вони деградують,бо відхиляються від канонів,перекручують писання.Тобто арійська культура- це богоцентристська культура. Відповідно арії-ті,хто приймає і слідує цій культурі.Ця культура була раніше на всій землі. В корані написано:Людство було єдиним народом,а пізніше різним(сура Юнус 10.19),в Біблії згадуємо,що була одна мова до Вавілона.

2.  Історично так склалось,що арійська культура на сьогодняшній день зберіглась саме у Індії.Зберіглась у вигляді рукописів,писань,трактатів,практикуючих аріїв і частково на побутовому рівні(як і у нас).

3. Україну порівнювати з Індією дуже доречно.Оскільки більше 1000років Індію грабують і зменьшують її територію(як і у нас),витісняють традиційну культуру західною,в нас дуже схожі мови з санскритом(прамовою).Вчені вже ідентифікували більше 4тис.схожих слів(тата-тато,мата-мати,сваям-свій,багута-багато,двара-двері,ватар-вітер,чумати-цьомати і т.д.)

4. Кастова система в Індії така,як вона є зараз не відповідає арійській(ведичній) культурі.Вона засуджується всіма богословами і вченими. У нас теж прокурором стає не фахівець,а син отримує посаду у спадок від батька(чи депутат,чи ректор,чи суддя,чи лікар і т.д.) Мажор-кастове поняття.Чим не кастова система?

5. Свято не індійське.

6.  Основні contra,які я прочитав то по економіці,то по історії(раджу більше торкнутись альтернативних джерел,ніж офіційних),то по Індії.Але жодного проти по філософії.Те,що я написав про історію,народи,Індію,не основне,а в контексті дійства,щоб було зрозуміло що і для чого.Але чомусь всі акцентують увагу на вторинному,залишаючи поза увагою основне.

7. Ще раз повторюсь.Це дійство не фольклорна вистава якогось народу. Це глибоко трансцендентальне дійство,хоча виглядає театрально,дивно,а комусь навіть смішно. 

8. Я не хвалю "своє болото", вистачає Іуд і в цій традиції.В наш час чистого немає ніде.Деградація існує всюди.Для того й потрібно розвивати не розум,а інтелект,щоб розрізняти де зерно,а де полова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ‎16‎.‎09‎.‎2016 at 16:41, zaHARE сказал:

 

Друже, вибач, але твої арії навіть близько не стояли коли українці викопали Чорне Море 140 тис років тому (щоб митися і прати до речі) https://news.vash.ua/news/kuryozy/ukrayintsi-vykopaly-chorne-more-shchob-mytysya-i-praty--propaganda-rf

Це був сарказм...

Хватить тут нести свій брєд. Мало нам москальського патріархату, то ще тре тягати якусь хрєнь і взятись за руки і дякувати якимось аріям????

Якби ти поїхав в Індію 5 років назад і, вернувшись, сказав - 3,5 індуса тепер вірять, що 140 тис років назад українці викопали Чорне Море - я б тебе першим спонсорував на наступну поїздку. А ти поїхав не Україну там представити, а привіз якусь х.... Вибач.

ПиСи. До речі твої переконання по теології можна буде пообговорювати  в якійсь відповідній темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захар, тобі опонують не просвітлені, ті що не вникли і не збираються вникати в оту всю Багавадгіту, арійсько-індійську міфологію і не тому, що дурні, зашкарублі, а просто це все настільки ірраціонально, що блокує навіть бажання. Християнство на фоні того всього - документальний фільм, бо вони хоч стараються якось підігнати описані події під реальність, щоб не різало вуха. Тут же аналітичний момент повністю виключений і або вір або не вір - безальтернативно. Розумієш в тому що ти описав, для пересічного бордівця, це як повісті Толкієна. Ти б в хобітів повірив? Ми поважаємо твої релігійні переконання. Але коли ти намагаєшся зробити їх не тільки власними то готуйся до критичного аналізу:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома,я все чітко розумію.В 90-сті одна людина мені говорила,що чечени не терористи,а воюють за незалежність.Я думав тоді,що він придурок(тобі цей приклад буде чітко зрозумілий).

  Тому й кажу,що якщо опустити всю передмову,суперечності історії,географії і т.д,а залишити лише філософію,то хіба по філософії є заперечення? Хіба не через любов шлях до процвітання і щастя?Хіба є заперечення,що зроблене з любові цінніше,ніж зроблене зі страху,обов'язку чи примусу? Хіба є заперечення,що за всім існуючим стоїть якась особистість? Хіба є заперечення,що всі наслідки мають причину? І т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, zaHARE said:

1 Тому й кажу,що якщо опустити всю передмову,суперечності історії,географії і т.д,а залишити лише філософію,то хіба по філософії є заперечення? 2 Хіба не через любов шлях до процвітання і щастя? 3 Хіба є заперечення,що зроблене з любові цінніше,ніж зроблене зі страху,обов'язку чи примусу? 4 Хіба є заперечення,що за всім існуючим стоїть якась особистість? 5 Хіба є заперечення,що всі наслідки мають причину? І т.д.

1 Звичайно, що є. Філософія - вона така, тільки дай привід знайти заперечення. Сама суть філософії є пошук істини через заперечення.

2 Ні, не через любов, а через стійкість та повагу до себе та навколишнього світу. Любов - діло суб'єктивне та залежить від соціальних умов.

3 Випливає з 2

4 Звичайно, що є. Про теорію еволюції згадували раніше.

5 А це взагалі загальна логіка, а не конкретно заслуга індуїзму.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, Ko3bMa сказал:

1 Звичайно, що є. Філософія - вона така, тільки дай привід знайти заперечення. Сама суть філософії є пошук істини через заперечення.

2 Ні, не через любов, а через стійкість та повагу до себе та навколишнього світу. Любов - діло суб'єктивне та залежить від соціальних умов.

3 Випливає з 2

4 Звичайно, що є. Про теорію еволюції згадували раніше.

5 А це взагалі загальна логіка, а не конкретно заслуга індуїзму.

 

 1. Добре не філософія,бо знову зачіпка за слова йде. Чи є заперечення по суті ведичної культури? Хоча б по тій частині,що я в темі написав?

 2. В нас мільйони людей мають стійкість і повагу до себе,а дехто навіть до навколишнього світу(в мене колега-мисливець,так душевно розповідає про повагу до навколишнього світу),але щастя в них не видно. Любов не залежить від соціальних умов.Кажучи любов,я не маю на увазі любов сентиментальну.

3. Подарований мені нашкрябаний донькою малюнок,набагато цінніший за подарований колєгами вазон.Бо в малюнкові любов,а в вазоні обов'язок. Відповідно бажання відповісти на любов більше,ніж на обов'язок.

4. Ну хай буде теорія еволюції. Яка відправна точка в еволюції? Живе чи неживе? Якщо живе,то воно не могло взятись нізвідки,якщо неживе,то неживе не може породити живе.Отже на початку все-рівно стоїть хтось.

5. Ні не загальна. Якби була б загальна,тоді не виникало б питань  "за що?".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, zaHARE said:

 1. Добре не філософія,бо знову зачіпка за слова йде. Чи є заперечення по суті ведичної культури? Хоча б по тій частині,що я в темі написав?

 2. В нас мільйони людей мають стійкість і повагу до себе,а дехто навіть до навколишнього світу(в мене колега-мисливець,так душевно розповідає про повагу до навколишнього світу),але щастя в них не видно. Любов не залежить від соціальних умов.Кажучи любов,я не маю на увазі любов сентиментальну.

3. Подарований мені нашкрябаний донькою малюнок,набагато цінніший за подарований колєгами вазон.Бо в малюнкові любов,а в вазоні обов'язок. Відповідно бажання відповісти на любов більше,ніж на обов'язок.

4. Ну хай буде теорія еволюції. Яка відправна точка в еволюції? Живе чи неживе? Якщо живе,то воно не могло взятись нізвідки,якщо неживе,то неживе не може породити живе.Отже на початку все-рівно стоїть хтось.

5. Ні не загальна. Якби була б загальна,тоді не виникало б питань  "за що?".

1. Так не я ж вперся в відсутність заперечень по філософії. То може вам потрібні заперечення по ведичній культурі?

2. Тому перед вживанням слова в значенні, відмінному від загальноприйнятого, потрібно його пояснити, що ви маєте на увазі.

3. Суб'єктивна думка, випливає знову з п.2. Що будете робити, якщо донька подарує вазон "бо так треба", а колега - вручну намальовану картину?

4. Ну от ми знову повернулись до наших баранів білків живого-неживого. Розжовувати попередню тему повторно не збираюсь, бо в судженні логіка 10-річної дитини про "вселюблячого бога який створив все".

5. Тобто ви хочете сказати, що концепція причини та наслідку - заслуга виключно індуїзму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, zaHARE сказано:

Хіба є заперечення,що всі наслідки мають причину?

Так. Є.

Заперечення існують і в філософському плані, і в релігійному, і в державно-правовому полі. і ще багато їх можна знайти...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ko3bMa сказал:

1. Так не я ж вперся в відсутність заперечень по філософії. То може вам потрібні заперечення по ведичній культурі?

2. Тому перед вживанням слова в значенні, відмінному від загальноприйнятого, потрібно його пояснити, що ви маєте на увазі.

3. Суб'єктивна думка, випливає знову з п.2. Що будете робити, якщо донька подарує вазон "бо так треба", а колега - вручну намальовану картину?

4. Ну от ми знову повернулись до наших баранів білків живого-неживого. Розжовувати попередню тему повторно не збираюсь, бо в судженні логіка 10-річної дитини про "вселюблячого бога який створив все".

5. Тобто ви хочете сказати, що концепція причини та наслідку - заслуга виключно індуїзму?

      1.Окей,змінюю поняття філософія, в цій темі, на поняття наука самоусвідомлення.

      2. Так дійсно ,сучасна культура підминила багато понять,і любов в тому числі.Секс=любов.Це сучасна культура. Але любов вона має одне значення і вона має бути чистою,без домішків.Але це вже залежить від п.1,тобто від самоусвідомлення.

     3. Ти не зрозумів прикладу в контексті раб-слуга-друг(близька людина).Раб буде служити,доки буде відчувати страх до господаря(доки господар має силу),слуга буде служити,доки матиме вигоду(платню),друг(близька людина) буде служити до останнього. Той,хто любить,робить для тебе щось не сподіваючись і не бажаючи вигоди,а саме через любов до тебе.І не важливо донька це чи колега.Суть не в цьому. І любов може бути тільки коли є двоє.Любов-це обмін,не заради вигоди. Це може зрозуміти тільки той,хто хоча б один раз це пережив.Теоретично це ніхто не зрозуміє.

     4. Розжовувати теж не збираюсь,бо опираюсь не на логіку 10-річної дитини,а на логіку науки. Жива матерія не може утворитись від неживої. Це беззаперечна.аксіома. Якщо маєш інші докази-пред'яви.

     5. Тобто я хочу сказати,що це закон,який не має патенту виключно якоїсь традиції.Заслуга індуїзму(сикхизму,джайнізму,буддизму,суфізму),що там цей закон зберігся.Що дозволяє нам зрозуміти причину нашого положення в даний момент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, zaHARE said:

      1.Окей,змінюю поняття філософія, в цій темі, на поняття наука самоусвідомлення.

      2. Так дійсно ,сучасна культура підминила багато понять,і любов в тому числі.Секс=любов.Це сучасна культура. Але любов вона має одне значення і вона має бути чистою,без домішків.Але це вже залежить від п.1,тобто від самоусвідомлення.

     3. Ти не зрозумів прикладу в контексті раб-слуга-друг(близька людина).Раб буде служити,доки буде відчувати страх до господаря(доки господар має силу),слуга буде служити,доки матиме вигоду(платню),друг(близька людина) буде служити до останнього. Той,хто любить,робить для тебе щось не сподіваючись і не бажаючи вигоди,а саме через любов до тебе.І не важливо донька це чи колега.Суть не в цьому. І любов може бути тільки коли є двоє.Любов-це обмін,не заради вигоди. Це може зрозуміти тільки той,хто хоча б один раз це пережив.Теоретично це ніхто не зрозуміє.

     4. Розжовувати теж не збираюсь,бо опираюсь не на логіку 10-річної дитини,а на логіку науки. Жива матерія не може утворитись від неживої. Це беззаперечна.аксіома. Якщо маєш інші докази-пред'яви.

     5. Тобто я хочу сказати,що це закон,який не має патенту виключно якоїсь традиції.Заслуга індуїзму(сикхизму,джайнізму,буддизму,суфізму),що там цей закон зберігся.Що дозволяє нам зрозуміти причину нашого положення в даний момент.

1. Наука самоусвідомлення? Можливо, здатність чи вміння, а не наука?

2. секс <> любов. Знову ж, культура залежить від соціуму, де розвивається.

3. Теоретично вона в кожного різна, тому й ніхто не розуміє. Обмін якраз-таки і передбачає вигоду, що видно з самої назви поняття. В вашому прикладі більше підходить поняття самопожертви, імхо.

4. Ох, тяжко-то як. Що ви вкладаєте в поняття "живого" та що - в "неживого"? Вода жива?

5. Будь-яка релігія використовує ці поняття для того, щоб дати відповідь своїм послідовникам; індуїзм нічим від них в цьому плані не відрізняється.

Для науки це взагалі постійна рушійна сила, а не просто перелік "питання - відповідь".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Ko3bMa сказал:

1. Наука самоусвідомлення? Можливо, здатність чи вміння, а не наука?

2. секс <> любов. Знову ж, культура залежить від соціуму, де розвивається.

3. Теоретично вона в кожного різна, тому й ніхто не розуміє. Обмін якраз-таки і передбачає вигоду, що видно з самої назви поняття. В вашому прикладі більше підходить поняття самопожертви, імхо.

4. Ох, тяжко-то як. Що ви вкладаєте в поняття "живого" та що - в "неживого"? Вода жива?

5. Будь-яка релігія використовує ці поняття для того, щоб дати відповідь своїм послідовникам; індуїзм нічим від них в цьому плані не відрізняється.

Для науки це взагалі постійна рушійна сила, а не просто перелік "питання - відповідь".

  1. Так саме наука.Це система знань,яка вчить і дає досвід,незалежно від здатності і вміння.

  2. Про те й мова. В залежності від вектору відхилення соціуму,йде відхилення культури від ідеального,скажімо,шаблону.Ідеальний-це коли все гармонійно,всі,без винятку, щасливі.Зараз ми відхилились від цього ідеального шаблону,тому люди шукають щастя в наркотиках,сексі,речах,владі,війні тощо.Але щастя те тимчасове. Й наука самоусвідомлення якраз вчить як здобути щастя,яке не закінчується і яке не залежить від соціуму.

  3. Отож бо,що в кожного вона різна.Й кожен думає,що вона справжня,а на практиці виявляється шо то була не любов.Так,самопожертва можлива й заради любові.Любов-це вміння прощати.Чому кажуть Бог-то любов? Бо Він всемилостивий,що б ми не робили,як би ми від Нього не відвертались-Він нас любить.

  4. Я мав на увазі -Як зародився перший живий організм?З кого? Бо з чого(неживого) він не може зародитись. Якщо у воді знищені всі живі організми,то сама по собі вона нежива. Так само,як машина в якій відсутній водій.

 5  Можливо для науки це й рушійна сила.Мова про те,що більшість цю силу не сприймають. І якраз рбільшість релігій цей факт не признають,щоб маніпулювати адептами. Запитайте в любого батюшки в церкві-Що таке карма?Що таке реінкарнація? Та й науковці,які знають ці закони,як наукові не всі накладають ці закони на власне життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...