Перейти до змісту

УльтраЛайт {Флудилка}


EleKtrik

Рекомендовані повідомлення

Власне хо спробувати геть легкі снасті, поки що зупинився на такій палці Major Craft Trapara Area TPS-632SUL .

А от з котухою засада:(, планую  під тонкі шнури до 2кг, мо нанофіл 0,04. Хто що порадить, бажано з власного досвіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хоча б по кінематиці поради... Так розумію оптимальна шпуля 1000. Бренди руобі і шімано, якось так. Шнурки вже замовив:D

Можливо буде братися в двох варіантах, якщо Милу зацепить:). Тому вибір палки не остаточний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З власного досвіду користуюсь Ryobi Spiritual-DX 500(1000-1200грн) нанофіл 0,06 катушкою задоволений на всі сто її використовую на xul патику на ul тоже піде без проблем, на ul також використовую mitchell mag pro lite 500 також добре працює з тонкими шнурами. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто в мене. блюбьорд+якась там тисячка....дАААААААААААААААвно купував....три роки підряд катаю 0,04 нанік - відпрацьовує рік до бекінга, не в каті справа....то вузли, то кущі....то мамускі повідривають!

але катю можете прослудкувати по моїх звітах..

Я ії не сильно бережу...в пісок звичайно не кладу..але в машині і на скалді в чохол також не вдягаю, да...вже трохи хрипить..але двушку ще тягає!

Ціна питання, в якомусь там далекому році була дуже для приємна, сьогодні, з тими курсами - не знаю! Але те все витратні матеріали!!!!! 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Excia,  і в мене така, тільки 2000. Зараз 1600 - 1700 грн коштує, колись брав за 760.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та от думаю, чи дані котушки не заважкі. Палка то легенька- баланс зіпсується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Використовую Ryobi Slam Black 1000 вага 213 гр. і шнур YGK G-Soul EGI Metal 120m #0.4 8lb все супер, тільки є одне зауваження, при вітряній погоді шнур інколи намотується за бортик шпулі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вро зупинився на Сламі, але певно 2000 братиму. Немо осилити різниці між чорною і звичайною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, EleKtrik сказано:

Ну вро зупинився на Сламі, але певно 2000 братиму. Немо осилити різниці між чорною і звичайною.

Навіщо на ультра лайт брати 2000, щоб більше бекінгу підмотувати?  Ось, що знайшов про Ryobi Slam Black:  "Встречайте обновленная версия ставшей революционной Ryobi Slam. Компания Риоби прислушалась к пожеланиям владельцев первой версии Слэма и представила обновленную катушку SLAM BLACK. Блэк - потому что катушка выполнена в строгом угольно-черном цвете с применением декоративных вставок имитирующих карбон.
   В новой катушке уменьшились люфты ручки, улучшилась плавность хода и материалы детали привода шпули. Новая система SLAR исключает самопроизвольное переключателя мгновенного тормоза. Усовершенствованный тип шпули улучшает работу с мягкими и тонкими плетеными лесками. Благодаря системе Carbon Drag System существенно улучшена работа фрикционного тормоза.
   Ryobi SLAM BLACK, как и предшественница представлена в четырех размерах от 1000 до 4000.
К революционной конструкции добавились техническое совершенство и яркий дизайн."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2000+ до кидка, на ультралегких приманках то для мене критично.

Знайшов ще руобі wft  нібито для німецького ринку. Ціни вищі, а от інфи мало. Візуально повні аналоги звичайних котух.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, EleKtrik сказано:

2000+ до кидка

Де це таке написано? Це хтось придумав і всі цю тему підхопили, але насправді різниці немає. Можете подивитись відео в ютубі навіть на каналі Генадія Кузьменка, він цю тему піднімав. Але вам вирішувати, яку котушку купувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я маю в арсеналі і 1000 і 2000, також користувався 3000, тому кагбе власні спостереження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 07.09.2016 at 10:21, EleKtrik сказано:

Опісля довгої начитки і перемацувань:D було куплено regza 1500.

дарма, в них намотка шнура з часом значно погіршується - пройдений варіант (була регза і венза правда 2000 розміру)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За ті гроші що ти викинув на регзу взяв би екусіму (повір - кращого варіанту за такий бюджет немає і надійна як танк), ще й на пиво осталось би. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Саша Иванов сказано:

За ті гроші що ти викинув на регзу взяв би екусіму (повір - кращого варіанту за такий бюджет немає і надійна як танк), ще й на пиво осталось би. 

екусіми уже не ті :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я на перший час взяв, екусіми я маю.:) Вага не та. Коплю гроші на дайву;)

P.S. Сьогодні рибачив, то регзою цілком задоволений. А далі час покаже.

IMG_20160911_115748740.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є питання  по шнуру: збираю новий комплект.
-Major Craft Trapara Stream TPS-662LX 
-Daiwa REVROS MX 2004
Хто що порекомендує по шнуру, нанофіл перепробував, хтю шнурка попробувати. Бачу його в районі 4-5lb:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взяв собі вже другий моток  P.E. Premium Braided Line AMIGO 0,07mm 6lb 150m ,     перший ходить вже третій рік, правда разок перемотував з кінця на інший.Пишуть, що восьмижильний кореєць, шнур дуже тонкий і міцний, і звичайно, що великий плюс-це його ціна.Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо із відносно бюджетних то спробуй Sunline New Super PE, із плюсів відносно старої версії, це краще плетіння, шнур став тоншим і більш гладким, і не облазить фарба. Але новий шнур має лише два кольори, світло голубий, і яскраво салатовий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 20.09.2016 at 10:03, Lisovic сказано:

Якщо із відносно бюджетних то спробуй Sunline New Super PE, із плюсів відносно старої версії, це краще плетіння, шнур став тоншим і більш гладким, і не облазить фарба. Але новий шнур має лише два кольори, світло голубий, і яскраво салатовий.

По шнуру двоякі враження, на мікроколебалках до 2г - частий "перехльост" за передостаннє кільце. На нанофілі такого небуло:wacko:. А летить гарно.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...