Перейти до змісту

Ария


@Andrew@

Рекомендовані повідомлення

2) Шо-шо, а текстура пані Пушкіної викликає повагу - не кожен автор здатен на написання таких інтелектуальних творів з глибоким смислом і нестандартною грою рим (серед митців вважаються попсовими вірші, в яких іменники римуються з іменниками, дієслова з дієсловами і т.д.).

Тєкстура М. Пушкіної, музика Стіва Харріса та Едріана Сміта, іспалняєцца впєрвиє. :90:

3) Це - ще один камінь в город Арії: виявляється, вони не тільки хрєноваті композитори, а ще й вірші писати не вміють.

Ну да, бо "текстуру" їм Пушкіна писала.

4) Менше з тим, у Європі Арія в респекті. Інакше чого б сам Удо Діркшнайдер ломився би в Росію й вчив цю надскладну для іноземців мову лише для того, щоб заспівати в дуеті з Кіпеловим?

Запросили для власного піару, то й ломився... Удо побухать не дурак :D

Доречі, під час прем'єри їх спільної пісні "Штіль", до Діркшнайдера підійшов гітарист групи Калинов Мост і давай засипати його компліментами: мол, чувак, ти такий крутий, я все життя тебе вважав кумиром, і зараз боготворю... У відповідь Удо демонстративно відвернувся і пішов собі...

Удо - зачот. Хто такий Калинов Мост хоча б в Німеччині чи хоча б в Польші ? Може він на той момент був втомлений (бухати з арійцями) :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Блін! Чуваки! Не гоніть! Якщо подивитись відеозаписи Арії, то можна побачити, що і музикантів були (є) навіть футболки Айрон Мейдена!

Скажу чесно, сам вислуховував - є моменти повністю взяті з Айрона (з творчістю інших груп сильн оне знайомий, так що сказати не можу), але й що з того? Вони ніколи самі цього не тримали в таємниці! Плюс візьміть слова Пушкіної, сильні вокали Кипелова і Беркута - получається пушка!

Висококласний хеві метал! Драйвові чуваки лабають не по-деццкі! А ви тут про якийсь плагіат говорите! Плагіат є в кожного музиканта! Він навіть про нього і сам знати може не завжди! Моя думка - Арія висококласна група! І єдина з пострадянських, яка вміє грати хеві - все решта, що я слухав відстає дуже і дуже далеко!

Хоча останні альбоми мені не дуже!(( Могли б і краще!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висновок: Арію варто слухати тим, хто на цій музиці виріс, і тим, хто любить поностальгувати. Любителям нео-панку і ню-металу я би йти на концерт не радив, щоб в них не склалося хибної думки про те, що олдовий метал нічим не краще сучасних напрямків.

Не согласен, так как на єтой музыке я не рос, и начал в серйоз ее слушать сравнительно не так давно, и слушаю я в основном нью-метал, но Арию очень даже уважаю, и она мне нравиться ,хоть никакой ностальгии я не испытываю, и тем более плевать хотел на мнение тех кто говорит что все их творчество это чистой воды плагиат. ИМХО надо уметь отличать, классику от новинок, но понимать что в обоих сторонах может быть по настоящему качественная музыка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во-во! Правильно! По суті різниці немає, чи виріс ти на цій музиці ч ипрост овон атобі подобається ,чи тобі подобається тільки 5-6 пісень і тим більше вже плювати треба на чужу думку в таких справах! Подобається - іди і слухай, не подобається мовчи! а то в принципі як поритись добре, то обгадити можна любу групу! А попробуйте сотворити щось стояще - це надзвичайно важко, а обсирати все і гадити завжди легко!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А попробуйте сотворити щось стояще - це надзвичайно важко, а обсирати все і гадити завжди легко!

Щоб обсир@ти автомобіль Таврія - необов"язково його самому складати і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А попробуйте сотворити щось стояще - це надзвичайно важко, а обсирати все і гадити завжди легко!

Щоб обсир@ти автомобіль Таврія - необов"язково його самому складати і т.д.

рівняєш механіку і творчість????

ай-ай-ай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А попробуйте сотворити щось стояще - це надзвичайно важко, а обсирати все і гадити завжди легко!

Щоб обсир@ти автомобіль Таврія - необов"язково його самому складати і т.д.

Ну це не зовсім одне і те ж! але якщо ти так вважаєш, то твоя справа - маєш право!

Більше спорити не буду, просто надоїло, що якщо люди роблять класно свою справу і вони відомі, то починає на них виливатись куча бруду!

А прочитав твої пости, то ти слухаєш групи які є маловідомими: я розумію - є зараз така мода серед нефорів видерти якусь маловідому групку і казати - от вона класну музику валить, і так як ніхто її майже не чув і сказати нічого про неї не може, то вважається, що ти блеснув інтелектом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А прочитав твої пости, то ти слухаєш групи які є маловідомими: я розумію - є зараз така мода серед нефорів видерти якусь маловідому групку і казати - от вона класну музику валить, і так як ніхто її майже не чув і сказати нічого про неї не може, то вважається, що ти блеснув інтелектом!

Улибнув ;)

Тепер ще раз перечитай мої пости і знайди, де я таке писав. Не видавай свої умовиводи за чужі. ОК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. "...A7ie, які грають на синтезаторах важче, ніж багато мітолістів разом узятих, але це не рок ? І не продаються мільйонними тиражами. Я краще буду слухати такий "не рок", ніж рок від Aerosmith "

Прикінь надибав!!!)))) Ну чим не підтвердження моїх слів! як тобі не ай-ай-ай: пишеш, а потім забуваєш сам, що пишеш! Вас в Луцьку таких "теоретіків" багацько набралось)))

2. рок-балади це - (десь не знаходжу смайла "Ригання"

особливо, у сборніку, "тіпа мітал болладз-1,2,3 і тд" - тоже твайо твареніє - ще раз вказує, що обсирати це сутність твоїй "роботи" на форумі - ти більше нічим тут не займаєшся!)))

Смішон ти мну! ;):D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. "...A7ie, які грають на синтезаторах важче, ніж багато мітолістів разом узятих, але це не рок ? І не продаються мільйонними тиражами. Я краще буду слухати такий "не рок", ніж рок від Aerosmith "

Прикінь надибав!!!)))) Ну чим не підтвердження моїх слів! як тобі не ай-ай-ай: пишеш, а потім забуваєш сам, що пишеш! Вас в Луцьку таких "теоретіків" багацько набралось)))

А ти практик ?

І що ти підтвердив? Що мені нецікаво слухати заїжджену до дірок музику, в цьому щось є кримінальне ?

2. рок-балади це - (десь не знаходжу смайла "Ригання"

особливо, у сборніку, "тіпа мітал болладз-1,2,3 і тд" - тоже твайо твареніє - ще раз вказує, що обсирати це сутність твоїй "роботи" на форумі - ти більше нічим тут не займаєшся!)))

Смішон ти мну! ;):D

"Когда Вы говорите, то создается впечатление, что Вы бредите" © Шурик в "ИВ меняет профессию".

Я думаю, що не варто далі продовжувати, бо це переростає в сварку...

То не варто було й починати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іш какой ти?! Не хочеш заспокоюватись?! Все-таки хочеш, щоб останнє слово було за тобою!?

1. Звичайно я практик, я слухаю те що мені подобається, не зважаючи не на чию думку, і буду слухати поки мені пісня чи група не остоп..здить, а коли заскучась за нею, знову почну слухати - і плювати мені, що група відома!

2. Нічого такого кримінального в тому, що ти слухаєш якусь "незаїжджену" музику немає , я сам деякі групи маловідомі слухаю, які грають достойну музику і що з того? Є пісня, яка мені подобається - прекрасно, немає, то я навіть і хоч це буде мегагалактична ЗВІЗДА слухати не буду!

3. А по поводу "Когда Вы говорите, то создается впечатление, что Вы бредите" - так я тут ваще не вдупляю, ти це про що, чувак??? Мабуть просто не знайшлось контраргументів - правда вона і є правда ,от так то...

4. І дійсно, не варто буо починати, всеодно ніхто нікому, як завжди, нічого не докаже)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да не сваріться!

Краще посмійтеся з боянчега веселого http://lurkmore.ru/Смехуечки:Арея#.D0.98.D....80.D0.B8.D1.8F

:huh::lol::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Лично я начала слушать Арию с прошлого года! Отыскала в нете и решила послушать, тем более отец рекомендовал. Послушала, понравилось, скачала. Я сравнивала Арию С КИПЕЛОВЫМ и Арию С БЕРКУТОМ разница чувствуется, но Ария есть Ария, и от перемены солиста музыка не поменялась. Они играют великолепно, песни просто супер! Вспомните, сколько раз менялся состав Арии! Она жива и никогда не умрёт, даже если солиста в ней совсвем не будет!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Вчора вийшов в світ DVD з концерту 3 квітня, де вперше з часу розпаду, Кіпелов взяв участь у концерті Арії

http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1236183 DVD

http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1235132 DVD-Rip

Завтра наступний концерт з ним в Пітері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

ххх: Помню, когда 3 года тому назад, на концерте Rage/Кипелог в финальном джеме Пиви, Смольский и Кипелогцы исполнили Judas Priest "Jawbreaker"... Так вот, немало фэнов Арии/Кипелова возмущались, зачем нужно было петь Встань, Страх Преодолей по-аглицки да еще в вольной обработке. Забавно, но грустно все-таки...

© http://bash.org.ru/abyss

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Фрагмент нової пісні - Ария - Поле Битвы

Відео зі студії:

Ария - Поле Битвы ч.1

Ария - Поле Битвы ч.2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беркут в частности прославился тем, что с концерта в Луцке его вынесли в автобус в ящике для аппаратуры, так как давать автографы было в западло © народная молва :smile3:

Второй слух был по поводу приезда Кипелого на следующей неделе после концерта Арии. вместо него приехаланедоехала потрясти булками Алена Апина © суровая реальность на букву "А"

И наконец, при съемках клипа "Штиел" было пропито семь снегоходов, три стратокастера и полковая касса ВИА "UDO" на тридцать восемь лет вперед © надежный источник в Куршавеле

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

0fb7ab0e32ca.jpg

Скачать:

1. Поле Битвы

2. На Крыльях Ветра

3. Попурри

Прослушать:

"ПОЛЕ БИТВЫ" (В.Дубинин/М.Пушкина)

cоло-гитара - С.Попов

записано в Студии Дворца Молодёжи

режиссёр - Иван Евдокимов

продюсер - Виталий Дубинин

"НА КРЫЛЬЯХ ВЕТРА" ("Князь Игорь" - А.Бородин/обработка В.Холстинина)

cоло-гитара - В.Холстинин

записано в студии "Ария-Рекордс"

режиссёр - Дмитрий Калинин

продюсер - Владимир Холстинин

ПОПУРРИ (АРИЯ)

запись с концерта "АРИЯ ХХ ЛЕТ", ДС "Лужники", Москва, 08.10.05.

сведено в студии "Ария-Рекордс"

режиссёр - Дмитрий Калинин

продюсеры - В.Холстинин и В.Дубинин

мастеринг - Сергей Боголюбский

художник - Лео Хао

дизайн - Тимофей Щербаков

® Холстинин, Дубинин, Пушкина

© АРИЯ 2009

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...