Перейти до змісту

Ария


@Andrew@

Рекомендовані повідомлення

Ааа... Це такі хитрі МР3-шки... Вони скачуються тільки для тих, хто в контакті...

Хто може, залийте на ФТП

Дуже незвично, як для Арії, варте уваги, одна з найкращих їхніх робіт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Арію варто поважати хоча б через те, що вони були одними із перших, хто грав метал в совку. На той час це було непросто. Чого варте лише те, що вони грали попсу декілька годин заради того, щоб потім 30-90 хв відтянутись в хеві. Вони були фанатами. Про те що схожа музика із Джудас Прайст і Айрон Мейден...ніколи музиканти не приховували, що ці групи були їхніми кумирами...це неодноразово згадувалось тим же Холстиніним, Дубініним....

Да, було ще декілька колективів (наприклад Черний Кофе) але вклад Арії в совдеповскій метал важко переоцінити. Доречі, Арія перша хеві метал група в СССР, яка отримала зелене світло у офіційних виступах (правдами і неправдами). І для мене по приємніше слухати пісні, в яких я розумію зміст...(неіснує мовного барєра).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Арию слухаю років 6. Шо не кажіть, а всетаки вони мочать, проіграші, соляки супер, вокал, особливо Кіпєлова - на вищому рівні, а то шо є там пісень 20 переспіваних, так це теж непогано, популяризують і себе і інших. Так, зокрема, "Пробил час" зберігає і текст і звукові спецефекти (звук мотоциклів). АРИЯ МОЧИТЬ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так это понятно. с тем же успехом и конкретным приходом я слушаю Металлику 1984-1991 годов. потом-то пошла полная ботва.. но если метла себя весьма реабилитировала с выпуском "Death Magnetic", то у Арии это к сожалению не произойдет уже никогда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут був брутальний матюк, але я стримався і витер його.

Так, зокрема, "Пробил час" зберігає і текст і звукові спецефекти (звук мотоциклів).

Це називається "кавер".) У мене, чесно кажучи, уже слів нема на ярих фанатів Арії, які навіть не в курсі, які записи випускав гурт, який вони так полюбляють. Це при сучасній доступності інформації, при тому не тільки про дискографію, а й хто, коли, з ким і як спав.

Уже вкотре довожу до відома мегафанатів: Беспечный ангел та Пробил час є не плагіатом, не закосом, і нічим таким, а каверами, які входять до видання Tribute to Harley-Davidson, який присвячений байкерській тематиці і випущений з нагоди якоїсь там річниці того ж самого Harley-Davidson. І там вказане авторство і музики, і перекладу, і всього підряд. Тому проблема не в плагіаті, а в чиїйсь недалекості.

P. S. Текст, до речі, не "зберігає", там той самий сюжет, але у художньому перекладі російською мовою. Ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14_b.jpg

На официальном сайте группы АРИЯ появилось сообщение следующего содержания:

"С БОЛЬШИМ СОЖАЛЕНИЕМ СООБЩАЕМ, ЧТО АРТУР БЕРКУТ И ГРУППА АРИЯ РЕШИЛИ ПРЕКРАТИТЬ СОВМЕСТНУЮ ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ. ПОСЛЕДНИЕ КОНЦЕРТЫ БУДУТ СЫГРАНЫ В ИЮЛЕ-АВГУСТЕ."

(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Нова пісня з новим вокалістом - Михаилом Житняковым

http://files.mastersland.com/files/5cef79cff1d3.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...