Перейти до змісту

Ария


@Andrew@

Рекомендовані повідомлення

Коли починалась Арія, хто скаже?? НЕвже в той час у вєлікам Савкє була можливість вільно слухати музику з ненависної забугорщини? (адже для того, щоб здерти, як говориться, то треба було мати до тих ресурсів доступ).

Ну, шо за маразм? Хто тобі таких ужосів наплів? :0117: Канєшно, тоді тирнету не було, але, хто хотів - той мав і слухав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь
Коли починалась Арія, хто скаже?? НЕвже в той час у вєлікам Савкє була можливість вільно слухати музику з ненависної забугорщини? (адже для того, щоб здерти, як говориться, то треба було мати до тих ресурсів доступ).

Ну, шо за маразм? Хто тобі таких ужосів наплів? :0117: Канєшно, тоді тирнету не було, але, хто хотів - той мав і слухав.

та чешу шо не попадя.

чьо доколупалсо, калючька?

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли починалась Арія, хто скаже?? НЕвже в той час у вєлікам Савкє була можливість вільно слухати музику з ненависної забугорщини? (адже для того, щоб здерти, як говориться, то треба було мати до тих ресурсів доступ).

85й год B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, хто хотів, той мав і слухав, а потім безжалісно дер. ЧОрний кофе рулить. :P

Особливо мене пре пісенька Я оглянулся посмотреть не оглянулась ли она... і т. д. Воно ніфіга не схоже на оригінал отак з першого

погляду, як оці пісеньки з представленого мені списку, але собсно приспів переводиться слово в слово!!! Геніально, млін. :) Тут Пушкіна зі своїми ангелами взагалі курить і не рипається. :0004: Треба собі шось таке задвінути...

:0158:

У сріблястий сон

Ти би з ним пішов

По дорозі вічних зір

Над простором строгих гір

Ти би перед ним

На коліна встав

Не цуравсь ні слів, ні сліз

Хто любив - той і розп’яв

:0082:

Вотак...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..... тут тру панк йа :lol:

Ну тоді поміняй нік на Lady Punk , ой пробач то плагіат , краще Punk Ledie.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..... тут тру панк йа :lol:

Ну тоді поміняй нік на Lady Punk , ой пробач то плагіат , краще Punk Ledie.

перепрошую, пане, але то наші з шановним особисті ..еее...саркастично-іронічні питання :D , котрі склалися історично в давній темі про концерт КІШа в Луцьку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну товаріщі не будем спорить так як спільного рішення бачу тут ми не дойдем.

Факт остається фактом і його не змінить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну товаріщі не будем спорить так як спільного рішення бачу тут ми не дойдем.

Факт остається фактом і його не змінить.

який факт яким фактом?

приїжджають- треба йти. і сраааать сраааааать ми хатєлі на всякі там статистики :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба Ви не знаєте, як в "совку" колись рок музику "лабали" із 80-их років? Щось найшли, привезли, почули, і заспівали "по-нашенськи". Список СанСета викликає повагу - теж колись би схоже знайшов, зараз не ті інтереси просто, шукати і порівнювати. Моя думка така - хочете йти - ідіть, музика (скоріше всього) таки якісна, просто ЗНАЙТЕ - вона переспівана в 90% випадків із Європи та Америки і трошки віддає нафталіном (хоча можна сказати "Класика"!). Цікаво, що ЗАРАЗ на заході рокове слухають нового? Але не кажіть тут ті, хто НА ВЛАСНІ ВУХА то НЕ чув ТАМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scabiosa, а що ти хотів сказати цим питанням про те, що там слухають зараз нового на заході? Що правильні парні повинні слухати те ж саме? Росіяни називають це гарним словом "обезьянничать".

Мені здається, що творчість відчизняних команд і так сильно страждає від того, що вони намагаються грати те, що й "там" (на заході), проте не вміють робити навіть цього. Краще вже робити те, що вмієш і те, що вдається, ніж косити під когось, та ще й невдало, мотивуючи це тим, що так прогресивно, що це нова музика. Чесно кажучи, ще нічого нового не чув, крім нових примочок, але то заслуга виробників музичного обладнання, але аж ніяк не музикантів. Всі риси притаманні прогресивним гуртам дуже часто знаходжу у виконавців набагато старшого покоління точно так само, як от панове знаходять в Арії схожі пісні. Я не кажу, що то плагіат, ні. Я маю на увазі, що тут нічого нового не винайшли, тому мені, особисто мені, на мій смак, це слухати нецікаво у більшості випадків. Майстерність виконавців? Тут, боюсь, знову доведеться відкривати нову тему... Скажу так: якщо ти граєш повільніше, ніж Малмстін, то не значить, що ти граєш гірше за нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я вважаю цю тему суцільний бред, як і багато інших тем на форумі.

2Andrew@

Ось що ти цією темою хоч сказати? Що ти такий експерт в музиці? Кожен сам для себе вибирає що слухати, йому твоїх порад не треба. По-перше дай мені музику яку передерла АРИЯ у новому составі(А.БЕРКУТ), та колишньому(В.КИПЕЛОВ). А по-друге, для розкручення групи брали і робили ремейки, щоб розкрутитися, і що в цьому поганого? Вони грають музику того що було, ніби дають знов почути її слухачам. Ну заграли пісні якось чувака і що з того? Не подобається, не слухай немає чого ображати чужу творчість. Візьми собі за кумира ПОПЛАВСЬКОГО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен сам для себе вибирає що слухати, йому твоїх порад не треба. . А по-друге, для розкручення групи брали і робили ремейки, щоб розкрутитися, і що в цьому поганого? Вони грають музику того що було, ніби дають знов почути її слухачам. Ну заграли пісні якось чувака і що з того? Не подобається, не слухай немає чого ображати чужу творчість.

топчимся на місці.

Нащо повторювати одне тесаме "кожен обирає собі що слухати", "навіщо гнати на групу".

Товаріщі слухайте шо хочете, і на групу ніхто не гонить. Наприклад проти музикантів я нічого немаю, але я проти їхньої музики. В цій темі вже було наведено приклади плегіату, тут говорять шо група видає певні речі за свої что нє чєсна. :rolleyes:

PS:ІМХО: я надаю перевагу оригіналу чим погано переграному плегіату. Але "на вкус і Цвєт товаріщей нєт" хто шо хоче то і слухає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. "Група" видає за свої тільки свої речі. Чужі видає за кавери. =)

2. Якщо я правильно зрозумів, що ти мав на увазі під "погано переграним плегіатом", то кавери зроблені, по-моєму, просто шикарно, принаймні нічим не гірше за оригінал, якщо підходити з точки зору майстерності. І я готовий відстоювати цю думку серйозними аргументами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. "Група" видає за свої тільки свої речі. Чужі видає за кавери. =)

2. Якщо я правильно зрозумів, що ти мав на увазі під "погано переграним плегіатом", то кавери зроблені, по-моєму, просто шикарно, принаймні нічим не гірше за оригінал, якщо підходити з точки зору майстерності. І я готовий відстоювати цю думку серйозними аргументами.

хммммммм, а звідки ти знаєш, що вони були відіграні майстерно, якщо ти сам мені писав, щоб я навів хоть одну переграну пісню арії :D

а і це чужі вона видає за кавери?оО, щось я небачив в арії пісні типу "Отшельник" "cover" Black Sabbath "Heart like a wheel" так що вони кажуть, що це їхнє, а не Сабатів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scabiosa, а що ти хотів сказати цим питанням про те, що там слухають зараз нового на заході? Що правильні парні повинні слухати те ж саме? Росіяни називають це гарним словом "обезьянничать".

Мені здається, що творчість відчизняних команд і так сильно страждає від того, що вони намагаються грати те, що й "там" (на заході), проте не вміють робити навіть цього. Краще вже робити те, що вмієш і те, що вдається, ніж косити під когось, та ще й невдало, мотивуючи це тим, що так прогресивно, що це нова музика. Чесно кажучи, ще нічого нового не чув, крім нових примочок, але то заслуга виробників музичного обладнання, але аж ніяк не музикантів. Всі риси притаманні прогресивним гуртам дуже часто знаходжу у виконавців набагато старшого покоління точно так само, як от панове знаходять в Арії схожі пісні. Я не кажу, що то плагіат, ні. Я маю на увазі, що тут нічого нового не винайшли, тому мені, особисто мені, на мій смак, це слухати нецікаво у більшості випадків. Майстерність виконавців? Тут, боюсь, знову доведеться відкривати нову тему... Скажу так: якщо ти граєш повільніше, ніж Малмстін, то не значить, що ти граєш гірше за нього.

Мавпувати хай мавпують ті, кому треба, і нема ідей у них. Потрібно МЕНІ особисто лише для ПОРІВНЯННЯ. Про вибір музики мною особисто можу лише сказати, що, наприклад, Скай слухав (просто слухав) ще років за ДВА(!) до їх масової розкрутки.

Ще раз повторю СВОЮ думку про Арію. Музиканти непогані ніби, можна слухати, і навіть на концерт сходити, але в ранг "рок-ікони Росії" я би їх не ставив, тому що це часто плагіат із Заходу, приклади вище у постах SunSet. Для МЕНЕ якраз концерти виконавців не лише в СНД є показником НОВИЗНИ їх музики (рок-, поп- тощо). Ті ж самі Руслана, Пікардійська терція (це лише приклади, що згадав навскидку). Мало того, я особисто чув фрагменти українських пісень у деяких ЗАХІДНИХ РОК-ВИКОНАВЦІВ (!!!!), можливо, і не таких відомих і зовсім із не словянськими музикантами і назвами (HammerFall).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я перевтомився після робочи чи що, але я мало змісту знайшов у двох останніх постах... Висловлюйтесь якось ясніше, будь-ласка.

З того, що зрозумів. Ендрю, знаю, що зіграні майстерно, бо в мене є вуха і клепка. А на рахунок Отшельника, то це називається шафл і його придумали ще хз за скільки років до народження саббатів.

Scabiosa, вибач, практично нічого не зрозумів з твого поста. А що ти там в хамерфола вже почув?) А на рахунок рок-ікон... Не знаю, хто там їх ставить в ранг рок-ікон, я сюди б відніс зовсім інші колективи. І тево, рок - то взагалі сам по собі плагіат із заходу))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я перевтомився після робочи чи що, але я мало змісту знайшов у двох останніх постах... Висловлюйтесь якось ясніше, будь-ласка.

З того, що зрозумів. Ендрю, знаю, що зіграні майстерно, бо в мене є вуха і клепка. А на рахунок Отшельника, то це називається шафл і його придумали ще хз за скільки років до народження саббатів.

Scabiosa, вибач, практично нічого не зрозумів з твого поста. А що ти там в хамерфола вже почув?) А на рахунок рок-ікон... Не знаю, хто там їх ставить в ранг рок-ікон, я сюди б відніс зовсім інші колективи. І тево, рок - то взагалі сам по собі плагіат із заходу))))

а хто тоді зародив цю пісню ? і всі остальні пісні що навів у приклад SunSeth , зіграно майстерно? хмммм, ти просто не чув оригінальної версії (а якщо навіть і чув то не так як хотів ібо в тебе в голові грала тільки одна група аРІЯ і більше нічого ти не знаєш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Беса гоните!

1) Музиканти Арії ніколи не скривали, що вони переграють чужі пісні (принаймні, в перші роки свого існування). Навіть більше - вони, можна сказати, були такими собі мессіями - несли в законсервовані вуха радянського слухача "правильну" музику із Заходу.

2) Шо-шо, а текстура пані Пушкіної викликає повагу - не кожен автор здатен на написання таких інтелектуальних творів з глибоким смислом і нестандартною грою рим (серед митців вважаються попсовими вірші, в яких іменники римуються з іменниками, дієслова з дієсловами і т.д.).

3) Це - ще один камінь в город Арії: виявляється, вони не тільки хрєноваті композитори, а ще й вірші писати не вміють.

4) Менше з тим, у Європі Арія в респекті. Інакше чого б сам Удо Діркшнайдер ломився би в Росію й вчив цю надскладну для іноземців мову лише для того, щоб заспівати в дуеті з Кіпеловим?

Доречі, під час прем'єри їх спільної пісні "Штіль", до Діркшнайдера підійшов гітарист групи Калинов Мост і давай засипати його компліментами: мол, чувак, ти такий крутий, я все життя тебе вважав кумиром, і зараз боготворю... У відповідь Удо демонстративно відвернувся і пішов собі...

5) Особисто я нові альбоми Арії не слухав і слухати не збираюсь, бо там вже нема чому повчитися як музиканту, а хорошої музики зараз стільки є, що і так не встигаєш багато чого послухати, то ж на Арію часу просто не вистачає.

Висновок: Арію варто слухати тим, хто на цій музиці виріс, і тим, хто любить поностальгувати. Любителям нео-панку і ню-металу я би йти на концерт не радив, щоб в них не склалося хибної думки про те, що олдовий метал нічим не краще сучасних напрямків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как раз таки Хеви метал лучше Ню или обычной альтернативы с гроулом и с текстом "ГРРРРРРРРРРРРРРРРРРРР"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...