Перейти до змісту

Ария


@Andrew@

Рекомендовані повідомлення

Ну раз попросили "обісрати какашками" арію так можу це робити довго і весело, але зараз просто нехочеться багато говорити

Я б вам порадив би краще послухати такі гурти як: GRAND FUNK RAILROAD, Мейденів, Джудас пріст і старі "метальні гурти" і тоді ви зрозумієте хто таки "арія (Арійцями їх не назвеш)", а то ви слухаєте російський попс який вкрав 60% своєї "мега" творчості в старих гуртів і всі думають, що вони МЕГА-ІМБА круті чюваки які пишуть свою метальну музику ;) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

тюююю, плагиаторы в Луцке, ну и что тут такого?

Прям сам Майкл Джексон пожаловал, или Бритни Спирс, а может что-то среднее ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну раз попросили "обісрати какашками" арію так можу це робити довго і весело, але зараз просто нехочеться багато говорити

Я б вам порадив би краще послухати такі гурти як: GRAND FUNK RAILROAD, Мейденів, Джудас пріст і старі "метальні гурти" і тоді ви зрозумієте хто таки "арія (Арійцями їх не назвеш)", а то ви слухаєте російський попс який вкрав 60% своєї "мега" творчості в старих гуртів і всі думають, що вони МЕГА-ІМБА круті чюваки які пишуть свою метальну музику ;):)

ти снова здєся?:)

обосраццо і нє жить (с) ГО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну раз попросили "обісрати какашками" арію так можу це робити довго і весело, але зараз просто нехочеться багато говорити

Я б вам порадив би краще послухати такі гурти як: GRAND FUNK RAILROAD, Мейденів, Джудас пріст і старі "метальні гурти" і тоді ви зрозумієте хто таки "арія (Арійцями їх не назвеш)", а то ви слухаєте російський попс який вкрав 60% своєї "мега" творчості в старих гуртів і всі думають, що вони МЕГА-ІМБА круті чюваки які пишуть свою метальну музику ;):)

Підтримую. Майже повністю. "Залізна діва" - файно є...(точніше, були)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую. Майже повністю. "Залізна діва" - файно є...(точніше, були)

ну як же ж БУЛИ..абіжаєтє...

http://www.ironmaiden.com/index.php?catego...2_articleid=838

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну раз попросили "обісрати какашками" арію так можу це робити довго і весело, але зараз просто нехочеться багато говорити

Я б вам порадив би краще послухати такі гурти як: GRAND FUNK RAILROAD, Мейденів, Джудас пріст і старі "метальні гурти" і тоді ви зрозумієте хто таки "арія (Арійцями їх не назвеш)", а то ви слухаєте російський попс який вкрав 60% своєї "мега" творчості в старих гуртів і всі думають, що вони МЕГА-ІМБА круті чюваки які пишуть свою метальну музику :) :)

Мородець. Не знаю, наскільки це треба бути чи то шаленим, чи то тупим, чи то самовпевненим, щоб так яскраво і вперто виставляти себе на посмісховисько. Може хтось молодший чи хто має менше досвіду в музиці і вважає ці слова за щось розумне, але насправді це не більше, ніж купа абсолютно безпідставних образ, спровокованих неконтрольованими емоціями. Якшо ти мені наведеш ну хоча б один приклад, покажеш хоча б одну сплагіачену нотку, то я принаймні буду тебе вважати за свідому людину, а поки можу порадити розширяти свій музичний кругозір і УВАЖНО слухати те, що слухаєш. Прийде час - і сам все зрозумієш.

А що стосується власне сабжа, то хотілось би поскоріше взнати що, де, як і по скільки, бо нічого не пожалію, щоб вживу побачити команду, яку вже в принципі переріс в деякому розумінні, але яка залишила свій слід, і нікуди він не дінеться. Хоча, звісно, після того, як ще кілька днів назад роздивлявся афіші Сантани, Scorpions i KISS, то Арія - це трохи не то, але то - там в них, а то - рідне місто, тут і КіШ милий. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо ти мені наведеш ну хоча б один приклад, покажеш хоча б одну сплагіачену нотку, то я принаймні буду тебе вважати за свідому людину, а поки можу порадити розширяти свій музичний кругозір і УВАЖНО слухати те, що слухаєш.

Нотку ??? :blink:

"Беспечный ангел" — Golden Earring

"Бивни чёрных скал" — Iron Maiden "The trooper"

"Воля и разум" — Judas Priest "Metal gods"

"Встань, страх преодолей" — Judas Priest "Jawbreaker"

"Герой асфальта" — Iron Maiden "Powerslave"

"Грязь" — Iron Maiden "Bring your daugther… to the slaughter" + "The clairvoyant"

"Дух войны" — Iron Maiden "Seventh son of a seventh son" + "The evil that men do"

"Игра с огнём" — Iron Maiden "Hallowed be thy name" + "Rime of the ancient mariner" + "To tame a land"

"Игры не для нас" — Iron Maiden "2 minutes to midnight"

"Король дороги" — Iron Maiden "Heaven can wait" + Judas Priest "Freewheel burning"

"Кровь за кровь" — Iron Maiden "Powerslave"

"Ночь короче дня" — Iron Maiden "Stranger in a strange land" + "Seventh son of a seventh son" + "Hallowed be thy name"

"Отшельник" — Black Sabbath "Heart like a wheel"

"Икар" — Iron Maiden "Losfer words"

"Пробил час" — Manowar "Return of the Warlord"

"Прощай, Норфолк" – Iron Maiden "Only the good die young"

"Раскачаем этот мир" — Iron Maiden "Revelations" + "Infinite dreams"

"Рабство иллюзий" — Iron Maiden "Holy smoke" + "The trooper" + "Seventh son of a seventh son"

"Следуй за мной" — Iron Maiden "Where eagles dare"

"Смотри" — Dickinson (ex–Iron Maiden) "Faith"

"Улица роз" — музика Iron Maiden "Wasted Years" + "The loneliness of a long distance runner", текст — Iron Maiden "22 Acacia avenue"

"Химера" — Iron Maiden "The wickerman"

"Это рок" — Iron Maiden "Flash of the blade"

"Дай жару" — Iron Maiden "Can I play with madness"

"Зверь" — Iron Maiden "The Apparation"

"Ночь короче дня" — Iron Maiden "Seventh Son Of The Seventh Son"

"Прощай Норфолк" — Іron Maiden "Only The Good Die Young"

"Штиль" — Іron Maiden "Prodigal Son"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth. При наявності в списку каверів мені здається далі немає сенсу заглиблюватись у цю нісенітницю, ага? Читаємо розумні книжки і набираємось інтелекту. Ніби доросла людина, а опускаєшся до рівня малолітніх безмозглих фанатів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з таким сприйняттям, знаєш, що тобі скажу? Зараз не пригадаю точно, але якщо дуже треба пошукаю. Десь в діп пурпла є дві ну дууууууууууже схожих пісні, так, ніби вони самі в себе сплагіатили по чорному пісню. Як думаєш, чого Блекмору і компанії вони не здаються схожими, а нам з тобою здаються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти трохи в темі, а то я бачу, що ти зовсім далекий, то кавер лише один - "Беспечный ангел" — Golden Earring "Going To The Run" :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти трохи в темі, а то я бачу, що ти зовсім далекий, то кавер лише один - "Беспечный ангел" — Golden Earring "Going To The Run" :blink:

Ага, а Пробил час вони взагалі переграли нота в ноту разом з соляком, от нахаби, блін, ну як так можна, Кіркорови відпочивають. Арія - боги плагіату!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а Пробил час вони взагалі переграли нота в ноту разом з соляком,

Не просто "нота в ноту", а, майже, слово в слово :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лано, харе спорити, якшо хочеш, давай деінде тему зробимо. Бо то безглуздо. Вот темка з Дай руку мне реально так с... (як казали на уроках української мови і літератури - запозичена :blink: ) в джудасів, проте, шось я не побачив в твоєму списку згадки про це. Звідси видно як ти поверхово слухаєш і порівнюєш. Ну розумієш, є така фігня як стилі, напрямки, характерні прийоми і т. п. Ну що я зроблю, що не розумієш? =(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

товаріщю SunSeth зачьот, а Yuraul напевно досі б'єть головою "ап стєнку" і кричить, що я тупив і я не читаю книжок

зараз в мене закінчився інтернет, надіюсь завтра поповню рахунок і покажу, ще один доказ. Непам'ятаю який альбом арії, але точно є такий в якому вони на всі 100% скопіювали дядю "Едді" (символ Мейденів (це для Yuraul)) і поставили його як логотип свого альбому

так, що нетреба гнати на людей доки ти невпернений в своїх словах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дейв, хочеш шось зробити - роби, маєш повноваження. Хамити тут нікому не треба, якшо я захочу, шоб мені нахамили, то в мене є прекрасні сусіди з сємєчками і іншою атрибутикою правильних хлопців. Вибач, але в них то виходить краще. =))))

Ендрю, я взагалі-то про музику. А на рахунок всього, що її оточує, то тут ділять владу бізнес, мода і т. п. Тому такі речі, як-от атрибутика дуже схожа у всіх команд такого стилю і його (себто стиль) започаткували, мабуть, зовсім не мейдени, якщо вже на те пішло. Угу?

Взагалі є багато музикантів, які творили під впливом своїх кумирів і воно виходило досить схоже, і нічого. І навіть Хендрікс попри всю свою феєричність і талант не соромився вчитись і запозичувати. Вони ж творили, а те, що ви називаєте оригіналом - лише джерело натхнення. Повірте, справжній плагіат зразу видно і він не викликає ні в кого сумнівів, що це зроблено ціленаправлено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо ти мені наведеш ну хоча б один приклад

ти тепер мені спробуй пояснити з кого був здертий "ЕДДІ" Мейденами ібо ти тут такий крутий знавець музики, а я

шалений, чи то тупий, чи то самовпевнений

ти тут просто розкидаєшся словами направо і на ліво, і тільки навчився ображати безпідставно. Складається про тебе враження, що тобі 14-16років, ти сидиш на "драмі" і слухаєш тру панк, метал і все, що з цим звязано

З.І. я щось незрозумів а дочого тут Хендрікс? :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не казав, шо я крутий знавець музики, а хтось тут - ні. Я казав лише про сприйняття. Я не казав, що Едді з когось здертий. Все почалось з театральної маски, це все ти, мабуть, сам добре знаєш. Просто образ цей не витримувався до деталей, тому здерти його проблематично, хіба що сама ідея міфічної істоти, але вона занадто поширена, щоб вважати її плагіатом.

А скільки мені років і що я слухаю зараз не важливо. Скажу тільки, що враження в тебе склалось зовсім неправильне і трупанк я не слухаю, бо люблю саме музику, а панк як музика задумувався зовсім не заради вкладу в мистецтво. =)))

А Хендрікс тут до того, що все, що, власне, і стало причиною дискусії - то звичайна річ, приклади можна знайти майже у всіх, мабуть, і називати це таким гидким словом не варто. Бо в даному випадку це свідчить або про неосвіченість, або про невміння контролювати емоції. Вибирай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ммм...А почему тогда если Ария гавницо, то наши родители ее знают напамять? почему в конце 80х у всех на устах были песни такие как "Герой асфальта","1100", "Баллада о древнерусском воине"? Почему я тоже слушаю Айрон мейден, но мне больше нравиться петь Арию и ее тексты? Не потому что Айрон на английском (с этим языком всегда дружил), а потому что Ария мне более по душе...Пусть и новая, пусть и без Лер Саныча...Но тур то называется "ХХ Лет Герой Асфальта", и там будут песни альбома 87го года....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

верку серлючку теж всі знають і пам'ятають но вона ж не супер-мега бомба?(для деяких людей так є)

з твоїх слів можна зрозуміти, що та група яка відома то вона точно має бути клас

мої батьки не слухали арію, вони слухали і слухають класичний рок

мені в принцепі всеодно хто, що слухає я просто раджу послухати оригальну пісню групи яку вона створила, а не кавер на неї. Я взагалі неслухаю, мейденів, арію і т.д. з метала тільки ПРІСТІВ а так більше старе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Складається про тебе враження, що тобі 14-16років, ти сидиш на "драмі" і слухаєш тру панк, метал і все, що з цим звязано

З.І. я щось незрозумів а дочого тут Хендрікс? ;)

ти забув. тут тру панк йа :0117:

і йа тусуюсь на драмі разом з емосами

(ааааа!! дєржитє міня сємєра)

зрештою.

яка різниця хто з кого і куди здирав.

навіть якщо списочок, люб*язно наданий шановному товариству паном Сансетом, і можна назвати списочком плагіатом, то плагіат це є урізноманітнений майже до невпізнання.

Коли починалась Арія, хто скаже?? НЕвже в той час у вєлікам Савкє була можливість вільно слухати музику з ненависної забугорщини? (адже для того, щоб здерти, як говориться, то треба було мати до тих ресурсів доступ).

утамітєльниє ви, рєбята.

нема до чого доколупатися - убєйтєсь апстєну.

а я піду на концерт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, :0117:

Ендрю, ти хоч уявляєш, скільки ти там каверів слухаєш у своєму "класичному році"?

Дейву респект =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...