Перейти до змісту

Роблю міні ЧПУ на arduino потрібна допомога.!


Aleks_lutsk

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, Voronin10 сказал:

`робота на дереві лініями

Краще фото станка виложи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 161
  • Створено
  • Остання відповідь
On 09.11.2016 at 21:42, nickel сказано:

Краще фото станка виложи

Дороблю, виложу, зараз поки розібрав для апдейта деяких косяків

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Прийшли запчасті ось вони 10 підшипників, зубчастий ремень.і два зубчастих шківа.

20161122_105418.jpg

IMG-1479764581055-V.jpg

IMG-1479764558319-V.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені, в минулу п"ятницю, прийшла вся електроніка та не механіка. Потрібно ставати збирати, а час відсутній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не пропав, я просто трішки "загруз" в плані файл -> Gcode

софт трохи помагає але підготовку веду всеодно веду в інших програма, поки вдалось "витоптати стежку" роби Гкод задопомогою сторонньогго пз, правлю блокнотом, відкриваю програмою з комплекту лазера і обкатуюсь і випалюю

 

Є люди що вже протоптати дану стежку більше?

поділіться інформіцією

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль таких серйозних людей немає. Но якщо буду знати про них дам кординати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.11.2016 at 21:42, nickel сказано:
On 09.11.2016 at 21:42, nickel сказано:

факторія, укр сувенір, і багато інших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захотілося і мені станочка зробити. Маю декілька запитань перед початком. Станок хочу невеликий, щоб на балконі збирати. Не визначився чи лазерний чи фрезерний. Задач я таких в мене немає, просто хочу навчитися їх робити, може буду станки на продаж робити, а може щось на чпу виготовлятиму. Може взагалі не попре мене ця тема. Яка буде різниця в ціні лазера і фрезера, якщо, наприклад, планується різка фанери, пластику і гравіювання на металах, кераміці? Можливо ціна допоможе скоріше визначитися. :) Які стандартні розміри фанери для лазерної різки? Питаю, бо від цього буде залежати розмір станини, щоб не зробити її 100 см, при стандартних розмірах 120 см і потім не відрізати постійно 20 см. Який буде простіше реалізувати? Для лазерного ж міцної станини не потрібно, бачив навіть з фанери роблять, яку на такому ж лазерному чпу і ріжуть, а для фрезера ж, мабуть, по-любому металева станина має бути. Наскільки дорожче і складніше буде 4-осний проти 3-осного?

Станину планую тут замовляти (порізку), а решту купувати в Китаї. Можете мене закидати ссилками на комплекти на Аліекспрес. Комплектом же дешевше буде ніж поштучно набирати? Та й поштучно ще точно треба знати, що саме треба, я ж їх ще не складав.

апд. Станок має керуватися з комп'ютера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По порядку.

1. Фанера більш менш стандартні розміри.  Фанера 2500х1250х18мм( різна товщина), а також  фанера ФК 1525х1525х8мм, Для порізки товстої фанери такий лазер як цей і навіть похожі не підійдуть, тому що товста фанера. Можна використовувати для гравіровки малюнка на чомусь, можна різати не товстий матеріал, і так далі.

2. Для порізки такої товщини, + плюсь якісь вироби, використовують або фрезельні чпу( 3 кординатні, 4 кординатні, в основі шпиндель, ціна в районі 5-8 тис грн.), або лазерні різаки (в основі CO2 трубка, тут конструкція і принцип роботи -7:10 сек)

3 На allyexpress є комплекти запчастин, для ЧПУ, на будь який вибір і гаманець.

Все що знав теоретично, тим і поділився (можливо в чомусь я помиляюсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.12.2016 at 22:21, butaha сказано:

Трішки з запізненням, але обіцяв фото:

 

шо ти там так довго, капец як цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, butaha сказано:

Дуже мало вільного часу,  та й натхнення потрібно :)

натхнення кажеш,  в мене з прошивкою шось непішло,  тре заюзати марліна для деяких тестів, 

і тут або я постарів або розробники вже встигли написати купу новинок з якими я поки незнайомий, короч помагай. прошивки будуть один в один просто я ше тріши поправлю в кінці :)

 

зараз трабл в тому шо крутиш енкодер в ліво -> їде, в право ->циферки на ерані змінились а мотор некрутить, проблема в прошивці, 100%

IMG_20161210_160935.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Після багатьох місяців роздумів, щось таке вийшло. Вісь X.Y зубчастий ремінь. Вісь Z шпилька. Хтось зтикався як підготовлювати файли DXF. Зараз розбираюсь з цим. Буду різати на "факторії". Фанера 15 мм, для гравіровки лазером буде норма, а потім і поекспериментуємо з фрезою, як що грошви хватить.:blink:

 

Міні ЧПУ 45-35.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Aleks_lutsk сказано:

Після багатьох місяців роздумів, щось таке вийшло. Вісь X.Y зубчастий ремінь. Вісь Z шпилька. Хтось зтикався як підготовлювати файли DXF. Зараз розбираюсь з цим. Буду різати на "факторії". Фанера 15 мм, для гравіровки лазером буде норма, а потім і поекспериментуємо з фрезою, як що грошви хватить.:blink:

 

Міні ЧПУ 45-35.rar

 

що саме цікавить з підготовною dxf-iв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, parubok сказано:

 

що саме цікавить з підготовною dxf-iв?

майже добрався, блін я лінивий став :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я як не професійний кресляр, ну і ніколи з тим не стикався, думав собі: накреслив деталь, зберіг в форматі DxF. І все відправив на порізку. А тут ще треба креслення робити до нього, вказуючи розмір отворів, глибину і все таке ? Знаю, в Sold workci є така штука "створення креслення із деталі", бачив відео уроки. Але як правильно його зробити. Я не хочу щоб чоловік відкрив креслення, і собі подумав, а що то за дов..... його робив. І розміри не ставляться такі як треба.

Снимок_Ink_LI.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво хто це тобі сказав розміри ставити?))) Вони його лобзіком будуть різати?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:blink: на "факторії", жіночка яка розказувала про розцінки. Я також здивувався, бо не стикався , і логіку не вмикнув. Думаю треба то треба. Ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там хіба що один якийсь загальний розмір проставити для перевірки габаритів. Зайди краще до хлопців які порізкою займаються, в боксі на першому поверсі, з бабами нефіг говорити, вони в тому ніфіга не петрають)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...