Перейти до змісту

Роблю міні ЧПУ на arduino потрібна допомога.!


Aleks_lutsk

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 161
  • Створено
  • Остання відповідь

Voronin 10 все правильно каже ! Но грошІ. А їх багато немає. Да і ще це опалення без субсидії. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о да, кумуналка багато з нас крові випє,

та знаю що дорого, та щей в зеленій валюті :(

зарплата ще неприйшла а вже розписана, капец, а направляйки тре, тре шось придумувати, :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свій футболочний принтачок на 20мм робив. В мене трохи навантаження було. 

 

 

DSC_0469.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все треба робити з запасом, бо потім після купи проколів і невдач, коли все вийде, дуже буде сумно за вібрації, прогини і в кінцевому випадку неточності, саме через слабкість конструкції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваше програмне забезпечення взаємодіє з контроллером, яким можна визначати кроки чи кутові переміщення моторчиків? Цікаві ці моменти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, romaxa11 сказано:

Ваше програмне забезпечення взаємодіє з контроллером, яким можна визначати кроки чи кутові переміщення моторчиків? Цікаві ці моменти.

варіанти два, або спец софт заточений під ардуйну і через нього проганяється модель(слайсер) і виходить гкод(3дпринтер)

або тіж маніпуляції але ця річ є кутером або фрезером в простонароді, 

простіше коли це все працює разом із мач3, там все простіше і швидше

 

ну впринципі в гкоді можна прописати осьові переміщення вручну, якщо ти проце

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Voronin10 сказано:

@butaha де взяв направляйки для z осі?

були запаси, не вистачило лише на X

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, butaha сказано:

були запаси, не вистачило лише на X

тупанув я, перефразую, кріплення підшипників і дригуна  ось Z кажись, там ще гайка яка з червяком звязана, так тре було зразу писати :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Voronin10 сказано:

тупанув я, перефразую, кріплення підшипників і дригуна  ось Z кажись, там ще гайка яка з червяком звязана, так тре було зразу писати :0026:

Кріплення двигунів - комплект з рамою ( 3мм метал, порошкове фарбування), пластикові деталі - замовив на 3D принтері. Якість друку жахлива, але надіюся, що складу свій принтер і передрукую.

Хочу, згодом, перевести на такий формат:

20803e1b496913238eb2bbfb50618653_preview_featured.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, butaha сказано:

Кріплення двигунів - комплект з рамою ( 3мм метал, порошкове фарбування), пластикові деталі - замовив на 3D принтері. Якість друку жахлива, але надіюся, що складу свій принтер і передрукую.

Хочу, згодом, перевести на такий формат:

 

Мужик не говорить мужик робить :0011:

я поки з розряду баб, більше говорю. 

 

далі будуть фото прототипа, досьть, я завівся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок якості друку, вони ж не спеціально тобі фігню друкували, просто можливості друкувальної голови, вартість матеріалу і реальна можливість клієнта купляти за такою ціною і створили це кріплення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, romaxa11 сказано:

На рахунок якості друку, вони ж не спеціально тобі фігню друкували, просто можливості друкувальної голови, вартість матеріалу і реальна можливість клієнта купляти за такою ціною і створили це кріплення.

Все то так, але коли монтуєш підшибники в такий виріб і він розслоюється в руках - це не феншуй.

Вчора замовив друк пластикових деталей на редуктор екструдера, але вже в іншої людини, порівняю якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.10.2016 at 12:28, butaha сказано:

Все то так, але коли монтуєш підшибники в такий виріб і він розслоюється в руках - це не феншуй.

Вчора замовив друк пластикових деталей на редуктор екструдера, але вже в іншої людини, порівняю якість.

там багато факторів впливає на якість, особливо як все пронано через слайсер і наскільки толкові умови зовнішнього середовище де друкується сам обєкт, ну і куча супутнього

хто хоче якості він її досягне, хто хоче тупо друкувати - тупо друкує

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші то невеликі, попробую ремня, а потім ШВП. Але думаю що буде ШВП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, butaha сказано:

Які параметри блока живлення?

китайську, мандарин шариш? ;)

зараз гляну прайс

 

 

1478286982213-1229571912.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто, міркую зараз,  що наявний 180w блок живлення буде замалий для 3d принтера. Треба 350w

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...