Перейти до змісту

Поділіться досвідом користування душевими кабінами


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, vaz75 сказано:

Якщо будинок, то так, а якщо квартира, то куди, в залізобетонну панель?

 Я думаю, або так, або ще вище зробити для зливу і буде непоганий варіант і ніяких вдовбувань у стяжку/плиту/бетон і певно краще всерівно того піддона. 

56799282-08DE-459C-BB9D-0F66973BD20F.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

Та і панель можна штробанути, єслі шо. Питання в бажанні.

Ага, а питання безпеки опустимо...

1 час назад, difoto сказал:

Від панелі до "нуля" підлоги мінімум 50 мм вверх, що вже вистачає.

 

Ти забуваєш про те що уклон має бути не так відносно підлоги, як відносно входу в стояк, а він зачасту вище панелі знаходиться, тоді уклон буде в інший бік. Наслідок не пояснюватиму. Мені роки 2 назад міняли труби зливу для ванної, і нормальний уклон вдалося зробити тільки завдяки підняттю рівня підлоги "для теплої підлоги".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Вітаю ,хочу апнути тему.Сьогодні жінка все таки закомандувала купити душову кабіну.Де,що,зовсім не в темі.Будинок свій,місце під кабіну є.,хто що порадить?Буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За душовими кабінами приходьте до нас

вул.Теремрівська 89в приміщення готелю кедем, магазин Санмікс

099-33-17-120 Сергій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, ig_rok сказано:

Вітаю ,хочу апнути тему.Сьогодні жінка все таки закомандувала купити душову кабіну.Де,що,зовсім не в темі.Будинок свій,місце під кабіну є.,хто що порадить?Буду вдячний.

кабіна харашо - але попередь жінку шо вона сама іі буде мити ;)(я свою викінув після ремонту і поставив назад ванну з шторками)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, westboiuu сказано:

кабіна харашо - але попередь жінку шо вона сама іі буде мити ;)(я свою викінув після ремонту і поставив назад ванну з шторками)

прикінь, шторку і ванну також треба мити)
МОже варто викинути все і митись в стиру?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Dima4s сказано:

прикінь, шторку і ванну також треба мити)
МОже варто викинути все і митись в стиру?)

нє в стиру не можна з шампунем та милом - бо муніципали і екологи вимахають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, westboiuu сказал:

кабіна харашо - але попередь жінку шо вона сама іі буде мити ;)(я свою викінув після ремонту і поставив назад ванну з шторками)

Зачем такое писать? Выкини унитаз, поставь на улице сартир и мыть не надо и смывать. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Dedakeda сказано:

Зачем такое писать? Выкини унитаз, поставь на улице сартир и мыть не надо и смывать. 

так кацапам срать в дірку сартира саме те (я сказав шо дуже проблематично мити ці душові кабіни ) а ти про гімно перевів тему:160:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за поради.А може хто робив зі склоблоків і двері окремо?В мене є можливість так зробити.При проектуванні і будівництві ванної кімнати зробили такий закуток.Якщо ставлю кабіну,то 20 см.щілина залишається.Навіть не знаю,що робити..І мені сподобалась Atlantis a-76d

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б на певне зробив під замовлення скляні двері чи перегородку. Якщо вже запланували собі таке рішення, то для чого видумувати велосипед....

Головне щоб сток води був вкладений чотко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...