Перейти до змісту

Де дешево "перезутися" ?


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Мається на увазі на літню гуму.

В найближчому шинмонтажі просять 86 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім по темі, але теж актуально. Скільки коштує вирівнювання дісків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я приїжджаю туди машиною, і їду назад вже з рівними дисками? Чи маю привезти їм диск або доплачувати за бортіровку-розбортіровку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я приїхав, мене розбортували, вирівняли диск, все склали знову до купи, і я поїхав далі. Доплачувати помоєму не потрібно. Точніше не скажу, бо мені ще балансіровку 2-колес робили, і я в сумі десь в районі 60 грн заплатиів, вже точно не памятаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорри за оффтоп: а есть "неметалеві" диски? ^_^

Неправильно виразився. Просто мав на увазі звичайні стальні диски.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорри за оффтоп: а есть "неметалеві" диски? :blink:

Впринципі є :D Вони зроблені із якоїсь сполуки (точно не металевої), по вигляду нагадують пластмасу і навіть по словам дослідників дуже міцні, бачив в якомусь авт. журналі, десь рік тому.

А ще є такі диски, не знаю з чого вони, коли вони на всю площу диска показують різне зображення, яке може мінятися, хоч фільм запускай і виглядає реально дуже круто, це я бачив по діскавері, також трохи давно вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хіба там де дешево роблять якість робот не відповідна? Не краще заплатити трошки більше і знати що колесо переобули та відбалансували так як слід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нашей стране "дорого" далеко не всегда значит "качественно"! Мне при последней переобувке выдали "очистка колеса от грязи - 5х4=20грн.", после этого я дома сам дожимал гайки, наученный опытом(на этом же шиномонтаже два года назад поменял резину на Пассате, перед Житомиром заднее опередило машину :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нашей стране "дорого" далеко не всегда значит "качественно"! Мне при последней переобувке выдали "очистка колеса от грязи - 5х4=20грн.", после этого я дома сам дожимал гайки, наученный опытом(на этом же шиномонтаже два года назад поменял резину на Пассате, перед Житомиром заднее опередило машину :smile3:)

Как бы невзначай сдайте координаты вражеского шиномонтажа, что бы не вьезжало туда колесо наше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 я поміняла резину за 100 грн на сороковому, поворот на право  перед заправкою ОККО

туди ввійшло :

зняли зимову резину з диска

вставили літню

збалансували всі 4 колеса на компютері

сказали через кілометрів 30 підіхати щоб докрутити болти на колесі

Треба ще один диск порівняти, там таких як в мене не рівняють :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас перезутись коштує:

5 грн. - знати-поставити,

8 грн. - шиномонтаж,

8 грн. - балансування.

і того 21 грн. - одне колесо. Це на легковий автомобіль.

(кінець рівненської, кільце де стояв літак, поворот на право 20м з правої сторони)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідеально то мати два комплекти дисків та гуми. Я перезувся в гаражі за 30-40 хвилин не поспішаючи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це точно :D

а я згубила одну пару болтів від рідних дисків, і тепер приходиться міняти резину , туди сюди  :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це точно :)

а я згубила одну пару болтів від рідних дисків, і тепер приходиться міняти резину , туди сюди  :_03:

З-за болтів?? А що ж в тебе за така машинка, що болтів нема ніде??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, та болти є на базарі, просто треба взяти один болт піти пошукати, а я ж така лінива..... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, та болти є на базарі, просто треба взяти один болт піти пошукати, а я ж така лінива..... ;)

На формулі "90 й" контейнер - там має бути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я приїхав, мене розбортували, вирівняли диск, все склали знову до купи, і я поїхав далі. Доплачувати помоєму не потрібно. Точніше не скажу, бо мені ще балансіровку 2-колес робили, і я в сумі десь в районі 60 грн заплатиів, вже точно не памятаю.

Скажи будь ласка де саме :( Бо мені сьогодні 41 грн за диск заспівали

 я поміняла резину за 100 грн на сороковому, поворот на право  перед заправкою ОККО

Саме тут і заспівали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажи будь ласка де саме Бо мені сьогодні 41 грн за диск заспівали

Я і писав, що там 41 грн за диск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...