Перейти до змісту

Холодильник


sashulya

Рекомендовані повідомлення

Так сталося, що в жінки-пенсіонерки поламався холодильник , грошей на ремонт чи новий немає. Можливо в когось є непотрібний робочий , чи купимо за мінімальну ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В знайомого є майже робочий). Треба заправити фреоном. Тільки з села треба чимось забрати, бо в мого уника навряд чи влізе.

Якщо ще треба, думаю за сотню віддасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.06.2016 at 22:15, lanima сказал:

В знайомого є майже робочий). Треба заправити фреоном. Тільки з села треба чимось забрати, бо в мого уника навряд чи влізе.

Якщо ще треба, думаю за сотню віддасть.

Сьогодні мамі заправляли холодильник, обійшлося у 700 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, lvlave1 said:

Сам дебіл, вписуєшся, де не лізе! 

Нее, таки ти! Прочитай перше повідомлення в темі і своє знову, може зрозумієш чому ти дебіл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.06.2016 at 22:15, lanima сказал:

В знайомого є майже робочий). Треба заправити фреоном. Тільки з села треба чимось забрати, бо в мого уника навряд чи влізе.

Якщо ще треба, думаю за сотню віддасть.

А який стан і фото?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ти дебіл бо ви не розбираєтесь з якою метою люди цікавляться тими чи іншими пропозиціями а зразу починаєте хамити. А перше повідомлення я читав , ніхто на шию не кидається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Мда ... жінку - пенсіонера шкода просто. Розкажу анегдо про НАС ККРАЇНЦІВ.. У пеклі над кожним котлом стоїть чорт з вилами і не дає вилізти з казана над поляком над німцем над французом стоїть а над українцем не стоїть - усі питають чому така несправедливість - а чорти відповідають - а навіщо як тільки один українець вилазить його той що знизу зтягує назад...... от так і ми мої любі побратими Українці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

холодильника знайомий здав в металолом давно. не сваріться(

показали його майстрові, він сказав 1200 грн за ремонт(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Маємо старенький працюючий холодильник. Мінус двері трошки перекошені через те холодильник постійно гуде ( працює). Віддамо за 300 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...