Перейти до змісту

Вранішня кава


Jack

Рекомендовані повідомлення

Чи існують такі, хто хоча б раз в житті не пив кави? Для більшості людей це обов'язковий ритуал, з якого починається щоранку. Адже без кави нам неймовірно складно прокинутися ...

Завдяки вченим є хороші новини для всіх любителів кави! Це - 10 вагомих причин, щоб пити ароматний напій щодня.

1. Кава є основним джерелом антиоксидантів
Людське тіло поглинає більше антиоксидантів з кави, ніж з овочів і фруктів

2. Запах кави має антистресовий ефект
Корейські дослідники виявили, що аромат кави особливим чином діє на білки, пов'язані з напругою мозку, і допомагає мислити позитивно

3. Кава може зменшити симптоми хвороби Паркінсона
Згідно зі статтею опублікованій в 2012 році в науковому журналі Science Daily, кава допомагає людям, що страждають на хворобу Паркінсона, краще контролювати свої рухи

4. Це добре для печінки (особливо, якщо ви вживаєте алкоголь)
Результати дослідження, що проводилося протягом 22 років (в якому взяли участь 125000 чоловік), показали, що у тих, хто випивав хоча б одну чашку кави в день, на 20% знизилася ймовірність розвитку цирозу

5. Кава знижує схильність до самогубства
2-4 чашки кави в день можуть знизити ризик
самогубства для чоловіків і жінок на 50%

6. Знижує ризик захворіти на рак шкіри
Він знижує ризик розвитку раку шкіри у жінок

7. Покращує спортивні результати
Кофеїн збільшує кількість жирних кислот в крові, що дозволяє м'язам поглинати і спалювати жир і перетворювати його в енергію. Це зберігає запаси вуглеводів і дозволяє організму використовувати їх пізніше

8. Зменшує ризик захворювання на цукровий діабет
Дослідники виявили, що люди, які п'ють по крайньому випадку 4 фільжанки кави в день, на 50% знижують ризик розвитку діабету 2 типу

9. Кава дуже хороший для мозку
Телекомпанія CNN довела, що кава дозволяє мозку людини більш ефективно працювати

10. Кава може зробити вас щасливішими
Дослідження, проведене Американським Національним інститутом охорони здоров'я, показало: люди, які п'ють хоча б 4 чашки кави на тиждень, на 10% менше схильні до депресії ніж ті, хто кави взагалі не п'є.

 

P.S. оригінал статті тут, вибачте не захотів постити російською.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сaмoубійcтву=самогубство

по крайней мере=принаймні :)

а так, більш менш правда, до обіда теж полюбляю чашку-дві закинути..

наразі гарно смакує ось ця

769c2208-d0d4-45fb-9441-5b12d547b24c_1.4

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні після відчуття втоми о 12:30 випив подвійне еспрессо - тримає ще 19:56.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені від кави, будь якої, ні холодно ні гаряче. Перепробував дуже багато видів і сортів.

Коли довго за кермом подвійного еспрессо вистачає на 5-10 км, холодний чайо-чефір поефективніше буде )

 

А якщо вести мову чисто про смакові задоволення, іноді вживаю, але з молоком )

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Polehan сказано:

ще один вид наркоманії. я каву не пю взагалі

може і чаю не п"єш? ( в якому бува більше кофеїну ніж у каві) :)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Deemon сказал:

може і чаю не п"єш

п'ю, але переважно в холодну пору року.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Deemon сказал:

сaмoубійcтву=самогубство

по крайней мере=принаймні :)

а так, більш менш правда, до обіда теж полюбляю чашку-дві закинути..

наразі гарно смакує ось ця

769c2208-d0d4-45fb-9441-5b12d547b24c_1.4

 

Дімон.. Завтра о 10-ій буду біля тебе.. Готуй каву))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, Polehan сказано:

ще один вид наркоманії. я каву не пю взагалі

 

То може ти ще й мяса не їси? ц

 

Кава це добре, але як і все - в міру.

Зранку допомагає збадьоритись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У каві я люблю лише аромат =) Не кавоман, раз в рік виникає бажання заварити кави і то з молоком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже більше 15 років мій сніданок складає чашка натуральної кави і чайна ложка меду (вприкуску). Мед в каву кидати не можна, лише вприкуску. Такого сніданку хватає до обіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.06.2016 at 22:27, mykola сказано:

Вже більше 15 років мій сніданок складає чашка натуральної кави і чайна ложка меду (вприкуску). Мед в каву кидати не можна, лише вприкуску. Такого сніданку хватає до обіду.

Оце ж ти енергозберігаючий ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П'ємо каву з дружиною майже кожен день і багато, зранку по 350мл (натуральну заварну але не дуже крепку) і обовязково з молоком!

Як професійний водій, п'ю каву так,  уже років з днсять.  Для нас з дружиною зараз, попити каву зранку на сніданок - це як традиція і ціла процесія. Але,  цей кайф чомусь тільки в дорозі і -  обовязково маємо рухатись на автомобілі (легковик або фура), або я за кермом або дружина, але маємо рухатись... вдома, або коли стоїм і нікуди не рухаємся - п'єм чай або узвар, каву пити не в кайф і зовсім її і не хочеться. Яка це може бути наркоманія, якщо на роботі (по 5-6 днів підряд) конкретно п'ю каву майже кожен день протягом 10-ти років, а коли вдома пару днів, або в відпустці на пару місяців - кави взагалі майже не п'ю і навіть не тягне? 

Як на мене, навіть часте але помірне вживання кави - зовсім ніяка не наркоманія, бо ніякого привикання не викликає і ніякої шкоди організму не наносить. А от цигарки, тобто нікотин, це уже справжня, прихована але легальна наркоманія!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, bublik007 сказано:

2-3 Філіжанки кави в день-саме то))) Більше, вже не той ефект. 

3 не забагато буде? а як щодо впливу кави на серце, тиск?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Barugan сказано:

3 не забагато буде? а як щодо впливу кави на серце, тиск?

То все басні Крилова! Кава пришвидшує кровообіг, роботу мозку- в відносно здорової людини, а не піднімає тиск. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, Davids сказал:

Оце ж ти енергозберігаючий ))

Попробуй. Я вже пробував день-два снідати, але це не моє і знову вертався до кави з медом. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, maluj сказал:

пришвидшує кровообіг

 

9 минут назад, maluj сказал:

не піднімає тиск

ага)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, maluj сказано:

То все басні Крилова! Кава пришвидшує кровообіг, роботу мозку- в відносно здорової людини, а не піднімає тиск. 

А підвищення кровообігу, це не піднятий тиск?))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@maluj Якщо моторчик інтенсивніше працює, він хіба не піднімає тиск? Ну якщо судини не розширити чимось.

Ще кава гробить шлунок)))

П'ю, 1 раз на день слабеньку з молоком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Polehan сказано:

ще один вид наркоманії. я каву не пю взагалі

не чув ні разу, щоб за дозу кави когось прибили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кожного свої забобони по каві. Для мене норма до 5ти чашок, в середньому 3 в день (після 7ми передоз, моторчику зле). Принципове питання в методі заварювання, та якості зерен. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі,  судячи з власних багаторічних спостережень і спостережень дружини, часте але помірне вживання кави, ніякої шкоди організму не приносить, а навпаки - тільки користь. Перш за все - дійсно допомагає проснутись і дає заряд бодрості і позитиву майже на цілий день. Але, це тільки при умові повноцінного відпочинку і сну. Якщо недоспав чи добре не відпочив і мусиш випити кави щоб "проснутися" і взбодритися,  то цього заряду хватає тільки на 4-5 годин (велика кружка кави з молоком) і тільки щоб проснутися, про посиленну роботу мозку вже мова не йде. Тому, для повноцінної роботи мозку, саме головне - повноцінний відпочинок і сон а не кава. Також, в залежності від стану організму,  тобто достатньо організм відпочивший чи ні, кава по різному впливає на кровообіг, обмін речовинами та роботу печінки. Тобто, після повноцінного відпочинку, зранку,  уже через 2-3 хвилини після першого глотка кави, в організмі починається інтенсивний кровообіг, зразу теплішає і навіть починається інтенсивне потовиділення як після хорошого вина...)))

 Якщо ж недоспав чи п'єш каву в кінці напруженного дня щоб хоч трошки взбодритися, то такий інтенсивний кровообмін починається тільки через 10-15хвилин після першого глотка. Теж саме і з роботою печінки... при повністю відпочившому організмі, туалет починаєш шукати уже через 40-50 хвилин ))) а коли уже сильно замучений або вживаєш каву в кінці дня або вночі,  починаєш його шукати тільки через 2-3 години... 

І, декілька разів раніше, при добовій їзді за кермом, пробував держати себе в тонусі кавою, то після 2-3 додаткових порцій кави за добу, серце уже  починає випригувати наружу, шкіра лиця робиться дуже жирна, моментально вискакують всілякі прищики і т.д.тобто тоді йже йде реальна шкода здоров'ю. На щастя, від таких експериментів уже давно відмовився, і тепер, в 98% випадків, каву п'ю тільки для задоволення.

Також, інколи, від поганої погоди, в дружини падає тиск і починає боліти голова (це в неї сімейне), і якщо раніше в таких випадках вона мусила пити різні анальгетики в таблетках чи щось для підняття тиску, то зараз її реально спасає просто кружка натуральної, запашної і смачної кави! 

Декілька раз раніше,  з дружиною пробували пити розчинну каву... - зовсім не той ефект, верніше - він майже відсутній.

В общім, більше 10-ти років п'ю заварну натуральну каву (обовязково з молоком і без цукру), і - не маю ніякої залежності, ніяких проблем з кровоносною системою, нирками чи шлунком, абсолютно ніяких депресій чи головного болю,  серце працює як часи... 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раньше пил растворимый кофе иногда, большую чашку, потом работал на ремонте и настройке профессиональных кофемашин, узнал вкус настоящего кофе, и что "жужалки" как бы не были настроены не сварят кофе лучше, чем хороший бариста на настроенной кофемашине. К потреблению кофе за год так и не привык, пил только дегустационный при настройке ( правда бывало пригубишь чашек 20 подряд и потом хреново). А работники фирмы меньше 10-15 чашек за день не выпивают.

Очень вкусный ристретто 15-20мл. с сахаром, кофеина там почти нет.

А большое количество кофеина в американо, если его делают не добавляя кипяток, а проливая только из рожка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...