Перейти до змісту

Вранішня кава


Jack

Рекомендовані повідомлення

Каву пила разів 5 за все життя, 3 рази цього року

 

Смакує кава без кофеїну з молоком приготована професіоналами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я люблю запах кави (тільки що встав і понюхав баночку, зараз в мене БілаКава з однойменного львівського магазинчику ), і сам процес приготування :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот только кофеин из кофе добывается методом вымачивания в этилацетате (хрень для растворения жиров, воска, чистки печатных плат, производства дермантина, в качестве яда для насекомых...). Конечно, процесс заканчивается промывкой зёрен, но она не удаляет этот растворитель полностью...

Не факт, что кофеин его хуже ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, ursa сказано:

Вот только кофеин из кофе добывается методом вымачивания в этилацетате (хрень для растворения жиров, воска, чистки печатных плат, производства дермантина, в качестве яда для насекомых...). Конечно, процесс заканчивается промывкой зёрен, но она не удаляет этот растворитель полностью...

Не факт, что кофеин его хуже ;)

Не знала цього

Дякую за інфу :)

 

Мені подобається аромат і смак кави, але не ефект дії кофеїну на організм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина присадила на каву зранку пив для підтримки духу :) і на строю.

Місяць тому перестав пити і днів 2-3 тому випив з апарату натуральну каву - результат серце ледве не вилетіло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ну і кава в кавовій машинці,типу Саєко теж не безкоштовна. 500г - 140 гривень - хороша кава в зернах прожарена. Цього вистачить десь до 50 порцій перфектної кави. Може трохи менше, бо кавова таблетка після віджиму десь така ж як і в капсульної. Виходить десь в два рази дешевше в кавовій машинці робити. Ну і плюс бонус - робиш які завгодно порції капучіно, латте, шматте і т.д.

Якщо врахувати стартову ціну на машинки, то капсульна має певний сенс - хоча і дійсно на щось серйозне не тягне - недоагрегат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

капсульна машина - це електрочайник з помпою, з автоматами навіть соромно порівнювати.

2,8-3грн - собівартість чашки свіжозмелено\приготованої пристойної кави - це копійки.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.06.2016 at 21:54, Miro сказано:

Дімон.. Завтра о 10-ій буду біля тебе.. Готуй каву))

І мені)))

Теж люблю зранку.

Не так щоб проснутися.. швидше як привід ще трошки в ліжку повалятися.

Чоловік мені кожного ранку варить каву, бо кохає. А я її п'ю, хоча люблю чай, бо кохаю його... отака вона кава... з ароматом кохання)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, romaxa11 сказал:

Ну і кава в кавовій машинці,типу Саєко теж не безкоштовна. 500г - 140 гривень - хороша кава в зернах прожарена. Цього вистачить десь до 50 порцій перфектної кави. Може трохи менше, бо кавова таблетка після віджиму десь така ж як і в капсульної. Виходить десь в два рази дешевше в кавовій машинці робити. 

Стандартная порция- 7-8 г. Поиграйтесь с граммажом и помолом и температурой или доверьте настройку специалисту, принесите свой кофе и пробуйте, что получается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...