Перейти до змісту

Допоможіть з сифоном в кухні


Dieselsmart

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, yura-patriot сказал:

Просто цікаво,що за нахєр: "Звичайно,для гідроклапана"?:blink:Чи я щось туплю:)

Тупиш. Це та вода, що лишається в сифоні і не дає продувати сморід з стічної труби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Просто цікаво,що за нахєр: "Звичайно,для гідроклапана"?:blink:Чи я щось туплю:)

ААА!! це тіпа зігнув гофр,типу як конструкція унітаза???щоб дугою,щоб і усе збігало,а у вигнутій низовині стояла водичка,яка і виконує функцію клапана??? щоб обратних газів вонючих не було?ТАК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, vaz75 сказано:

Тупиш. Це та фода, що лишається в сифоні і не дає продувати сморід з стічної труби.

))) Поки я сам здогадався:blink:,то вже і ти підсказав(написав),тепер панятно))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче, викинув я той новий сифон, поставив гофру і вода знову гарно втікає.

Висновок: новий - ще не значить добрий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, Dieselsmart сказал:

Виникла проблема з кухонним сифоном, все було добре, чистий, труби теж чисті не забиті а вода не збігає чомусь або якщо й збігає то дуже повільно. В самому сифоні при повній мийці вода чомусь тримається на рівні чорної лінії(на фото), таке враження що якесь завоздушення не дозволяє воді сходити. У всіх решта мийках у ванні, душовій, унітазі все добре. В чому тут може бути проблема?

це не завоздушення, а навпаки - нема доступу повітря, по стояку, в зливну трубу, от і може бути такій ефект

в многаетажках це рідко, але може бути

перевірити так - поставити трубу-тройнік 50-ку (знизу, де гофра, входить в стіну, може треба буде поворот на 90 використати), далі в одну "дирку" гофру, інша поки так, в повітрі, якщо допоможе і вода почне сбігати швидше через другу "дирку" на підлогу, то для цієї "дирки" є спецклапан

 

ну і останній раз, "тупой" вопрос - корпус сіфона (верх) знімав з труби і все там вибив, помив? (там збирається куча какі, низ відкрутив, вроді помив, а вот хрен, ще на гвинті, хрестовині в трубці зверху можуть висіти "соплі" )

 

а той боковий шланг "від переливу"  чистий?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо сифон опущений відносно вертикальної трубки занадто низько, так, що ця трубка не торкається води в сифоні - в тому нема нічого страшного. Сифон все одно буде виконувати свою функцію гідроклапана, бо в ньому все одно є також вертикальна трубка трохи більшого діаметру ніж та що стирчить з корпуса умивальника.

244d35eb10614ee397850aac27804fcf.jpeg

Тому положення "вертикальної трубки" відносно рівня води не має значення, аби вона (трубка) не впиралась в дно сифона (якщо вдруг занадто довга).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, volker78 сказано:

... нема доступу повітря, по стояку, в зливну трубу, от і може бути такій ефект...

от саме це я й мав на думці, коли писав

13 годин тому, jack74 сказано:

(правда, є ще один варіант, але зара буде видно)

бо одночасно з встановленням того свого нового сифону я закрив одну дірочку в сусіда в підвалі (на горизонтальній ділянці труби був вирізаний отвір, певно для прочистки, і з нього попер злив), але в мене виявся, все ж, гівняний сифон по конструкції. Новий,гарний, але гівняний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо зняти сифон і залишити тільки пряму трубку з мийки, вода тече? Коли розбирали систему то відкручували сток на самій мийці? Таке забруднення більш характерне у ванних (там волосся застряє), але якщо сам сифон пропускає нормально, то це єдиний варіант. Сам довго прочищав каналізацію, поки одного разу не відкрутив те кріплення і прозрів :)

sifon.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@volker78 ну і остання відповідь на тупий вопрос, розкручувалось і чистилось геть усе, і низ і верх і гайки верхні з трубкою і перелив, геть усе що можна відкрутити. 

Ну от дійсно відразу немов пятою точкою відчував що діло там в доступі чи не доступі повітря, не міг просто зрозуміти що і як, а як зробив те що ви описали то і повітря циркулює, смороду нема і вода уже почала йти просто відмінно. Дякую за допомогу і розяснення!!!

@Vadimm і дійсно як я зразу не зрозумів, висота занурення в сифонах даного виду не відіграє ролі адже конструкція забезпечує гідроклапан автоматично незалежно від тієї трубки. Глибини трубки відіграє роль в сифонах трохи іншої конструкції.

@jack74 пробував ваш варіант з самою гофрою тед по ідеї непоганий але в мене не спрацював бо дійсно була проблема в доступі повітря чи то вентиляції.

Всім ще раз вдячний за допомогу у такому собі мозковому штурмі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Dieselsmart сказано:

а як зробив те що ви описали то

А що саме зробив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@difoto ось нище, тільки я трішки по іншому зробив але принцип залишився той самий.

19 часов назад, volker78 сказал:

це не завоздушення, а навпаки - нема доступу повітря, по стояку, в зливну трубу, от і може бути такій ефект

в многаетажках це рідко, але може бути

перевірити так - поставити трубу-тройнік 50-ку (знизу, де гофра, входить в стіну, може треба буде поворот на 90 використати), далі в одну "дирку" гофру, інша поки так, в повітрі, якщо допоможе і вода почне сбігати швидше через другу "дирку" на підлогу, то для цієї "дирки" є спецклапан

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Загалом вище описана проблема знову з'явилась

Цитата

це не завоздушення, а навпаки - нема доступу повітря, по стояку, в зливну трубу, от і може бути такій ефект.

Можна було б вирішити проблему поставивши повітряний клапан як вище порадили

Цитата

перевірити так - поставити трубу-тройнік 50-ку (знизу, де гофра, входить в стіну, може треба буде поворот на 90 використати), далі в одну "дирку" гофру, інша поки так, в повітрі, якщо допоможе і вода почне сбігати швидше через другу "дирку" на підлогу, то для цієї "дирки" є спецклапан

але в такому разі гази і неприємний запах з каналізаційної ями потраплятимуть по трубі в приміщення. І ось тут я не можу зрозуміти одного, чому потрапляння повітря з ями в приміщення відбувається а в зворотньому напрямку вода в яму не може потрапити без цього клапана повітряного на пряму через сифон. Можливо є сантехніки які підкажуть як це вирішити правильно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...