Перейти до змісту

Гнізда ластівок


AgentSmith13

Рекомендовані повідомлення

От як боротися з дебілами, котрі їх руйнують? Останньому - тупо накидав досить епічних люлєй (дуже незаконно, але дієво, жаль, що постфактум)... По закону притягнути за жорстоке поводження з тваринами такого йолопа можна? Бо дістали "а нам сруть на підвіконня" - ластівки поверхом вище, на підвіконня серуть ГОЛУБИ зранку... Ну от живуть ті пташки в мене прямо над вікном роками, і ніколи нікому не заважали, пищать малі трохи, і все, до слова, висипаюся рідко - ІТ-шник....Йдучи з роботи побачив по дорозі телепня, котрий з сусідського зверху балкону збиває гніздо з малими (я - далеко не Грінпіс, мисливець, рибалка і т.д., але просто "за так" життя живу істоту не позбавляю)... не по людському то якось (у відповідь - ПНХ, ну, і "понеслося")... Чого питаю - такими темпами я когось того... зовсім..., ну або швабру китайську ту в одне місце вставлю і проверну не раз (явище популярне серед наших локальних, так би мовити, "рагулів")...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись давно було гніздо ластівок на балконі прямо, під бетонним дашком, нічого обісрано не було. Зараз на вулиці у сусідніх двоповерхових будинках тьма ластівчиних гнізд під дахами, кожен день по два рази там прохожу - ніяких какашок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так отож... Над квартирою 3 гнізда, все тихо, пищать малі і вночі теж трошки, все... НЕ заважають. Хоч "соціопат" я ще той і не висипаюся постійно - робота така. А от алкаші з дикими воплями вночі на тему "ти мене, с...., уважаєш", вже дістали, але навіть поліції вистачає на годину максимум - прилазять назад і show must go on...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене в приватному будинку - ластівки зробили гніздо прямо на балконі)...він у мене відкритого типу.
то на бетоні лише кусочки болота - їхнього буд матеріалу...а какашок немає) вихожу босий курити часто) не боюсь вляпатись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Якщо ластівка в'є під чиєюсь стріхою гніздо, то це передвіщає щастя тій родині (Старобільський та Літинський повіти). Розоряти гніздо ластівки або драть їхні яєчка — гріх: все обличчя у винних всіється веснянками, подібно до цяток на ластів'ячих яєчках (Літинський, Київський та Старобільський повіти). 

Цитувати

У Чехії та Німеччині вона зветься «пташкою Божої матері»: вважають доброю ознакою, якщо ластівка влетить у вікно. Розорити гніздо ластівки чи вбити її — тяжкий гріх (Німеччина та Італія). І як кара за це, в корів тієї людини, що розорила гніздо, молоко обертається на кров або ж зовсім пропадає (Угорщина і Німеччина). Давні письменники свідчать, що навіть хижі птахи вважають ластівку священною. В Арріана ластівка попереджає Олександра Македонського про небезпеку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13397572_1104726099592096_1778030902_n.j

 

Нещодавно вперше побачив гнізда ластівок вдалині від населених пунктів :)
Навіть не уявляв що вони так виглядають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Tarzanych сказал:

Нещодавно вперше побачив гнізда ластівок вдалині від населених пунктів :)
Навіть не уявляв що вони так виглядають

Колись на МКС такі гнізда були, коли ще з самого МКС було усього 5 будинків. На місці гуртожитків №101 і 102 такі ж піщані обриви були. Ми собі вибирали гнізда і рахували їх своїми. Ганяли котів від них. :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Oli сказал:

@nickel  як розшировується абревіатура МКС?

Це ще радянська назва мікрорайону в Луцьку (кінець вул. Володимирської) російською мовою, але місцеві тільки так і кажуть - МКС (МежКолхозСтрой). Українською - МКБ (МіжКолгоспБуд).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Tarzanych сказал:

13397572_1104726099592096_1778030902_n.j

 

Нещодавно вперше побачив гнізда ластівок вдалині від населених пунктів :)
Навіть не уявляв що вони так виглядають

Это вряд ли, ласточки в норах не живут!!!! Там другая птичка живёт - вроде бы "стриж".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мен інша проблема з ластівочками... маю великі  4-5 метрові вікна завдовжки і 2.3м висотою, то дуже часто вони розбиваються об них. Вже навіть не вимиваю ті вікна (досі триває будівництво) і всерівно кілька в місяць розбивається (а на початку будівництва до 3 в неділю було)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, ursa сказал:

Ласточка-береговушка - слышал, не? ;)

Ну может их есть ещё пару десятков разновидностей :) , но у моей бабушки в селе небыло берегов, рек и морей , но был карьер - и вот там в норах жили стрижи. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...