Перейти до змісту

Чемпіонат світу - 2018


Svityaz

Рекомендовані повідомлення

Цитата:

"

Важко щось писати, бо настрій припаскудніший ;( Після того, як побачив стартовий склад, то настрій почав псуватися повністю ;(

У мене питання до Андрія Миколайовича. Скільки можна випускати цього білявого Коваленка у старті ?! Скільки ще цей "голден-бой" псуватиме своєю присутністю усім колегам настрій ?

Чому уся країна бачить, що "голден-бой" - це рівень Другої Ліги, а Шева цього не бачить ?

...Або Вітя купив постійний сезоний абонемент у місці Збірної ? Так скажіть мені де це абонимент продають, і я собі таки абонемент куплю ;)

І що це на "ноу-хау" від Віті - це віддай на ближнього ?! Це тактика така нова - янайшвидше позбутися м'яча ? Класна тактика ;(

І скільки цей Рауль керуватиме Збірною ? Бо усі давно розуміють, що не вихід Гармаша у старті, і на заміну - це рішення Рауля. І хто у нас головний тренер Збірної ? Шевченко. Але чому тоді рішення приймає його помічник. ? Невже Андрій Миколайович не вміє тверезо думати ? Я знаю, що вміє.

А то виходить, що Коваленко у старті, і рахуй, що граємо вдесятьох проти 11 в суперника.

А ось схема, за якою чітко видно, хто по-справжньому Збірною та керує. Ахметов => Павелко => Шева<=Рауль :(

Так що Віті треба вийти, і більше до збірної не заходити. І Ріанчо також.

Не знаю, хто і що думає про Рауля, але видно, що саме він псує атмосферу всередені Збірної.

"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 665
  • Створено
  • Остання відповідь

І ще один цікавий момент - нормальних повторів першого голу як Пятову по голові пройшовся ісландець, другого голу як якось там непонятно відібрали мяч у конобанки так і не показали.

А кілька днів назад наші повтори всі детально показували...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Провальний матч Шевченка-тренера.

 

1. Розпіарений "перший пас Ракицького" - таким не став, а в надійності втратили (можливо, Кривцов не набагато надійніше, але ж є ще Чигринський, який має дуже гарні відгуки в Греції).

 

2. Малиновський. 1-ий тайм побігав - і досить. Ротань так і просився вийти раніше.

 

3. Ковалено. Чому не Гармаш, Сидорчук в крайньому разі.

 

4. Далеко не зайвим був би і Циганков у вчорашньому матчі.

 

Тепер залишилось просто виграти два матчі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, ZLOvSmetane сказано:

А кілька днів назад наші повтори всі детально показували...

 

Телекартинку дає команда-господар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці , не нийте . Я не знаю як ви не бачите що ми потужно виглядали. Особливо порівнюючи з минулими матчами, наприклад з фінами, яких ця команда просто би розірвала. Блін, в цих вікінгів вдома ніхто не виграє. Друге діло що пропускати так не треба було, то вже інше питання.

 

Я от особисто впевнений що турки вдома просто розірвуть Ісландію, буде феерія голів, побачите. Цей рівень ісландців це вже їх потолок, а Луческу свою команду за місяць надрочить. Коротше без шансів.

 

Нам лишається тільки в хорватів вигравати. Буде цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Якщо не "качка", то несподіванка....

 

Фонсека підтвердив натуралізацію Марлоса

Президент України Петро Порошенко підписав указ про надання Марлосу українського громадянства, як пише Football.UA. Головний тренер Шахтаря Пауло Фонсека підтвердив дану інформацію.

"Це було рішення самого гравця. Воно не могло нас не порадувати, адже тепер у нас буде на одного сильного українського гравця більше. Також думаю, що рішення Марлоса – це добре для збірної України. Марлос гравець дуже високого рівня і він буде приносити свій внесок у збірну України", — розповів кореспонденту Фонсека Football.ua на відкритому тренуванні "Шахтаря".

У нинішньому сезоні Марлос відзначився п'ятьма голами в дев'яти матчах УПЛ, а також провів два поєдинки в Лізі чемпіонів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорватская пресса сообщает о том, что защитник «Динамо» Йосип Пиварич получил травму в игре киевлян в Лиге Европы против «Партизана».

По информации балканских СМИ участие Пиварича в игре отбора на ЧМ-2018 против Украины под вопросом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Svityaz сказано:

Вже є інформація, що Марлоса викликали на гру проти Косово.

Нормчик. Значить вищим керівництвом поставлена задача...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, snouden сказано:

Нормчик. Значить вищим керівництвом поставлена задача...

Ну ти ще в цю "генеральну лінію партії" і травму Піваріча додав би)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бутко під питанням, але зі збірною тренується. Рахіта взагалі відправили на терміновий медогляд в Києв.

Довизвали Лук"янчука з "Олімпіка".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Калинич не сыграет против Украины

Форвард Милана и сборной Хорватии Никола Калинич не сможет помочь "клетчатым" в отборочных матчах ЧМ-2018 против Финляндии и Украины.

 

В заключительных поединках отбора на ЧМ-2018 против сборных Финляндии (6 октября) и Украины (9 октября) сборной Хорватии не поможет получивший травму форвард Милана Никола Калинич.

"Никола Калинич не сможет сыграть против Финляндии и Украины из-за травмы бедра", — говорится в официальном заявлении на официальном сайте Хорватского футбольного союза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, snouden сказал:

Форвард Милана и сборной Хорватии Никола Калинич не сможет помочь "клетчатым" в отборочных матчах ЧМ-2018 против Финляндии и Украины.

Це не особлива втрата для Хорватів! У світлі останньої гри Мілану, він там нічим не відмітився і не був помітним і у Хорватів є кому грати. Нам аби свої помарки виправити і гравців налаштувати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сквозь призму воспоминаний, или ностальгия по чемпионатам мира

 

Пам'ятаю всі, починаючи з 98.

Здивований що в 94 проходив в США, не знав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да в США понабудовували стадіонів для футболу, а потім переробляли під бейсбол

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші хлопці вже вирушили в Албанію без Марлоса

 

А тим часом:

 

Цитувати

В поединке квалификации к чемпионату мира-2018 между Украиной и Турцией (2:0) имели место быть несколько спорных решений арбитра, на которые слишком бурно отреагировал наставник турков Мирча Луческу.

Румынский специалист стремился доказать судьям, что они не правы, пытаясь демонстрировать им видеоповторы на своем смартфоне.

Подобное поведение ФИФА расценила как преследование судейской бригады, за что Мирча был наказан одним матчем дисквалификации.

Таким образом, в домашнем поединке против Исландии (6 октября) Турция будет вынуждена обойтись без своего тренера.

 

Невідомо як це відобразиться на грі проти Ісландії. Нагадаю, що нам бажана перемога Туреччини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, snouden сказано:

Сквозь призму воспоминаний, или ностальгия по чемпионатам мира

 

 

Здивований що в 94 проходив в США, не знав.

 А я той фінал певно саме більше і запам'ятав,а саме промах Баджо,ну от чесно, хоч мені тоді і було 12років,я капєц як ті пенальті помню,бразильці стали чемпіонами.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

бразильці стали чемпіонами.

Стадіон такий незвичний , вдень грають )

Ех, хотів би я на тому чемпіонаті побувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, snouden сказано:

Стадіон такий незвичний , вдень грають )

 

В день грали,щоб Єуропа могла в більш-менш нормальний час дивитися,а не вночі.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, igorgame сказано:

Як Мхітарян таке витримав? Вірменія-Польща 1:6...

по 100 грам вірменського п"ятизіркового після кожного гола на бровці і все вже не так похмуро...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, igorgame сказано:

Як Мхітарян таке витримав? Вірменія-Польща 1:6...

Молодці брати-слов'яни. Маємо завтра підтримати почин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, snouden сказал:

Маємо завтра підтримати почин.

Там щоб наші не розм'якли від слів коуча косоварів на прес-конференції, що наша збірна одна з найсильніших у світі :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...