Перейти до змісту

Львів сьогодні


MrFirst

Рекомендовані повідомлення

1 minute ago, romaxa11 said:

Раніше коли у Львові не було каналізації, всі ходили на спеціальні гошки, які зранку виносили і зливали в бочку прибиральника, який віз її до Полтви і виливав. Місце славилось раками.

І?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 3 місяця потому...

вирішив взяти бабла, щоб відкупитись чи з#б@тись?

 

Во Львове СБУ задержала чиновника, вымогавшего 800 тысяч

чт, 17/11/2016 - 11:32
 

Во Львове сотрудники военной прокуратуры и Службы безопасности Украины (СБУ) задержали "на горячем" при получении взятки начальника Департамента коммунального хозяйства города Юрия Гольца. Об этом РБК-Украина сообщают источники в прокуратуре.

Как сообщает львовское издание "Варианты" со ссылкой на собственные источники, Голец требовал 800 тыс. гривен, но задержали его во время передачи 90 тыс. гривен.

Вместе с тем, за какие именно услуги чиновник требовал взятку, пока не известно.

Отметим, ранее Юрию Гольцу было вручено подозрение в служебной халатности, приведшей к пожару на Грибовичиской свалке.

По материалам: РБК-Украина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, rl72 said:

вирішив взяти бабла, щоб відкупитись чи з#б@тись?

 

Во Львове СБУ задержала чиновника, вымогавшего 800 тысяч

чт, 17/11/2016 - 11:32

Во Львове сотрудники военной прокуратуры и Службы безопасности Украины (СБУ) задержали "на горячем" при получении взятки начальника Департамента коммунального хозяйства города Юрия Гольца. Об этом РБК-Украина сообщают источники в прокуратуре.
Как сообщает львовское издание "Варианты" со ссылкой на собственные источники, Голец требовал 800 тыс. гривен, но задержали его во время передачи 90 тыс. гривен.

Вместе с тем, за какие именно услуги чиновник требовал взятку, пока не известно.

Отметим, ранее Юрию Гольцу было вручено подозрение в служебной халатности, приведшей к пожару на Грибовичиской свалке.

По материалам: РБК-Украина

от взяв і зробив  

141029084847_samopomich_board_624x351_un

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Садовий просить Луцьк прийняти львівське сміття

1_2.jpg

http://lutsk.rayon.in.ua/news/21266-sadovii-prosit-lutsk-priiniati-lvivske-smittia

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який прикольний новозарегатиний експерт з будівництва полігонів.....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на території якої з країн НАТО ти збираєшся будувати полігон?

 

на мою думку не полігони організовувати, а менше виробляти сміття, сортувати сміття, переробляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

геологічні дослідження потребують багато часу,

та й хто захоче під носом сміттєзвалище щоб в нього будували....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Дві символічні новини сьогоднішнього дня:

- через годину підписуємо з французьскою компанією «Egis» угоду на виготовлення проекту сучасного сміттєпереробного комплексу та коригування проекту рекультивації старого сміттєзвалища. Угоду підписуємо в присутності пані Посол Франції – кошти виділяє французька держава.

- українська держава закрила останній полігон, куди ми могли вивозити ТПВ зі Львова. Раніше доступ нам повністю закрила Львівська область, згодом всі інші області. Останій полігон, з яким була підписана угода – приватний в Покровську Донецької області. Сьогодні зранку подзвонив власник і сказав, що змушений розірвати угоду через тиск з боку державних структур. Сьогодні скликали комісію з надзвичайних ситуацій. Слідкуйте за новинами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, zplanetaz12 said:
що змушений розірвати угоду через тиск з боку державних структур.

Через багато років нащадки читатимуть в підручниках історії про те, як львівське сміття чуть не стало причиною громадянської війни в Україні :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

Через багато років нащадки читатимуть в підручниках історії про те, як львівське сміття чуть не стало причиною громадянської війни в Україні :( 

Пане @yu2007 ,  Ви на чиїй стороні би воювали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zplanetaz12 сказано:

Дві символічні новини сьогоднішнього дня:

- через годину підписуємо з французьскою компанією «Egis» угоду на виготовлення проекту сучасного сміттєпереробного комплексу та коригування проекту рекультивації старого сміттєзвалища. Угоду підписуємо в присутності пані Посол Франції – кошти виділяє французька держава.

- українська держава закрила останній полігон, куди ми могли вивозити ТПВ зі Львова. Раніше доступ нам повністю закрила Львівська область, згодом всі інші області. Останій полігон, з яким була підписана угода – приватний в Покровську Донецької області. Сьогодні зранку подзвонив власник і сказав, що змушений розірвати угоду через тиск з боку державних структур. Сьогодні скликали комісію з надзвичайних ситуацій. Слідкуйте за новинами.

 

то в пана Садового місто Львів уже не українська держава? королем Данилом Галицьким себе коронував?

бля.... полігони для нього закрили по Львівській області.. то хай пояснить людям зі Львівської області з якого йуха він заборонив рух приміських маршруток до залізничного вокзалу (то тепер людям треба додаткову годину від "Метро" добиратись  в місто, щоб пан мер міг заробити на своїх маршрутках по 4 грн.)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rl72 сказано:

хай пояснить людям зі Львівської області з якого йуха він заборонив рух приміських маршруток до залізничного вокзалу (то тепер людям треба додаткову годину від "Метро" добиратись  в місто, щоб пан мер міг заробити на своїх маршрутках по 4 грн.)?

Ну то запитай в нього в ФБ, чи ти думаєш він тут тобі відповість? Чи я маю йому передати що ти питав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, zplanetaz12 сказано:

Ну то запитай в нього в ФБ, чи ти думаєш він тут тобі відповість? Чи я маю йому передати що ти питав?

ти ж його пост розмістив тут, то я тобі й тут пояснив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, rl72 сказано:

ти ж його пост розмістив тут, то я тобі й тут пояснив

Я розмістиЛА і я не просиЛА мені нічого пояснювати, особливо про львівські маршрутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, rl72 сказано:

 

то в пана Садового місто Львів уже не українська держава? королем Данилом Галицьким себе коронував?

бля.... полігони для нього закрили по Львівській області.. то хай пояснить людям зі Львівської області з якого йуха він заборонив рух приміських маршруток до залізничного вокзалу (то тепер людям треба додаткову годину від "Метро" добиратись  в місто, щоб пан мер міг заробити на своїх маршрутках по 4 грн.)?

Звідки такі глибокі знання ситуації у Львові?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, sergkots сказано:

Звідки такі глибокі знання ситуації у Львові?

ну хоча б тому, що я сам зі Львівщини, буваю там, і там живе рідня. достатньо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, rl72 сказано:

ну хоча б тому, що я сам зі Львівщини, буваю там, і там живе рідня. достатньо?

Одна баба сказала? Вже якби реєстри відкриті, можна і посилання якесь надати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Одна баба сказала? Вже якби реєстри відкриті, можна і посилання якесь надати.

тобі які реєстри? на маршрути і графіки рух приміських маршруток? чи маршрути і графіки руху міських?

прикольно, мені для того, щоб сісти на внутріобласну маршрутку, треба їхати годину до маг "Метро", то треба у відкритий реєстр дивитись))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, rl72 сказано:

тобі які реєстри? на маршрути і графіки рух приміських маршруток? чи маршрути і графіки руху міських?

прикольно, мені для того, щоб сісти на внутріобласну маршрутку, треба їхати годину до маг "Метро", то треба у відкритий реєстр дивитись))))

Власник міських маршруток хто?

Коли такий рух було введено?

Попрошу "доганяти" з першого разу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власник міських маршруток хто?
Коли такий рух було введено?
Попрошу "доганяти" з першого разу.

Власником може бути будьхто, а інтерес з того має Садовий, якщо ти ще не догнав того, що написано
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивує дійсно політика "держави". Замість надання якоїсь допомоги в сміттєвому колапсі Львова внаслідок КАТАСТРОФИ, вона (держава, кабмін, президент) всіляко вставляє палки в колеса. Та й люди замість згуртуватися і допомогти перекривають свої сміттєзвалища (але це мені зрозуміло в світлі бездіяльності влади). Де плани і виконані діїї щодо вирішення сміттєвої проблеми? Де зняті, покарані чиновники (та й Садовий врешті-решт)? Де контроль ситуації? От того і бачимо ми як підсніжники після сходу снігу купи львівського сміття в полях і лісах неньки. От де Львів має діти те сміття?

Був би чіткий план з довготривалою переспективою і зобов'язанням, що при вивозі в цей час на полігон, скажімо Луцька, 100 тон львівського сміття, через рік, після рекультивації львівсьуого полігону і побудови сміттєпереробного заводу, Львів зобов'язується за свій кошт вивезти і переробити 100 тон луцького сміття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...