Перейти до змісту

У МВС пов'язали вибухи у Львові з подіями у Мукачевому


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

сьогодні 11:37 Версія для друку

У МВС пов'язали вибухи у Львові з подіями у Мукачевому

Також у прес-службі міністерства надали інформацію про подробиці події.

На місці одного з вибухів знайшли запобіжну скобу гранати РГД-5. Про це повідомили у прес-службі МВС.

«Сьогодні вранці пролунали два вибухи на дільничних пунктах міліції у м. Львів за адресами: вул. Юрія Липи, 45 та вул. Плугова, 8. На місцях події працюють слідчо-оперативні групи. На місці події знайдено запобіжна скоба від гранати РГД-5», – йдеться у повідомленні.

За попередньою інформацією, злочинці замінували вхідні двері до дільничних пунктів.

У МВС пов'язують ці вибухи із подіями на Закарпатті, "організованими з метою дестабілізації ситуації в країні".

За інформацією МВС, ступінь важкості двох поранених дільничних інспекторів встановлюється.

Окрім того, міліція Львівщини переведена на посилений режим несення служби та організовано вживає усіх заходів щодо пошуку зловмисників та стабілізації ситуації.

«Міністерство внутрішніх справ звертається до всіх небайдужих громадян з проханням надати всю наявну інформацію про ці злочини, тому що в разі подальшої ескалації подібного насилля потерпілими, крім працівників міліції, можуть стати і цивільні особи, зокрема – жінки та діти», – зазначили у прес-службі.

Як повідомлялося, сьогодні 14 липня зранку у Львові сталися два вибухи біля дільничих райвідділків міліції. Постраждали два міліціонери, з них одна жінка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно. Це ж так зручно - списати свою недолугість, непрофесійність та звичайний оперативний про@б на правосєків, які за 200 км від Львова ховаються в горах. Або на їх побратимів. Я вже в темі про Мукачево писав, що саме за таким сценарієм буде все відбуватися. Тепер всі забули, що є ФСБ, яке за допомогою своєї агентурної мережі скористається моментом і почне дестабілізувати обстановку. Бля, які убогі працюють в правоохоронних органах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При всій моїй нелюбові до ПС, сумніваюсь що це їх рук діло, хіба що там взагалі з головою не дружать.

ІМХО під події в Мукачево активізувалась резидентура рашки, і намагається ще більш розкачати ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

непрофесійно розтяжки мєнти понаставляли, що й самі на них попідривались?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

непрофесійно розтяжки мєнти понаставляли, що й самі на них попідривались?

*facepalm*

Де я писав, що це менти самі поставили? Це якийсь ппц - другий день поспіль перекручуєш мої слова. Читай, що я писав:

Я вже в темі про Мукачево писав, що саме за таким сценарієм буде все відбуватися. Тепер всі забули, що є ФСБ, яке за допомогою своєї агентурної мережі скористається моментом і почне дестабілізувати обстановку. Бля, які убогі працюють в правоохоронних органах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, інформація про третій вибух у місті не підтвердилась.

«По всьому місту працює міліція. Прохання до мешканців зберігати спокій»,— сказав міський голова Андрій Садовий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...