Перейти до змісту

Потрібні PHP девелопери (переїзд в Львів)


mlevel

Рекомендовані повідомлення

Розшукуються досвідчені PHP девелопери, з досвідом роботи від 3-х років, які готові переїхати в Львів.

Відкрито декілька вакансій рівня middle/senior на різних проектах. Більш детально - в skype.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

За що ви так любите той друпал?

Краще б писали на базових фреймворках типу Yii / Symphony

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За що ви так любите той друпал?

Замовникам його впарюють наліво і направо. Овер 5к хостів на добу і mysql server падає. :) Маю один такий проект на допилювання. Матів теж вистачає :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За що ви так любите той друпал?

Гнучкий, легко піддається масштабуванню, повно безкоштовних модулів, потужна спільнота.

Але взагалі - це справа смаку. Ніщо не ідеальне

Маю один такий проект на допилювання. Матів теж вистачає

А чому, власне, падає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гнучкий, легко піддається масштабуванню, повно безкоштовних модулів, потужна спільнота.

Yii framework - теж все те саме. Але трохи базовіший, грубо кажучи з нуля треба писати, але відповідно можна написати значно краще і під свої потреби влучніше.

Повно екстеншенів, компонентів, потужна документація, валом відповідей на стаковерфлов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За що ви так любите той друпал?

Гнучкий, легко піддається масштабуванню, повно безкоштовних модулів, потужна спільнота.

Але взагалі - це справа смаку. Ніщо не ідеальне

Хех ... я теж говорив, що розробки на друпал - сама просто і крута річ, яку зустрічав.

Зараз можу підсумувати .... я був молодий і нічого не бачив .... ))))

ІМХО, хочеш зробити шось добре зроби сам (фреймворк в допомогу) ..... ЦМС - швидке і легке, але не дуже якісне рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

legolas_soi, ivan.k, тим не менше, це не привід котити бочку на Drupal розглянувши один-два сайти.

На Yii/Symfony теж можна накодити такого, що сервери будуть падати і волосся дибки ставати :)

В кожного є своя ніша

Я погоджуюсь, що побудувати сайт за допомогою фреймворку - більш кваліфікована робота

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...