Перейти до змісту

Юркін верни гроші!


AppMark

Рекомендовані повідомлення

Хотів розблокувати айфон від айклауду, у користувача юркін.Детальну інфу напишу у вечері з телефона не комфортно. Суть полягає в тому, що телефон не розблокували бо не працював сервіс, Юркін сказав якщо не розблокують то він верне гроші, гроші я чекаю вже тиждень, постійні відмовки і скачки день на день, телефон не піднімає відписує на борді що немає часу скинути гроші, і так кожен день починаючи з минулого вівторка. Можливо хтось знає де його знайти де він працює, за додаткову інфу буду дуже вдячний. Винен 2467 грн. ВСЯ ПЕРЕПИСКА Є У ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕННЯХ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

Дурня, звертались люди за розблокуванням . Якщо не хотіли чекати повертав гроші. 

Зараз пояснив вам що по певним причинам првернути зараз не можу. Сказав що завтра перекину. Чи ви гадаєте ваше повідомлення щось змінить і я зроблю неможливе? 

Я попереджав що на повернення потрібен час . На вихідних гроші повернулись у валюті на карту. 

Те що я не в змозі по причинам 'часу' вийти до відділення і зняти валюту, не значить що я не поверну вам кошти . 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, yurkkkin сказано:

Дурня, звертались люди за розблокуванням . Якщо не хотіли чекати повертав гроші. 

Зараз пояснив вам що по певним причинам првернути зараз не можу. Сказав що завтра перекину. Чи ви гадаєте ваше повідомлення щось змінить і я зроблю неможливе? 

Я попереджав що на повернення потрібен час . На вихідних гроші повернулись у валюті на карту. 

Те що я не в змозі по причинам 'часу' вийти до відділення і зняти валюту, не значить що я не поверну вам кошти . 

 

 вже тиждень обіцяєте скинути гроші, і перепригуєте з дня на день, вся переписка є, я людям можу показати що Ви мені писали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина навмисне сьогодні з Ковеля поїхала до Луцька забрати гроші, приїхала додзвонилася до нього він сказав, що сьогодні на роботі, (хотя вчора мені сказав, що у нього сьогодні вихідний і  він без проблем перекине гроші), домовилися, що через півтори години  зустрітися, він передасть гроші, пройшло дві години, абонент "ЗАЙНЯТИЙ", дзвонили з 3 телефонів, підняв трубку сказав що не може передати гроші, бо він на роботі. 

 

Люди прошу допомоги скажіть де він працює, де його знайти? якщо вже так то я заплачу тому хто скаже де він знаходиться. Я дуже серйозно підставив людей які дали ті гроші, за які він повинен був розблокувати, допоможіть будь ласка. Прийдеться іти на крайні міри, писати заяву у Поліцію. 

 

 

Безымянный.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17 Травень 2016 р. at 18:54, AppMark сказано:

Чекаю до завтра!

https://www.youtube.com/watch?v=2-ifU6NbzTY

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їду завтра до Луцька писати заяву, чеки на перерахування грошей йому я маю,  розмову яка підтверджує, що він отримав гроші маю. Буду надіятись що хоть ХТОСЬ допоможе!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви завжди такий ємоційний? 

По скаргам що ви відкривали , і як реагували на мої слова по телефону гадаю що завжди . 

Я вам дзвоню , відписую . Не ховаюсь , прошу тільки адекватно почекати. Бо є певні проблеми , які я стараюсь вам пояснити ,А ви кричете в трубку та погрожуєте. Не переживайте, я не відмовляюсь від своїх слів і забов'язанням повернути вам кошти. Все повернется. Конкретно - на протязі 24 годин.

пишу тут - бо ви любите на публіці про все говорити . 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, yurkkkin сказано:

Ви завжди такий ємоційний? 

По скаргам що ви відкривали , і як реагували на мої слова по телефону гадаю що завжди . 

Я вам дзвоню , відписую . Не ховаюсь , прошу тільки адекватно почекати. Бо є певні проблеми , які я стараюсь вам пояснити ,А ви кричете в трубку та погрожуєте. Не переживайте, я не відмовляюсь від своїх слів і забов'язанням повернути вам кошти. Все повернется. Конкретно - на протязі 24 годин.

пишу тут - бо ви любите на публіці про все говорити . 

 

а може AppMark, на відміну від тебе людина, яка дотримується слова. дав слово клієнту повернути кошти, і хоче свого слова дотримати. а не годувати завтра-ками цілий тиждень. тим більше, що його дружина їздила з Ковеля в Луцьк, щоб забрати кошти, які ви пообіцяли віддати. надіюсь, ви ж порядна людина і компенсуєте йому витрати на цю та послідуючі поїздки?

і взагалі, 100дол це не 1000дол і не 10000дол, щоб могла б бути така складність з поверненням більше тижня часу.

і не треба писати брєд про роботу з 7 год до 23 год. є перерви, обід, є час на дорогу, завжди можна часу 5 хв на банкомат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, yurkkkin сказал:

Ви завжди такий ємоційний? 

По скаргам що ви відкривали , і як реагували на мої слова по телефону гадаю що завжди . 

Я вам дзвоню , відписую . Не ховаюсь , прошу тільки адекватно почекати. Бо є певні проблеми , які я стараюсь вам пояснити ,А ви кричете в трубку та погрожуєте. Не переживайте, я не відмовляюсь від своїх слів і забов'язанням повернути вам кошти. Все повернется. Конкретно - на протязі 24 годин.

пишу тут - бо ви любите на публіці про все говорити . 

Давай так - ти при всіх кажеш: поверну кошти такого то числа, слово пацана! І повертаєш.

Нормальні продавці, які дають манібек, отримавши кошти, тримають їх до закінчення терміну. В разі проблеми - мають звідки повертати. Те, що ти розблокування робиш через сторонні сайти\фірми має означати, що ти повинен мати якийсь фонд для повернень. Тоді твоя репутація чиста і не заплямована.

А то я вже починаю розуміти АппМарк'а.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rl72 сказал:

 

а може AppMark, на відміну від тебе людина, яка дотримується слова. дав слово клієнту повернути кошти, і хоче свого слова дотримати. а не годувати завтра-ками цілий тиждень. тим більше, що його дружина їздила з Ковеля в Луцьк, щоб забрати кошти, які ви пообіцяли віддати. надіюсь, ви ж порядна людина і компенсуєте йому витрати на цю та послідуючі поїздки?

і взагалі, 100дол це не 1000дол і не 10000дол, щоб могла б бути така складність з поверненням більше тижня часу.

і не треба писати брєд про роботу з 7 год до 23 год. є перерви, обід, є час на дорогу, завжди можна часу 5 хв на банкомат

ми домовились що гроші переведуться на карту. Поїздка була чистою ініціативою клієнта , мені не казали що людина буде їхати в місто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yurkkkin сказано:

Конкретно - на протязі 24 годин.

 

42 хвилин тому, yurkkkin сказано:

До 21.05 включно 

π ... м'ячик.

 

По-моєму, якщо займаєшся мутними справами типу розблокування айклауду, то слід очікувати, що справу доведеться мати з нечесними людьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, yurkkkin сказано:

на протязі 24 годин.

 

до 21.05 це означає 24 години? ти Ска і після 21 будеш казати що через 24 години, я в Луцьку зараз  жду слідчого буду писати заяву. "А шо дєлать"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я знаю yurkkkin адекватна людина. Розводити когось на 100 доларів, потім ховатися, я думаю йому немає сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, AppMark сказано:

 жду слідчого буду писати заяву.

Була письмова угода?  Якісь свідки?

Чи ти розкажеш як ти хотів крадений в америці айфон розблокувати за гроші?

І хтось тут вирішив тобі із цим допомогти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zheny@ сказал:

Була письмова угода?  Якісь свідки?

тут суть не в угоді. якщо маєш домовленість про манібек, то вертай гроші в строк. якщо не можеш, так і кажи, що витратив (не маю зараз грошей і т.д.).  а то виходить м'яко кажучи не порядно по відношенню до тс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут як би важко щось прив'язати до слідства. Ну, хіба 51 грн як дрібне хулфганство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справа не про слідство. слідством лякати в останню чергу в цій справі, звісно) а от репутація "старого" користувача борди під питанням. хоча з мого досвіду були і такі продавці, що порядно надавали послуги (продавали) багато років, а потім "внєзапно" почали когось "кидати" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ситуація слідуча - проблема пов*язана з виводом коштів назад на карту.

Шоб людині не морочити голову і не кормити завтраками (хоча так і вишло) я *ляпнув* що переведу свої особисті , но нажаль форс мажор стався невчасно і довелось ті кошти діти в інше русло.

 

до субботи розберусь з цією проблемою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, yurkkkin сказано:

ситуація слідуча - проблема пов*язана з виводом коштів назад на карту.

Шоб людині не морочити голову і не кормити завтраками (хоча так і вишло) я *ляпнув* що переведу свої особисті , но нажаль форс мажор стався невчасно і довелось ті кошти діти в інше русло.

 

до субботи розберусь з цією проблемою.

Чувак ти ляпнув що гроші прийшли ще у неділю, а зарз ти говориш що їх НЕМАЄ?  

4343.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zheny@ сказано:

Була письмова угода?  Якісь свідки?

Чи ти розкажеш як ти хотів крадений в америці айфон розблокувати за гроші?

І хтось тут вирішив тобі із цим допомогти?

Айфон з документами з коробкою, імей і модель збігаються, айклауд заблокувала старша людина яка у цьому ніхіра не розуміє.  І я блін як добра фєя згадав що бачив на борді оголошення з розблокуванням, і на тобі допоміг людині! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...