Перейти до змісту

Що скажете, геймери?


HWman

Як Вам така тема?  

10 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

 

Наразі пишу сценарій для відео, він же перетвориться і у статтю з скріншонтами и посиланнями на все необхідне. 
У планах зробити всё на максимально наглядно, щоб повторити зумів кожен хто має паяльника.


P.S. Також поки що можете пропонувати Ваші варіанти використання данного девайсу, друге після ігор, що приходить в голову - використання людьми з обмеженими можливостями, адже закріпити датчик можна на любій частині тіла.

P.P.S. Від проводів можна відмовитись використовуючи блютуз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За труди + але використовувати для ігор - це повний бред, монітор то стоїть, і до голови його не прекрутеш :blink:

Краще купити шлем VR і не паритись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, nikblack сказал:

За труди + але використовувати для ігор - це повний бред, монітор то стоїть, і до голови його не прекрутеш :blink:

Краще купити шлем VR і не паритись.

Можна використовати цей датчик і для шолому віртуальної реальності, купити кріплення, дисплей... Я підраховував на пальцях - 70 баксів в суммі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, HWman сказал:

Можна використовати цей датчик і для шолому віртуальної реальності, купити кріплення, дисплей...

І що? - дисплей повісити на голову :0091: як не крути, а готовий шлем VR купити краще.

А цьому "маніпулятору" придумай інше використання, тим паче що варіантів при бажанні може бути багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nikblack сказал:

І що? - дисплей повісити на голову :0091: як не крути, а готовий шлем VR купити краще.

 

Купити звичайно простіше, проте шолом + пристрій для виводу трохи вартують. А я потратив ~12 баксів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, HWman сказал:

Купити звичайно простіше, проте шолом + пристрій для виводу трохи вартують. А я потратив ~12 баксів.

Да хоть 1$ цій приблуді ще ой як далеко до шлема, а якщо вже розібратись - не розумію, до чього тут взагалі шлем VR !?

От коли ця приблуда хоть наближено стане як шлем, от тоді і скажеш скільки ти на ньго потратив, коштиів, часу, та нервів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задумка прикольна, але поки що неефективна, принаймні до тих пір, поки не буде реалізовано функції, кліку, подвійного кліку й зажатої клавіші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна зробити дешевший варіант без ардуніо на веб-камері і світлодіодах, фіча яка називається Track IR і виконує ті самі функції https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=232306409

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цій технології вже ледь не 10 років. В неї ще в "ІЛ-2" і в арму першу-другу рубились.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, Maniko сказал:

Можна зробити дешевший варіант без ардуніо на веб-камері і світлодіодах, фіча яка називається Track IR і виконує ті самі функції https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=232306409

Якщо зараз купувати таку собі вебку, то вийде навіть дорожче, + бюджетна вебка видасть всього 30 кадрів на секунду, тобто 30 показників/сек. якщо сюди добавити ще фільтр то взагалі буде маловато відклику.

Ардуіно видає же стабільно 100 показників/сек. Сама крута вебка стільки не видасть, максимум 60. + у випадку з залізом розвантажується процесор, ресурси якого можна використовувати для гри...

Це якщо  говорити про ігри. От думаю кому кому, а людям з обмеженими можливостями такий девайс дійсно зможе принести користь... Проте є ще багато проблем, котрі треба вирішити, тому я зіллю всё в мережу.

P.S. Все ПЗ я нагуглив в інтернеті, розробником не являюся, моя мета просто залучити увагу громади, програмістів... У цій темі є хороший потенціал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі прибори є давно, використовуються в симуляторах для огляду. Перша масова система - TrackIR, на симуляторних форумах багато самопальних варіантів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.04.2016 at 10:00, HWman сказал:

Ардуіно видає же стабільно 100 показників/сек. Сама крута вебка стільки не видасть, максимум 60. + у випадку з залізом розвантажується процесор, ресурси якого можна використовувати для гри...
P.S. Все ПЗ я нагуглив в інтернеті, розробником не являюся, моя мета просто залучити увагу громади, програмістів... У цій темі є хороший потенціал.

 

Подумай як здешевити виробництво в кілька разів і обійтись без ардуіно, тоді можна буде думати про якусь ідею для кікстартеру)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як казав хлопака про Internet of Things з останньої конференції, "ардуіно - не для масового виробництва". Надто вона ненадійна, щоб використовувати серйозно.

Ну, і собсна

торадіцийо  

82649b57b3d7d6ed0dd8716495a.jpg

Hide  

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, fenmix сказал:

 

Подумай як здешевити виробництво в кілька разів і обійтись без ардуіно, тоді можна буде думати про якусь ідею для кікстартеру)

Ігор, а ти в курсі що кікстартер доступний лише для буржуїв? Країни СНГ для цього ресурсу - країни третього світу, з котрими справи навіть мати не хочуть ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Ko3bMa сказал:

Як казав хлопака про Internet of Things з останньої конференції, "ардуіно - не для масового виробництва". Надто вона ненадійна, щоб використовувати серйозно.

 

Ну звичайно, під кожну задачу є своє залізо. Аполлон'и не на залізі загального призначення запускали ;) .

Але для тих завдань котрі я озвучив тут думаю не критично брати навіть ту ж ардуіно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.04.2016 at 16:46, MANJAK11 сказал:

задумка прикольна, але поки що неефективна, принаймні до тих пір, поки не буде реалізовано функції, кліку, подвійного кліку й зажатої клавіші

Якщо Ви маете на увазі окремі кнопки з цими функціями, то ціна питання 1.2 доллара + MicroUSB кабель, ну і звичайно ще один USB порт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна зробити де один пристрій котрий може емулювати натиснення любої кнопки/комбінацій кнопок на клавіатурі чи миші.

 

UPD або емулювати роботу аналогових стіків джойстика, але я поки ще з цим толком не розібрався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, HWman сказал:

Можна зробити

можна космічний корабель побудувати, який до Проксіми Центавра долетить, але зазвичай між фразами *можна зробити* і *зробив* можуть бути роки, а то й десятиліття. Наразі ви предоставили прибор, з виду цікавий, але з сумнівною перспективою використання, принаймні в нинішньому вигляді. Ви уповаєте на вартість, що ізначально не вірно, але тим не меньше, поки що, мишка за 50 центів має більший функціонал ніж ваш пристрій. Пробуйте, експерементуйте, не святі горшки ліплять, як то кажуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.04.2016 at 11:17, AnimaNoir сказал:

Про кікстартер ви помиляєтесь. Там багато наших компаній світилось.

Да? Хм... цікаво... Треба почитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Не пройшло і місяця.

 

54248b3f673ed06c2bc7bcb2c7bdcad7.png 

 

Відео практично готове, лишилось написати статтю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття готова на 99%, відео змонтоване. Публікація запланована на завтра. Я думаю ніхто не буде проти якщо я, як автор відредагую перший пост де вкажу посилання на мою статтю і закріплю нове відео?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модератори, будь ласка відредагуйте перший пост теми.

Ось відео:

 

 

Інерційний трекер на базі Arduino та GY-85:

https://geektimes.ru/post/275102/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Опробував на WarThunder - дуже тяжко, в реалістичному режимі літак постійно кидає з сторони в сторону, ще й до того ж веде чи то в бік чи то в  низ... Без джойстика грати дуже і дуже тяжко, навіть враховуючи те, що хед трекер дозволяє орієнтуватись що робиться навколо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...