Перейти до змісту

Фіксований дохід,або прощайте субсидії.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Ідея не моя, але на сьогодні в нас має бути дуже актуальна.

Суть полягає в тому, що кожному громиадянину України виплачується щомісячно якась конкретна сума.Скажімо зараз 2 500 грн.

Натомість знімаються всілякі дотації,сусидії .Всі послуги (крім середньої та часткововищої освіти та ургентної і ще деякої іншої медицини) стають платними.

І життя саме починає все розставляти по своїх місцях, зявляєтья здорова конкуренція за гроші українців , якість послуг росте.Всім цікаво вклади кошти у розвиток тих же тролейбусів , енергомереж і тд і тд.

Звичайно з часом сума цього доходу буде суттєво збільшуватись.

Ну і виплачувати його лише громадянам України, всякі сєпари тоді добре подумають, чи бігати їм на які рехверендуми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 71
  • Створено
  • Остання відповідь
44 хвилин тому, halcogen сказано:

тут Юлькіну тисячу мучили, мучили і так всім і не виплатили. А ви хочете кожному щомісяця по 2500 грн на руки ))) Народ спється, працювати перестане )))
 

Точно. Деяким не потрібна ні медицина, ні траліки.

Тільки випити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І звідки держава буде брати по 4,25 мільярда долларів в місяць? Ця сума буде оподатковуватись?  Що стане з цінами? Да і щє купа запитань. Схема не робоча... Да і купа шахраїв\фондів і т.д. вилізе на цій почві, які будуть знати, що на початку місяця у всіх по 2,5к грн. намалювалося. То як на телефон десятку закинув і завалило СМС'ками всяких "послуг".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, то утопія... ідея хороша для відповідальних і свідомих людей, а у наших, підсвідомість працює в напрямку "заграбати побільше, а зробити мінімум"  тай це на словах легко, а ввести в дію... законопроекти, хто виплачуватиме, коли, звідкіля взяти кошти на перші виплати (держ бюджет місцевий і т д,)де брати кошти на підтримання наступних виплат, відповідальність за розкрадання цих самих коштів,  відповідальність відповідальних за відповідальність розкрадання і багато багато чого ще... крч, утопія... хоча особисто я був би безмежно щасливий якби так було і ніхто, то не паплюжив, а чітко виконував те що потрібно... і навіть працював би)) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таку штуку хочуть зробити в Швеції. Хдається хочуть платити всім мінімальну заробітну плату, в них це чи 2 чи 3 тисячі євро. Якщо приймуть, буде перша країна в європі де таке є. Провели опитування і тільки 1 відсоток покине роботу) Нам би таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, AnimaNoir сказано:

Таку штуку хочуть зробити в Швеції. Нам би таке.

Швейцарії, якщо точніше. У нас такий фокус не вийде. В Швейцарії народу мало, а грошей багато. А в Україні - з точністю до навпаки. А сама ідея називається Безусловный основной доход.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Nokian сказано:

Суть полягає в тому, що кожному громиадянину України виплачується щомісячно якась конкретна сума.Скажімо зараз 2 500 грн.

Натомість знімаються всілякі дотації,сусидії .Всі послуги (крім середньої та часткововищої освіти та ургентної і ще деякої іншої медицини) стають платними.

Це називається утопія, або комунізм.

1) Як бути із бізнесменами. У кого є бізнес. І він приносить не 2.5 к грн.  А як же ж Лєксуси і відпочинок на Канарах?

2) Це вийде, що прибиральниця без освіти, буде мити підлогу 2-3 год на день. І отримає стільки ж, скільки хірург, який 23 години на ногах оперував? спасаючи життя чиєїсь дитини?

Це маразм.

Мертвороджена ідея.  Не з нашим менталітетом.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба хтось забороняє хірургу на роботі лишитися і заробляти на Канари ?

Сума повинна бути на рівні мінімалки щоб стимулювати роботодавців платити більше. Тобто держава забезпечує прожитковий мінімум всьому населенню, а хто хоче більше – той працює як і раніше.

Зате в країні оздоровлюється економіка бо починають живі гроші ходити а не пільги та субсидії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пільги та субсидії - пережитки минулого.

Виключно адресна допомога.  Дайте бабульці пенсію овер 3К грн і відмініть усі пільги. І всім усього вистачить.

Бо одні платять за квартиру овер 1,5К грн. А хтось ледь 400 грн.  Питання: чого хтось має доплачувати за іншого отих 600 грн?

 

Взагалі - штука цікава, але не в нашій країні. Не з нашим менталітетом.

І така тема існувала уже. Щось подібне уже пропагувалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це брєд і маразм. Такі виплати будуть породжувати безробіття, народ буде ще більше спиватися. Ви заїдьте в будь-яке село, та не треба в село.....придивіться до своїх сусідів і обов'язково знайдете серед них таких, які постійно в "пошуках" пляшки, і вони для цього хоть щось роблять чи підробляють. А дайте таким людям 2,5 штуки кожен місяць просто так, ефект від цього я не буду описувати.  В нас не ОАЕ, де кожному громадянину держава виплачує % від продажу природних ресурсів. Нам потрібен такий механізм, коли для того щоб отримати якісь виплати потрібно щось зробити. Наприклад, по тих самих субсидіях - призначена сума субсидії 3 тис. грн., людина "напалила" на 2 тис.грн., тобто зекономила 1 тисячу. Тепер ту тисячу - 40% державі, 60% людині живими грошима. Це буде стимулом до економії і в кінцевому результаті виграє і держава і людина. Це моє ІМХО)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Selbeor сказано:

Це брєд і маразм. Такі виплати будуть породжувати безробіття, народ буде ще більше спиватися. 

Маразм це те що Ви пишете. Народ п'є незалежно від доходів. По Вашому так людям грошей взагалі не треба давати :)  Ті гроші, що люди отримають на руки, вони пустять не тільки на алкоголь але на інші товари - що в стою чергу буде стимулювати їх виробництво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, alexvvv сказал:

Маразм це те що Ви пишете. Народ п'є незалежно від доходів. По Вашому так людям грошей взагалі не треба давати :)  Ті гроші, що люди отримають на руки, вони пустять не тільки на алкоголь але на інші товари - що в стою чергу буде стимулювати їх виробництво.

Народ п'є навіть коли зовсім немає доходів, а коли держава буде давати гроші на халяву буде пити в рази більше. Просто так не потрібно давати гроші нікому- це однозначно! Такі виплати "простимулюють" підняття цін, а не виробництво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, alexvvv сказано:

Народ п'є незалежно від доходів.

 

Ну, як тобі сказати. Знайомий був в штатах. То каже, що там цілі поселення є тих, хто живе на "пособіє". Бо їх влаштовує те, що є.

Купили кончений трейлер, ніфіга  ні за що не платять, і пробухують те, що отримують. Вбиваються дешевим пивом.

Їх це влаштовує.

І в нас з'явиться верства населення, якіу все це буде влаштовувати. А нафіга ходити на роботу ,якщо і так дадуть бабла, щоб хватило на прожиття або пропиття.

Це не буде спонуканням йти шукати роботу.

Так, це буде спонукати роботодавців підняти мінімальну ЗП. Але це  не виведе її з тіні. Лише навпаки.

2500 по безробіттю + в дяді на чорний налік ще стільки ж.

 

Такі речі потрібно приймати в комплексі. Зі стабільними курсами валют і стабільними цінами!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ну, як тобі сказати. Знайомий був в штатах. То каже, що там цілі поселення є тих, хто живе на "пособіє". Бо їх влаштовує те, що є.

Купили кончений трейлер, ніфіга  ні за що не платять, і пробухують те, що отримують. Вбиваються дешевим пивом.

Їх це влаштовує.

 

В штатах продуктивність праці одного працівника більша, тому вигідніше тримати одного толкового працівника і платити "пособіє" алкашу, ніж тримати толкового і алкаша на роботі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Selbeor сказано:

Народ п'є навіть коли зовсім немає доходів, а коли держава буде давати гроші на халяву буде пити в рази більше. Просто так не потрібно давати гроші нікому- це однозначно! Такі виплати "простимулюють" підняття цін, а не виробництво!

Ви п'єте недостатньо багато через нестачу коштів? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад мені грошей вистачає щоб пити скільки влізе, але мені це не цікаво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, alexvvv сказал:

Ви п'єте недостатньо багато через нестачу коштів? 

Якщо не маєте що написати, то краще промовчіть, а не пишете всяку х@рню! Хіба мова йде про вас чи про мене? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Selbeor сказано:

Якщо не маєте що написати, то краще промовчіть, а не пишете всяку х@рню! Хіба мова йде про вас чи про мене? 

То ж Ви так пишете, що алкоголь це перша потреба у людини, на що підуть в першу чергу гроші - от це і є маразм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, alexvvv сказано:

Наприклад мені грошей вистачає щоб пити скільки влізе, але мені це не цікаво :)

як і мені іще 500 000 людей.

Але завжди знайдеться 100 000 які будуть надавати перевагу буханині, а не роботі.

5 хвилин тому, alexvvv сказано:

В штатах продуктивність праці одного працівника більша

не міряв. Не можу сказати. Знаю, лише, що вони доволі вузько-заточені.  Якщо він вчився на юриста, то географія для нього уже із паралельного всесвіту.

У нас же, працівники більш універсальні. Якщо він будівельник - то будівельник. І тупо вміє все.

У них, якщо плиточник, то з гіпсокартоном він уже може і не розібратися.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто хоче лише пити- той і так буде пити.Але маючи ЗА ЩО випити- він не буде красти і грабувати,як сьогодні.Хоча б на 50 % це зменшиться і вже добре всім.

Якщо порахувати, скільки грощей йде на субсидії,пільги-шмільги, різні ,,добровільні пожертви,, в лікарнях наприклад- то це ще й держава зекономить

А саме головне-не буде очього викривлення, коли однією рукою дають, іншою забирають, і ніхто не знає куди все дівається. В резудьтаті ні лікарні, ні школи, ні депо тролейбусні  нічого не мають , крім боргів.

І саме зараз момент  запустити таку реформу, бо нам вже і так боляче.

А за рік два при прозорій оплаті бізнес сам все витягне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

То ж Ви так пишете, що алкоголь це перша потреба у людини, на що підуть в першу чергу гроші - от це і є маразм.

Покажіть мені де я написав, що акоголь це перша потреба у людини?! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Selbeor сказано:

Покажіть мені де я написав, що акоголь це перша потреба у людини?! 

якщо не перша потреба, значить гроші на щось інше підуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навпаки!

Треба закон про ледацюг вводити, наприклад: не заробляєш без об"єктивних факторів мінімальної суми (знач не платиш податків), в табір на примусові роботи; не виконуєш і там нормованого завдання 1/2 пайка, все одно не виконуєш 1/4, 1/8 і т.д.  Натомість одночасно з цим перейти на накопичувальну пенсію і нах всі субсидії!

Не гуманно хтось скаже? А як ще швидко привчити Українців працювати і платити податки? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Навпаки!

Треба закон про ледацюг вводити, наприклад: не заробляєш без об"єктивних факторів мінімальної суми (знач не платиш податків), в табір на примусові роботи; не виконуєш і там нормованого завдання 1/2 пайка, все одно не виконуєш 1/4, 1/8 і т.д.  Натомість одночасно з цим перейти на накопичувальну пенсію і нах всі субсидії!

Не гуманно хтось скаже? А як ще швидко привчити Українців працювати і платити податки? 

І як результат - на утримування та створення таких таборів будуть потрібні кошти. То який в цьому сенс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...