Перейти до змісту

Почалося знищення парку,стадіону Конякіна-Гордіюк.


Oli

Рекомендовані повідомлення

Dream

Не напрягайтесь, зхавав народ елітний "гуртожиток" біля меморіала, і це схаває. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 202
  • Створено
  • Остання відповідь
Цитувати

В центральній зоні парку передбачено також влаштування тенісного корту та футбольного поля розміром 40 на 60 м з синтетичним покриттям.

 

Шанхай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Tanichka сказано:

Як не знаєте - краще не кажіть. Прибирається жителями району як мінімум 2-3 рази на рік

 

 

я чомусь цього незнав, а як Ви організовувалися для прибирання?  Оголошень та такого іншого небачив ніколи...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, seolutsk сказано:

Dream

Не напрягайтесь, зхавав народ елітний "гуртожиток" біля меморіала, і це схаває. 

та ваапщє не напряжно )
Дана ситуація говорить лише про те, що чиновники засиділись на своїх місцях і їх треба було б замінити. Але замінити нема ким бо: 1) нема дурних йти на таку з/п працювати; 2) є "розумні" іти на таку з/п працювати, їх звідти ніяк не попреш, бо кругова порука бла-бла-бла. І дофіга всякого під п.3). 

Щодо тих людей які на виборних посадах. З самого початку був переконаний що Палиця висунув Товстенюка в конкуренти Романюку "нєспроста" (тм) - все було зроблено для того щоб Романюк взяв місто в свої руки знову. Не вірю що не було в Палиці достойніших за Товстенюка людей. А активістів часів євромайдану по одному побрав до себе у владу, і мене особисто беруть сумніви що "дракон" їх "не зжере": одних - кнутом, інших - пряником. Раздєляй і властвуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nikifor сказано:

Палиця і Романюк це два брата-акробата

 

37 хвилин тому, Dream сказано:

все було зроблено для того щоб Романюк взяв місто в свої руки знову

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, seolutsk сказано:

Dream

Не напрягайтесь, зхавав народ елітний "гуртожиток" біля меморіала, і це схаває. 

Доречі, на місці елітного "гуртожитку" теж було поле для мініфутболу (явно недолюблюють наші можновладці футбол О_о )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Oli сказал:

 

сьогодні там вже нікого нема, ні робочих ні техніки...

 

ні табличок, що прохід заборонено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А те, що там зараз курей випасають, не хвилює противників реконструкції парку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, NightVision сказал:

Не реконструкції парку, а будівництва будинка. А реконструкції парку всі тільки раді будуть

Ми вже радіємо переходу біля ЦУМу, переходу біля Там-Таму.. Думаю, що від "реконструкції" парку також будемо дуже "радіти".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, seolutsk сказано:

Ми вже радіємо

 

отож бо й воно,  будинків наставлять, бетоном позаливають,  грошей накосять і підуть...

 

 

 

думаю наступним їхнім ходом це буде брехня про квартири для Учасників АТО,  ну і напевне ще депутат якийсь замовить слово!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вівторок, 15 березня, ініціативна група запланувала звернутися до міського голови Миколи Романюка із вимогою призупинити роботи до затвердження точного плану забудови.

 

 

п.с. ще трохи інфи  http://lutsk.rayon.in.ua/news/6536-40-i-raion-meshkantsi-idut-do-mera-z-vimogoiu-zupiniti-roboti-v-parku  

 http://lutsk.rayon.in.ua/news/6516-40-i-raion-pochalisia-roboti-na-stadioni-v-parku

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.03.2016 at 17:29, difoto сказано:

Вибачаюсь, але чотири будинка по 700 квартир. Опєчатка, але суттєва.

 

ні,  в 4-х будинках загальна кількість квартир буде 730.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Цим парком я любуюсь з вікна своєї квартири, але сьогодні вирішила піти подивитись що там робиться, І я зробила для себе висновок, що це не парк , це сміттєзвалище Сорокового кварталу. І якщо подивитись на план забудови, то нехай будують, може буде порядок в тому парку, і можливо все таки деякі учасники АТО отримають там квартири, а ті мешканці які так яро виступають проти забудови, нехай краще прослідкують за тим щоб дійсно там отримали квартири учасники АТО.   І можете мене закидати камнями, але це моя думка , на сороковому кварталі немає парку, там сміттєзвалище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніхто не проти,  нехай впорядковують парк.  

 

Нехай приберуть той сральник навпроти Салюта, у людей можна було будинки біля кільця викупити і там добудувати...

але ж ні, треба стадіон бетоном залити....

 

лише констатую факти.   

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Vishenka сказал:

І можете мене закидати камнями, але це моя думка , на сороковому кварталі немає парку, там сміттєзвалище.

За последние три года в том "парке" я видел только засранные дорожки (и в прямом смысле, и просто бутылками/пакетами/объедками). Особенно после зимы (снежного периода), когда снега уже нет, а листьев тоже нет. Пьяные компашки, лежащие на какашках :) Бомжи с бутылками на дорожках возле остановки. Алкаши с бутылками там же. Утренние работяги, ожидающие транспорт...

Мусорник. 100%. Непонятно, какой кайф загорать/бухать там, где засрано? Или, может быть, своё не воняет и глаза не колет?

 

Стадион... Не знаю. Бегать там по т.н. дорожке - мало приятного. Футбол? Ну, может быть, хотя и не интересует...

Подумал вот - а если бы поле оставили, а строить начали среди деревьев - то была бы истерика, что рубят лёгкие сорокового, правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, ursa сказано:

Бегать там по т.н. дорожке

 

деколи бачив там бігали, напевно тренер з підопічними... в професійній формі, синьо-жовтого кольору з прізвищами, але не запамятав...

ну і постійно зранку займаються прості люди....

 

27 хвилин тому, ursa сказано:

Футбол?

постійно на вихідних в жилетах тренуються, як діти так і дорослі.

 

 

27 хвилин тому, ursa сказано:

Мусорник. 100%

саме так.  краще прибрали би, показали людям свої наміри....     а потім і проекти можна пропонувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто не бачив, але говорить, що парк треба зилишити і буде означати залишити оцей пізд№ц

 

Зняв сьогодні в 8:30 ранку по дорозі на роботу. 

Саме від цих місць, де знімав, в 20 метрах стояли "активісти", які припинили будівництво до вияснення нюансів плану

 

a9e3de36881b28d28396c1bdf9a62b11bc004124

8b4c9509415a4ad5344a798344d1c102bc004124

aeb120003d97e4ac54bc4ea467621ec2bc004124

fa377807ab892aee9b95459914ac4735bc004124

1225db4da79de4036b362725d6e744ddbc004124

74bb9d3007ed2cc4f895400273f0f72bbc004124

b6cf6c1c255e985dbe4d266f5c5c9649bc004124

91c767d790737e916dd2dadc69ec5eaebc004124

7d7d32d13bbfbaad4c1caeb8a2c6cf19bc004124

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому належить земля під планованою забудовою ("реконструкцією парку?")?

Ця "реконструкція" - соціальний проект?

Чи в разі виставлення ділянки на чесний аукціон не знайшлися б установи які дали б більший цимус громаді? 

Є думка, що земля належить місту - тобто всій територіальній громаді, скільки грошей чи інших бонусів отримає від реалізації проекту (ЗЕМЛІ) місто і які бонуси отримають жителі 40 кварталу?

Я собі бачу це наступним чином - Опустити щось до ручки щоб потім безвозмездно (тоість даром) з  нього поіметь - це стара як світ практика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, sanbOK сказал:

Для тих хто не бачив, але говорить, що парк треба зилишити і буде означати залишити оцей пізд№ц

 

Зняв сьогодні в 8:30 ранку по дорозі на роботу. 

Саме від цих місць, де знімав, в 20 метрах стояли "активісти", які припинили будівництво до вияснення нюансів плану

 

 

Скрытое содержимое

 

саме смішне, що прибрати це все займе день, ну два, а виростити подібний парк , треба років з 30. Це так, до слова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Vishenka сказано:

 Цим парком я любуюсь з вікна своєї квартири, але сьогодні вирішила піти подивитись що там робиться, І я зробила для себе висновок, що це не парк , це сміттєзвалище Сорокового кварталу. І якщо подивитись на план забудови, то нехай будують, може буде порядок в тому парку, і можливо все таки деякі учасники АТО отримають там квартири, а ті мешканці які так яро виступають проти забудови, нехай краще прослідкують за тим щоб дійсно там отримали квартири учасники АТО.   І можете мене закидати камнями, але це моя думка , на сороковому кварталі немає парку, там сміттєзвалище.

як би там було просто саморобне поле то ми не були б проти. А по скільки там на той час зробили професійне поле. ми мешканці 40-кового кварталу недамо знищення поля. я виріс не тому полі, неодноразово там проходили змагання. 

коли ми були в міській раді на зборах нам показали липову бумажку де мешканці згідні щоб там вели забудову, ми глянули там підписи з неіснуючих квартир. ми вказали на помилку, в відповідь нам сказали "Шиба і компанія" доказуйте це в суді.

коли затвержували проект це було за часів шиби то він навіть не був на місці, натомість глянув в генеральний план, на якому за збігом обставин небуло жодних 30-ти річних дерев. відповідно він дозволив зрізати дерева.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, leonon сказано:

Кому належить земля під планованою забудовою ("реконструкцією парку?")?

Ця "реконструкція" - соціальний проект?

Чи в разі виставлення ділянки на чесний аукціон не знайшлися б установи які дали б більший цимус громаді? 

Є думка, що земля належить місту - тобто всій територіальній громаді, скільки грошей чи інших бонусів отримає від реалізації проекту (ЗЕМЛІ) місто і які бонуси отримають жителі 40 кварталу?

Я собі бачу це наступним чином - Опустити щось до ручки щоб потім безвозмездно (тоість даром) з  нього поіметь - це стара як світ практика.

реконструкцію мав робити завод ще в 90-тих але завод розвалився і все заглохло. 

велика проблема в тому що вкрадені документи з архіва які підтвержують що там дійсно поле для фудболу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б порадив мешканцям запропонувати забудовнику зробити дошкільний навчальний заклад.

Будуєш 700 квартир - хватить , щоб збудувати дитсадок. А ще краще - школу.

Обшем так: якщо мешканцям щось не подобається - всі активісти Луцька їх підтримають. А овочам ніхто допомагати не буде. І не ображайтесь на "овочів" - якщо 99% пофіг на то всьо , а вам - ні, то ви лише родзинка у бочці з огірками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, difoto сказано:

Обшем так: якщо мешканцям щось не подобається - всі активісти Луцька їх підтримають. А овочам ніхто допомагати не буде. І не ображайтесь на "овочів" - якщо 99% пофіг на то всьо , а вам - ні, то ви лише родзинка у бочці з огірками.

 

 

що потрібно від мешканців?  згуртуватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...