Перейти до змісту

Яценюка заборонили критикувати


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

Опубліковано

Свобода слова? Ні, не чув.

 

Кабмин запретил чиновникам критиковать власть

 

 

Обнародован полная редакция этического кодекса для госслужащих.

Правительство Украины утвердило обнародовало правила этического поведения государственных служащих. Постановление №65 опубликовали сегодня на сайте Кабмина.

В частности, устанавливается, что государственные служащие в своей деятельности руководствуются принципами этики госслужбы, основанные на таких положениях как: служение государству и обществу; достойное поведение; добродетель; лояльность; политическая нейтральность; прозрачность и подотчетность; добросовестность.

 

При этом пд лояльностью предусматривают "воздержание от любых проявлений публичной критики деятельности государственных органов, их должностных лиц"; корректное отношение к руководителям и сотрудникам госоргана при исполнении государственным служащим своих обязанностей.

В свою очередь, политическая нейтральность предполагает: отказ от публичной демонстрации политических взглядов и симпатий; избежание использования символики политических партий во время выполнения обязанностей и др.

Новым документом вводится ведение учета телефонных разговоров и личных встреч с представителями полпартий, народными депутатами, субъектами хозяйствования, а также предоставление информации о таких разговорах и встречи в порядке, установленном законодательством о доступе к публичной информации.

Также вводится учет фактов использования транспортных средств, имущества, других материальных и нематериальных активов, предоставленных за счет физических или юридических лиц в служебных целях.

За нарушение этих правил чиновники несут дисциплинарную ответственность.

Опубліковано

Якби деякі держслужбовці виконували хоча б 15%  цих правил. До деяких як зайдеш в нього таке іпало на тебе ніби ти йому винен 3 косаря баксів вже 5 років і не збираєшся їх віддавати.

 

Текст самої постанови

Для відновлення громадської довіри до діяльності державних органів, їх посадових осіб Урядом прийнято рішення про запровадження стандартів етичної поведінки державних службовців. Відповідна постанова враховує прогресивний і успішний досвід країн-членів ЄС. За основу акта взято запроваджену в Республіці Польща модель гарантування максимальної прозорості діяльності державних органів. Прийняття акта започатковує єдині обов'язкові вимоги до стандартів етичної поведінки, доброчесності у діяльності державних службовців, а також сприятиме недопущенню тиску з боку представників бізнесу чи політичних сил на посадовців державних органів.
1x1.gif
1x1.gif
Текст документа:“Про затвердження Правил етичної поведінки державних службовців ” № 65 — редакція від  11.02.2016
1x1.gif
Герб України

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 11 лютого 2016 р. № 65

Київ

Про затвердження Правил етичної поведінки
державних службовців

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Правила етичної поведінки державних службовців, що додаються.

2. Установити, що дія цієї постанови поширюється на керівників державних підприємств.

Прем’єр-міністр України                                                                        А. ЯЦЕНЮК

Інд. 19

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 11 лютого 2016 р. № 65

ПРАВИЛА
етичної поведінки державних службовців

I. Загальні положення

1. Ці Правила регулюють моральні засади діяльності державних службовців та полягають у дотриманні принципів етики державної служби.

2. Державні службовці у своїй діяльності керуються принципами етики державної служби, що ґрунтуються на положеннях Конституції України, законодавства про державну службу та запобігання корупції, а саме:

1) служіння державі і суспільству;

2) гідної поведінки;

3) доброчесності;

4) лояльності;

5) політичної нейтральності;

6) прозорості і підзвітності;

7) сумлінності.

3. Під час прийняття на державну службу особа ознайомлюється з цими Правилами та зобов’язана їх дотримуватися у своїй подальшій службовій діяльності.

II. Принципи етики державної служби

4. Служіння державі і суспільству передбачає:

1) чесне служіння і вірність державі;

2) забезпечення державних інтересів під час виконання завдань та функцій держави;

3) сприяння реалізації прав та законних інтересів людини і громадянина;

4) формування позитивного іміджу держави.

5. Гідна поведінка передбачає:

1) повагу до гідності інших осіб;

2) ввічливість та дотримання високої культури спілкування;

3) доброзичливість і запобігання виникненню конфліктів у стосунках з громадянами;

4) недопущення, у тому числі поза державною службою, дій і вчинків, які можуть зашкодити інтересам державної служби чи негативно вплинути на репутацію державного службовця.

6. Доброчесність передбачає:

1) спрямованість дій на захист публічних інтересів, забезпечення пріоритету загального блага громадян над особистими, приватними або корпоративними інтересами;

2) неприпустимість використання державного майна в особистих цілях;

3) недопущення наявності конфлікту між публічними і особистими інтересами;

4) нерозголошення та невикористання інформації, що стала відома у зв’язку з виконанням державним службовцем своїх обов’язків, у тому числі після припинення державної служби, крім випадків, установлених законом;

5) недопущення надання будь-яких переваг і виявлення прихильності до окремих фізичних та юридичних осіб, політичних партій, громадських і релігійних організацій.

7. Лояльність передбачає:

1) добросовісність щодо виконання рішень Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України та державного органу, в якому працює державний службовець, незалежно від своїх власних переконань і політичних поглядів;

2) утримання від будь-яких проявів публічної критики діяльності державних органів, їх посадових осіб;

3) коректне ставлення до керівників і співробітників державного органу під час виконання державним службовцем своїх обов’язків.

8. Політична нейтральність передбачає:

1) недопущення впливу політичних інтересів на дії та рішення державного службовця;

2) відмову від публічної демонстрації політичних поглядів і симпатій;

3) дотримання вимог стосовно обмежень щодо політичної діяльності, встановлених законом стосовно окремих категорій державних службовців;

4) уникнення використання символіки політичних партій під час виконання державним службовцем своїх обов’язків;

5) забезпечення прозорості у відносинах з особами, що виконують політичні функції.

9. Прозорість і підзвітність передбачає:

1) відкритість та доступність інформації про діяльність державного службовця, крім випадків, визначених Конституцією та законами України;

2) для державних службовців першої та другої категорії:

ведення обліку телефонних розмов та особистих зустрічей з представниками політичних партій, народними депутатами України, суб’єктами господарювання або їх уповноваженими особами, а також надання інформації про такі розмови та зустрічі у порядку, встановленому законодавством про доступ до публічної інформації;

ведення обліку фактів використання транспортних засобів, майна, інших матеріальних та нематеріальних активів, наданих за рахунок фізичних чи юридичних осіб у службових цілях.

10. Сумлінність передбачає:

1) добросовісне, чесне та професійне виконання державним службовцем своїх обов’язків, виявлення ініціативи і творчих здібностей;

2) постійне підвищення рівня своєї професійної компетентності та удосконалення організації службової діяльності;

3) недопущення ухилення від прийняття рішень та відповідальність за свої дії та рішення.

III. Відповідальність за порушення цих Правил

11. За порушення цих Правил державні службовці несуть дисциплінарну відповідальність відповідно до закону.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=248839311

Опубліковано
23 хвилин тому, la20 сказано:

Якби деякі держслужбовці виконували хоча б 15%  цих правил. До деяких як зайдеш в нього таке іпало на тебе ніби ти йому винен 3 косаря баксів вже 5 років і не збираєшся їх віддавати.

 

Текст самої постанови

 

Hidden Content

 

 

на кореспонденті ще  мало написано. по радіо он взагалі сказали, що держслужюовцям не можна розповідати про відомі їм факти корупційних діянь з боку Яценюка  високопосадовців навіть і після звільнення 

Опубліковано

ДОбре що сказали що заборонили держслужбовцям. я вже читав все пісец, прапало, громадянам заборонили критикувати.

Опубліковано
40 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

не подобається Яйценюх - звільняєшся, ніхто нікого НЕ тримає

Звичайно. Всі хочуть мати провладний лохторат безплатно, а Яценюк одною постановою під шумок додав собі цілу кагалу з держслужбовців. Молодець, "не растерялся" :D Звичайно, що аби 10% відсотків держслужбовців цю виконували - то вже щось, але сам прецендент, що такий документ є - шокує. Ну і як завжди прикриваються, що мол "як у Європі", або як в цьому випадку - "як у Польші", тільки багато чого не договорюють.

Опубліковано
1 час назад, Zevs_Isver сказал:

не подобається Яйценюх - звільняєшся, ніхто нікого НЕ тримає

Робота в наш час, за спеціальністю бажано, шукається менше тижня? З відповідною зарплатою? Без бюрократії і біганини з папірцями? Чи все навпаки? А комуналку сплатити (щоб не платити пені, штрафів, і в перспективі не вилетіти з помешкання), вдягнутися, кредит віддати, істи купити ТРЕБА. Ну, і по такій логіці ВСІ підуть, і заживем... ТІльки тоді вже анархія якась настане напевно. Це по-перше.

По-друге. Про недопустимість демонстрації ПОЛІТИЧНИХ поглядів при виконанні службових обов'язків (в т.ч. і передвиборча агітація високопосадовцем "за себе, улюбленого, чи за покровителя - лідера партії"), чи з обов'язковою БЕЗПАРТІЙНІСТЮ - повністю ЗГОДЕН, але є одне, але велике АЛЕ - ОПЛАТА ПРАЦІ (не високопосадовців, простих найманих по факту працівників - ІТ-шників, бухгалтерів, юристів, кадровиків і інших)! Бо вона вже ні в які ворота не лізе. Бо то така ж робота, як і всі інші, і оплачуватись повинна аналогічно, а не за принципом "роботи за їжу".

Право на страйк (котре ГАРАНТУЄ КОНСТИТУЦІЯ КОЖНОМУ ГРОМАДЯНИНУ, і в Європі воно, доречі, Є, тільки от причин страйкувати там немає) у держслужбовців забрали ще за Кучми, здається, тим самим обмеживши чи не єдину можливість захисту конституційного права на гідну оплату праці (бо є вона тільки в найвищих чинів, і переважно в Києві, ну і на папері, середня ж зарплата то огого виходить). Вчителі, медики, інші бюджетники - люди, бо можуть хоча б страйкувати, а не мовчки отримувати копійки, держслужбовець - раб! Як же ж це вигідно! Лишили обов'язки, обмеження (яких ще й додали), звітування за кожен чих, і мінімалку (при скажених курсах валют)... А, забув, тепер ще й додали кляпа в рот... А реально - ТАРИФИ, АКЦИЗИ, ЦІНИ НА ВСЕ підвищити, ПОДАТКИ НОВІ ввести НЕ ЗАБУЛИ, а зарплату (яка реально з якого 2010 не зростала на відміну від інших галузей, тільки кожна влада кормила обіцянками перед виборами, плюс впала втричі НЕ НА ПАПЕРІ, вигаданому Мінфіном, а в валютному еквіваленті порівняно з тим же 2013 р., ще й урізали її додатково) ЗАБУЛИ! З 1 січня підняли зарплату? Ага, ага, догнали і ще раз підняли (папір то все стерпить, ціла ж постанова уряду є, а чи виконується, то вже "таке")! А так, майже ВЕСЬ народ уряд вже не критикує, він його переважно матом криє просто... Ну і особливість нашої суспільної думки - якщо людина держслужбовець, то 100% хабарник і злодій, отримує шикарну зарплату, сидить в шикарному кабінеті з власним секретарем, катається на Лексусі та виключно на чартерних рейсах щороку на Канари, має безліч пільг (яких насправді в простого працівника немає і ніколи не було), і ніфіга не робить, і користі від них всіх НУЛЬ (освіта, медицина, ЦНАПи, транспорт, інші держструктури працюють самі по собі, роботами керуються, і дороги ремонтуються самі, і пенсія пенсіонеру сама прилітає, ага). Так от це далеко не так (ну, може то про "діамантових прокурорів" чи різних міністрів при Янику, які золото кілограмами в квартирі тримали). Знайдіть корупційну складову в роботі не митника, не податківця, не високопосадовця, чи прокурора, а простого працівника РДА чи навіть ОДА. Немає? Так отож... А от держава наша при БУДЬ-ЯКІЙ владі звикла, що вимагати можна по максимуму, а за роботу платити не треба, і нічого за те не буде - ну, буде, але тому "гвинтику", що рота посмів відкрити. Хоча зараз хоч якісь позитивні зрушення з'явилися хоча б в армії та поліції, добре, щоб надовго. І саме тому й не розуміють вони, що за ті копійки ЖИТИ нереально, хіба ІСНУВАТИ, і міняти нічого не хочуть, бо ЗАВЖДИ ПРОКАТУВАЛО, І ВСІ МОВЧАЛИ І ТЕРПІЛИ. І так не тільки з держслужбою, так по факту СКРІЗЬ - діє принцип "навіщо платити більше, і так працюють".

І якщо критика з ПОЛІТИЧНИХ мотивів керівництва, на яке ти сам працюєш, виглядає таки дивно (хоча які політичні мотиви, всі ж безпартійні мають бути, в працювати на благо саме УКРАЇНИ, а не партії), то повне затикання рота "бо так треба" - шлях до ходіння строєм в штанах правильного кольору і дружного, хором, прославляння "ізбранних"...

Опубліковано
4 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Робота в наш час, за спеціальністю бажано, шукається менше тижня? З відповідною зарплатою? Без бюрократії і біганини з папірцями? Чи все навпаки? А кому

 

як би там погано не було - всі хочуть бути держслужбовцями.....

Опубліковано

Чого ж втікає народ останнім часом, особливо на периферії, в районах, з тої держслужби пачками? А хочуть багато хто (ті, що думають, як в моєму пості вище - "ото там лафа, дорвуся до грошей і пільг нарешті"), бо там є хоча б мінімальна стабільність - завтра не прийде директор, і не скаже, що зарплати не буде 3 місяці, бо "не срослось", як в тому ж будівництві - нема замовлень, нема грошей... Хай невеликий дохід, але гарантований державою і стабільний. А в районі то інколи єдина можливість працювати за спеціальністю, а не йти "на базар". Більше того, держава ПОВИННА створити такі умови, щоб туди всі хотіли потрапити, але потрапляли тільки ті, хто реально хоче і може щось зробити, а не "дорватися до корита" - так, обмеження, заборони, декларації, повинні бути, то частина боротьби з корупцією, але з другого боку повинна бути людська оплата праці і соцпакет, а не тільки перше. Щоб той же програміст, який може вдосконалити електронне урядування, роботу митниці, систему голосування, чи видачу паспортів, впровадити електронні закупівлі (а це боротьба з "відкатами"), і це все не просто для держави, для ЛЮДЕЙ робиться (працює досконало все в державі - підвищується і рівень життя населення), не їхав у Польшу полуницю збирати, а лишався тут і допомагав розвитку України. Бо саме так формується позитивна суспільна думка про державу.

Опубліковано

Це "нововведення" було запрезентована ще 22-го числа на сайті кабміну

Спойлер
Уряд запровадив стандарти етичної поведінки державних службовців
22.02.2016 | 10:01 
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

1x1.gif

Уряд затвердив правила поведінки державних службовців, дія яких поширюється і на керівників державний підприємств.

Це обов’язкові вимоги до стандартів поведінки держслужбовців. У своїй діяльності вони повинні керуватися принципами етики, що ґрунтуються на положеннях Конституції України, законодавства про державну службу та запобігання корупції.

Згідно з правилами, держслужбовці чесно служать державі і суспільству. Це означає забезпечення державних інтересів під час виконання завдань та функцій держави; сприяння реалізації прав та законних інтересів людини і громадянина; формування позитивного іміджу держави.

Гідно поводяться: поважають гідність інших осіб; ввічливі та дотримуються високої культури спілкування; проявляють доброзичливість і запобігають виникненню конфліктів у стосунках з громадянами; не допускають, у тому числі поза державною службою, дій і вчинків, які можуть зашкодити інтересам державної служби чи негативно вплинути на репутацію державного службовця.

Також керуються принципами доброчесності, що передбачає: спрямованість дій на захист публічних інтересів, забезпечення пріоритету загального блага громадян над особистими, приватними або корпоративними інтересами; неприпустимість використання державного майна в особистих цілях; недопущення наявності конфлікту між публічними і особистими інтересами; нерозголошення та невикористання інформації, що стала відома у зв’язку з виконанням державним службовцем своїх обов’язків, у тому числі після припинення державної служби, крім випадків, установлених законом; недопущення надання будь-яких переваг і виявлення прихильності до окремих фізичних та юридичних осіб, політичних партій, громадських і релігійних організацій.

Принцип лояльності, який також прописаний правилами, означає добросовісність щодо виконання рішень Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України та державного органу, в якому працює державний службовець, незалежно від своїх власних переконань і політичних поглядів; утримання від будь-яких проявів публічної критики діяльності державних органів, їх посадових осіб; коректне ставлення до керівників і співробітників державного органу під час виконання державним службовцем своїх обов’язків.

Обов’язковою є і політична нейтральність, яка  передбачає: недопущення впливу політичних інтересів на дії та рішення державного службовця; відмову від публічної демонстрації політичних поглядів і симпатій; дотримання вимог стосовно обмежень щодо політичної діяльності, встановлених законом стосовно окремих категорій державних службовців; уникнення використання символіки політичних партій під час виконання державним службовцем своїх обов’язків; забезпечення прозорості у відносинах з особами, що виконують політичні функції.

У своїй роботі державний службовець повинен керуватися принципами прозорості та підзвітності. Зокрема, для державних службовців першої та другої категорії має вестися облік телефонних розмов та особистих зустрічей з представниками політичних партій, народними депутатами України, суб’єктами господарювання або їх уповноваженими особами. Крім того, інформація про такі розмови та зустрічі повинна надаватися у порядку, встановленому законодавством про доступ до публічної інформації. Також повинен вестися облік фактів використання транспортних засобів, майна, інших матеріальних та нематеріальних активів, наданих за рахунок фізичних чи юридичних осіб у службових цілях.

Принцип сумлінності означає добросовісне, чесне та професійне виконання державним службовцем своїх обов’язків, виявлення ініціативи і творчих здібностей; постійне підвищення рівня своєї професійної компетентності та удосконалення організації службової діяльності; недопущення ухилення від прийняття рішень та відповідальність за свої дії та рішення.

За порушення цих Правил державні службовці несуть дисциплінарну відповідальність відповідно до закону.

Прийнята Кабінетом Міністрів постанова враховує прогресивний і успішний досвід країн-членів ЄС. За основу акта взято запроваджену в Республіці Польща модель гарантування максимальної прозорості діяльності державних органів.

 

Сама постанова 

Спойлер
01 березня 2016  
Для відновлення громадської довіри до діяльності державних органів, їх посадових осіб Урядом прийнято рішення про запровадження стандартів етичної поведінки державних службовців. Відповідна постанова враховує прогресивний і успішний досвід країн-членів ЄС. За основу акта взято запроваджену в Республіці Польща модель гарантування максимальної прозорості діяльності державних органів. Прийняття акта започатковує єдині обов'язкові вимоги до стандартів етичної поведінки, доброчесності у діяльності державних службовців, а також сприятиме недопущенню тиску з боку представників бізнесу чи політичних сил на посадовців державних органів.
1x1.gif
1x1.gif
Текст документа:“Про затвердження Правил етичної поведінки державних службовців ” № 65 — редакція від  11.02.2016
1x1.gif
Герб України

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 11 лютого 2016 р. № 65

Київ

Про затвердження Правил етичної поведінки 
державних службовців

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Правила етичної поведінки державних службовців, що додаються.

2. Установити, що дія цієї постанови поширюється на керівників державних підприємств.

Прем’єр-міністр України                                                                        А. ЯЦЕНЮК

Інд. 19

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО 
постановою Кабінету Міністрів України
від 11 лютого 2016 р. № 65

ПРАВИЛА 
етичної поведінки державних службовців

I. Загальні положення

1. Ці Правила регулюють моральні засади діяльності державних службовців та полягають у дотриманні принципів етики державної служби.

2. Державні службовці у своїй діяльності керуються принципами етики державної служби, що ґрунтуються на положеннях Конституції України, законодавства про державну службу та запобігання корупції, а саме:

1) служіння державі і суспільству;

2) гідної поведінки;

3) доброчесності;

4) лояльності;

5) політичної нейтральності;

6) прозорості і підзвітності;

7) сумлінності.

3. Під час прийняття на державну службу особа ознайомлюється з цими Правилами та зобов’язана їх дотримуватися у своїй подальшій службовій діяльності.

II. Принципи етики державної служби

4. Служіння державі і суспільству передбачає:

1) чесне служіння і вірність державі;

2) забезпечення державних інтересів під час виконання завдань та функцій держави;

3) сприяння реалізації прав та законних інтересів людини і громадянина;

4) формування позитивного іміджу держави.

5. Гідна поведінка передбачає:

1) повагу до гідності інших осіб;

2) ввічливість та дотримання високої культури спілкування;

3) доброзичливість і запобігання виникненню конфліктів у стосунках з громадянами;

4) недопущення, у тому числі поза державною службою, дій і вчинків, які можуть зашкодити інтересам державної служби чи негативно вплинути на репутацію державного службовця.

6. Доброчесність передбачає:

1) спрямованість дій на захист публічних інтересів, забезпечення пріоритету загального блага громадян над особистими, приватними або корпоративними інтересами;

2) неприпустимість використання державного майна в особистих цілях;

3) недопущення наявності конфлікту між публічними і особистими інтересами;

4) нерозголошення та невикористання інформації, що стала відома у зв’язку з виконанням державним службовцем своїх обов’язків, у тому числі після припинення державної служби, крім випадків, установлених законом;

5) недопущення надання будь-яких переваг і виявлення прихильності до окремих фізичних та юридичних осіб, політичних партій, громадських і релігійних організацій.

7. Лояльність передбачає:

1) добросовісність щодо виконання рішень Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України та державного органу, в якому працює державний службовець, незалежно від своїх власних переконань і політичних поглядів;

2) утримання від будь-яких проявів публічної критики діяльності державних органів, їх посадових осіб;

3) коректне ставлення до керівників і співробітників державного органу під час виконання державним службовцем своїх обов’язків.

8. Політична нейтральність передбачає:

1) недопущення впливу політичних інтересів на дії та рішення державного службовця;

2) відмову від публічної демонстрації політичних поглядів і симпатій;

3) дотримання вимог стосовно обмежень щодо політичної діяльності, встановлених законом стосовно окремих категорій державних службовців;

4) уникнення використання символіки політичних партій під час виконання державним службовцем своїх обов’язків;

5) забезпечення прозорості у відносинах з особами, що виконують політичні функції.

9. Прозорість і підзвітність передбачає:

1) відкритість та доступність інформації про діяльність державного службовця, крім випадків, визначених Конституцією та законами України;

2) для державних службовців першої та другої категорії:

ведення обліку телефонних розмов та особистих зустрічей з представниками політичних партій, народними депутатами України, суб’єктами господарювання або їх уповноваженими особами, а також надання інформації про такі розмови та зустрічі у порядку, встановленому законодавством про доступ до публічної інформації;

ведення обліку фактів використання транспортних засобів, майна, інших матеріальних та нематеріальних активів, наданих за рахунок фізичних чи юридичних осіб у службових цілях.

10. Сумлінність передбачає:

1) добросовісне, чесне та професійне виконання державним службовцем своїх обов’язків, виявлення ініціативи і творчих здібностей;

2) постійне підвищення рівня своєї професійної компетентності та удосконалення організації службової діяльності;

3) недопущення ухилення від прийняття рішень та відповідальність за свої дії та рішення.

III. Відповідальність за порушення цих Правил

11. За порушення цих Правил державні службовці несуть дисциплінарну відповідальність відповідно до закону.

 

Правильно дала їй оцінку депутатка Червакова: "Кабмін генерує непотріб"

Опубліковано
27 minutes ago, AgentSmith13 said:

але велике АЛЕ - ОПЛАТА ПРАЦІ (не високопосадовців, простих найманих по факту працівників - ІТ-шників, бухгалтерів, юристів, кадровиків і інших)! Бо вона вже ні в які ворота не лізе. Бо то така ж робота, як і всі інші, і оплачуватись повинна аналогічно, а не за принципом "роботи за їжу".

Так ніхто ж не тримає, хіба ні? Можна звільнитися і перекваліфікуватися в підсобника на будівництві, робітника на заводі чи слюсара на СТО. І на практиці дізнатися, чи не відрізняється робота кадровика від муляра, наприклад.

Опубліковано
36 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

як би там погано не було - всі хочуть бути держслужбовцями.....

А я не хочу і ніколи не хотів.

Опубліковано
1 час назад, yu2007 сказал:

Так ніхто ж не тримає, хіба ні? Можна звільнитися і перекваліфікуватися в підсобника на будівництві, робітника на заводі чи слюсара на СТО. І на практиці дізнатися, чи не відрізняється робота кадровика від муляра, наприклад.

А ІТ-шника? Дякую,Петре Олексійовичу, не треба! :D Стандартний посил - дуй на базар/завод/будівництво! А якщо елементарно стан здоров'я не дозволяє (колишні травми) - лягти і вмерти тихенько? Ну і на біса тоді вищу освіту здобувати людям? Навіщо вчити програмістів, економістів, юристів, то ж не по європейськи! Муляри, підсобники і слюсари треба! Back to USSR! П'ятирічку за три! Ну і на правах оффтопу - в кадрах ледь не самий паперовий завал як правило, не така вона і "не бий лежачого" та робота.

Опубліковано
2 minutes ago, AgentSmith13 said:

Ну і на правах оффтопу - в кадрах ледь не самий паперовий завал як правило, не така вона і "не бий лежачого" та робота.

Це ти про те, що раз в півроку треба кілька тонн паперового архіву зносити з 7 поверху без ліфта?

 

 

Опубліковано
11 минуту назад, yu2007 сказал:

Це ти про те, що раз в півроку треба кілька тонн паперового архіву зносити з 7 поверху без ліфта?

 

 

Зараз більшість "паперу" перевели в електронний формат, такого вже ХЗ скільки немає (та і де таке було?)... Уявляєш собі дівчат-кадровиків, які "тонну паперу" 7 поверхів без ліфта носять? Так отож! Це я про те, що реально з усіма новими змінами до законодавства там стільки додалося роботи... Ну і кадровики (і, здається, юристи) в тій же ОДА тепер одні на всіх, всі управління, РДА, всю область. Я про кількість роботи з документами. Ну, може в архіві і папір без ліфта носять, не знаю не бачив...

Опубліковано
1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Ну і на біса тоді вищу освіту здобувати людям? Навіщо вчити програмістів, економістів, юристів, то ж не по європейськи!

От не треба казочки тут розказувати, нормальний економіст, юрист а тим більше програміст не буде працювати просто так в держорганах за ту зарплату, тут два варіанта або його то все влаштовує, ну тоді тут нема чого на кулю-влоб пінати, або він такий спеціаліст, тоді тут справді питання нащо було іти вчитись.

Якщо ти справді нормальний ІТ, а не тупий анікейщик, то знайти роботу на зарплату як мінімум того ж рівня, як платять в держструктурах, не проблема, треба просто підняти свою дупу і щось почати робити.

Зі всіх знайомих моїх держслужбовців, на пиатння чого не знайдеш собі кращу роботу, відповідь у всіх була майже однаковою - мені і тут нормально. Ну нормально то і нормально, в чому проблеми тоді? Правда розмови ці були ще до кризи, але суті то не міняє.

Опубліковано

Як вище було написано - в РАЙОНІ. Ну і, чи нормальним явищем є оплата праці людей, що працюють на державу, на рівні прибиральниці, питання цікаве... По тупому енікейщику - сервери пошти, веб, відеоконференцзв'язку (UNIX), Cisco тримаєш? Якось трошки в це поняття вони не вписуюється, чи не так? Треба просто підсмалити дупу ТУПИМ "киянам", які вважають, що працювати ТРЕБА, а платити НАХ, бо всі слухаються, і так працюють, ага? Чи айтішник РДА заслуговує на "мінімалку"? В 2016 році? І так, на приватника (не вельми добросовісного, хоч і немаленьку організацію) встиг попрацювати, результат - 2008 - КРІІІІЗА, 5 міс. за власний і Ж...па з банком, а потім і з виконавчою і судами. Не в цій державі. От була б РЕАЛЬНА кримінальна відповідальність за переправлення табеля заднім числом на 1 год. в день без попередження працівників, і за невиплату зарплати, тоді так. А з наявною ситуацією реально - або за кордон, або тихо працювати, навіть, якщо НЕ влаштовує з/п, де є, бо тупо "піти в повітря" (чи до "роботодавця" з схемкою "випробувальний кінчився, ти не пройшов, наступний") може дуууже "гарно" закінчитись. От така фігня, малята... І на хвилину пропоную уявити - НІЧОГО ІТ-шного в державі не працює (всі "підняли дупу і пішли"), ні сайти, ні пошта, ні ЦНАПи... Весело? Отож бо! Хто тоді зрадник, а? Колапс, і "сепарів" не треба! Натуральний причому. Ну і займатися підтримкою офісику з 15 чол. з 1 сервачком, тупо нецікаво після мережі в 200+ користувачів і ще багато чого (а тим більше, дротики на Кромбергу крутити). Якось так. Передбачуючи питання - підприємцем БУВ. В НАШИХ умовах і з нашими бюрократичними замутами то збитки.

Опубліковано
15 minutes ago, AgentSmith13 said:

чи нормальним явищем є оплата праці людей, що працюють на державу, на рівні прибиральниці, питання цікаве...

...

підприємцем БУВ. В НАШИХ умовах і з нашими бюрократичними замутами то збитки.

Яка держава, такі й теракти зарплати.

 

 

Опубліковано
5 минут назад, yu2007 сказал:

Яка держава, такі й теракти зарплати.

 

10500% Причому не конкретна якась влада, то вже вкорінилося в нас намертво - принцип "все і багато, Європа, нах, але за копійки". Зачасту через це те "все і багато" і робиться так: "я його зліпила із того, що било", а як воно "вилітає", то, як казав Сергій Притула - "Ж*ПА, КАПЄЦ". Згадаймо хоча б ті "хундайношвидкісні" поїзди і деякі "шикарні" (але на рік, а то й менше) ремонти доріг.

Опубліковано

В нас ринкові відносини, попит породжує пропозицію, якщо є люди які згодні працювати за мізер, то їм той мізер і будуть платити, в нас вже не радянський союз де все за тебе вирішували. Проблема малих зарплат не втому що хтось там в Києві так вирішив, а втому що на низах є купа бажаючих на таку зарплату працювати, тому навіщо платити більше? І не треба розазувати що десь там не краще, тут або тебе все влаштовує і ти працюєш, або шукаєш кращу роботу, а всі розмови що ти крутий спец і тобі хто то шото повинен, це із тої ж самої опре як і розмови алкашів під під'їздом де кожен розказує ким міг стати а став алкашом.

Опубліковано

Цитувати не буду.... Тобто, держава, яка Конституцією гарантує ГІДНУ оплату праці, НЕ зобов'язана нікому нічого, і всі самі винні. Ох і великий же ти "ринковий економіст"... Працюють за ту х-ню не того, що вона когось там влаштовує, а того, що по факту ЗАБОРОНЕНО законом (який суперечить Конституції) щось від тої держави дієвими методами вимагати. І в наш час втратити роботу - це так, Ж*ПА. Без варіантів, з боргами і купою геморою."Або шукаєш кращу роботу"... Ага, ага, а потім борги віддаєш за комуналку рік. Чи то є нормально для держави, що йде в ЄВРОПУ, коли людина, яка не "під під'їздом де кожен розказує ким міг стати а став алкашом", а ПРАЦЮЄ (а хтось в той час "депутатить" за десятки тисяч), щоб ОРЕНДУВАТИ житло (не КУПИТИ, то окрема мова), отримати ОСВІТУ, полікуватися, як захворіє, про авто мовчу, змушена сидіти "на мівіні" роками/місяцями. Де погодинна оплата праці? Нормальна тарифна сітка за спеціальностями? Уравніловка, ітіть її так! Де оплата роботи в позаробочий час (в ДЕРЖустановах, де ЗАКОН мають виконувати першочергово, будь то держслужба, освіта, медицина...)? Вчасна виплата лікарняних? Реальна робота служби зайнятості - пропонування роботи, а не зай*б лекціями і семінарчиками? НЕМА? От так от! А як на мене, то не ринкові відносини, а типове бл*дство! І при тому щомісяця слухаєм про шалені перевиконання бюджетів і обі(с)цянки всіх різновидів.

Опубліковано

Я опишу твої багато слів простою фразою: я не хочу нічого міняти, я хочу сидіти тут і щоб мені платили велику зарплату. Правильно?

От тільки не буває так, зарплату у всьому цівілізованому світі піднімуть тільки у двох випадках (ну просто доброту власників не беремо до уваги), це або складність знайти нового працівника на цю посаду з такою зарплатою, або велика необхідність втримати існуючого спеціаліста. А це всі розмови що там комусь щось гарантовано, чи спеціаліст не може отримувати менше, то все до дупи. Я згідний що мінімальна зарплата в нас нікудишня, але вибач мене, будучи спеціалістом сидіти роками на мінімальній зарплаті це себе не поважати. Але ж правда легше сидіти жалуватись як фігово і хто в цьому винен аніж взяти і самому змінити.

І я знаю шо таке в наш час змінити роботу, сам літом поміняв, і не тільки фірму, але і напрямок роботи і місто. І нічо живий.

Два роки назад, я точно таку ж відповідь отримав на схожі з тобою виправдання, тоді сестра мені теж сказала ти або змінюєш роботу або перестань скиглити, і це при тому що тоді я отримував більш ніж у два рази зарплату більшу ніж держслужбовці з однаковим зі мною стажем.

Опубліковано

От рівно через таку думку - "кину все, поміняю роботу" при першому невдоволенні чимось, і тримаються в Україні фірми, які мають навіть не шалену "текучку", а просто набирають на 2 міс. випробувального, і "кидають" людей, і так циклічно. Бо люди ж тихо тікають, набираємо нових лохів і так по колу! Та не роботу треба старатися поміняти 10 разів на рік, а відношення роботодавця до роботи, яку ти робиш! Свого часу довелось переконати директора шляхом походу на лікарняний з відключенням мобільного і домашнього (в відпустку не відпускали - "ти треба, і все", платили на той час більш-менш, але неадекватно по відношенню до обсягів роботи). Так от, через тиждень, як я з'явився, було 2 стадії: 1) Крик: "УВОЛЮЮЮЮ!!!" 2) Коли спокійно і мирно показав документи, процитував законодавство і сказав - "як хочете, напишу заяву хоч сьогодні, а вам то все обслуговує хто і як хоче" - результат був за півгодини - підвищення з/п на 800 грн. (при $=5), і 30 днів оф. відпустки + компенсація баблом попередніх 2 років без неї. Правда вистачило того рівно на рік - далі у відпустку знов не дали піти, і пішов вже я звідти остаточно. Так, з державою так не зробиш, їй всерівно. Так я ж не про те, що треба сидіти і скиглити, я про інше - державі нашій необхідно міняти відношення до оплати праці людей, що на неї працюють, бо "пасти задніх" будем ще довго.

Але ж адепти віри "міняй місто (а що, як є в людини причини, і вагомі, які цього не дозволяють?) і роботу, бажано і професію" аж мінусять...

Опубліковано

......коротше кажучи як в мультику про богатирів : "чуть что ненравится я сразу ВЕТО - я ж всетаки князь!...." А по-суті "усьо вернулось на круги своя......"   нічого в нас фактично не міняється після революції гідності, тільки створюється вигляд бурної діяльності.....

30 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Але ж адепти віри "міняй місто (а що, як є в людини причини, і вагомі, які цього не дозволяють?) і роботу, бажано і професію" аж мінусять...

"рибина шукає де глибше, а людина- де краще!"))) Багато хто не просто змінив місто а взагалі країну.......і фірми цілі звідси повивозили, тому як "у нас все супер" в державі тільки на картинці з виступаючими евГеями яйценюком-порохнявим-грУйсманом
 

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...