Перейти до змісту

Цікавить робота у Чехії


Ridec7

Рекомендовані повідомлення

Можливо хтось із форумчан чув, бачив, або знає когось, хто працює чи працював в Чехії, буд вдячний за будь-які слухи та інформацію) можна і в приват.. розгляну також пропозиції і поради на рахунок інших країн в тому числі і Польща..  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в УКРАЇНІ є люди, які вам дадуть  ту саму тисячу євро що і там, тільки працювати треба - що і там?Але вимоги теж будуть європейські. Багато "НАШИХ"   звикли пінати чоловічий статевий орган і нічого не робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минуту назад, san4ez1 сказал:

в УКРАЇНІ є люди, які вам дадуть  ту саму тисячу євро що і там, тільки працювати треба - що і там?

Я згідний перебирати протерміновані продукти в супермаркеті за тисячу євро в Україні. Коли виходити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж цікавить.Взагалі цікаво а от в Англії чи можна поїхати на заробітки, колись чув що туди їздять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, nickel сказано:

Я згідний перебирати протерміновані продукти в супермаркеті за тисячу євро в Україні. Коли виходити?

Взагалі то напрям роботи не вказаний був , можливо на уранові шахти?НЄ?

Я про свій напрям казав, людина яка шарить в проектуванні/будівництві(вища ланка) має  такі гроші , я не кажу про аватарів.

А в українських супермаркетів немає протермінованих продуктів...навіть смітників немає)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, san4ez1 сказано:

Я не вірю, що заробітчанину заплатять тисячу євро за перебирання продуктів.

не вірте. це ваші проблеми.
питають за роботу в польщі і чехії.

не потрібно розказувати що в Україні. вас цього не просили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трішки уточню питання... чи можна працювати в Чехії по польській робочій візі? і як бути з запрошенням? повинно бути запрошення від чешського роботодавця? чи можливо окремо чешська віза? невже ніхто з борди не працював у Чехії? поділіться будь-ласка досвідом... :mellow:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб легально затруднити іноземця, роботодавець повинен отримати дозвіл в місцевої влади, а ті не настроєні давати із-за напливу біженців з донбасу а зараз Азії. По польській візі працювати не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.02.2016 at 22:33, san4ez1 сказано:

Я не вірю, що заробітчанину заплатять тисячу євро за перебирання продуктів.

не шуткуй ти так більше........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Barugan сказано:

не шуткуй ти так більше........

Є контакти, а то я є багато бажаючих на таку зарплату?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.02.2016 at 21:36, san4ez1 сказал:

в УКРАЇНІ є люди, які вам дадуть  ту саму тисячу євро що і там, тільки працювати треба - що і там?Але вимоги теж будуть європейські. Багато "НАШИХ"   звикли пінати чоловічий статевий орган і нічого не робити.

 

не хотів, але нехай...  :rolleyes:  напрямок "Електроніка" (ремонт, обслуговування і т. д.), якщо знайдете місце на 1000 євро в місяць у Луцьку,(бо я з Луцька, а їхати в  міста мільйонники, то там і жити дорогше.. зі всіма витікаючими), то 100 євро з першої зарплатні  викладаю Вам з чистою совістю)) я певно погано шукав, бо не знайшов  тих людей) може і кваліфікації не вистачило, я досить самокритична людина, але не знайшов, тому і звернувся до теми заробітків..) отже залишилось саме легке.. знайти  тих людей і отримати 100 євро.. легкі гроші.. працювати місяць буду я) все інше, то дійсно тема інша..)  

 

серед бордівчан є люди, які вже працювали в Чехії? легально\нелегально не важливо..  хотів би зустрітись, побалакти з тими хто там вже бував) дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що тільки в Чехії можна за 1000 еврів горбатитись? Куча знайомих у Польщу поїхали , зарплата 1000 - 2000 евро. На СТО знайомий отримує 1500евреїв  виїхав правда на ПМЖ
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) цифру в 1000 євро не я оголосив) та й нема особливої зацикленості на Чехії, просто цікавить більше саме ця країна, чисто суб*єктивно... можливо в майбутньому також планується ПМЖ, але то звісно залежить від багатьох факторів) в автомобілях на жаль не розбираюсь) хіба що в автомагнітолах )))) можливо є подібні місця роботи в Польщі, по моєму напрямку - буду вдячний за рекомендації)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По професії нічого там незнайдеш,мова раз,на таку роботу майже офіційно а це тільки Польща,отримувати за свою роботу будеш тисячі 2 злотих,можна в Чехії працювати по польській візі,але це нелегально.Починається сезон "городів" роботи буде валом в Польщі як платити буду навіть неуявляю,бо людей в візових як в черзі за безкоштовним хлібом,думаю що від 6 злотих година(бо буде людей багато).Заводи в Польщі від 9 в годину платять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось певно Ви напутали.. 6 злотих, 9 злотих.. якщо врахувати вартість візи, то так вджабувати, за такі кошти просто недоцільно.. якесь садо-мазо виходить.. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Ridec7 said:

щось певно Ви напутали.. 6 злотих, 9 злотих.. якщо врахувати вартість візи, то так вджабувати, за такі кошти просто недоцільно.. якесь садо-мазо виходить.. 

знайома нещодавно повернулася з польщі, отримувала 9зл./год. на заводі, пакувала якусь фігню в коробки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ммм... перевірив курс..  чомусь я думав, що співвідношення менше (злотий-гривня).. тому перепрошую) якщо так то 9 злотих, ще більш-менш) а от 6 все одно маловато, ну як на мене) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Ridec7 said:

щось певно Ви напутали.. 6 злотих, 9 злотих.. якщо врахувати вартість візи, то так вджабувати, за такі кошти просто недоцільно.. якесь садо-мазо виходить.. 

Маю родича, який в минулому році робив перші спроби на заробітках в Польщі.

Одна зі спроб: напіврізноробочий/напівмайстер в бригаді, що обслуговує залізничні колії. 10 зл./год. зі старту (з перспективою 12, якщо зарекомендує себе). Безкоштовне житло.

Робота середньої важкості, я б сказав. Звісно не бетон на будівництві совати, та все ж важче, ніж повітря "в офісі" псувати чи папірці перекладати. Плюс на свіжому повітрі :). Береш в руки калькулятор і розв*язуєш формулу: 200 год. х 10 зл. / курс долара чи євро до злотого. У випадку "перепрацювань" правда трохи веселіше.

Тому я вірю, що на городах можуть платити й 6, а на заводах 9 (при, скажімо, не зовсім легальному працевлаштуванні).

 

А є ще інший родич. Закінчив ВУЗ у Польщі, з доками все норм, офіційне працевлаштування на великому підприємстві (робота в офісі). Має десь стільки, як пише ВовклеВ.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене друг працює монтажником на заводі - отримує 14 злот/год.Перед Новим Роком(кілька місяців) працював по 12 годин(зазвичай 8), бо треба було замовлення закінчити.Житло безкоштовно(хоча виходить ти з зарплати платиш за нього).На завод мжна влаштуватися тільки через посередника - реально твоя зарплата близько 26-30 злот, але посередник платить 14 і то не відразу, а після місяця гарної роботи, решта суми йде йому(страховка, житло)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от, 600 євро в міс., якщо не працює по суботам чи по 12 годин. Скажи йому, що може перебирати просрочку в магазині за 1000 євро, може він не в курсі :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто поїде за 1000 євро просрочку перебирати, то дайте контакти я з ним поїду)))

Коли він працював зовсім без вихідних і по 12 годин, то казав майже 1000 доларів виходило....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На будівництві в Чехії заробляють 700-800 євро. Це ті що там по15-20 років сидять. Щоби 1000 вийшла люди у вихідні ще працюють на фушках ( одноразові роботи). В супермаркет певно шо наших не візьмуть, а в приватному "рускому"магазині зарплата продавця 11000 крон (курс 1:1 до гривні), при цьому треба знання мови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
В 07.03.2016 at 00:18, yu2007 сказал:

Ну от, 600 євро в міс., якщо не працює по суботам чи по 12 годин. Скажи йому, що може перебирати просрочку в магазині за 1000 євро, може він не в курсі :lol:

Апну стару темку. Тепер ця ж людина обмотує палети стрейчем, на станку. Працює дійсно по 12-14 годин, і заробляє 95 крон в годину, за місяць більше 27000 крон (тобто > 1000 євро). Я також працюю по 12 годин, але моя зп дуже далеко від цієї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.02.2016 at 22:33, san4ez1 сказано:

Я не вірю, що заробітчанину заплатять тисячу євро за перебирання продуктів.

ну не 1000 хай 700-800

просто 1000, це якби,  мінімалка там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...