Перейти до змісту

Цікавить робота у Чехії


Ridec7

Рекомендовані повідомлення

Знайомий працює на заводі токарем більше 4 років.

Робочий день 12 годин заробляє 700 - 900 Євро в залежності від понаднормових годин.

Обідня перерва 30 хвилин перекурів немає перерв на обід дві.

Знімають 3 кімнатну квартиру на чотирьох.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.02.2016 at 22:29, san4ez1 сказано:

 людина яка шарить в проектуванні/будівництві(вища ланка) має  такі гроші

По-моєму то пєрєгіб про 1000 євреїв в Луцьку у проектантів (директорів проектних фірм не рахую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, veter said:

По-моєму то пєрєгіб про 1000 євреїв в Луцьку у проектантів (директорів проектних фірм не рахую)

Я думаю то не про Луцьк говорилося :) В Луцьку переважна більшість має зп до 5К гривень. Є фірми де платять до 15-20, але це одиниці. Але знову ж таки, думаю то говорилося не про Луцьк 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Польській робочій візі можливо працювати в Чехії . Чеський завод чи підприємство має вам видати на руки офіційний документ (про те що завод чи підприємство потребує працівника вашої кваліфікації )  . Якщо такого документу немає на руках то депортують (при першій перевірці документів). Точну назву документа і його ціну я не знаю.

1000 євро отримувати в місяць реально за рахунок понаднормових годин . Але чи воно того варто кожен вирішує сам .На будівництві шанс заробити вищий.

На заводі після працевлаштування перші декілька місяців платять 600 євро (ніби як навчально випробувальний термін )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

І я підніму стару тему.

Заходив до мене на днях племінник. Лобуряка 20 років. Студент, вчиться. Хоче на зимові канікули їхати в Чехію. (Може наш Універ на всю зиму знову закриють...)

Так от, приїхав (з його слів), його товариш з Чехії. Був десь трохи далі від Праги. Заробляв в районі 900 грн / день. На заводі по виробництву "Тік-ТАК"-ів. Сидів спостергів за конвеєром. Щось там часом досипав у коробочки. Робота, загалом не дуже пильна.

Наступного разу планує їхати уже в Прагу чи передмістя. Там ЗП вища.

Дорого житло, знімав квартиру десь в районі 3500 / грн місяць.

Але по вихідним пиво і т.д. - мало в чому відмовляв. Сюди за місяць привіз ще 800 уо.

 

Тому теза, що була на початку  топіка, про "протерміновані продукти і 1000 євро" - цілком виправдана.

На відміну від поляків, чехи менш прискіпливі до працівників і виконання ними роботи.

Поляки наших завжди робочим бидлом рахували.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У чехів нехватка робочих рук. Зараз є вільних десь 100 000 робочих місць і вони хочуть лібералізувати своє законодавство, щоб спростити в'їзд нашим заробітчанам. Але поки та людина, про яку я писав, мала запрошення від чеха і хотіла отримати чешську робочу візу, а отримала відмову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
В 05.03.2016 at 21:47, VovkleV сказал:

 На СТО знайомий
 

я б поїхав на СТО. Не потрібні знайомому "специ"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Механік сказал:

я б поїхав на СТО. Не потрібні знайомому "специ"?

спецы нужны, но с легальными документами, паспорт ЕС, рабочая чешская виза...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, romanc said:

спецы нужны, но с легальными документами, паспорт ЕС, рабочая чешская виза...

робочу візу, чеську...ще отримати треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СТО не берут нелегально, много проверок, штраф 2000000 и 2 года тюрьмы за такое. 

А вызова делают неохотно, т.к. много отказов.

Можно конечно оформлять легализацию польской рабочей визы, но это нужно разговаривать с владельцем СТО и фирмой, которая сделает легализацию (оформит у себя и пошлет вас в командировку в Чехию по договору с СТО) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...