Перейти до змісту

Продаж дизель євро 5


UALucky

Рекомендовані повідомлення

32 минуты назад, UALucky сказал:

Тут все просто хтось вже катається, і все влаштовує, з бака накатують на 200 км більше від шмурдяка який продають на де яких заправках типу дешевше, а хтось ще веде переписку тут  і вагається.

Звичайно я нікого ні дочого не спонукаю, кожен має власну думку і досвід.

Щоб тему не перетворювати у флуд, кого цікавить ставить + і прописує літраж, скидає ном для контакту в приват, а краще телефонуйте ном в шапці.

Реально роботи багато сюди можу потрапляти, раз за добу, а відповіді треба всім вже) 

Дякую за увагу.

 

 

Хваліть але ж не перехвалюйте))) З бака на 200 км. більше накатують:D Це який бак має бути?) Я прикунув по своєму баку, то розхід має впасти більше як на літру соляри на 100 км.

І цікаво б було почути думку того, хто вже катається, але реальної людини, а не придуманого персонажа.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь
15 годин тому, Selbeor сказано:

Хваліть але ж не перехвалюйте))) З бака на 200 км. більше накатують:D Це який бак має бути?) Я прикунув по своєму баку, то розхід має впасти більше як на літру соляри на 100 км.

І цікаво б було почути думку того, хто вже катається, але реальної людини, а не придуманого персонажа.

 

дати ном телефона? Людина проїхала 1200 км на баку в режимі 130 140 км правда по Європі там і дороги не ті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минуту назад, UALucky сказал:

дати ном телефона? Людина проїхала 1200 км на баку в режимі 130 140 км правда по Європі там і дороги не ті.

Та не треба мені номер телефона. Я вірю, що проїхав. Можливо ваш дизель хороший, я ж не сперечаюсь, викатаю бак до лампочки і заправлюсь спробувати (якщо заправите;)). В +200 км. на баку слабо вірю, в крайньому разі на своїй машині. В мене на 100 бере в середньому 6л., бак 55 л. проїде 917 км. +200 км це має бути розхід 4,9 л. Я звичайно хотів би такий середній розхід, але я реально дивлюсь на речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Selbeor сказано:

Та не треба мені номер телефона. Я вірю, що проїхав. Можливо ваш дизель хороший, я ж не сперечаюсь, викатаю бак до лампочки і заправлюсь спробувати (якщо заправите;)). В +200 км. на баку слабо вірю, в крайньому разі на своїй машині. В мене на 100 бере в середньому 6л., бак 55 л. проїде 917 км. +200 км це має бути розхід 4,9 л. Я звичайно хотів би такий середній розхід, але я реально дивлюсь на речі.

коли фільтра поміняли вчасно і форсунки в нормі і розходомір повітря не барахлить, тоді все буде по розходу гуд)))).  Пан Юрій з яким я познайомився буквально 4-ри дні на зад, приїздив на Мерседес Віто нова модель, там електорніки напихано , можливо комп"ютер підібрав правельний розхід відносно густини, або інших параметрів. Зрозуміло що кожне авто то річ індивідуальна і має свій характер. Але я передав просто його слова , чесно перепитав сам два рази про + 200 км. 

Ми робимо регулярно заміри то  в MOL густина більша ніж в Мозир 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Засвітилась лампочка якраз. де можна заправитись для проби після 18 години на 20 літрів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.03.2016 at 11:51, Такер сказано:

Засвітилась лампочка якраз. де можна заправитись для проби після 18 години на 20 літрів?

такі повідомлення  не пишіть я тут день через два) , а на лампочці далеко не заїдеш)

наберайте мене і домовимось що  як  і де 095 911 2003       068 90 55 232       063 32120 69 Сергій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Ilutsk сказано:

Хто з форумчан вже пробував?

ще катаються палять ресурс, думаю скоро  відпишуться)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після певної кількості однотипних запитань по телефону, спробую описати механіку покупки  пального.

 

1. Ви визначаєтесь з літражем пального бажано з розрахунку за місяць + - літрів.

2. Ціна покупки пального  станом на сьогодні 14 грн за літр це , передоплата-- ви викупили певну кількість пального по фіксованій ціні на день покупки і вибираєте його по своїй потребі , заправляєтесь з паливних модулів , (м Луцьк Глушець,  Гірка Полонка Луцька 10 , Милуші). 

3. Є таке поняття як відтермінування по оплаті  за спожитий ресурс, тобто ми з вами уклали  договір, обговорили об"єм встановили вам ліміт в системі, видали вам чіп.

Ви заправились ми бачимо скільки пального ви вибрали, в той самий день виставили вам рахунок , ви його оплачуєте .

 Для прикладу --- Якщо рахунок оплачується в день заправки то ціна 14 грн за Л.  Якщо оплата на протязі 5 ти робочих днів з моменту заправки то ціна 14.50 грн за Л.

4. Ресурс який ви купили по ціні на день покупки, зберігається за вами поки ви його не використаєте, ви купили пальне і воно тепер ваше.

Також є можливість поповнювати ліміт по пальному  і збільшувати його або зменшувати на електронному ключі .

5. Для Електронного ключа потрібно данні  ФІО  ном авто і ном телефона ( Для прикладу -- Петренко Петро Петрович,  АС 00 00 ВМ, 095 000 0000)

6 На колонці коли ви прикладаєте ключ вводите свій пін-код, отримуєте на дислеї інформацію про  залишок пального в літрах, при кожній заправці не важливо на якому терміналі і за якою адресою ви заправляєтесь.

7. При заправці до повного ви виставили 95 л а влилось 91л ви без паніки чіпляєте пістолет на штатне місце в  колонці, а 4- ри літри не доливу зараховується як не використані, і нікуди не діваються ). 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залив сьогодні цю соляру , тест супер , тяга бомба , корито стало так їхать що я в шоці , тяга дуже подобається . По розходу ще незнаю , але взагальному задоволений ! Мотор 1.9 дті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілосяб побажання  - доставити пістолет з меншим напором бо релаьно не звично що так бистро заливається соляра в бак .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я заправив уже 2 бак. якістю задоволений. їде як їхала (нормально), розхід теж такий самий, але радує ціна.

Правда є особливість, солярка зелена і масна (жирна). Ненаю чи це + чи -

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Густина Дизель  MOL   0.847 г/см³ - для тих хто розуміє що таке якість .

А по простому такою густиною брендовим  заправкам не вигідно торгувати,

їх цікавить по рідше пальне  і організувати недоливи до 15 % .

Ви прикиньте навіть 10% недоливу на літраж хоча би за 6-ть місяців, то вже  масло і фільтра на цю суму можна замінити в машині , а де кому і два рази вийде заміна + ремінь грм )

 

20160304_181621.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минуты назад, romigh2009 сказал:

недовго трмиалась ціна (((( 

завтра 14.50 ! Беріть сьогодні! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, datacopy сказал:

завтра 14.50 ! Беріть сьогодні! )

так вихідний... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для розуміння механізму формування ціни на пальне.

ціну ми зі стелі не беремо_)))  є ринок і присутні фактори які впливають на формування ціни.

Ціни задають попит і пропозиція тут все просто. 

Кожен день нам приходять ціни на ресурс , і ми їх озвучуємо всім нашим клієнтам, тут не має вихідних , ми не магазин з продуктами.

Відповідно най кращий варіант передоплата за ресурс сьогодні , а заправляєшся в майбутньому по зафіксованій ціні на день покупки.

Згідний не приємно коли ціна росте , ще минулої неділі можна було відкупитись по ціні 13.60 грн.

Сьогодні уже 14.25 грн за літр.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю фурумчани, в зв'язку з великим напливом нових клієнтів було прийнято наступне рішення.

Відпускати пальне по мінімальному обєму на 1 500 літрів, передоплата 14.25 грн за літр (станом на 14.03.2016р) 

Механізм наступний, Даєте заяку , виставляєм рахунок, проплата, забираєте чіп з проплаченим літрежем.

Пояснюємо як користуватись чіпом, як відстежувати вашу виборку, ви собі заправляєтесь,  Глушець, або Гірка Полонка вул Луцька 10,  і буде можливість заправити в Милушах.

Один чіп діє на трьох терміналах.

З 16.03.2016р      ціна 14.50 грн за літр.

Дякую за увагу.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому в роздріб не торгуєте? Я думаю не багато людей має змогу викласти 22 тис. грн. за один раз на покупку пального..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...