Перейти до змісту

Продаж дизель євро 5


UALucky

Рекомендовані повідомлення

Високоякісний ресурс

Угорщина 

Тільки у нас 

 

13.80 за літер з нашого модуля ціна станом на 26.02.16

При споживанні від 1 000 літрів на місяць, видаємо чіп з доступом до модуля.

Розглядаємо варіант установка паливного модуля на вашій території, під ваше пальне.

 

image.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь

А тепер поясніть нормально!

Де знаходитесь, години роботи, мінімальна партія, талони чи зразу в бак???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це якась замануха! Паливо євро 5 такого навіть в Європі не має! Стандарт вихлопів є євро 4 і євро 5! А паливо продають прсто дизель! Можливо помиляюсь а ну ка знатакі???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт немає ніякоіі заманухи, ресурс Угорщина євро 5 Мол. Сертифікати якості можу надати . Цей продукт є тільки унас. Заправитись можна з наших модулів. Глушець. Гірка Полонка і в Милушах. Система обліку по чіпах. Від 1000 літрів робимо чіп. Вибирати пальне можна і 10 і по 50 літрів за зберігання пального коштів не берем. Працюєм з пдв без готівка. Для тих хто хоче переконатись в якості можу заправити 10 чи 20 літрів для попробувати. Є варіант встановлення паливного модуля на вашій територіі але має бути вибірка пального 20 тон на місяць . 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо когось цікавить бензовозна норма і є куди вам злити , пальне ціна з пдв станом на сьогодні  13.50 грн з доставкою по місту. Об'єм від 2 800 літрів , або 5 049 літрів і є варіант 7 849 літрів. Від 7 849 літрів обговорюємо ціну опту для вас вона буде максимально вигідна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто мінімальна партія це 1000літрів?

Це я плачу вам 13800грн. і ви видаєте мені чіп на 1000л., а я їду до вас і заправляюсь від 10 літрів???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, ISV сказано:

Тобто мінімальна партія це 1000літрів?

Це я плачу вам 13800грн. і ви видаєте мені чіп на 1000л., а я їду до вас і заправляюсь від 10 літрів???

Так вірно, ви викупили собі об"єм пального, воно ваше і заправляйтесь хоч по 3 - 5  - 10 - 50  літрів все залежить від ваших потреб.

Для чіпа потрібно ФІО  номер автомобіля  і ном вашого телефона, це ще потрібно для системи обліку залишків пального в реальному часі. 

По скільки ми працюємо офіційно, зустрічаємось на офісі він внас на  Гіркій Полонці, обговорюємо всі деталі по об"ємах, виставляємо рахунок , оплата  через банк, і маєте доступ до нашого ресурсу.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сертифікат якості пально в студію.

 

Де фізично та заправка знаходиться в Луцьку, чи є вони в інших містах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Копію сертифіката викладу в понеділок . 

В інших містах поки що нас не має, ціль наша поки що надати доступ до якісного пального у  Волинській області, а так як перевізники мотаються по Україні і за кордон, то вони самі до нас приїздять якість робить свою справу.

Маштабуватись глобально поки не має потреби.

І не є головна ціль бігати за клієнтами які заливають по 40 - 50 літрів на тиждень .

Це вигідно в першу чергу підприємствам і фірмам перевізникам як варіант логістичним центрам, на території яких ми можемо встановити паливний модуль, і пальне буде завжди під рукою. 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Zalepok44 сказано:

Сертифікат якості пально в студію.

 

Де фізично та заправка знаходиться в Луцьку, чи є вони в інших містах?

А взагалі краще за сертифікат, це приїхати і заправитися відкатати пальне і порівняти як поводить себе машина і яка робота двигуна і розхід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 час назад, UALucky сказал:

А взагалі краще за сертифікат, це приїхати і заправитися відкатати пальне і порівняти як поводить себе машина і яка робота двигуна і розхід.

Короче сертифіката немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, seolutsk сказано:

Короче сертифіката немає?

Відправляю короче в приват сюди не грузиться)    There was a problem processing the uploaded file. -200

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сетрифікати тут http://dpmol.blogspot.com/

Створив міні блог )  доступ 24 год на добу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так це мозирський дизель.

Той що продають на Івана-франка (станція тех допомоги). Правда я сьогодні там заливав по 14,30 грн. І на вогу цей дизель продають, але ціна там космос.

 

Паливо хороше - питань нема!.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось ніяк Угорщину і Мозир звязати не можу, картинка в першому пості одна, а сертифікати вже на білоруську соляру...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Deemon сказано:

Шось ніяк Угорщину і Мозир звязати не можу, картинка в першому пості одна, а сертифікати вже на білоруську соляру...
 

Присутній Мозир,  і  Присутній Мол, відповідно виклав інформацію по двом торговим маркам.

ціна на сьогодні 13.8 грн.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Selbeor сказано:

В роздріб, я так розумію, ніяк...

 

чому ні як , наберіть переговоримо) ціна для вас буде 13.8 грн

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можемо скинутись 10 чоловік на 100літрів кожен, от і вийде опт.

Я можу відразу і забрати всі 100.

Хто хоче приєднатись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, ISV сказал:

Можемо скинутись 10 чоловік на 100літрів кожен, от і вийде опт.

Я можу відразу і забрати всі 100.

Хто хоче приєднатись?

Хотілося б спробувати, що то за продукт, бо моя "глазунья" перебірлива в цьому плані, на погану солярку свариться)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, ISV сказано:

Можемо скинутись 10 чоловік на 100літрів кожен, от і вийде опт.

Я можу відразу і забрати всі 100.

Хто хоче приєднатись?

 

Розумний підхід, хто багато їздить нехай збире на 1 000 - 1500 літрів , дасть мені ФІО, телефон, і ном авто , внесу в базу видам чіп, на чіп втановими ліміт згідно проплати. Виставлю рахунок проплачуєтесь і вибираєте пальне з модуля , за зберігання пального ми оплату не беремо. Вибрали пальне замовили проплатили і знову заправлєтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, UALucky сказал:

 

Розумний підхід, хто багато їздить нехай збире на 1 000 - 1500 літрів , дасть мені ФІО, телефон, і ном авто , внесу в базу видам чіп, на чіп втановими ліміт згідно проплати. Виставлю рахунок проплачуєтесь і вибираєте пальне з модуля , за зберігання пального ми оплату не беремо

Багато мороки буде, і які ці 5 чи 10 людей той чіп один одному передавати будуть?! в кожного свої потреби і заморочки. Хтось заправився і поїхав на пару днів на інших кінець країни, забравши чіп  і всі інші гризуть бублик))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Selbeor сказано:

Багато мороки буде, і які ці 5 чи 10 людей той чіп один одному передавати будуть?! в кожного свої потреби і заморочки. Хтось заправився і поїхав на пару днів на інших кінець країни, забравши чіп  і всі інші гризуть бублик))) 

В любій ситуації є вихід, щоб не було мороки купив 600 літрів + 40 грн і отримав чіп.

А перед тим бачок можна для проби відкатати)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут все просто хтось вже катається, і все влаштовує, з бака накатують на 200 км більше від шмурдяка який продають на де яких заправках типу дешевше, а хтось ще веде переписку тут  і вагається.

Звичайно я нікого ні дочого не спонукаю, кожен має власну думку і досвід.

Щоб тему не перетворювати у флуд, кого цікавить ставить + і прописує літраж, скидає ном для контакту в приват, а краще телефонуйте ном в шапці.

Реально роботи багато сюди можу потрапляти, раз за добу, а відповіді треба всім вже) 

Дякую за увагу.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...