Перейти до змісту

Жінки відмовляються платити ,,рожевий,, податок.


Nokian

Рекомендовані повідомлення



В мире набирает силу движение против ценовой дискриминации женщин, сообщает CNNMoney.

Продукты, основными потребителями которых являются женщины, в среднем на семь процентов дороже аналогичных товаров для мужчин. По данным исследования Совета потребителей Нью-Йорка, который изучил цены на 800 продуктов, которые существуют в мужской и женской версиях, женщины сильно переплачивают.

Например, женская одежда стоит на восемь процентов дороже мужских аналогов, хотя делается из тех же материалов. А вот средства личной гигиены – гель для душа, мыло, шампуни, бритвы оказываются дороже на 48% (!). Возмущенные активистки говорят о "сексистском ценообразовании" и называют эту практику "розовым налогом".

Женщинам обходятся дороже не только джинсы, бритвы - даже игрушки для девочек на 11% дороже аналогов для мальчиков.

Британская сеть аптек Boots на этой неделе была вынуждена снизить цены на некоторые товары после мощной компании в интернете против ценовой дискриминации.

Этот вопрос уже дошел до британского парламента, в котором состоялись дебаты о практике "эксплуатации женщин".

Депутат Пола Шеррифф заявила в ходе дискуссии, что женщины тратят в год на аналогичные товары на 200 фунтов больше, чем мужчины.

Скоро і дл нас дійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене то знов в якихось феміністок недотрах, вот вони і знімають бучу. Спрос породжує пропозицію, що мішає не купувати аналогічний але дорожчий товар коли можна купити дешевший? Ладно одяг і іграшки. А в чому проблема з засобами гігієни, чого переплачувати коли можна купити шампунь чи мило з чоловічої серїї?

Так може проблема всетаки у виборі, того як більшості чоловіків пофігу яким шампунем мити голову, головне шоб він не був повністю відстійним, а жінки починають вибирати в якій "альпійському селі цей шампунь забадяжили і яка музика при цьому грала", от в результаті і виходить що якщо клієнт готов платити більше за пару строчок на етикетці і новий аромат, то чого б і ні? І діло тут не "эксплуатации женщин"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Nokian сказано:

бритвы оказываются дороже на 48% (!)

 

Ага. А чим, перепрошую, її суттєва відмінність, від чоловічої? Окрім кольору?

Поясніть.

32 хвилин тому, Nokian сказано:

гель для душа, мыло, шампуни

приблизно однакові. Із нову ж таки - принципової різниці - не дуже бачу.

33 хвилин тому, Nokian сказано:

Например, женская одежда стоит на восемь процентов дороже мужских аналогов, хотя делается из тех же материалов.

"Мода"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіче взуття наприклад в рази дешевше ніж жіноче і набагато вищої якості ніж жіноче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, tarasmv сказано:

Чоловіче взуття наприклад в рази дешевше ніж жіноче і набагато вищої якості ніж жіноче.

а де ти бачив жінку яка в одному і тому ж 2 чи 3 сезони відходить?:D Ось вони і штопають що попало не думаючи про якість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю товари для жінок дорожчі не з огляду на їх гендерну приналежність, а банально розраховані на психологічні особливості які проявляються у більшості жінок і про які уже коротко було сказано у постах вище)

 

Так, звичайний маркетинговий хід, застосування психологічних прийомів у торгівлі. "Правильна" реклама, розкручування брендів, навіювання певних стандартів і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Lisovic сказано:

чого переплачувати коли можна купити шампунь чи мило з чоловічої серїї?

Маркетинг!

Для чого випускати all-in-one продукти по (умовно) 50 грн, коли можна випустити виключно-для-неї-врахувавш-всі-особливості-жіночого-організму за 75

і для виключно-для-нього-врахувавши-то-шо-він-мужик за 75. а це + 100% до ціни (за 2 продані речі, у порівнянні із all-in-1).

Звісно, що фізіологія,  анатомія і т.д., це потрібно враховувати, але не варто на цьому спекулювати. Хоча більшість купується саме на "для неї" і "для нього".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю щодо ціни, але бачу, що у нас на ринках та в магазинах (не брендових, звичайно) для чоловіків вибір одягу різноманітний і кращий, а для жінок якесь "лахміття" з Хмельницька. тому маркетинг у нас працює на "ура" ) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Tarzanych сказано:

"Ціна визначається балансом попиту і пропозиції"
:)

Та да, тільки попитом  можна дуже і дуже маніпулювати.

Хіба довго, вміючи?

Хінки стверджують, що вміючи-довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Лучанка Тетяна сказано:

для чоловіків вибір одягу різноманітний і кращий, а для жінок якесь "лахміття" з Хмельницька

дивно, я чомусь бачу, що все саме навпаки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно жінки ще купують не стільки те що зручне, скільки те що гарне. І хоч моя кохана дружина доволі практична, на пропозицію,  купити нижчі чобітки, але зручніші не відреагувала і таки купила вищі, гарніші та менш зручні.

Згадався такий анекдотик:

Чоловік думає: ну й що що негарно зате тепло,

а жінка: подумаєш голова і ноги мерзнуть зате гааарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка жінкам різниця, якщо платять чоловіки (у нас)? Чи жінкам за чоловіків абидна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МОже деякі жінки порозумнішали, і зрозуміли, що їх тупо на*.. махують ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то думаю чого дівчата в штанах ходять? Тепер зрозумів, гроші економлять: штани дешевші за юбки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Zheny@ сказано:

дивно, я чомусь бачу, що все саме навпаки :)

Тоді напевне ми з вами більш вимогливі, ніж інші )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, planirovschik сказано:

Я то думаю чого дівчата в штанах ходять? Тепер зрозумів, гроші економлять: штани дешевші за юбки.

Штани носять, бо зручніше ) зараз настав інший час - практичніший та "діловий".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Лучанка Тетяна сказано:

Штани носять, бо зручніше ) зараз настав інший час - практичніший та "діловий".

раз так, то можна і труси сімейні та портфель діловий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, planirovschik сказано:

раз так, то можна і труси сімейні та портфель діловий...

ха-ха ) он в Англії мода сформувалась - дітей в школу батьки ведуть у піжамах B) зручно і весело )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У радянський час не розуміли, чому американці ходять у кросівках. де туфлі? а тепер як у нас ходять? у кросівках, бо зручно, комфортно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Лучанка Тетяна сказано:

У радянський час не розуміли, чому американці ходять у кросівках. де туфлі? а тепер як у нас ходять? у кросівках, бо зручно, комфортно. 

У радянський час кросівки, джинси були дефіцитом, хто мав той і ходив. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, planirovschik сказано:

Для чого дітей вести в піжамах? Я про таке в перше чую.

 

по ТСН пару днів назад бачила. Одна жінка завела таку моду випадково, бо не встигала дитину завести у школу, а тому на піжаму накинула куртку і гайда в школу з дитиною ) і я мала на увазі не дітей в піжамах, а батьків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Лучанка Тетяна сказано:

по ТСН пару днів назад бачила. Одна жінка завела таку моду випадково, бо не встигала дитину завести у школу, а тому на піжаму накинула куртку і гайда в школу з дитиною ) і я мала на увазі не дітей в піжамах, а батьків.

Ну, це одиничний випадок. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...