Перейти до змісту

У навчальних закладах Луцька продовжили карантин


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

У навчальних закладах Луцька продовжили карантин

6 хвилин тому

 

У загальноосвітніх навчальних закладах обласного центру Волині продовжили карантин.

Саме таке повідомлення надійшло до керівників усіх шкіл Луцька сьогодні, 29 січня. Про це Інформаційному агенству Волинські Новини стало відомо із власних джерел.

Так, профілактичні заходи, пов’язані із збільшенням кількості захворювання на ГРВІ у Луцьку, вирішили продовжити ще на тиждень. Тож, якщо луцькі учні планували виходити на навчання уже 1 лютого, то тепер навчальний процес у місті розпочнеться 8 лютого.

 

попередня темка тільки в кеші гугла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, як голова батьківського комітету класу, обдзвонювала усіх батьків діток свого класу. Якщо минулого тижня з 32 - 30 зраділи "продовженню зимових канікул", то сьогодні їх залишилось лише 4))). Скорочення літніх канікул не порадувало нікого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офіційного підтвердження продовження карантину поки нема

Сайт Луцької міської ради

Сайт Управління охорони здоров'я Луцької міської ради

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені телефонувала класний керівник. Вона ж точно не сама придумала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я ж не сперечаюсь, просто теж зранку про це почув і моніторю офіційну інфу

 

ПиСи: вже є офіційне підтвердження

Цитувати

У луцьких ЗОШ продовжено карантин до 7 лютого

29.01.2016

     З метою недопущення поширення гострих респіраторних захворювань перший заступник міського голови Тарас Яковлев підписав розпорядження, яким продовжено призупиненння навчання в усіх загальноосвітніх школах та заняття в позашкільних навчально-виховних закладах міста Луцька для учнів 1-11 класів до 7 лютого 2016 року.

    Також заборонено проведення дитячих культурно-масових та спортивних заходів.


 

    Відділ інформаційної роботи міської ради

    (777904, 777946, 724727, 720665)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І відмінили весняні канікули

3 годин тому, Oksana04 сказано:

Скорочення літніх канікул не порадувало нікого.

 

Нам сказали - весняних не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, як такі розпорядження впливають на дитячі свята, типу ось цього? квитки вже продані, завтра початок. мають перенести чи гроші повернуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, все як завжди, через те місце. Я взагалі не розумію чим вони керуються. В школах карантин,а вчителі ніжно змушують іти робити прививку для діток в поліклініку....де всі хворі...стояти в чергах...і не факт що один день, а при відмові іти- писати якісь писульки.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

З 27 грудня в учнів луцьких шкіл офіційно розпочинаються зимові канікули. Таке рішення прийняли в управлінні освіти міської ради, аби запобігти спалаху захворюваності серед школярів.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, n_a_p сказано:

З 27 грудня в учнів луцьких шкіл офіційно розпочинаються зимові канікули. Таке рішення прийняли в управлінні освіти міської ради, аби запобігти спалаху захворюваності серед школярів.
 

Такі да: У школах та позашкільних установах зимові канікули розпочнуться 27 грудня 2016 року і триватимуть до 15 січня 2017 року включно.

http://www.lutskrada.gov.ua/fast-news/zminy-u-terminah-zymovyh-kanikul

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...