Перейти до змісту

Таксі Луцьк


Kreiven

Рекомендовані повідомлення

Шукаю інформацію про дешеве таксі. Потрібно на наступний місяць щоб кожень день возило від там таму в маяки (хочу порахувати скільки це мені коштуватиме). Знайшов декілька служб такі як Джокер Євро Козачок Люкс Морячок Хіт. У всіх тарифи приблизно одинакові а ціну за поїздку називають різну від 70 до 90 грн. Їздив кочачком то вартість дійсна становила 70 але вони коли подадуть машину коли забудуть. Люкси за 90 возять додому. Чи має хтонебуть якусь дійсну інформацію про таксі дешеве ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь
53 хвилин тому, Kreiven сказано:

Шукаю інформацію про дешеве таксі. Потрібно на наступний місяць щоб кожень день возило від там таму в маяки (хочу порахувати скільки це мені коштуватиме). Знайшов декілька служб такі як Джокер Євро Козачок Люкс Морячок Хіт. У всіх тарифи приблизно одинакові а ціну за поїздку називають різну від 70 до 90 грн. Їздив кочачком то вартість дійсна становила 70 але вони коли подадуть машину коли забудуть. Люкси за 90 возять додому. Чи має хтонебуть якусь дійсну інформацію про таксі дешеве ?

А у Вашому випадку не дешевше буде домовитися з самим водієм? Думаю , як оптом, зробить дешевше. Це як один з варіантів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

козачок ніколи не підводили.

на люксі є свої фішки типу кожна 8 поїздка за півціни...

 

Раджу домовитись з водієм буде набагато дешевше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую всім багато водіїв в ПМ написали.

18 час назад, espert сказал:

А у Вашому випадку не дешевше буде домовитися з самим водієм? Думаю , як оптом, зробить дешевше. Це як один з варіантів.

так і зроблю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 час назад, rabzy сказал:

Якщо цікаво, можу дати контакти таксиста. Можливо домовитесь

Давайте в ПМ. Як запасний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Морячок мене підвів. Мав їхати в Київ і замовив таксі щоб вночі добратися до посадки на автобус. В час, на який було замовлено таксі, позвонили і сказали, що у них нема машини. Нащо було приймати замовлення, а якщо прийняли, то невже не можна було попередити раніше? Висновки робіть самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись 3 роки (точно місяць зими не памятаю) тому їхав в Київ, подзвонив в ночі 01:00 щоб замовити таксі (от тільки невпевнений, що то був Морячок), але сказали що в такий мороз (-12) не поїдуть на вул.Баранова, я був здивований відмовою, мусив бігти до Краю (не встигав на маршрутку Луцьк Експрес), а там завжди таксі є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, MarketingBB said:

Морячок мене підвів. Мав їхати в Київ і замовив таксі щоб вночі добратися до посадки на автобус. В час, на який було замовлено таксі, позвонили і сказали, що у них нема машини.

Це просто жопа. Чомусь у Києві чи Львові у таких ситуаціях тобі 3-5 разів передзвонять, скажуть, що змінилась машина і який її номер, розіб'ються у млинець, але машину подадуть, а у нас тупо нема машин і ти хоч всрися і пішки біжи серед ночі на поїзд чи автобус. І ще! Вдумайтесь! У столиці таксі за викликом дешевше у 2 рази, ніж у нашому селі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь була загальна тема про таксі... Лінь шукати.

 

 

1 година тому, MarketingBB сказано:

Морячок мене підвів.

 

В час, на який було замовлено таксі, позвонили і сказали, що у них нема машини.

Я б сказала, що Вам повезло, раз навіть попередили про те, що авто не приїде.

 

В мене ще інакше було. Користувалась Морячком дуууже довго. Є (має бути) багато призових поїздок. Та якось жодного разу не вдалось ними скористатись (десь на Борді писала про це: то зарано, то запізно, то свято, то багаж і т.п.)

 

Так от. Будній день. Десь близько 16ї години. Телефоную, питаю, чи можна отримати призову поїздку. Жіночка сказала: зараз виясню і передзвоню. 

Так мені ніхто й не подзвонив. І в мене не було в той день бажання щось виясняти. Добре, що мала їхати на не дуже важливу п'янку.

От так "завдяки" Морячку я зекономила гроші і зберегла здоров'я)))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.01.2016 at 20:50, SunSeth сказано:

.... розіб'ються у млинець, але машину подадуть

Ага тільки ти її вже можеш і не дочекатись. Я колись так на нивках більше години чекав, тільки третя служба машину подала. В столиці з таксі там повна дупа, у вечері машину чекати приходиться довгенько, а якщо ще і їхати треба десь на окраїну то і взагалі можуть не приїхати, якщо не повезе і хтось з таксистів, які живуть в тій стороні не перехопить виклик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Lisovic said:

Ага тільки ти її вже можеш і не дочекатись.

Жодного разу такого не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну значить щастило. Або їздив в "зручний" час по "зручному" маршруту.

Мені за півроку перебування в столиці лише два рази пощастило що машина приїхала за хв 10 після виклику, один раз це було зв'язано з тим що таксист якраз пасажира привіз на ту ж вулицю, а іншого разу таксист додому вже збирався їхати і мій виклик він перехопив, бо їхати в той же район.

А так стандартне очікування машини від 30хв і більше. А в часи пік чи пізно увечері можна і більше години чекати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитав відгуки... захотілося стати порядним таксистом, завжди приїзджати вчасно і гребти купу бабла :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корстувався Морячком довго. Але останнім часом спортився. ЗАмовлення приймають, а потім телефонують ( і так добре), і кажуть, що машини не буде. Раніше на Морячку машини були нормальні, останнім часом такі "корита" подають, що задумуєшся: "А за що тут гроші платити?" Перейшов на Євро-Таксі. Не все ідеально, але подобається, що по смс сповіщають коли буде автомобіль, його марку, Держ номер, і вартість поїздки. Також інколи Максим-Таксі користуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене теж два тижні тому прикол був із козачком. Якось замовляю козаче о 22 00 в маяки кажу місце звідки мене треба забрати і питаю чи є там призові? Вони сказали так зараз присвоїм вам код. Дали код сказали чекайте і повісили трубку. Спустя 40 хв перезвонюю і питаю чи таксі моє їде чи ні і вона відповідає "ой зараз чекайте за 15 хв буде". Прибуло таксі і таксист відразу каже що буде +20грн бо він аж із жд їхав. І в закінченні я добрався додому і заплатив не стандартні 50 а 70 бо таксист із жд їхав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу так:

1. ті служби таксі (моряк, козак(вже майже)...) які є дешевими то там і будуть приїжати "корита" на яких ви будете думати чи доїду я додому чи ні, а все тому що за такі гроші про ніяку амортизацію чи заробіток і мови не має, люди вбивають машини, людей міняють і далі вбивають ітд ітп... Висновок: на таких заробляє тільки кантора))

2. От, вище людина пише що замовляє Євро але не все ідеально і тоді користується Максім-тахі... А все тому що в першій службі поїздка буде 30 грн. але машини 50на50 не має або чекаєте 30-40 хв. а в другому випадку поїздка буде 40 грн. але машина буде за 5 хв. і причому буде хороша машина, навіть якщо ланос то не вбитий...

3. В місті дуже велика конкуренція на ринку, близько 10 служб, і у всіх майже однакові тарифи, ОКРІМ оцих популярних "контор" які возять дешевше і на вбитих "корчах"... От, наприклад в Люкс-тахі буде на 5-10 грн. дорожче але ви завжди за 5 хв. отримуєте гарну чисту машину і в більшості випадків якогось С-класу...

Висновок: дешеві кантори - Моряк, Козак, Єра, 579. Машини, вбільшості (є і хороші бо ще не повбивали :)), "корчі" і не факт що приїде як і не факт що доїде )))))

дорожчі контори: Джокер, Максім, Чумак, Люкс(машини хороші всі!) ітд.  Ціна - якість 50 на 50, машини в 75% хороші але проскакують "заїжджені" або "дідки-пенсіонери". Приїжають вчасно, довозять нормально, але прийдеться переплатити гривень 5-15.

п.с.  Це моє ІМХО! + Це загальна картина, оскільки в кожній конторі бувають ексцеси і непорозуміння!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близко трьох років користування Морячком, викликав 3-4 рази на місяць. Десь з літа минулого року почалися всякі трабли (вище вже описували). Остання крапля була в листопаді, з лікарні треба було забрати людину (в зігнутому стані) після важкого обстеження. Викликаю - зараз буде, виходьте - вже приїхала, де ж машина - а що нема? потім повний ігнор. Нагодився Джокер на чиєсь замовлення, викликав свого колегу, через дві хвилини під'їхав. З того часу тільки Джокер, ціни, водії, машини, оперативність - все супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наразі теж користуюсь "джокером" політ нормальний! Зручно ще те що передзвонюють коли машина вже на місці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Sp_RoNdo said:

В місті дуже велика конкуренція на ринку, близько 10 служб, і у всіх майже однакові тарифи

Тільки ніфіга непонятно чого тарифи, при такій конкуренції, у нас вищі, ніж, навіть, у столиці. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, SunSeth сказано:

Тільки ніфіга непонятно чого тарифи, при такій конкуренції, у нас вищі, ніж, навіть, у столиці. 

А чому в нас ціни на новобудови теж не набагато нижчі за київські? Тарифи на комуналку вже давно вищі, ніж у столиці. Це тому що Луцьк - це мега-елітний економічний і культурний центр України. Потрібно гордитися тим, що живеш тут. Як взагалі можна порівнювати нашу перлину Волині з якимось брудним, відсталим, перенаселеним Києвом? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, SunSeth сказал:

Тільки ніфіга непонятно чого тарифи, при такій конкуренції, у нас вищі, ніж, навіть, у столиці. 

А все тому що у Луцьку при такому маленькому місті - дуже розвинені маршрутки і тролейбуси, відповідно + кордон, вищезгадані ціни на квартири ітд ітп...

Вся це структура і насиченість маршруток - то є добре, але при дифіциті пасажирів і виростає ціна, оскільки стоять по 4 години за 1 одного пасажира...

Щоб всім стала зрозуміла моя думка, наприклад: в Хмельницьку таксі вартує напевно в 3 рази дешевше аніж у нас, ну припустим місто можна проїхати з 40-го на ГПЗ за 30 грн. В чому ж суть і чому всі кричать, ой бл, ви тут в Луцьку офігі, а суть в тому що там таксі доступне зарахунок того що водій їдучи на ГПЗ вже знає що там не застоїться і візьме замовлення далі, себто вийде тіж 60 грн. - відповідно є попит!..

Можливо якось запутано написав, надіюсь зрозуміють всі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Морячок дуже підвів один раз, коли спізнювались на ж/д вокзал. Після цього не користуємось їх "послугами". Після цього їдили козачком.
Зараз  користуємось 579. Передзвонюють, одразу кажуть ціну на проїзд, висилають смс з часом приїзду машини, номерними знаками і ціною поїздки. Порівнюючи з іншими - найдешевші ціни.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав (можливо й зараз вісить) порядка 12 ювілейок. Роки 1,5 тому вирішив скористатися. Перетелефонував, замовив машинку на роботу. Сказали, що ювілейку доведеться чекати до 2-х годин. Було це біля 22 години. Оскільки мав ще роботи на години дві, вирішив використати ювілейку. Через дві години перетелефонував, відповіли, що в мому районі машини немає. Через 30 хв ситуація не змінилася, як і через 1 год, 1,5 год., 2 год. Плюнув, викликав Люксів. Після того Морячком не користувався ніколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...