Перейти до змісту

Допоможіть викрити злодія


dimmaxim

Рекомендовані повідомлення

Випущена собака-друг чєлавєка. Черговий раз пересвідчуюсь.

це коли своє подвір'я, або хоча б загородженне, у мене майже прохідний двір(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас на Грушевського, 30, 2 міс тому 2 злодія перелізли через паркан садочка і так само нагло вирвали камеру і назад, через територію садочка. Охорона тільки що й встигла, надвір за ними вибігти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, тут давєча потолок з машини вкрали...і сАбачка прєдатель оказалась :D .

дай район паходу той самий))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Логика воров:

- Давай видеокамеру стащим?

- Так она же заснимет нас!

- Да, но мы же ее стырим, а значит, никто не сможет увидеть этого.

- Точняк. Нет камеры - нет доказательств.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соррі за офтоп, але давно мене цікавило питання: скажіть смисл таких камер відеонагляду, коли вони вроді і виконали свою функцію, але ТоЛКу 0. Ні людини ні фіга не видно... типу аби було.. то те саме що обманку повісити.. гроші зекономляться.

А злодії ззнають що камери говняні купляють і сміло можна навіть в обєктив дивитися, фіг хто пізнає.. вот і крадуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nikitamega, це все так, але деякі дурні і в день лізуть. Люба зацепка - наприклад одежа, зачіска, повадки, тощо - може стати в пригоді в розлідувані. Досвідчений опер, може замітити те, що пересічний випустить з вигляду...в кіно так завжди буває :)  (іронія). Та й врешті-решт, камери ставлять для он-лайн нагляду, щоб бачити, хто вештається чи просто прийшов в гості, а ворота далеко, щоб кожен раз виходити (в мене на роботі так, я тільки по лаю собаки знаю, що хтось приїхав і то на 50% визови ложні, ходиш,як дурак до воріт, перевіряєш...а так глянув на монітор - ага, хтось є).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даному випадку із зацепок - шапка, яких по місту тисячі. І половина морди. Якщо уважно придивитися- то кожен чоловік там може себе впізнати :)

 

tv_news_funny_fails_22.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соррі за офтоп, але давно мене цікавило питання: скажіть смисл таких камер відеонагляду, коли вони вроді і виконали свою функцію, але ТоЛКу 0. Ні людини ні фіга не видно... типу аби було.. то те саме що обманку повісити.. гроші зекономляться.

А злодії ззнають що камери говняні купляють і сміло можна навіть в обєктив дивитися, фіг хто пізнає.. вот і крадуть...

 

Питання про "смисл", мабуть, стосується мене, так от відповідаю: я не олігарх і не публічна людина і т.п., тобто не боюсь, щоб аж до усрачки уваги. Почалось все з того, що з'явилась ідея дивитись на телевізорі хто прийшов під двері до квартири, подивився в неті, поспілкувався з консультантами магазину, придбав поставив і був радий, що втілив задумане. Потім з'явились лишні гроші і необхідність дивитись на гараж в дворі, докупив реєстратор і камеру, доставив, радий, бо зміг ганяти малоліток які ходили справляти нужду і розпивати алкоголь, МЕТИ КОНТРОЛЮВАТИ ТЕРИТОРІЮ ЯК РЕЖИМНИЙ ОБ'ЄКТ - не ставив, невдовзі доставив ще дві бюджетні камери, бо реєстратор 4ри канальний і стало зручно спостерігати за донечкою, яка бігала в дворі. Все. Зустрічне питання - який зміст би був з камер за 3000 грн, а не за 500, якщо б вони зняли той самий ракурс і були так само спиж***ні?))) Ну була б краща видимість території, риси обличчя треба було б оптично наблизити і зняти, я так думаю, а для цього треба матеріальні витрати і перетворити свою квартиру в "дєжурку" щоб постійно моніторити ситуацію, повторю - не та мета і не той об'єкт. На рахунок обманки і гівняних камер, Вам особисто робити вибір, я ж не переконую у чомусь. Не було б де їх збути, мабуть не крали би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не було б де їх збути, мабуть не крали би.

наркоман спочатку робить, а потім думає.

 

розкажу історію з нету,

камера була в під"їзді, нарік прийшов чи шукав закладку чи просто вирішив вкрасти,

підліз до неї, вирвав, але розуміючи, що могла записати обличчя, взяв провода і всунув в патрон лампи 220, щоб замкнуло, да так, що аж сервак-реєстратор згорів)

наркомана знайшли,

як він ішов з вирваною камерою, то одна з бабок в дворі його бачила і впізнала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба до муляжу камери чіпляти РГД за чеку всередині, тоді злодія можна буде не шукати + позитивний соціальний ефект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14 Январь 2016 г. at 22:18, Revolver сказано:

на зоні потім будете розповідати про позитивні ефекти

Після гранатового ефекту вже не буде кому розповідати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...