Перейти до змісту

Чи часто з Вас глузують через домашніх улюбленців?


fishka87

Чи часто Ваші улюбленці стають причиною насмішок зі сторони  

40 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

В світлі деяких епізодів з мого життя, вирішила з цікавості відкрити тему і поцікавитися в усіх хто має домашніх улюбленців: а чи часто вони стають причиною глузування з Вас, дорікання і т.д. ?

Цікаво чи то мені з оточуючими так повезло, чи можливо це так усюди прийнято :)

 

Наприклад, коли люди сміються що тварину водили до лікаря з проблемами зубів, нирок, лапи  і т.д.

Обговорюють трати на тих же тварин, і "рекомендують" що то задорого/непотрібно і т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наведіть епізод із життя, а то не зовсім зрозуміло що Ви маєте на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад, коли люди просто ржуть почувши що собаку водили до лікаря полікувати зуби :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О_о

Це типу, коли тобі 40, а в твоєму ліжку спить не чоловік, а 13 кішок?)

судячи з ніку ще не 40 :)

Наприклад, коли люди просто ржуть почувши що собаку водили до лікаря полікувати зуби :)

хто рже, що за люди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. В нас колись були хомячки джунгарики... Сам хомячок на той час коштував 10-15 грн. А коли захворів, то прийом у лікаря коштував 15 грн. + ліків ще на 30 грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


О_о Це типу, коли тобі 40, а в твоєму ліжку спить не чоловік, а 13 кішок?)

 

Ну я думаю кішки не штурмом беруть ліжко, тому це акт добрової волі від хазяйки ))) (якщо в когось така ситуація)

 


хто рже, що за люди?

 

Знайомі, колеги, родичі.

Всіх по троху є 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З мене глузують, я взяв з вулиці додому дорослого кота, а виявилося, що це вагітна кішка.

Вже майже пів року з мене сміються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю! Зуби собаці лікували)))

Ви розкажіть їм, що в вас є знайома на форумі, яка на День Незалежності купила спеціально котику вишиванку, щоб, як справжній українець

8079337.jpg

А ще вона з ним в унісон в купається

8080361.jpg

І вони разом готують

8081385.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


З мене глузують, я взяв з вулиці додому дорослого кота, а виявилося, що це вагітна кішка. Вже майже пів року з мене сміються

 

Це реальна ситуація ?, бо я не зрозуміла чи то сарказм ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Тю! Зуби собаці лікували))) Ви розкажіть їм, що в вас є знайома на форумі, яка на День Незалежності купила спеціально котику вишиванку, щоб, як справжній українець

 

Кльова вишиванка!!!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

собаку водили до лікаря полікувати зуби :)

:blink: перший раз чую щоб у собак зуби псувалися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


перший раз чую щоб у собак зуби псувалися...

 

А чому Ви вважаєте що вони можуть не псуватися? :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fishka87,

як то кажуть в народі : меньше беріть дурного в голову й тяжкого в руки. Ті всі звертання на те, хто що скаже чи з чого смієтся, то все від власної невпевненності й комплексів. В кожного своє життя й свої цінності , оточуючі або сприймають ваш світогляд, або йдуть лісом. Затямте собі це. Звичайно, в тій чи іншій мірі, приходится рахуватись з оточуючими, але від більшості кепкувань можна вдало морально захищатись та не звертати уваги, тим більше воно того не варте. Це стосуєтся не тільки тварин, а життя в принципі 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

перший раз чую щоб у собак зуби псувалися...

 

А чому Ви вважаєте що вони можуть не псуватися?

 

Десь я чув,що у тварин немає зубноі емалі,яка може пошкодитись і викличе карієс.У них зуби суцільні і можуть лише стертись або зламатись.Принаймні ні разу не бачив собак з карієсом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію, як можна сміятися з того, що піклуєшся про хвору тварину. її що викинути вмирати, бо лікувати дорого?

А смішно мені буває з міні-собачок, які гламурні жіночки носять на руках як прикрасу :), одягають в різні комбінезончики і т.д., але сміюсь я звісно про себе)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це реальна ситуація ?, бо я не зрозуміла чи то сарказм ))

 

Нажаль реальна, спершу думав, що кормлю добре, але коли зрозумів, що до чого, то стало жаль виганяти назад на вулицю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, я впринципі не звертаю уваги. Просто дивлячись на те як люди розділяються на 2 табори, стало цікаво яка концентрація таких людей навколо бордівчан.

 



Не розумію, як можна сміятися з того, що піклуєшся про хвору тварину. її що викинути вмирати, бо лікувати дорого?

 

нажаль такі пропозиції також від людей лунають.

Цікаво чому вони з таким успіхом не лишать свою бабусю/дідуся/внука просто пересидіти хворобу?! А раптом самі одужають...



Нажаль реальна, спершу думав, що кормлю добре, але коли зрозумів, що до чого, то стало жаль виганяти назад на вулицю.

 

Ну тоді вони можливо просто посміювались з того що вине помітили що то хлопчик.))) Все таки хоч маленький але "нюанс " там є ))

А за Ваш вчинок пожимаю Вам руку! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. В нас колись були хомячки джунгарики... Сам хомячок на той час коштував 10-15 грн. А коли захворів, то прийом у лікаря коштував 15 грн. + ліків ще на 30 грн...

Тю. Мій кошак вже давно перевалив свою собівартість і якщо додати все, що на нього витрачено за 7 років, то можна певно мотоцикла купити. Але ж любов не купиш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу я вам тако, взяв я під школою мале чмо, шкода стало, воно голодне було і в лишаях. А ще діти йому підпалили бік лапу і вуса. До ветеринара возили рази 4, мазі потім уколи. І в сраці я мав хто там шо казав і шо про це думає. Он зараз виросло чмо в 7 кг, жерти хоче тільки корми з дорожчих і серце свиняче. На руки не йде і не ласкаве, зате за 2 роки мимо каси ніде не наробило, вазон раз гризла, насварили(не били) і кицька до вазонів більше немає діла, періодично купуєм насіння, продається в лоточках, поливаєш його і росте трава, з вулиці приношу також. Зробили їй "котоматрицю" спить з задоволенням, нігті точить тільки на ній. 2,5 роки тварині, а перед сном приходить і смокче мої пальці)

 А за людей які не розуміють як можна носити кота до ветеринара...ну є така штука, кіт вам для чого? в мене то тварина яка живе в квартирі і приносить радість. В когось кіт то як кінь, беруть його на хазяйство шоб мишей ловив, якшо не ловить - в ліс. То розхідний матеріал. Від того й реакція на ветеринара. Велика різниця кіт домашній чи вуличний.

HHFEZNHPH8Y.jpg

Zaq_7td9dUQ.jpg

 

9PcjSO1HUDM.jpg

 

se6HvXyNtXE.jpg

 

bSOeHESn7K4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...