Перейти до змісту

Чи часто з Вас глузують через домашніх улюбленців?


fishka87

Чи часто Ваші улюбленці стають причиною насмішок зі сторони  

40 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

З мене глузують, я взяв з вулиці додому дорослого кота, а виявилося, що це вагітна кішка.

Вже майже пів року з мене сміються.

А що смішне??? Ви любите кицю??? То посилайте всіх на .... ...

В мене кіт.. 2,5 років.  Дехто з моїх друзів також сміються, але сміються лише з моїх розповідей... Справа в тому що мій кіт самий справжній МУЖИК (хоча він трішки не зовсім хлоп... Трохи ми його обідили........). Але коли ми викликали лікаря до дому, то він не дався щоб йому запхали термометр в зад.... Навіть після добрячої дози наркозу... Чувак втікав як тільки міг, порвав лікарці гумові рукавички, поцарапав ручки, забився під лавку в самий дальній куток.......... Кароче... температуру в задньому ....... (в сраці) так і не заміряли, поставили діагноз по явним зовнішнім симптомам... Призначили лікування.... Але свою гідність він не втратив......... Карочє      М У Ж И К    ... і я (і мой сімя) його любимо......................... 

post-10669-0-28810700-1451491395_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю дві шиншилки. Спочатку всі говорили, що то щурі і для чого вони потрібні. Згодом побудував для них клітку, вартістю 3000 грн по матеріалах. От тоді багато хто почали глузувати)))

 

 

post-1350-0-39395500-1451498467_thumb.jp

post-1350-0-32379900-1451499158_thumb.jp

post-1350-0-33091500-1451499362_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 От тоді багато хто почали глузувати)))

недалекі багато над чим глузують, натомість крім співчуття, ніяких емоцій викликати не повинні, хоча часом це й важко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zzzvalentinxxx,клітка суперська. я оту фігню для кота зробив отримав массу задоволення, а ще як бачиш шо тварині подобається то взагалі кайф. Уявляю які щасливі ваші "миші" від такого будиночка з атракціонами))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zzzvalentinxxx,клітка суперська. я оту фігню для кота зробив отримав массу задоволення, а ще як бачиш шо тварині подобається то взагалі кайф. Уявляю які щасливі ваші "миші" від такого будиночка з атракціонами))

 

от ти мене точно розумієш)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zzzvalentinxxx, чогось дивлячись на клітку твою, прийшла така думка, шо чогось люди можуть крутити пальцем біля скроні бачачи таку клітку, а от ніколи не бачив людей які б крутили пальцем від того шо люди буває ставлять акваріуми на пів тони тону води, вони  ніфіга не 3 штуки вартують, і з риб тих толку вроді поменьше буде ніж від шиншили. Я б наприклад був би в захваті як від акваріума так і від такої клітки. зайшо в би в хату, глянув і зрозумів би, шо ті тварини то велика любов і гордість хазяїна, не швидкоплинне а серйозне захоплення)

ПС дружина була в захваті як показав фотографію клітки, і аж ручками засучила уявляючи які "миші" на дотик)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zzzvalentinxxx, респект! Клітка суперова!  Ваші улюбленці думаю просто в захваті.

В мене колись був щурик, то як переселила з малої кліточки в 2 поверхову і 4 рази більшу  то вона щаслива бігала, аж оченята світилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружину уже другий рік підкалую... 

Взяла собі кішечку, назвала її Люся, а потім вона стала - Люсиком в 6 кг. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zzzvalentinxxx, чогось дивлячись на клітку твою, прийшла така думка, шо чогось люди можуть крутити пальцем біля скроні бачачи таку клітку, а от ніколи не бачив людей які б крутили пальцем від того шо люди буває ставлять акваріуми на пів тони тону води, вони  ніфіга не 3 штуки вартують, і з риб тих толку вроді поменьше буде ніж від шиншили. Я б наприклад був би в захваті як від акваріума так і від такої клітки. зайшо в би в хату, глянув і зрозумів би, шо ті тварини то велика любов і гордість хазяїна, не швидкоплинне а серйозне захоплення)

ПС дружина була в захваті як показав фотографію клітки, і аж ручками засучила уявляючи які "миші" на дотик)))

 

Сину 2,5 роки, стільки ж і шиншилам. Так от - вони одні одного варті. Кожен день якісь приколи, дитина щаслива, коли випускаємо шиншил побігати в квартирі. Раніше в малій клітці вони сидіти не хотіли, а коли випускали - загнати назад було проблематично. Зараз навпаки, доводиться виганяти з клітки, хоча в ній живуть більше півроку... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


перший раз чую щоб у собак зуби псувалися

 

В деяких собак (наприклад, дуже часто в такс) не випадають молочні зуби, коли починають рости постійні. Тоді молочні потрібно видаляти під наркозом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Уже звикли, що в магазині вартість рибки міряють кілограмами карася, а папужок - курами гріль. Просто не звертаємо уваги. У кожного свої цінності...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Маю знайомого,який глузує постійно з собак (дрищів),які ні гавкнути,ні мявкнути,ні пукнути не можуть,постійно сидять в господарів на руках або бігають в кросівках.))))))))))))))))


 

i.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...