Перейти до змісту

Pежимний об'єкт - Обласна державна адміністрація


pepsqaz

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, шановне товариство.

 

Хочу поділитися з Вами ситуацією що недавно трапилася зі мною, та почути думки на тему .... можливо я сам щось не так розумію :-)

Вирішили ми привітати родичів до новорічних свят. Але не телефонним дзвінком чи СМС, а гарною листівкою, що зробили з дітками власноруч. От прийшов я з листом до обласної адміністрації щоб потрапити у відділення укрпошти, а там... Мало того, що вхід лише збоку через охорону, ну та Бог з ним, можна прогулятися, але далі сталося те, чого я зовсім не чекав. Коли прийшовши до охоронців я чемно привітався і пояснив, що хочу пройти до відділення укрпошти мені відповіли, що це відділення працює лише для працівників адміністрації. Я їм кажу - "Обласна рада і Укрпошта це державні установи, чому я не можу пройти у відділення", а вони мені знову - "Лише для працівників адміністрації". Сперечатися з ними не було змісту, вони всерівно виконують чиюсь вказівку, але цікавить хто і на якій підставі може видати розпорядження про обмеження доступу громадянам до державних установ. Чи тепер, щоб потрапити на пошту треба замовляти перепустку як до Верхової ради !?!?!?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все Ігарьошка! Боїться за свою душу, от і понаставляв охоронців + металошукач на вході до обл. ради. Це Вам не аби що :0017:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і правильно, так їм і нада, і розділ підходящий. Культурно масово валимо всі в облраду на відділення Укрпошти  :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флеш - моб : "Я тільку марку купити!"

І обовязково записуємо прізвище охоронця(вони доречі з бейджиками були?) :) Результати в тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флеш - моб : "Я тільку марку купити!"

І обовязково записуємо прізвище охоронця(вони доречі з бейджиками були?) :) Результати в тему.

 

Охоронці як охоронці, без бейджиків, в куртках, бо ж холодно біля дверей. Цікаво написати офіційний запит на адміністрацію щодо такого нововведення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от вам і демократія на ліцо, це ще коли йдеш в мерію колись (не знаю як зараз) охоронник питає куди йдете й по якому питанню й до кого, на якийсь раз я сказав не твоє собче діло куди я йду й до кого, де написано що ви не маєте право мене пускати в будівлю, то заткнувся і в другий раз не питав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Коли прийшовши до охоронців я чемно привітався і пояснив, що хочу пройти до відділення укрпошти
нафіга це було робити?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли прийшовши до охоронців я чемно привітався і пояснив, що хочу пройти до відділення укрпошти

нафіга це було робити?

Дійсно, нафіга вітатися, ще й чемно. Достатньо з презирством подивитися на них та й усе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні депутата обл ради Бондара на сесію не пустили... не мав бейджика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще Вам скажу коли сесія чи інші дійства частенько бачу на стоянці в куточку (біля вопака) спецмашина Тойота Секвоя (СБУшники слухають сесії?) Чи спецгвардія Ігарьохи?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Коли прийшовши до охоронців я чемно привітався і пояснив, що хочу пройти до відділення укрпошти

нафіга це було робити?

 

Дійсно, нафіга вітатися, ще й чемно. Достатньо з презирством подивитися на них та й усе.

 

Ну чому відразу кидатись в інші крайнощі - йдеш собі і не звертаєш на них уваги.

Колись давно читав що коли їдеш за кермом, то головне не дивитись гаїшніку в очі - бо якщо погляди перетнуться, то велика ймовірність що спрацює "ефект мисливця" і він буде махати тобі жезлом. Аналогічно і з охоронцями - всім своїм виглядом показуєш шо ніякого до них діла не маєш і проходиш. Можна і хитрість в ОДА включити - піти в їдальню, а потім пройти до ліфтів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажете що Ви піз.... йдете в УКБ (управління капітального будівницва) і всьо  :) ,можуть попросити посвідчення особи глянути,але пропускають 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я так думаю автором в загальному піднімалося питання наявності в нас соціальних обьектів "для вибраних".

Для чого там має існувати обмеження доступу для постих людей?

І питання ж навіть не в можливості відвідати чиновника а в тому щоб банально відіслати лист!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіна не буде. Відділення №27 не обслуговує щодну адміністративну одиницю. Натомість, для прикладу вулиці Київський майдан, Кременецька обслуговує відділення №10, що на Волі,52. Не знаю як було раніше, але на зараз дійсно виходить, що відділенні в приміщенні облради власне й обслуговує приміщення облради  :wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нерентабельно. (зважаючи на те що підприємство державне)

Вважаю потрібно закрити, а депутати\секретарі хай ходять на Волі 52!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

 

Флеш - моб : "Я тільку марку купити!"

І обовязково записуємо прізвище охоронця(вони доречі з бейджиками були?) :) Результати в тему.

 

Охоронці як охоронці, без бейджиків, в куртках, бо ж холодно біля дверей. Цікаво написати офіційний запит на адміністрацію щодо такого нововведення.

 

 

А де по Вашому зараз "Варта порядку"? Правильно, одночасно відпрацьовують і охоронцями і депутатами в облраді )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не звернув увагу, що за охорона (( Якщо ДСО - то це ще ті пережитки совкоміліціонізму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...