Перейти до змісту

Порадьте телевізор


Рекомендовані повідомлення


величезна колекція VHS касет

Тюльпани проживуть довго. СКАРТ своє вже віджив. Нажаль.

 

Для початку. Береш зовнішній хард.

Пишеш на нього усілякі можливі варіанти відео. Від avi до mkv / ts / m2ts

avi Із різними кодеками (xvid / divx / mpg4) а останні контейнери із багатьма доріжками від 2.0 стерео до 1500кб/с в 5.1. ну і з різним розширенням 780р / 720р / 1080р. Ну, навряд чи мамі потрібен 4К. :)

Та й ціна на такий ТВ - множити від 4 до 10.

Йдеш у гамазин а-ля Ельдорадо / Фоксторт і виносиш мозок манагерам. Т ж зануда ;) (як хтось там казав)

Для більшого ефекту можна взяти з собою 3Ж модем/роутер і вебкамеру. Щоб дразу на місці перевірити всякі фінтіклюшки типу Скайп чи роботу ВіФі.

 

порівнюєш на різних ТВ картинку, можливості. І т.д.

 

я робив майже так само - за виключенням модему і віфі.

Хоча дивлюся вже давно в сторону китайської приблуди до ТВ, через ХДМІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А що думаєте про цей? Порівняно з тими LG

 

ну от сам начитався, що в Samsung цієї цінової категорії ставлять матриці PVA, в яких є проблеми з кутами огляду, особливо вертикальними. В той час як в LG -- IPS зі стандартними 178/178


4К мамі точно ні до чого, до того ж на 32".

 

До речі, якщо брати хард/флешку, то яка файлова система потрібна? ExFAT чи NTFS?

 


дивлюся вже давно в сторону китайської приблуди до ТВ

 

Для себе я, певно, взяв би Chrome Cast. А от для мами потрібно щоб все було плоско/зручно з одного пульта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Samsung цієї цінової категорії ставлять матриці PVA

Бо це їхня розробка. Хоча я дискомфорту  ен бачив.

 

Головне, щоб не TN :)



До речі, якщо брати хард/флешку, то яка файлова система потрібна? ExFAT чи NTFS?

мій читає FAT32 та NTFS  - іншого не пробував просто.

Почни з простого - NTFS.

Потім можна  познущатися і  з exFAT.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Хоча я дискомфорту  ен бачив

 

Певно, від умов експлуатації залежить. Треба дійсно сходити вживу на них подивитись. Бо мамі на кухню, а там же прямо перед телевізором рідко хтось сидить  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А от для мами потрібно щоб все було плоско/зручно з одного пульта.

в LG пульт (в сусіда) навіть керувати вміє "мишкою", курсором. прикольно.

+ там ще якесь стерео зображення чи 3D.

я не маю такого ТВ, тому і не розбираюся в них. Вони там мають активне чи пасивне стерео, чи якийсь HalfOUI стереопару. Окуляри там якість.

Жесть одним словом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


в LG пульт (в сусіда) навіть керувати вміє "мишкою", курсором.

 

так, вже побачив таку штуку. Magic Motion називається. В комплекті не йде (принаймні, в цій ціновій категорії), докупляється за 800-1200 грн залежно від моделі

 

https://www.youtube.com/watch?v=pqlUUeUtjGo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

в LG пульт (в сусіда) навіть керувати вміє "мишкою", курсором.

 

так, вже побачив таку штуку. Magic Motion називається. В комплекті не йде (принаймні, в цій ціновій категорії), докупляється за 800-1200 грн залежно від моделі

 

https://www.youtube.com/watch?v=pqlUUeUtjGo

 

Бачив китайські аналоги раза в 3 дешевші з тим самим функціоналом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня филя 6 серии,брал из за польской сборки пасивного 3д  .Тормознутое троха смарт тв, после некоторых танцов с бубнами подключил http://torrent-tv.ru/server_ts_proxy.phpвпринцыпе норм 450 каналов из них гдето штук 30 в HD , даже в  3д есть :D Подключение по вайфаю ,тормозов нету,иногда подвисают каналы но это"особеность встроеного проигрователя" правда расстояние до точки досупа метра 3.По большм файлам с флешки ,некоторые мкв не идут(в 3D)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо будеш брати LG то тільки 32lf 65.. або 67..

в 67 вже має бути пульт і частота трохі вища

якщо є телефон андроїд, можна використовувати програму lazymedia для передачі вибраного фільму на ТВ, те саме в lazyIPTV тільки для телебачення

в телевізорах lg32lf580 простий смарт, а вже в 6 серії іде операційна система, а це багатозадачність.

шару не настроїш, але якщо зареєструватись, і купити підписку (4,5уо) на ottclub можна дивитись ті ж канали через ottplayer

в мене lg42lf652 брав в Луцькому інет магазині "дім техніки", магазинчики біля фуршету та Нашого краю на Шевченка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Нові Smart-TV від Samsung йдуть на Tizen
З тим бюджетом, що ви написали, ви на ТБ з Tizen не впишитесь! Вам все про ТБ Smart цікаво чи конкретно те, що ви спитали, а то дискусія вже далеко у бік пішла :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

докупляється за 800-1200 грн залежно від моделі

Не знаю, не знаю - окремо їх у продажу не бачив! Якщо ТБ підтримує необхідні функції то пульт обов'язково є у комплекті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є вони в продажі і окремо. З теликами, які їх підтримують, не завжди йдуть у комплекті, а зачасту тільки в топовій комплектації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


не завжди йдуть у комплекті, а зачасту тільки в топовій комплектації
У Смарт ТБ LG з 2014 року є у всіх! Яка це топова комплектація? :) Є товар - є комплект поставки і там все що треба для користування. Вперше таке чую :) Можливо якщо десь "ліве" купляти, а таких магазинів зараз вистачає, то тоді може бути і не комплект.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...