Перейти до змісту

Дайте степуху!!!


mrZED

Рекомендовані повідомлення

Давно вже всі говорять про нові степендії ємкістю 300грн, що мали видаватися вже з нового 2008 року. Але за січень дали по-старому, 160, ну може через то шо це ше був 1семестр, ладно. Але коли і за лютий, після перерахунку і початку нового семестра я отримав так само,- це вже насторожило. Невже держ бюджет не виконується?? Шо ми знову повертаємось в старі, дОбрі 90-і, коли роками була заборгованість!!!??? :0099:

Дайте студентам обіцяні гроші! :0095::0102:

А то буде ... :0104:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 94
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

стипендия нонче объемом меряется? ну да, что еще делать :0095:

а вообще - интересный призыв. только к кому это требование?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таа, і так ніхто з НИХ не бувають на форумах... Це просто крик душі...Просто надоїли ці закони і політикі, які тікі трандіти і хвалитись можуть, в даному випадку це стосується прем"єра нашого, скільки було піару цього бюджету, тіпа який хороший і соціальний, а толку??? Він виконується хоч на 1% ??? Питання риторичне... :0095:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, Андрійку, ВНацУ, економіст, а не знаєш що без відповідного розпорядження ніхто не має права і тим більше тобі не видасть більше...

інструкція з відповідного міністерства в вищі навчальні заклади Волині (не знаю як по Україні) має прийти на цьому тижні, але звязку з бардаком шо робиться в Київі може затянутись.. а без відповідної інструкції виплачують по старій, тобто тіж 159,60 закладених в бюджет2007.

ти більше ще в січні казали, що доплата буде в кінці лютого-початку березня..

тим більше я тобі це в аську писав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да-да, аби вони до червня віддали цю різницю в недооплаті! Знаєм ми їх! Легше прийняти законопроект, шо відмінить підвищення заднім числом, ніж включати друкарський станок, шоб компенсувати нам різницю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув, у ВНУ перевитрата стипендіального фонду - "студенти занадто добре вчаться :( ". Так що є шанс залишитись взагалі без стипендії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам"ятаю розмір перших степендій після введення гривні ~10-15 грн./міс., тобто зараз степендія у 10 (!) разів більша, ніж була в кін. 1996 р. А має бути у 20 разів більша. Цікаво, чи багато тут таких, у кого за цей період зарплата виросла у 10 разів та хоча б у 5 разів?

Степендія - радянський пережиток. У цивілізованому світі, коли чують, що в нас студентам платять за навчання у ВНЗ, не можуть в таке повірити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи багато тут таких, у кого за цей період зарплата виросла у 10 разів та хоча б у 5 разів?

:):)

причем ищем, где будет еще больше :)

а стипендию в 10 гривен я тоже помню.

сейчас прям коммунизм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи багато тут таких, у кого за цей період зарплата виросла у 10 разів та хоча б у 5 разів?

:):)

причем ищем, где будет еще больше :)

Малось на увазі на тому ж місці роботи або хоча у тому ж б місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У цивілізованому світі, коли чують, що в нас студентам платять за навчання у ВНЗ, не можуть в таке повірити...

Студентам треба платити, принаймні щоб не здохли з голоду :) . Щоб навчання не було профанацією студент повинен вчитись, а не старатись десь там заробити. У "цивілізованому світі" інша культура, але там також можна добути стипендію ( в різних фондах) і її розмір може бути на рівні зарплат (у їхній країні звичайно), а то і більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У цивілізованому світі, коли чують, що в нас студентам платять за навчання у ВНЗ, не можуть в таке повірити...

Студентам треба платити, принаймні щоб не здохли з голоду :) . Щоб навчання не було профанацією студент повинен вчитись, а не старатись десь там заробити. У "цивілізованому світі" інша культура, але там також можна добути стипендію ( в різних фондах) і її розмір може бути на рівні зарплат (у їхній країні звичайно), а то і більше.

А нафіга країні стільки манагерів, економістів і юристів ? Зараз вчитись валять всі.

Степендія у "цивілізованому світі" - це не зарплата студента, а можливість не платити або платити менше за навчання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Степендія у "цивілізованому світі" - це не зарплата студента, а можливість не платити або платити менше за навчання

Всяко буває...

Перші-ліпші приклади з мережі:

http://www.chemodan.com.ua/news/2006/06/3264.html

http://www.open-world.ru/special.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Студентам треба платити, принаймні щоб не здохли з голоду :D . Щоб навчання не було профанацією студент повинен вчитись, а не старатись десь там заробити.

Про який голод говорите, покажіть хоч одного студента що на стипендію живе. Живе він на батьківські гроші а стипендію з успіхом в перший день її отримання пропиває. Є винятки, але їх дуже і дуже мало.

Про "повинен вчитись" я згідний, але знову ж таки яка к-ть тих студентів дійсно вчиться? Якби вчились то сайти з рефератами не з'явились би або були б не такими популярними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль ще з радянських часів існує формула 13 студентів = 1 ставка. Так що приходиться тримати, аби не втратити роботу :D.

IMHO. Реферати - далеко не найкраща форма роботи з студентами. Це спосіб загрузити (наказати) студента. А перевірити реферати навіть для однієї групи дуже тяжко, тому їх майже не перевіряють. З другої сторони це створює видимість роботи. Звітси й сайти з рефератами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Студентам треба платити, принаймні щоб не здохли з голоду :) . Щоб навчання не було профанацією студент повинен вчитись, а не старатись десь там заробити.

Про який голод говорите, покажіть хоч одного студента що на стипендію живе. Живе він на батьківські гроші а стипендію з успіхом в перший день її отримання пропиває. Є винятки, але їх дуже і дуже мало.

Про "повинен вчитись" я згідний, але знову ж таки яка к-ть тих студентів дійсно вчиться? Якби вчились то сайти з рефератами не з'явились би або були б не такими популярними.

Я жив на стипендію перших два курси. Навіть умудрявся платити за інтернет з неї...

Щоправда годували мене батьки). але все ж грошей у них не брав зовсім. Тому прошу не пихати всіх під один комбайн. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не путай понятия

жить на стипендию = платить квартплату, кормиться, одеваться и платить за интернет.

а так - тебе хватало на твои нужды.

а раньше (в 60-х), когда родители наши студентами были - они и жили на стипендию 40 ре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а раньше (в 60-х), когда родители наши студентами были - они и жили на стипендию 40 ре.

Ага а середя зарпалата в районі 100ре. Ось і порахуйте яка тепер середня зарплата і стипендія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Студентам треба платити, принаймні щоб не здохли з голоду :g27: . Щоб навчання не було профанацією студент повинен вчитись, а не старатись десь там заробити.

Про який голод говорите, покажіть хоч одного студента що на стипендію живе. Живе він на батьківські гроші а стипендію з успіхом в перший день її отримання пропиває. Є винятки, але їх дуже і дуже мало.

Про "повинен вчитись" я згідний, але знову ж таки яка к-ть тих студентів дійсно вчиться? Якби вчились то сайти з рефератами не з'явились би або були б не такими популярними.

Наприклад, я вчусь в КНУ ім.Шевченка, стипендію за ЛЮТИЙ дадуть 13-14 БЕРЕЗНЯ(причому в розмірі 200 гривень). Тобто, до 13 березня мну треба прожить в Києві на залишок від минулої стипендії(трохи більше половини)... І повірте, при отриманні стипендії, я не біжу святкувати... А ви ще кричите, що нашим студентам не потрібна стипендія? Якщо відмінити стипендію - буде на одну причину менше, намагатися відмінно вчитися... В нас половину групи тяне на відмінно заради стипендії... Так що не потрібно робити поспішних висновків!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а раньше (в 60-х), когда родители наши студентами были - они и жили на стипендию 40 ре.

От кияни! Вже і в минулому жирують :g27: Не 40, а 5 ре ! Я в 90-му отримував 10 ре стипенції. (Для справки: це була ціна 1 пл. горілки). Правда, коли закінчував у 95-му, то вже стипендія була у мільйонах, жаль не баксів, а купоно-карбонавців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не про 90-е, а про 60-е

тогда толи 30 толи 40 ре стипендия была

Я ж написав, що в 60-і, ну ніяк не могла стипендія бути 40 крб., так як, навіть, у 1990 р. вона була 10 крб. (звичайна).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій одногрупник сказав

"Добре, що я не вчився в першому семестрі, стіпуху і так не підняли"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм. Дуже цікаво.

ПОстараюся дізнатися про ситуацію зі стипендіями в рідному університеті.

В нас такі затримки виникали виключно через тормозіння нашої бухгалтерії... А платили протягом 5ти років вчасно і коректно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...