Перейти до змісту

Дайте степуху!!!


mrZED

Рекомендовані повідомлення

тобто в найблищий 2 місяці? )) ось і добре :lol:

як на мене то виплатять вони цю зоборгованість, як мінімум це в квітні,

або взагалі за день до сесії :lol: пришлють зразу доплату і нову стипендію, це буде > 1000 грн...

тоді студенти точно будуть в захваті....

Якщо повторні вибори і будуть, то знову ж таки не раніше вересня, так шо не варто розкатувати губу і сподіватись на щось дуже сумнівне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 94
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

тобто в найблищий 2 місяці? )) ось і добре :)

як на мене то виплатять вони цю зоборгованість, як мінімум це в квітні,

або взагалі за день до сесії :) пришлють зразу доплату і нову стипендію, це буде > 1000 грн...

тоді студенти точно будуть в захваті....

Якщо повторні вибори і будуть, то знову ж таки не раніше вересня, так шо не варто розкатувати губу і сподіватись на щось дуже сумнівне

Мене до вересня не влаштовує, якщо щось надумають, то хай так хоча б до червня місяця. А то потім "Прощай, рідний ВУЗ"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Володимир Полохало повідомив, що обіцяне підвищення стипендій студентам все ж відбудеться у найближчі тижні, у випадку відновлення нормальної роботи українського парламенту.

Ужо, ужо! Чекаєм! -_-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так так....а коли діти з кульками в пісочниці роботу відновлять от тоді і доплатять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вроді якраз і відновиои вони свою роботу. Але по першому засіданні ВР ясно мало шо. Звичайно хотілося б отримати доплату ХОЧА Б ДО сесії, але як вже буде.., головне - аби її взагалі дали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Давно вже всі говорять про нові степендії ємкістю 300грн, що мали видаватися вже з нового 2008 року. Але за січень дали по-старому, 160, ну може через то шо це ше був 1семестр, ладно. Але коли і за лютий, після перерахунку і початку нового семестра я отримав так само,- це вже насторожило. Невже держ бюджет не виконується?? Шо ми знову повертаємось в старі, дОбрі 90-і, коли роками була заборгованість!!!??? :0099:

Дайте студентам обіцяні гроші! ;):)

А то буде ... ;)

Буде тобі степуха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю до чого попередній пост, але хочу активізувати дану тему ось таким запитаннячком:

Перед Пасхою стипендію раніше видавать не будуть? Знову 28-29 числа чи мож в честь свята раніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, шо банківська система не зупиниться на цілий ТИЖДЕНЬ! Це ж які збитки! Тому має все бути по-плану, принаймні надіємось на це)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cвят свят свят... студентам знову підвищили стипендію...

правда цього разу лише на 8 грн та 2 коп :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, дивлячись, як порівнювати. перші стипендіїї, після введення гривні були ~10 грн. (11.5 тодішніх пляшок пива, 3 пляшки горілки) і теперішня 298.5 грн. (92 пляшки пива і 19.5 пляшок горілки). А з осені вам обіцяють усі 600 грн....

З.І. А тепер розкажіть ще мені, що студенти не п"ють, а тільки вчаться цілодобово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не пивом єдиним... Якщо ще врахувати ту інфляцію яка зараз в країні, то та надбавка аж нічого не компенсує. І тіє стипендії вистачає якраз 2-3 рази сходити на пиво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема улиднула, я чомусь заклик "Дайте стіпуху !" прирівняв до "ДАЙТЕ ПОРНУХУ !" :)

Студенти, побольше вам бабла на учобу би кідали, і академку би всім би давали.. а не чмирили якімось там копійками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...