Перейти до змісту

Дайте степуху!!!


mrZED

Рекомендовані повідомлення

я не про 90-е, а про 60-е

тогда толи 30 толи 40 ре стипендия была

Було-було таке....

Мені батьки розказували, що за ті гроші можна було і прожити, і погуляти, і вдягутись щось купити....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 94
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

я не про 90-е, а про 60-е

тогда толи 30 толи 40 ре стипендия была

Було-було таке....

Мені батьки розказували, що за ті гроші можна було і прожити, і погуляти, і вдягутись щось купити....

Можна було. Ось, тільки, сума 30-40 руб. могла бути, хіба що, до грошової реформи 1961 р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі не зрозумію що ви робите в своїх універах і для чого вам стипендія.

По-перше: ви вчитесь не для того шоб получати стипендію, а зовсім навпаки.

По-друге: таким лічностям, які тянуть свої оцінки лише заради стипендії я взагалі можу сказати, шо вони ще діти, поскільки ще не розібралися в цінностях життя.

По-третє: взагалі, я не розумію за що платити студентам стипендії по 300 грн.

В радянські часи, я розумію поняття стипендія, бо все було зовсім по іншому, і лад інший був і люди інші.

Карочє, раньше порядок був, не то шо сейчас. Лесь Подервянський®.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://bio.fizteh.ru/student/diff_articles...s_22042005.html

5. Стипендия была сначала 60, потом 65 рублей.

...

7. 120 рублей — первая зарплата молодого специалиста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі не зрозумію що ви робите в своїх універах і для чого вам стипендія.

По-перше: ви вчитесь не для того шоб получати стипендію, а зовсім навпаки.

По-друге: таким лічностям, які тянуть свої оцінки лише заради стипендії я взагалі можу сказати, шо вони ще діти, поскільки ще не розібралися в цінностях життя.

По-третє: взагалі, я не розумію за що платити студентам стипендії по 300 грн.

А стипендія це хороший стимул для навчання! Якби не стипендія то можна було собі забити на те навчання і спокійно житти з одними 3.

Тай не все батьки взмозі купити. А тут можна і з стипендії щось назбирати і купити що душа побажає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво виходить раз студентам стиендія не потрібна то може робітничому класу зарплату не платити? Прошу голосувати! Гроші наразі є головним стимулом якісної роботи. І хай хто скаже що студент не працює. + студенти починають розуміти що таке власні гроші і куди їх дівати! До відома я студентка без стипендії так що не сильно заангажована!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі не зрозумію що ви робите в своїх універах і для чого вам стипендія.

...

По-друге: таким лічностям, які тянуть свої оцінки лише заради стипендії я взагалі можу сказати, шо вони ще діти, поскільки ще не розібралися в цінностях життя.

повідомляю. в університетах вчаться та роблять вигляд що вчаться, для того шоб отримати диплом(інколи і знання в нагрузку), щоб все життя не пропрацювати грузчиком чи продавцем... а стипендія для того шоб можна було жити (а не виживати) в цьому світі!

ти мабуть якшо вчився/вчишся, то на заочному і десь працював/працюєш, і тебе все життя забезпечувала сімя (чогось мені так здається)...

чи де десь задарма працюєш? ні? ти ше також не розібрався в цінностях цього життя?

не було б такої штуки як стипендія то цілий ряд майбутніх спеціалістів(не тільки в дипломі) реально забили б на навчання.

зі. і я в тому ж числі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я згадую свій ентузіазм при здачі сесії, коли знав, що стипендія буде 300 грн. Що ж, я дитина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ентузіазм здачі сесії на "5" пройшов ще на другому курсі, зараз стипендія для мене це просто добавка до зарплати (працюю :D ).

А є вже стипендія??? :)

freez - випередив ти мене, те саме хотів написати:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людина вчиться заради стипендії - то це вже ніфіга не спеціаліст. Таких приклади можна наводити десятками: це лікарі, які неможуть встановити правильний діагноз, це юристи, які не можуть виграти легку справу (або не хочуть, бо їм пропонують за програш більшу винагороду-стимул), і т.д.

А студент в першу чергу зобовязаний вчитися щоб набувати знання, а не отримувати стипендію.

to freez ти знаєш, не треба переходити на образи.

Я вчився в Біотехнічному інституті (хай не найкращий ВУЗ, але все ж таки), зовсім не на заочному, а на звичайному стаціонарі, і з третього курсу працював. На першу роботу, грузчиком, мене влаштував батько, потім на тому ж заводі мене перевели на станок (батько тут не причому, він там теж простим працівником працює), потім на старшого зміни, але я працював не по спеціальності.

В процесі навчання на останньому курсі я шукав роботу по спеціальності, і знайшов.

Зараз, коли я вже не навчаюся, я працюю в Банку.

І все що я добився в житті я добився сам, мені тільки поштовх дав батько.

Так шо я думаю твої слова недоречні. І доречі стипендії я не отримував, і був щасливий.

ІМХО, стипендія - це для лінивих (окрім першокурсників, оскільки вони навіть не мають базових якихось знань). І її треба платити малозабезпеченим, а не всім підряд, хто вчиться на державному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, стипендія - це для лінивих (окрім першокурсників, оскільки вони навіть не мають базових якихось знань). І її треба платити малозабезпеченим, а не всім підряд, хто вчиться на державному.

Лінивий стипендію незаробить. І всім підряд її неплатять, а тільки тим хто тямить в матеріалі який вивчали протягом симестру і показав хороші знання. І все ж таки стипендія це стимул до навчання, заохочення за хороші знання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

По-третє: взагалі, я не розумію за що платити студентам стипендії по 300 грн.

...

А шо зара таке 300 грн ??? :smile-zachot: Я впевнений, в більшості з вас зарплати набагато більші за 300$!

А як ми маєм виживати? Не всім же батьки дають гроші, тим самим забезпечуючи безтурботне життя своїм дітям. От мені наприклад навіть стидно вже брати в них гроші.

Тому 300 грн. - це ше зовсім не те, що потрібно, аби студенти повністю забезпечували себе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дали, але чому так мало? :) В різних бурсах, коледжах всім попіднімали, а в університетах всього 150 грн. - це гроші?.. Де обіцяне державою, чому така ситуація? :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

По-третє: взагалі, я не розумію за що платити студентам стипендії по 300 грн.

...

А шо зара таке 300 грн ??? :) Я впевнений, в більшості з вас зарплати набагато більші за 300$!

А як ми маєм виживати? Не всім же батьки дають гроші, тим самим забезпечуючи безтурботне життя своїм дітям. От мені наприклад навіть стидно вже брати в них гроші.

Тому 300 грн. - це ше зовсім не те, що потрібно, аби студенти повністю забезпечували себе ;)

От якщо стидно брати в батьків гроші, це той самий признак коли пора йти на роботу!

Дали, але чому так мало? ;) В різних бурсах, коледжах всім попіднімали, а в університетах всього 150 грн. - це гроші?.. Де обіцяне державою, чому така ситуація? :smile-zachot:

В Києві люди отримують стипендію в 150 грн, а ви в Луцьку хочете отримувати 300, ІМХО маразм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Києві люди отримують стипендію в 150 грн, а ви в Луцьку хочете отримувати 300, ІМХО маразм.
І чому маразм?.. Тобто Луцьк гірший за Київ?.. Рівень освіти звичайно нижчий, але я не вважаю свій університет гіршим!.. І тревожить те, що в бурсах стипендія як в нас, а в якомусь такм коледжі отримують біля 200 грн. - несправедливо всетаки!!! :smile-zachot:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа не тільки в рінвні ВУЗу. Зрозумій, в Києві дають кращу освіту, як це не гірко, і лише тому, що там всі викладачі - професора з всесвітньою репутацією. А в нас в Луцьку - тільки випустився і вже викладач. Але це тільки одна сторона питання. А друга - те що в Києві ріень життя вищий, ціни вищі, зарплати і стипендії якщо вже на то пішло теж мають бути вищі. Тому що в нас на 150 грн ти купиш 100 буханок хліба, а в Києві - 75. Всього навсього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будучи студентом у Києві можна харчуватисьв їдальнях університету і тим що вдома вкрав. На скільки мені відомо за 7 гривень пообідати можна.

До речі бігти на роботу після пар чи боронь боже під час їх зовсім не несе кращої освіти і не треба казати, що стипендія псує її рівень. Саме робота, яка дає гроші і викличе рано чи пізно фанатизм їх заробляти, а спати й вчитись потім і є від'ємним прискоренням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що в нас на 150 грн ти купиш 100 буханок хліба, а в Києві - 75. Всього навсього.

насколько мне известно, то как раз наоборот

в Луцке буханка черного хлеба - 2,30

а в Киеве - 1,64

причем киевская буханка грамм на 150-200 больше...

вот так вот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

От якщо стидно брати в батьків гроші, це той самий признак коли пора йти на роботу!

...

Та я б зрадістю, але коли тоді вчитись?? На пів зайнятості зара тяжко найти нОрмальну роботу, а переводитися на заочне на 1курсі - просто глупо! О так ми й перебиваємось, першокурсники.. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже йти студенту на роботу, то тільки по спеціальності. Теорія + практика виховає спеціаліста. А це можливо десь з курсу 3-4, бо саме до цього часу вже наберуться якісь знання по спеціальності. А якщо іти на будь яку роботу тількиб гроші заробити, то навчання можна так запустити, що недоженеш і вилетиш з інституту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казали Львівська Політехніка отримала стипендію вже по новому - 300 грн. В Харкові знайомий отримує таку стипендію вже 2 місяці. А в нас в Луцьку мутили до останнього...

А для тих хто каже що стипендія це фігня, то значить він просто ніколи не був студентом в прямому сенсі цього слова. Навіть просто піти випити того ж пива за власні гроші а не клянчити в батьків. А також це чудовий стимул. Що не кажіть, а наша освіта (і в Києві в тому числі) це суцільне болото, і більшість із того що даєть в стінах ВУЗу нікому ніде не потрібно. Тому знаючи що якщо ти вивчиш весь той маразм то отримаєш "бонус" значно приємніше ніж просто вчити невідомо що невідомого для чого...

P.S. Злий студент - небезпечна річ! Майже всі революції і звершення починаються зі студентських заворушень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

казали Львівська Політехніка отримала стипендію вже по новому - 300 грн.
а от в Луцьку стабільно 159,6... стабільність звичайно добре, але не в цьому випадку....

і здається що доплату ми і не получемо(((

тим більше за лютий на 10 днів запізнилиь з виплатами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну у ВНУ то по графіку дали, але шо з того.. :(

А щодо революцій, - це ідейка! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 mrZED

сотинь забіяка :(. Якщо повірити новинам СТБ пояких показували ітерв'ю з придставником КабМіну (ну кабміну тож потрібно повірити) то получим ми доплату, але невідомо коли.

P.S.

:) тільки б не до пенсії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...